X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 marca 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Ja właśnie skończyłam się ściągać , zamrozilam kolejna porcję mleczka na czarną godzinę hehe , uzbieralam przez parę dni 700 ml :D a teraz się cycolimy bo drzemka niunia nadeszła :)
    Kawke pije i zaraz zabieram się za ćwiczenia pozniej może jakiś spacer o ile pogoda pozwoli bo wczoraj było pięknie , naszykowalismy się a tu bach dasz :(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 6 marca 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my wczoraj mieliśmy wyjść na spacer ale pogoda brzydka i padał deszcz dzisiaj też pogoda nie za bardzo na wyjście. :/
    Zakręcona długo trzymasz takie mrożone mleko ?

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 marca 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea dopiero co kilka dni temu zaczęłam zamrazac , ogólnie wiem , ze można do 6 miesięcy trzymać zamrożone .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 marca 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas właśnie pogoda niby taka fajniejsza się robi a zaraz chmury :/
    Ah , Mama by zapomniała . 18 tyg dziś kończę ♡


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 6 marca 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona gratuluje ząbków! Zaczynasz mu juz podawac inne jedzonko? Jakby go dziaselka bolały to polecam ci calgel :) dobry dla dzieci a nawet ja go stosowałam przy osemce.

    Agniesja a co u Dawidka juz siedzi?ma zabki?

    Dea super ze juz po strachu. Jeszcze chwila i drugi trymestr!

    Ona. Podaj choć imie malutkiej bo musze ci suwaczek zrobic:)

    Mordeczko nie dziwie ci sie. Masakra spac samemu. Ale teraz możemy przytulac dzieciaczki jak mężów nie ma :)

    Zakrecona chyba mija mi kryzys wcziraj odciagnelam 150 i jeszcze nakarmilam małego. Reszta do zamrazarki. Mnie juz tak id tyhodnia meczylo wlasnie a teraz chyba znow sie rozkreca ;) nie rozumiem jak mozna przy chwilowym kryzysie rezygnowac z kp. Przecież wróci to mleczko..ja na pewno bede karmić jak juz sie okazalo ze nie ma skazy. Bo wam nie mówiłam ze zniknela wysypka i zaczelam wracac do nabialu i nic się nie dzieje. Za tydzień chrzciny aaaa! :D

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 marca 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysku szczerze ? Ja też nie rozumiem , nie jestem jakaś osoba która usilnie próbuje komuś wmówić ze kp jest najlepsze na świecie chociaż według mnie jest , każdy robi jak chce ale kryzysy mijają tak jak mówisz . U mnie też wszystko super z.laktacja od nowa :) ściągam z piersi jednej nawet po 160 ml i idę karmić malego dalej , dziś po.sporym karmieniu sciagnelam 100 ml jeszcze :D a wczoraj przez 2 ściągania 260 :) także super
    Nie boli Nas nic bynajmniej maly nie płacze ani nic więc narazie niczym nie smaruje ale jutro idziemy do lekarza z tymi wysypkami bo u nas niestety nie poprawiło się , już nie wiem czy to nabiał czy woda . Muszę skonsultować to z lekarzem koniecznie .
    U nas chrzciny 7/08 ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 marca 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do rozszerzania diety nie mam jeszcze potrzeby takiej i osobiscie uważam , ze zbyt wczesne podawanie typu po 4 miesiącu jest nie potrzebne :) czekamy aż maly skończy 6 miesięcy , wtedy będziemy cokolwiek podawać.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 6 marca 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona ja się pytałam o mleko nie Dea :*
    Ja też dopiero będę wprowadzać inne jedzenie jak Gabi skończy pól roku. :)
    Jejku już 18 tygodni skończył a dopiero co się urodził. :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 6 marca 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja leże pod kocykiem u teściów. Zaraz jedziemy do siostry na urodziny.

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 marca 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha przepraszam dziewczyny , mała omyleczka :P
    No uważam , ze z dietą nie ma co się spieszyć , niestety jednej z dziewczyn słuchajcie z forum październikowych lekarz kazał rozszerzać dietę jak dziecko miało 3,5 miesiąca a ona fo posluchala i dziecki krzywde Wielka zrobili :( ona nie świadomie bo pierwsze dziecko , uwierzyła lekarzowi bo dziecko za mało przebiegało teraz dziecko je dziennie max 100 ml mleka bo zbyt wcEsnie wprowadzony pokarm coś zrobił zrobił nierozwinietych jelitach i małej w żołądku zalega jedzenie , nie trawi się dobrze coś takiego :(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 marca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A My właśnie po obiadku; )
    Rozmawiamy z moją Mama na Skype , karmie malego , zasnął :)
    D herbatke będzie robił , zrobił mi przed chwila masaż uda i łydek . Nacwiczylam się dziś ale potem wzięłam chlodniejszy prysznic więc siłę orzeźwiający.Mieliśmy iść na Soacer i Ku **** znów pada


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 6 marca 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Nie Tygrysku, Dawidek nie ma jeszcze ząbków i jeszcze sam nie siedzi. Jego aktualne akrobacje wskazują na to, że chyba najpierw zacznie raczkować a dopiero później usiądzie, zresztą zobaczymy :) Byliśmy dzisiaj pierwszy raz na basenie na pływaniu niemowląt i jestem zachwycona :) Wyglądało na to, że Mały także :)

    Co do przechowywania mleka w zamrażarce podobno nie powinno się przechowywać dłużej niż 2 tygodnie a to dlatego, że mleko mamy się zmienia tak jak zmieniają się potrzeby malucha, ale myślę że jak raz na jakiś czas da się takie mleko "starsze" to przecież nic się nie stanie :)

    Pozdrawiam Was Mamuśki! Przyszłe mamuśki trzymam za Was kciuki, rośnijcie zdrowo :) Wpadnę za jakiś czas z ciekawości jakiej płci będę dzieciaczki Dei :)
    PS. Dea, nie dziwię się że jesteście przerażeni, ale macie jeszcze kilka m-cy, żeby się z tym oswoić :D Na pewno nie będziecie się nudzić :D

    Dea28 lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 marca 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie będą haha . Kochana pewnie , ze się nic nie stanie a pozatym mleko nie zmienia się i dziecka zapotrzebowania co tydzień czy dwa ;) hehe tylko bardziej jak występuje ten właśnie kryzys laktacyjny to wtedy zwiększa się zapotrzebowanie dziecka dziecka Ty karmisz piersia ? :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 6 marca 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytat z internetu Zakręcona: "Zamrożony pokarm najlepiej przechowywać nie dłużej niż dwa tygodnie, ponieważ skład kobiecego mleka zmienia się w zależności od rozwoju i wieku dziecka." :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 6 marca 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No laski zwykle sie i tak w ciagu dwoch tygodni zuzyje to mleko przynajmniej ja musze sciagac w tygodniu bo cala sobotę mnie nie ma. A mleko najwiekszej zmianie ulega właśnie po tych kryzysach laktacyjnych. Hehe ale jak sie chcemy napic winka to fajnie skorzystac i w sumie ja dluzej niz tydzień to jeszcze nie przetrzymalam tego mleka bo juz bylo potrzebne.

    Agniesja czesto tak dzieci maja albo tez pomijaja raczkowanie i od razu chodzą :)
    Zakrecona u mnie w ogóle bedzie bajabongo z rozszerzaniem diety. Strasznie sie bede bala przez te kupki. Wszystko po troszeczku. A co do wysypki malego -co stosujesz do kapieli i smarowania?u nas jest gladziutka skorka odkad stosujemy emolium.

    260 ściągnelas? Wow :p mi niby leci samo i bluzka mokra ale az tyle to nie ściągnę chociaz nigdy nie probowalam z obu piersi pełnych to nie wiem.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 6 marca 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i pytałaś Zakręcona czy kp, więc tak :) Ale my już rozszerzyliśmy dietę, chociaż nie jest łatwo. Mały nie za bardzo chce jeść coś innego niż warzywa "moja pierwsza łyżeczka" typu brokuł czy dynia. Na razie nie wchodzą mu obiadki po 5 m-cu i większość ich zjada pies :/ Za to zajada się owocami a w szczególności jabłkami i gruszkami :D

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 marca 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana Ja wiem wiem o co chodzi , w Internecie napisane ok :)
    Tygrysku no będziesz musiała bardzo obserwowac po każdym skladniu ze dwa , trzy dni jakie kupy itp
    Niestety nam emolium nie pomogło , My mamy wszędzie gładką skórę w sumie.prócz buźki a najbardziej policzki i czoło . Najgorsze jest to ze gdzie nie gdzie porobiło się malemu takie plamy suche czerwone , na udzie, na raczkach i modlę się by to skaza nie była . No nic zgadywac nie będę a jutro fo lekarza pójdziemy .

    Agniesja a marchewka jak ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 marca 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysku mnie laktacja tak ruszyła ze Ja 100 ml a nawet 150 ściągam po karmieniu ;) tak jak dziś rano nakarmilam malego a ja sciagnelam z tej piersi 100 ml ;)
    Chciałabym żeby tak zostało hehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 6 marca 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie godzina ściągania pokarmu i tylko 70 mm z 2 piersi... :/
    Ja pamiętam że siostrzenica w ogóle nie chciała takich obiadków jeść tylko deserki typu starte jabłko itp a obiadki sama jej gotowałam. :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 marca 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętaj , ze to nie oznacza, ze masz mniej pokarmu :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 670 671 672 673 674 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ