X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W STYCZNIU (czepku) URODZONE: !!! :)

    tygrys73
    Asiula86
    Buziulka
    Mordeczka
    Lenka@
    polska_dziewczyna
    bosa
    moka89
    Iwonaa11
    futuremama <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2014, 18:14

    Mordeczka, polska_dziewczyna lubią tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polska_dziewczyna - tak właśnie myślałam, że kobieta już wtedy bardziej na luzie do tego podchodzi.
    Ja też marzę o dwójce, nie mam dobrej opinii o jedynakach, ale jak widać póki co nie jest nam dane zostać rodzicami :(
    Im bardziej chcesz tym bardziej się rozczarowujesz ;/ Ale jak tu nie myśleć..

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Moka, kochana...nie da się nie myśleć.

    Za mną już rok starań, z dobrymi wynikami...potwierdzoną owulacją i sprawdzonym nasieniem mojego M...

    Przechodziłam od ogromnej nadziei po załamanie...
    Ale wiesz co? Ja dalej wierzę. Wierzę, że się uda, i że w końcu wejdę na ten szczyt góry i ujrzę cudowne dwie kreseczki...

    I ty też kochana! Życzę Ci tego z całego serducha!

    polska_dziewczyna lubi tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka@ no nie da się ;/ Zastanawiam się co mają na myśli dziewczyny, które piszą żeby odpuścić, przecież nie da się nie myśleć. Nawet mój mąż dopytuje czy to ju są te dni. Nie kocham się z nim dla jego plemników, ale po tych dniach myśli same przychodzą czy się udało coś zdziałać czy też nie.

    Mordeczka, polska_dziewczyna lubią tę wiadomość

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka@ wrote:
    Mordeczka, ile chcesz wirusków?

    Ja poproszę trzy...dwa męskie i jeden żeński :) :) :)

    Ja bym chciała 2 damski i męski :D

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moka89 wrote:
    Lenka@ no nie da się ;/ Zastanawiam się co mają na myśli dziewczyny, które piszą żeby odpuścić, przecież nie da się nie myśleć. Nawet mój mąż dopytuje czy to ju są te dni. Nie kocham się z nim dla jego plemników, ale po tych dniach myśli same przychodzą czy się udało coś zdziałać czy też nie.


    My mamy tak samo..

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moka89 wrote:
    Lenka@ no nie da się ;/ Zastanawiam się co mają na myśli dziewczyny, które piszą żeby odpuścić, przecież nie da się nie myśleć. Nawet mój mąż dopytuje czy to ju są te dni. Nie kocham się z nim dla jego plemników, ale po tych dniach myśli same przychodzą czy się udało coś zdziałać czy też nie.

    Moka, skąd ja to znam...
    Nie da się nie myśleć, tak samo jak nie da się odpuścić.
    Jeśli już decydujesz się na dziecko to jesteś pełna nadziei...nadziei, że to już...że szybko się uda.

    Dla mnie druga połowa cyklu jest zawsze inna. Inna, bo często wariuje...bo zastanawiam się, czy spadnie tempka...czy się utrzyma.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2014, 18:30

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Ja bym chciała 2 damski i męski :D

    Hahaha...to się uzupełniłyśmy :)

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka@ wrote:
    Hahaha...to się uzupełniłyśmy :)

    Jakoś trzeba się uzupełniać :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co w tym cyklu, jeszcze jak miałam @ oboje byliśmy przeziębieni.Tak na prawdę katar minął mi dopiero pod koniec ubiegłego tygodnia, więc oszukiwałam P. że ten miesiąc i tak idzie na straty. Oczywiście nie obyło się bez <3. Mam nadzieję, że chociaż on trochę wyluzował.

    W sumie chyba chciałam też oszukać samą siebie i swoją podświadomość, że nie nie, absolutnie teraz się nie uda... a teraz jak tempka przyzwoita to mam nadzieję, że pójdzie jeszcze do góry ;p

    Lenka@ lubi tę wiadomość

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moka89 wrote:
    Wiecie co w tym cyklu, jeszcze jak miałam @ oboje byliśmy przeziębieni.Tak na prawdę katar minął mi dopiero pod koniec ubiegłego tygodnia, więc oszukiwałam P. że ten miesiąc i tak idzie na straty. Oczywiście nie obyło się bez <3. Mam nadzieję, że chociaż on trochę wyluzował.

    W sumie chyba chciałam też oszukać samą siebie i swoją podświadomość, że nie nie, absolutnie teraz się nie uda... a teraz jak tempka przyzwoita to mam nadzieję, że pójdzie jeszcze do góry ;p


    Trzymam kciuki żeby się udało :)
    Trzeba wierzyć :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi się udać! :)
    Mój mąż spełnił już kilka moich marzeń i myślę, że to również. W sumie chyba łatwiej spełniać wspólne, co nie?;)

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak myślę :)
    Tym bardziej że to jest baardzo wielkie marzenie :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro najbardziej płodna będę w miesiącu swoich urodzin czyli w styczniu, to jak w lutym przyjdzie @, to zapisuję nas na wszelką diagnostykę.. Ot takie postanowienie noworoczne :)

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moka89 wrote:
    Skoro najbardziej płodna będę w miesiącu swoich urodzin czyli w styczniu, to jak w lutym przyjdzie @, to zapisuję nas na wszelką diagnostykę.. Ot takie postanowienie noworoczne :)

    Bardzo ciekawe ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny, w grupie siła!! WIERZYMY!
    Moka, często właśnie w tzw cyklach chorowitych się zachodzi :*

    A tak w ogóle, robiłyście może już jakieś badania?

    Ja to już wszystko co możliwe zrobiłam.
    Teraz jedynie czekam na wymazy, a potem HSG...Dowiedziałam się przez telefon, że już wszystkie wyniki są dostępne, ale muszę je odebrać osobiście...

    Chyba wyrwę sobie włosy, bo wizytę mam umówioną na 17 grudnia i wtedy też jedynie będę mogła je odebrać. Bo wizyta jest jakieś 150km stąd.

    Może jutro uda mi się coś załatwić z lekarzem... :)

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeszcze żadnych nie robiliśmy, ale jak tak dalej pójdzie trzeba będzie się przebadać.
    Łykam od kilku miesięcy kwas foliowy i od miesiąca magnez z B6

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka@ a pocztą wysłać nie mogą? ;/

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Kurcze, no właśnie nie mogą, bo to zewnętrzna firma wykonywała te wymazy / posiewy... i oni nie mogą udostępniać tak danych.

    Ale...rozmawiałam z recepcjonistką, i ma pogadać z lekarzem w drodze wyjątku.
    Jutro wszystkiego się dowiem.

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh dziewczyny jakaś mnie derprecha dopadła...Jakoś tak czuję, że się nie udało no..

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ