X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 28 marca 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobisz jak chcesz ja ci chcialam tylko doradzic czego mozesz jeszcze sprobowac ale nie musisz od razu takim tonem do mnie pisac... 2. To ze pisze o wylyzowaniu nie znaczy ze sama tak robilam a efekty widac bo ciazy brak... Moze za krutko jestes na forum nie wiem ale widocznie nie zauwazylas ze nieraz dziewczyny radza zeby wyluzowac mimo ze im samym ciezko jest to zrobic... Latwo jest komus poradzic niz samemu to zrobic i dostosowac sie do wlasnych rad...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 28 marca 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl, a może to Ty za krótko jesteś na forum i za mało o mnie wiesz.
    Nie wiesz, jakie leki biorę ja, jakie mój mąż i jaka jest nasza historia.
    Inofolic piję od kilku miesięcy, biorę Femibion Natal Classic, Metypred, kwas foliowy na receptę, zastrzyki Clexane, leki na tarczycę, witaminę D i hormony, staramy się 21 cykli, doszliśmy do in vitro. Mąż łykał kwas foliowy na receptę, Androvit, Vit. C 1000. Jestem po poronieniu (puste jajo płodowe).
    Może najpierw dowiedz się o kimś czegoś więcej, a dopiero później dawaj "dobre rady"...

    P.S. I między innymi dlatego rzadko cokolwiek piszę na tym wątku ;)

    Jeszcze raz Wesołych Świąt!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2016, 10:25

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 marca 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula spokojnie ;* nie denerwuj się kochana i miloby było gdybyś odzywała się częściej
    Girl Ty też bez nerw , dziewczyny nie ma co się tutaj żreć ;) jeszcze w święta .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 28 marca 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w Lany Poniedziałek. :)
    My już po kawce i śniadanku ja jeszcze w piżamie chodzę ale zaraz się ubieram i idziemy z małą na spacer bo cudna pogoda :)

    Asiula my się cieszymy że się odezwiesz :* Ja w każdym bądź razie mocno Tobie kibicuje :* <3 !!!

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 28 marca 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczko ja jestem spokojna tylko asiula nerwa ma ... Chcialam dobrze i wystarczylo spokojnie odp... Nie mam obowiazku czytac kazdej wypowiedzi osoby do ktorej sie zwracam... Dea wg lekarzy miala nie moc juz zajsc w ciaze a teraz prosze ma dwojke za jednym razem, szwagierka miala tez nie miec dzieci a ma 4 dlatego uwazam ze nie zawsze warto sluchac tylko lekarzy..

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 28 marca 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Mordeczko ja jestem spokojna tylko asiula nerwa ma ... Chcialam dobrze i wystarczylo spokojnie odp... Nie mam obowiazku czytac kazdej wypowiedzi osoby do ktorej sie zwracam... Dea wg lekarzy miala nie moc juz zajsc w ciaze a teraz prosze ma dwojke za jednym razem, szwagierka miala tez nie miec dzieci a ma 4 dlatego uwazam ze nie zawsze warto sluchac tylko lekarzy..

    Widzisz, dość grzecznie Ci odpisalam. Nawet użyłam emotikonek, żeby rozładować atmosferę, ale skoro tak bardzo wzielas sobie to do siebie to sorry. Jestem w dobrych rękach i nie napisałam, ze lekarze nie dają mi szans. W przypadku in vitro niestety musisz słuchać lekarzy, bo sama nic nie zrobisz.
    Napisałaś, że mam już dziecko-na jakiej podstawie?
    I nerwa dostałam dopiero jak napisałaś, ze najwidoczniej za krótko tu jestem, żeby wiedzieć, ze należy sobie odpuścić.
    Dla mnie możesz nic nie czytać, ale czasem możesz się zastanowić co komu piszesz. Nie dpytalas, czy bralam inofem, tylko od razu zalecilas.
    I znikim nie chciałam się żreć. Przyszłam złożyć życzenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2016, 16:43

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 28 marca 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula tu z nami zakladala ten watek :) dziewczyny spokojnie.obu wam się uda. A najwieksza nadzieje niech wam da przykład Dei. Tyle lat! I blizniaki :) rady radami,niech kazdy robi po swojemu

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 28 marca 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz pisalam ze pomylilo mi sie z anka, pisalam i czytalam na telefonie dlatego mi sie wasze posty pomylily. Moglam ale nie przesiaduje tak na forum jak dawniej i pisalam tylko w biegu. No tak ale jak bedziesz miec przerwe w probach in vitro to mozesz te ziolka i inofem dalej probowac. Mnie tez zostaly 3 miesiace z clo i reszta klinika... Przeraza mnie to. Gin twierdzi ze na poczatek pewnie mi zmienia tabletki a pozniej in vitro itp... Chociaz mam nadzieje ze do tego nie dojdzie

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 29 marca 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane :) My jesteśmy po karmieniu i sobie leżymy :)
    Pogoda się zapowiada słonecznie i oby tak już zostało. :)
    Miłego dnia. :*

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 29 marca 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam.

    ja wracam do świata żywych, rano niby wstałam ale niskie ciśnienie i "niedobrze mi" zrobiło swoje, ale właśnie zjadłam 3 kanapeczki z szyneczką, sałatką i pomidorem, teraz przegryzam winogrono i z barszczykiem czekam na mojego jak wróci z pracy :D no i może sie ogarne bo w piżamie siedze :D
    potem jade do mamy na chwilke
    ja wierze w Asiule, każdy chodzi do takich lekarzy jakim ufa...wierze w to, że i do niej uśmiechnie się słońce, ja w czwartek ide na usg przezierności boooooooooooooooooje sie :(

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 29 marca 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea wszystko będzie dobrze. :* może poznasz płeć. :)
    Ja nie dawno wróciłam z zakupów pomalutku przygotowuje na chrzciny :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 30 marca 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczko chce tylko by było dobrze płeć nie najważniejsza. A kiedy Ty chrzcisz?

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 30 marca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki:-) My dzisiaj mamy wizytę u okulisty z Jula, ciekawe co powie pani doktor:-) A ja mam ostatnio jakieś ciężkie dni, prawie cały czas zmęczona jestem, wszystko mnie boli...Ciekawe jak długo to jeszcze potrwa:-> Miłego dnia:-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 30 marca 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea dokładne najważniejsze żeby zdrowe były. :)
    Mamy chrzciny w sobotę. :)
    Dzień dobry dziewczynki ja mam już posprzątane czekam aż się wypierze powieszę pranie i biorę się za obiad :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 30 marca 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea nie martw się, z maluszkami na pewno jest okeeeej :) Można powoedzieć że okres największego zagrożenia poronieniem minął i to jest najwazniejsze.
    Mordeczko zazdroszczę, że na chrzciny kupiłaś pewnie sliczną sukienkę, co ?:)
    u nas zmiany, chyba mały kończy kolki, czasem steka przy cycku zwykle o 5-6 rano i robi kupę a następną w dzień, zwykle bez wysiłku. karmienia nocne o 21, 3 lub 4 i potem o 6. Gada jak najęty a najbardziej się śmieje i mowi do lustra

    Dea28, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 30 marca 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no kupiłam w sobotę zrobię zdjęcie małej przed chrzcinami i wstawie. :)
    Ja podaje małej espumisan i kolek nie ma a przedtem miała po espumisanie przeszło. :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 marca 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Dea dziś usg, kciuki mocne ;*

    Dea28 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 31 marca 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea kciukam za udaną wizytę. ! :*
    Co tam dziewuszki. ?
    Ja już mam posprzątane i zaraz muszę odpalić laptopa i poszukać streszczenia "W pustyni i w puszczy" do mojej 12 letniej siostry która ma lenia do czytania książek...

    Dea28 lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 31 marca 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane :)
    Dawno mnie tu nie było, ale córcia łobuzuje i mało czasu mam wolnego, a ten któy mam wykorzystuję na inne sprawy niż komputer.

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
  • ona. Autorytet
    Postów: 1277 255

    Wysłany: 31 marca 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczko dopiero teraz jak na podpis zerknęłam, to zorientowałam się, że między naszymi córciami jest tylko 2 tygodnie i 1 dzień różnicy :)

    f2w3rjjglq0pbcee.png
    f2wlrjjgynbk8rll.png
‹‹ 684 685 686 687 688 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ