X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nas tu już dużo! Ja jestem 92 rocznik jak Mordeczka :) I też mieliśmy jeszcze poczekać z dzieckiem aż zrobię magisterkę, ale powiedziałam że dam radę, zresztą kto da mi gwarancję, że od razu zajdę w ciążę?...Tak na serio to dopiero pierwszy miesiąc starań, ale obserwacje prowadzę od czerwca. I pierwszy raz mi się zdarza, że 17 dzień, a jeszcze nie było skoku tempki :(

    Mordeczka, Lenka@ lubią tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Tygrys73 ;*
    Na pewno damy sobie wszystkie rade ;

    tygrys73, polska_dziewczyna lubią tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że tak, nie jesteśmy przecież nastolatkami :))

    polska_dziewczyna, Mordeczka lubią tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się witam :)
    Podobno kobieta w miesiącu swoich urodzin jest najbardziej płodna, także... do dzieła ;))

    Mordeczka, Lenka@ lubią tę wiadomość

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • polska_dziewczyna Autorytet
    Postów: 880 706

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka... tak zgadza się ... mam śliczną małą córeczkę hihii jest taka kochana...ale zaczyna już rozrabiać...:)Brakuje jej towarzystwa do zabawy hihi...

    Tygrys73... nie ma co czekać...prawda, nikt nie da ci gwarancji że w ciążę zajdziesz od razu... ja w czasie studiów zaszłam w ciążę broniłam tytuł magistra jak córeczka miała 9 miesięcy, a wiadomo że przy takim dziecku ruchliwym nie ma się za dużo czasu ale dałam radę!!!! Tytuł mam więc można...można...:)
    Co do temperatury też mierzyłam i własnie ten miesiąc gdy zaszłam w ciążę, przekreśliłam go, bo temperatura nie szła w górę...Nawet pomyślałam że mam miesiąc bez owulacyjny (a taki oczywiście się zdarza )...Dopiero podskoczyła w 21 dniu !!!!pięknie urosła i tak już się trzymała przez 9 miesięcy:)
    Więc nie skreślaj go jeszcze miej nadzieję:)


    Ja choruje na niedoczynność tarczycy...a jak wiadomo przez nią jest wiele komplikacji...trudność z zajściem w ciążę, poronienia ogólnie chore na tarczycę mają mniejszą płodność... Ale się udało zaszłam w ciążę, donosiłam i urodziłam zdrową córeczkę... Co prawda 2 tygodnie przed terminem(musiałam mieć cc)ale mam mój upragniony wymarzony cud..

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    16uddqk3fqi6lktr.png
    km5se6yd1k6f9ats.png

  • polska_dziewczyna Autorytet
    Postów: 880 706

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moka Witaj....:) nie słyszałam o takim powiedzeniu... może faktycznie:)

    16uddqk3fqi6lktr.png
    km5se6yd1k6f9ats.png

  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polska_dziewczyna - nie jest Ci jakoś łatwiej, lżej, nie ma aż takiego 'ciśnienia' na ciążę jak już masz jedno maleństwo? Nie zrozum mnie źle, ale zastanawiam się jak to jest przy oczekiwaniach na drugi cud :)

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polaska_dziewczyna pocieszyłaś mnie z tą tempką :)) No i też mam chorą tarczycę- niedoczynność. Ale biorę leki i tsh ładnie mi spada :)) zyczę Ci synusia tym razem, oby się szybko udalo :))

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:)) wróciłam na forum:) więc w skrócie moja historia;) rok temu w styczniu poroniłam 6-7 tydzien, do czerwca uczęestniczyłam w życiu forum później musiałam odpocząć i znów powracam:) nowy rok nowe plany nowe możliwości!:) wpiszcie mnie na 1 stycznia :)) dziękuje;))

    Lenka@ lubi tę wiadomość

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonaa11 witamy :) Tym razem się uda :))

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)

    Mam nadzieję że to co napisała moka89 jest prawdą:)
    więc będę czekać do 31.01 :D

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo wiruski :O Przyjmę każdą ilość :D Mordeczka - mam nadzieję, że dla każdej z nas urodziny będą szczególne ;)

    futuremama, Lenka@ lubią tę wiadomość

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moka89 wrote:
    oooo wiruski :O Przyjmę każdą ilość :D Mordeczka - mam nadzieję, że dla każdej z nas urodziny będą szczególne ;)
    Też mam taką nadzieję:*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łapiemy wirusy ! Zaraz jadę do pięciodniowego bratanka mojego męża i mam nadzieję, że się na niego napatrzę i zaraz też mi się taki mały pojawi w brzuchu :P

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • polska_dziewczyna Autorytet
    Postów: 880 706

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Moka89
    To prawda nie ma się już takiego "ciśnienia" jak przed oczekiwaniem pierwszego dziecka. Zawsze mam już w świadomości to że jak się nie uda z drugim to mam dla kogo żyć! Mam dziecko o którym tak marzyłam....Jestem, że tak powiem spokojna...ale nie spełniona!!! Ponieważ nie wyobrażam sobie mieć tylko jednego dziecka, i nie wyobrażam sobie aby Roksana była jedynaczką... Więc to "ciśnienie" jest ale takie inne... :)I spełniona będę jak będę miała dwójkę dzieci w tedy już nic od życia nie będę pragnęła...:)Dom, mąż, dwójka dzieci....:):)


    Tygrys73... jak jesteś pod stałą kontrolą zażywasz leki to na pewno będzie dobrze i doczekasz się dzieciątka...:)...

    A chłopiec to moje marzenie :)...

    moka89 lubi tę wiadomość

    16uddqk3fqi6lktr.png
    km5se6yd1k6f9ats.png

  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, ale nas tu już dużo :)

    Witam wszystkie nowe dziewczyny: moka89, Iwonaa11, futuremama (mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam :) )

    moka89 wrote:
    Ja też się witam :)
    Podobno kobieta w miesiącu swoich urodzin jest najbardziej płodna, także... do dzieła ;))

    moka89, ja też o tym słyszałam...także dziewczyny, nie traćmy wiary !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2014, 17:45

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Znajoma miała robioną drożność. Da się przeżyć :) Trwa kilka minut i nie jest to wielki ból, więc spoko ;)

    A ja dzisiaj mam ten gorszy dzień - czyt. temperatura spadła :( Jutro test, ale nie jestem już tak optymistycznie nastawiona... humor beznadziejny :(


    Asiula, kochana...tulę mocno wirtualnie :*
    Nie trać nadziei, zawsze trzeba wierzyć...pomyśl, że jak już pojawi się u Ciebie fasoleczka...będziesz najszczęśliwszą mamą na świecie.

    Warto czekać na ten cud :*

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Ja jako styczniowa dziewczyna też się z Wami witam, ale po to by wiruski zostawić:) Mam nadzieję, że się wszystko ułoży i przyszli dziadkowie u nas na dzień babci i dziadka dostaną kartki ze zdjęciem USG ich przyszłej wnuszki/wnuka :)
    Trzymam mocno kciuki dziewczyny :)


    GRATULUJEMY świeżo upieczonej mamusi, i jak najbardziej przyjmujemy wiruski w nieograniczonej ilości :)


    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z milą chęcią też przyjmę:)

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mordeczka, ile chcesz wirusków?

    Ja poproszę trzy...dwa męskie i jeden żeński :) :) :)

    Mordeczka lubi tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ