X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 30 listopada 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Asiula, a Ty jesteś rocznik Czarnobylski?
    Czy ta numeracja w nicku jest przypadkowa :)?

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 30 listopada 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka@ wrote:
    Asiula, a Ty jesteś rocznik Czarnobylski?
    Czy ta numeracja w nicku jest przypadkowa :)?

    Tak, tak, Czarnobyl ;) w styczniu 29 lat skończę ;)

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 30 listopada 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Dzięki! :)

    Mój brat, który pracuje w dziale sprzedaży (w innej firmie) twierdzi natomiast, że my tylko pijemy kawkę i jemy pączki ;)

    To zaproś go w tym okresie i postaw mu na biurku kawę i pączka...zobaczymy co powie i czy zdąży zjeść :):):)

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 30 listopada 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Tak, tak, Czarnobyl ;) w styczniu 29 lat skończę ;)

    Witaj w klubie Czarnobylek :)

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 30 listopada 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka@ wrote:
    To zaproś go w tym okresie i postaw mu na biurku kawę i pączka...zobaczymy co powie i czy zdąży zjeść :):):)

    Dobry pomysł, na to jeszcze nie wpadłam ;)

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 30 listopada 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Asiula, więc czas wypróbować...żeby już nie psioczył ;) :)

    Mordeczka, a Ty który rocznik jesteś?

    Asiula86, Mordeczka lubią tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 30 listopada 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka@ wrote:
    Asiula, więc czas wypróbować...żeby już nie psioczył ;) :)

    Mordeczka, a Ty który rocznik jesteś?

    Ja jestem 92 rocznik ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 30 listopada 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbym mogła cofnąć czas to starania zaczęłabym koło 25 roku życia...
    Ale czasu cofnąć nie mogę, więc trzeba przyjąć to co jest.

    Dookoła same ciężarówki widzę :) Więc chyba jakiś wyż się szykuje, albo już totalnie zbzikowałam :)

    Macie jakieś "pasjowe" propozycje ?
    Kiedyś myślałam o podróżach, ale nie dorobiłam się jeszcze "takiej" kasy ;) :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2014, 21:43

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • polska_dziewczyna Autorytet
    Postów: 880 706

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was styczniowe przyszłe mamusie...:)...
    Ja też jestem ze stycznia dokładnie 09.01.1987r.:)...
    Oby wasze starania zaowocowały tego wszystkim wam życzę kochane:)no i sobie też choć ja z mężem zaczynamy się starać po nowym roku a żeby było śmieszniej to dokładnie od lutego....:)...
    Mam nadzieję że dołączy nas więcej dziewczyn i że będziemy poruszać wiele ciekawych tematów...

    Pozdrawiam:)

    Asiula86, Mordeczka, Lenka@ lubią tę wiadomość

    16uddqk3fqi6lktr.png
    km5se6yd1k6f9ats.png

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka,

    ja pamiętam, jak 5 lat temu ginekolog się mnie spytał, czy planuję dzieci i kiedy? Odpowiedź, jaka wtedy padła: najwcześniej za 2 lata, jak studia skończę... no i co? minęło 5 :( bo najpierw ślub. A ślub odłożył się w czasie, bo remontowaliśmy mieszkanie. Później stwierdziliśmy, że ślub i wesele zorganizujemy na spokojnie, czyli za rok, no i tak wyszło z tego tyle czasu... A kiedyś mówiłam, że do 30-tki urodzę dwójkę dzieci... ale głowa do góry! Będzie dobrze! Damy radę :)

    Ja ostatnio bardzo lubię chodzić na zajęcia Zumby, to coś, co mnie uzależniło :)

    Lenka@, polska_dziewczyna lubią tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Lenka,

    ja pamiętam, jak 5 lat temu ginekolog się mnie spytał, czy planuję dzieci i kiedy? Odpowiedź, jaka wtedy padła: najwcześniej za 2 lata, jak studia skończę... no i co? minęło 5 :( bo najpierw ślub. A ślub odłożył się w czasie, bo remontowaliśmy mieszkanie. Później stwierdziliśmy, że ślub i wesele zorganizujemy na spokojnie, czyli za rok, no i tak wyszło z tego tyle czasu... A kiedyś mówiłam, że do 30-tki urodzę dwójkę dzieci... ale głowa do góry! Będzie dobrze! Damy radę :)

    Ja ostatnio bardzo lubię chodzić na zajęcia Zumby, to coś, co mnie uzależniło :)

    Urodzisz swoje dzieciątko zobaczysz ;* I to przed 30 :) Wystarczy wierzyć i być dobrej myśli:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2014, 05:25

    Asiula86, Lenka@ lubią tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zostały Nam 23 dni do Świąt Bożego Narodzenia :)
    Macie już jakieś prezenty do swoich mężów (partnerów). ? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2014, 05:26

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam Was dziewczynki porannie i dziękuję za ciepłe słowa :* :)

    Witaj Polska Dziewczyno! Mam cichą nadzieję, że będzie nas coraz więcej :)

    Asiula, miałam identyczne założenia.
    Pierwszym założeniem było, że urodzę pierwsze dziecko w wieku 28 lat... Teraz próbuję się wstrzelić przed 30-stką :)

    Mordeczko, ja chyba kupię mojemu czytnik ebook-a. Trochę będzie mnie to kosztowało, ale wiem, że sprawię mojemu M radość. A co nieco odłożyłam już :)

    A Wy jakie pomysły :)?

    Zmykam do pracy, do zobaczenia późnym popołudniem :*

    Mordeczka lubi tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie nie mam pomysłu co Mu kupić :|
    Jesteśmy ze sobą 4lata więc pomysły mi się kończą:)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • polska_dziewczyna Autorytet
    Postów: 880 706

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze, że jest cel w życiu i się do niego dąży...:)
    A chęć dziecka jak dla mnie jest takim ogromnym i najważniejszym priorytetem jak was czytam to wydaje mi się że waszym też:)

    Bycie matką to najpiękniejsza rzecz jaka może zdarzyć się kobiecie...:)

    Ja zakładałam urodzić przed 25 rokiem życia, się nie udało hihih no bo też najpierw ślub dom itd...Udało się po ślubie:) choć nie od razu...

    Teraz planujemy drugie i mam nadzieję, że przed 30stką to nastąpi:)...

    Urodzić dziecko przed 30stką wydaje mi się być najbardziej odpowiednim momentem ...Więc do dzieła dziewczyny... Oby wszystkim się poszczęściło...


    Co do prezentów na święta ...Ja z moim Mężem od jakiegoś roku, stwierdziliśmy że prezent na święta kupujemy wspólny... W zeszłym roku kupiliśmy pościel do sypialni... A w tym roku kupujemy akwarium...:)może szalony pomysł ale nie mogę mieć w domu psa ani kotka a tak bym chciała mieć zwierzątka no i padło na rybki ;)

    Mordeczka, Lenka@ lubią tę wiadomość

    16uddqk3fqi6lktr.png
    km5se6yd1k6f9ats.png

  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;)
    W listopadzie ujrzałam 2 kreski na teście i strasznie się ucieszyłam ale moje szczęście trwało tylko jeden dzień bo zrobiłam potem 5 kolejnych i wszystkie były negatywne. To już mój 8 sc ale stwierdziłam,że jak się teraz nie uda to trudno, świat się nie zawali...
    Trzymam kciuki za Was :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2015, 10:14

    Mordeczka, Lenka@, polska_dziewczyna lubią tę wiadomość

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Polska Dziewczyno, strasznie podoba mi się Wasz pomysł na prezent wspólny :)
    Na prawdę. Super...może nawet skopiuję w przyszłym roku :)

    Cześć Bosa. Córeczka 1,5 roczna...mmm cudeńko :) Też tak chcę!!
    Polska Dziewczyno, widzę po suwaczki, że Ty też już masz lalunię :*

    U mnie problem jest taki, że w styczniu kończę 29 lat...i jeszcze żadnego małego szkraba nie mam. Dlatego tak bardzo pragnę dziecka...ehhh

    Mordeczka, coś w tym jest, że na początku związku pomysłów na prezent jest całe mnóstwo...a z roku na rok cała wena się kończy :)

    bosa lubi tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ehhh, dziewczynki. Czekam z niecierpliwością na wyniki moich wymazów z szyjki.
    Jak to wyjdzie dobrze, to już jedynie pozostanie mi HSG...

    Miała może któraś z Was??

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajoma miała robioną drożność. Da się przeżyć :) Trwa kilka minut i nie jest to wielki ból, więc spoko ;)

    A ja dzisiaj mam ten gorszy dzień - czyt. temperatura spadła :( Jutro test, ale nie jestem już tak optymistycznie nastawiona... humor beznadziejny :(

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Znajoma miała robioną drożność. Da się przeżyć :) Trwa kilka minut i nie jest to wielki ból, więc spoko ;)

    A ja dzisiaj mam ten gorszy dzień - czyt. temperatura spadła :( Jutro test, ale nie jestem już tak optymistycznie nastawiona... humor beznadziejny :(

    Będzie dobrze zobaczysz :*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ