Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daje znać że żyje i dobrze się ma :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to na pewno:)
    On daje dniami i nocami znać o sobie i to dość mocno: D ale to dobrze


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już się nie mogę doczekać kiedy ja tak będę miała :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jeszcze trochę ale zleci ... :D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dusi mnie ? :D nie koniecznie hihi
    Nie wiem wiesz , bardzo możliwe ze gdzieś szarpnięcia powodują bol bo nie raz kopa na żołądek miałam to bolalo a właśnie teraz trzustka przestała wiec najwidoczniej to mój zdolniacha a raczej meksykanin bruzchowy :)
    Ostatnio mocno noga albo ręką wypycha mi a raczej próbuje wypchnąć zebra , kuzwa ale to rwie , mowie Wam: o nagle jakbym miała żebro jakieś złamane i oddechu nie mogła złapać a za chwile ucieka i przestaje , raz dziennie ostatnio tak mam .
    Juz jest taki duży ze ledwo w brzusiu się mieści haha
    Kochana przyzwyczajaj sie;) ja w tym tygodniu mam apogeum. Wczoraj myslalam ze popłacze sie z bólu tak dokazywal;p

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ja bez znieczulenia będę próbować , zresztą znieczulenie mogą dac do 3/4 cm rozwarcia później juz nie zdarzy zadziałać nawet wiec nie podadza :)
    Tygrysku a to nie wiem jak z badaniem siatkówki itp
    Co do bioder różnie to bywa wiesz zauwazylam , maluszki 45 kg chudziutkie rodzą ładnie naturalnie dzieci a te większe nie dają rady ale to musi lekarz zbadać pewnie:)
    Co szpital to inne zasady. Do 4cm rozwiera sie wolno, potem szybciej. U nas spokojnie podają do 7cm, a działa po ok 15 minutach.

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana Ja te ruchy mam takie mocne mam od jakiegoś czasu ale po żebrach czymś to kopie mnie od paru dni codziennie , daje się we znaki hihi .
    Rah wiesz może co u Lenki ?

    rah lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    A co do badania nie wiem , musisz lekarza ginekologa zapytać wiesz jak bedziesz na wizycie
    U nas to badanie robia podczas przyjęcia do szpitala na porod. Tylko trzeba miec wagę dziecka z ostatniego usg.

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Co szpital to inne zasady. Do 4cm rozwiera sie wolno, potem szybciej. U nas spokojnie podają do 7cm, a działa po ok 15 minutach.
    No to aż dziwne powiem Ci serio ale może nie kloce się:)
    Narazie od wszystkich co słyszę nawet z forum na belly laski mówią ze u nich do 4 tylko cm podają:) ale no może nie wiem: D
    U mnie do 3/4 podają także może być juz za późno jak dojade


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do rozcierania szyjki różnie to bywa , czasem szybciej idzie do 4 a potem stop , porody są przeróżne niestety . Nie zgadniemy co bedzie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona dlatego mowie ze jak juz masz takie mocne to uważaj co bedzie potem ;p Mam 30tc i ponad 1100gram. Mnóstwo siły i chęci do zabawy w wystaw nogę gdzie sie nie da! Do tego jeszcze kładzie sie w poprzek wiec mam wrazenie ze mnie rozerwie jak tak mocno naciąga brzuch :/

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    U nas to badanie robia podczas przyjęcia do szpitala na porod. Tylko trzeba miec wagę dziecka z ostatniego usg.
    Wiesz Ja w tym temacie kiedy badać się nie orientowalam jeszcze:)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Zakręcona dlatego mowie ze jak juz masz takie mocne to uważaj co bedzie potem ;p Mam 30tc i ponad 1100gram. Mnóstwo siły i chęci do zabawy w wystaw nogę gdzie sie nie da! Do tego jeszcze kładzie sie w poprzek wiec mam wrazenie ze mnie rozerwie jak tak mocno naciąga brzuch :/
    Hahaha takie rozciąganie mam tak samo ,wczoraj mi pierwszy raz nogę albo rękę wystawił i tak myslalam ze skore rozerwie hahaha
    Ja mam w sobie juz ponad 800 gram jakoś a 27 tydzień jutro zaczynam: D

    rah lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    A co do rozcierania szyjki różnie to bywa , czasem szybciej idzie do 4 a potem stop , porody są przeróżne niestety . Nie zgadniemy co bedzie
    Chodzę do szkoły rodzenia przy naszym szpitalu i tam podczas omawiania porodu podawali nawet przedziały czasowe ile rozwiera sie do 4cm, a ile od 4 w gore. Oczywiście w standardowych przypadkach. Wiadomo ze czasem kogos zastopuje z niewiadomych przyczyn i akcja ustaje,

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Lenka nic ostatnio nie pisała. Żyje sobie i miała sporo zajęć.

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrów ją od Nas ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie rah , różnie to bywa a oni pokazują książkowe przykłady ze tak powiem:)
    Pozdrow dokładnie , a działa cos w temacie starań czy juz jej się udało cos ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrowię:)
    Chyba chwilowo ma wakacje, robotę i olała temat starań.

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam, trzymajcie sie!

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa kochana ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
‹‹ 350 351 352 353 354 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ