Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • tygrys73 Autorytet

Wysłany: 6 marca 2016, 16:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No laski zwykle sie i tak w ciagu dwoch tygodni zuzyje to mleko przynajmniej ja musze sciagac w tygodniu bo cala sobotę mnie nie ma. A mleko najwiekszej zmianie ulega właśnie po tych kryzysach laktacyjnych. Hehe ale jak sie chcemy napic winka to fajnie skorzystac i w sumie ja dluzej niz tydzień to jeszcze nie przetrzymalam tego mleka bo juz bylo potrzebne.

Agniesja czesto tak dzieci maja albo tez pomijaja raczkowanie i od razu chodzą :)
    Zakrecona u mnie w ogóle bedzie bajabongo z rozszerzaniem diety. Strasznie sie bede bala przez te kupki. Wszystko po troszeczku. A co do wysypki malego -co stosujesz do kapieli i smarowania?u nas jest gladziutka skorka odkad stosujemy emolium.

260 ściągnelas? Wow :p mi niby leci samo i bluzka mokra ale az tyle to nie ściągnę chociaz nigdy nie probowalam z obu piersi pełnych to nie wiem.

Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • agniesja Autorytet

Wysłany: 6 marca 2016, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i pytałaś Zakręcona czy kp, więc tak :) Ale my już rozszerzyliśmy dietę, chociaż nie jest łatwo. Mały nie za bardzo chce jeść coś innego niż warzywa "moja pierwsza łyżeczka" typu brokuł czy dynia. Na razie nie wchodzą mu obiadki po 5 m-cu i większość ich zjada pies :/ Za to zajada się owocami a w szczególności jabłkami i gruszkami :D

w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 6 marca 2016, 17:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana Ja wiem wiem o co chodzi , w Internecie napisane ok :)
    Tygrysku no będziesz musiała bardzo obserwowac po każdym skladniu ze dwa , trzy dni jakie kupy itp
    Niestety nam emolium nie pomogło , My mamy wszędzie gładką skórę w sumie.prócz buźki a najbardziej policzki i czoło . Najgorsze jest to ze gdzie nie gdzie porobiło się malemu takie plamy suche czerwone , na udzie, na raczkach i modlę się by to skaza nie była . No nic zgadywac nie będę a jutro fo lekarza pójdziemy .

Agniesja a marchewka jak ?

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 6 marca 2016, 17:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysku mnie laktacja tak ruszyła ze Ja 100 ml a nawet 150 ściągam po karmieniu ;) tak jak dziś rano nakarmilam malego a ja sciagnelam z tej piersi 100 ml ;)
    Chciałabym żeby tak zostało hehe

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 6 marca 2016, 17:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie godzina ściągania pokarmu i tylko 70 mm z 2 piersi... :/
    Ja pamiętam że siostrzenica w ogóle nie chciała takich obiadków jeść tylko deserki typu starte jabłko itp a obiadki sama jej gotowałam. :)

Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 6 marca 2016, 19:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętaj , ze to nie oznacza, ze masz mniej pokarmu :)

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 6 marca 2016, 19:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ale wydaje mi się że przyzwyczaiła się już do butelek i bo pomimo przystawiania ją do piersi tak jej nie chce

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 6 marca 2016, 20:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana no niestety to jest efekt podawania butli w kryzysie laktacyjnym lub problemie z kp , niektóre dzieci nie przyzwyczaja się szybko a niektóre odrazu niestety i później ciężko ; ( jeżeli kochana chcesz kp dalej to uważam że powinnaś przystawiac mala jak najwięcej a nawet caly czas jak nie chce to nic na siłę jeżeli w ogóle nie będzie jadl a to w ostateczności podaj mm albo swój pokarm lepiej ściągnięty a takto walcz ;)

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 6 marca 2016, 20:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mi mama mówiła że jak nie chce ssać piersi to mam ściągać mleko i dawać jej z butelki

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • agniesja Autorytet

Wysłany: 6 marca 2016, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marchewkę samą w sobie dałam mu tylko raz, jako pierwsze warzywo i w sumie chyba mu smakowała, ale już nie pamiętam :P W większości słoiczkowych obiadków jest marchewka w składzie, dlatego też samej już mu nie podaję, poza tym jest niestety zatwardzająca a i tak ma problem ze zrobieniem kupy :/ Zrobiłam mu w sumie 11 słoiczków marchewki z ziemniakami, ale nie wyszedł mi taki gładki i rzadki mus, więc póki co nie chce tego jeść. W ogóle to ma problem z jedzeniem jak są w środku jakieś grudki, bo wygląda to tak, jakby się tym dławił :/

w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • tygrys73 Autorytet

Wysłany: 6 marca 2016, 21:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Mordeczko zawsze to będzie twoje mleczko. Ja sie zawzielam i bylam jedyna na sali ktora nie podala malemu mm po urodzeniu tylko bez przerwy przystawialam do cyca a darl sie przed kazdym karmieniem przez dwa tygodnie bo nie umiał zlapac..teraz bede mu podawac 90ml mm i reszte z cyca na pierwsze nocne karmienue bo wtedy lepiej śpi. A przyzwyczajony jest i do cyca i do butli bo w sobote je tylko z butelki moje odciągniete i mm.

Agniesja bo chyba mu trudno memlac bez zabkow.dobrze ze owocki chociaż je

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2016, 21:37

Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • tygrys73 Autorytet

Wysłany: 6 marca 2016, 21:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona jesli suche i czerwone to mi to wyglada na azs..sa jeszcze emolienty z ziaji, nawet tansze moze ich spróbuj?

Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Dea28 Autorytet

Wysłany: 7 marca 2016, 00:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :-)

bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 7 marca 2016, 00:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Dea .
    Tygrysku niestety nie mam dostępu do wszystkich kosmetyków bo nie ma mnie w Polsce . Pójdę jutro do lekarza , tutaj też zaradza nam coś na to napewno .

Agniesja to podobno normalne , im będzie starszy tym lepiej mu bedzie , nie jesteście jedynym przypadkiem hehe .

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • tygrys73 Autorytet

Wysłany: 7 marca 2016, 06:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj zapomniałam Zakrecona, przepraszam. Ale fakt może lekarz cos wymysli. A jak nie to moze ktos ci przysle z PL :)

My lezymy po średniej nocce było stekanie placz i w koncu kupa
    A teraz lezy na brzuszku i popierduje

Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Girl25 Autorytet

Wysłany: 7 marca 2016, 08:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea28 wrote:
    A ja już odpoczywam w domku. Wszystko dobrze.dzis wedlug usg dzieci maja rowno 8t5d ale mówił mo gin,że to sie może zmieniać.

Ona tak bliźniaki <3 <3
    No widzisz i po co się tak stresowalas? A co lekarz mówił? Masz leżeć i się oszczędzać?

[link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 7 marca 2016, 10:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry .
    Tygrysku w porządku , nie masz za co przepraszać hehe .
    Tygrysku dajesz koper włoski ? I sama pijesz ?

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • ona. Autorytet

Wysłany: 7 marca 2016, 10:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dziękujemy dziewczyny ;)
    Aniu nie było problemów , troszkę marudzil ale bardziej myślałam ze ma ciut gorszy dzień ale mi było to straszne bo od całymi dniami uśmiechnięty . Przy okazji wszystko gryzl , palce moje , ręce swoje , zabawki itp haha
    Ona no rozumiem ;) oby pomoglo. Jakie mleko powiedz używasz ? Wiaodmo ze dziecko musi przyzwyczaić brzuszek do mm ale gdyby to dłużej trwało to powiedz i lekarza i niech zaproponuje Ci mleko antykolkowe
    hipp bio combiotic.
    za tydz mamy wizyte u pediatry to zapytam o ten brzuszek i zobaczymy co powie. Tydz musimy przetrzymac jeszcze.

f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • Mordeczka Autorytet

Wysłany: 7 marca 2016, 10:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry witam się z kawką Gabi śpi bo niedawno była karmiona :) znowu oczko jej ropieje :( od wczoraj ma lekki katarek i kaszele :(

Gabrysia 5.02.2016 ❤
  • Dea28 Autorytet

Wysłany: 7 marca 2016, 10:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl no mam jak najwiecej leżeć i nie wykonywać ciężkich prac.
    Mordeczko to może delikatnie rumiankiem jej przetrzyj oczko?
    Ja się witam w 10 tygodniu ;-)

bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
‹‹ 671 672 673 674 675 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego