X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dmuchawiec wieeeem :D A ja kocham słodycze i zupełnie nie mam pojęcia czemu mam niedowagę. Może dlatego, że z mięsa to jem tylko kurczaka, żadnych kiełbas, boczków, golonek, pieczeni bleee :P Więc sobie dogadzam słodyczami :D

    agniesja lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to żebyś cukrzycy się nie nabawiła...
    Nie myslalas aby sie ograniczyc?

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukier mam ledwo ponad 70 ;) Niżej się już chyba nie da. Bez przesady, dla mnie obżarstwem jest jeśli w ogóle sobie na coś takiego pozwolę raz na tydzień :) Bardzo ograniczam sobie jedzenie, jem tak: rano muesli na mleku sojowym, w południe pomarańczę lub jabłko, o trzeciej obiad i o szóstej kolacja- dwa kawałki ciemnego chleba :) Ale jeśli już sobie mam pozwolić na ciasto to jem je zwykle od rana, ale musi być wypasione i tyle :D trochę źle to napisałam, mogłaś odnieść wrażenie, że jem słodycze codziennie :P
    Maj mistejk :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2015, 15:16

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • dmuchawiec Autorytet
    Postów: 427 119

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ee tam to nie ma co sie rzeczywiście martwić :P cukier masz dobry to najważniejsze:P

    uciekam robić ciasto :)
    Wesołych Świąt jak bysmy się nie widziały:)

    tygrys73 lubi tę wiadomość

    Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, wiara w siebie to podstawa osiągnięcia sukcesu!!
    17u9i09kie6sdzrt.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro wszystko piękę. Życzę aby Ci wyszedł pyszniutki i oczywiście wesołych, spokojnych i bezpiecznych Świąt :*

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    dmuchawiec wieeeem :D A ja kocham słodycze i zupełnie nie mam pojęcia czemu mam niedowagę. Może dlatego, że z mięsa to jem tylko kurczaka, żadnych kiełbas, boczków, golonek, pieczeni bleee :P Więc sobie dogadzam słodyczami :D
    Kochana, ja też z mięsa jem tylko kurczaka (w ciąży prawie w ogóle), ale niestety nadwagę mam, więc to raczej nie to :D Po prostu masz pewnie takie geny, bo u mnie to prawie same pulpeciki :D A słodyczami też lubię sobie dogadzać i na początku ciąży cukier miałam 82, więc też źle nie jest :) Tylko, że ja niestety jem teraz słodycze codziennie, więc trochę się boję jak wyjdzie następne badanie :(

    Co do ciasta, ja piekę takie (bez pajączków oczywiści :P) http://kuchnialidla.pl/product/pajeczynka-ciasto-dyniowo-marchewkowe, zawsze wychodzi i jest pyszne :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo brzmi ciekawie, muszę się kiedyś wziąć za to :)) agniesja rzeczywiście jest tak, że jeśli lubi się słodycze to w ciazy lubi się je podwójnie??!! ja sobie nie wyobrażam, że mogę mieć na nie jeszcze większą ochotę :(

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed świętami standardowo kłócę się z moim. Właściwie to on na mnie napadł jak przyszłam z pracy, że ma rozwaloną nogę w środku, bo ja mu kiedyś zwróciłam uwagę jak chciał sobie kupić buty za cztery stówy. I to jest teraz moja, moja wina! Nieważne, że skacze po kilka skoków ze spadochronem dziennie, wiecznie biega i plywa na basenie. Wina jest tylko moja. I teraz jak przed każdymi świętami każdy będzie chciał siedzieć u swoich rodziców i będzie jeszcze fajniejsza kłótnia. Kurwa zajebiście, myślałam, że może chociaż teraz tego unikniemy.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrysku nie denerwuj sie przed świętami mój "małż" cały dzień śpi,a ja 4 torby zakupów już zrobiłam, obiadek, posprzątałam co nie co i zafarbowałam sobie włosy, jeszcze zamierzam troche poprasować co by nadrobić zaległości, jutro sałatka i babeczki :P

    a no i jeszcze nie odpowiedziałam Ci na pytanie- otóż tak lekarze powiedzieli że jest bardzo mała szansa a praktycznie nie ma jej w ogóle na jakąkolwiek ciąże nie ważne czy naturalną czy nie... :(

    ale nie łamie sie jakoś kiedyś musi być ;)

    a co placków nie piekę w ogóle :P jednego w życiu upiekłam ale słodycze kocham choć pulpecik jestem jak i 99% mojej familii :D

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Dea, wiesz mi tam nie przeszkadza, że facet przed świętami nic nie robi, nawet lepiej żeby się nie kręcił mi pod nosem, no ale niech nie wszczyna kłótni zupełnie niepotrzebnie. Dea i na razie nic nie działasz? Może nie ma co tracić czasu na naturę, wydaje mi się, że byś się kwalifikowała pod dofinansowanie pod in vitro i mogłabyś się w końcu cieszyć dzidziusiem, na pewno byłoby to bardziej skuteczne. Choć oczywiście życzę ci naturalnej ciąży.

    Heh to warto sięgnąc do pieczenia, ja swoją pasję odkryłam w wieku 10 lat, gdy pierwszy raz upiekłam swój placek ,,Łakoć", zapominając o cukru i oczywiście obowiązkowo ciasto miało artystyczny zakalec :P Ale to był pierwszy i ostatni zakalec :D
    A co do figury- często rodzina nas na nią skazuję, ja wdałam się w szczupłego tatę.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja do wtorku będę miała ograniczony dostęp do neta, więc życzę Wam zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt !!!!

    rah, agniesja lubią tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrysku do tanga trzeba dwojga wiem,że nigdy przenigdy nie namówie mojego na nienaturalną ciąże...
    my tak uzupełniamy sie z siostrą że ja wole gotować a ona piec :P
    ja też mam figure po tatusiu czyli pulchny pączek mama swoimi seksi nogami nie chciała sie z nami podzielić ech...
    Lenka wzajemnie pogodnych świąt :*

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wypada powiedzieć dobry wieczór ;D Pochłonął mnie dzisiejszy dzień. Pojechałam do rodziców, żeby wybrać się na ostatnie zakupy - tatuś nosił siaty, a mąż po powrocie z pracy zaniósł na górę ;) Trza trochę wykorzystać tych facetów ;)
    Z moich świątecznych przygotowań, to ogarnęłam mieszkanko, pokroiłam z mamą warzywa na sałatkę i właśnie studzi się: http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_polska/wigilia/sernik_z_masa_makowa/przepis.html PYYYSZNY jest. Zrobiłam na Boże Narodzenie jako mój pierwszy w życiu samodzielnie zrobiony sernik i wszyscy zachwalali.

    Życzę Wam dziewczynki wesołych i pogodnych świąt, w niedalekiej przyszłości małych kurczaczków w brzuszkach a Waszym panom kolorowych jajeczek :D

    Anka83 lubi tę wiadomość

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha moka rozbawiłaś mnie z tymi jajcorami :P Hmm niech to będzie więc Wielkanoc dająca życie ;) Moje dni płodne będą najprawdopodobniej już po świętach, chociaż nie wiem, bo niczego w tym cyklu nie robię ;) aaa fajnie, że dałaś link do przepisu. Chłonęęęę :D

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    agniesja rzeczywiście jest tak, że jeśli lubi się słodycze to w ciazy lubi się je podwójnie??!! ja sobie nie wyobrażam, że mogę mieć na nie jeszcze większą ochotę :(
    Obawiam się, że coś w tym jest :) Przed ciążą jeszcze potrafiłam sobie odmówić przyjemności a teraz aż mnie mdli jak czegoś słodkiego nie zjem :P Moja siostra cioteczna całą ciążę karmiła swojego małego słodyczami a siostra rodzona swoją pierwszą córkę snickersami :D Zresztą, ukochanie słodyczy jest u nas niestety rodzinne :D

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki chciałam Wam życzyć zdrowych, spokojnych, pogodnych Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze :) i oby się spełniły wszystkie Wasze marzenia :)

    Lenka, znowu będziemy szły łeb w łeb ;)

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula tak jak ja idę z Mordeczką ;)

    Mordeczka, Asiula86 lubią tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i na naszym wątku dobrały się już pierwsze pary :P

    tygrys73 lubi tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja w takim razie dziękuję Wam za życzenia i po raz kolejny życzę zdrowych i wesołych Świąt oraz pisanek pełnych niespodzianek :D
    graphics-easter-002491.gif

    Asiula86, tygrys73 lubią tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idziemy łeb w łeb :P
    Ooj ciężko Was było nadrobić ale jest dobrze ;D
    Hmm co do tych plastrów to one są dość duże bo mają wymiary 18x30 więc przecinam je na pół wkładam jedną połówkę w mały woreczek i kładę je do gorącej wody na 15 minut później kładę je sobie na brzuch mniej więcej na wysokości jajników i leżę sobie tak z nim przez około 10-15 minut :)

    agniesja lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ