X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 12 października 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali patrząc na widomosci co się dzieje , jak matki robią krzywdy dzieciom, zabijają to nie zgodzę się z Tobą , że każda jest stworzona kobieta to tej niezwykłej roli , wręcz przeciwnie . Niektóre dla mnie powunny mieć jajowofy podwiązane .
    Girl powiem Ci tak , ja się nie bałam przy staraniach ale jak zaszlam w ciaze na początku napadła mnie taka myśl że teraz całe życie moje się zmieni czy nie za szybko ? A za chwilę mi przeszlo. Hehe
    Generalnie u Ciebie pragnienie tego dziecka jest tak silne ze aż chorobliwe. I to Cię blokuje


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 października 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl ja miałam takie myśli będąc w ciąży ale jak tylko Gabi się urodziła to te myśli odeszły w niepamięć. :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 12 października 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli wystarczy się tak nie nakrecac? Mam nadzieję że moje cykle się już wynormowaly , nie ważne czy to przez clo czy duphaston , ważne żeby sie jakims cudem były już regularne i na stałe a nie na chwilę .

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 12 października 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :-)
    Ja dzisiaj pierwszy raz byłam na fitness:-) Girl, to normalne że się boisz. Przy każdym dziecku jest strach jak to będzie. I przy pierwszym i przy kolejnym. Ale jak maluszek jest już na świecie to wszystko się robi instynktownie :-)
    Ja czekam na paczkę że smyka, miała być w poniedziałek:-/
    Miłego dnia :-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 12 października 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby tak ale boję się ze z takim całkiem małym nie będę wiedziała co robić chociaż podobno takie dzieci tylko spia i jedzą i tak w kółko. Najbardziej wyluzuje jak moje cykle się ureguluja bo nie będę się stresować że mam tyle i tyle żeby zajść bo inaczej nie zajde bez tabletek. Teraz gin mi zalecila ovarin i od grudnia zacznę brać może mi pomoże to

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 października 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No lepiej się nie nakręcać w ten sposób :)
    Zakręcona chlebek super będę go częściej robić ;)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 12 października 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl spokojnie, jak już przyjdzie ten czas to będziesz wiedziała co i jak robić z maluszkiem:-)
    Ale narobiłyście mi smaka na ten chleb ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 16:23

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 12 października 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam .
    Mordeczko bardzo się ciesze i smacznego .
    Ja wróciłam z siłowni i taki taki trening miałam , że każdy mięsień czuje .:D ale lubię to hehehe

    Wpadłam tez do znajomej na kawke i wracałam to się rozpadło brrr a myślałam że z malym i D pójdziemy na.spacerek ; (


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 12 października 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas leje cały czas od poniedzialku , a tydzień temu spadł śnieg i była prawdziwa zima na szczescie tylko 2 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2016, 16:33

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 12 października 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam ze słonecznika ale dzisiaj kupie jeszcze dynie i otręby i zrobię "mieszany" :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 12 października 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka płatki owsiane , otręby są za miękkie , zbyt sypkie do tego . Chleb może się rozpadac. Polecam słonecznik , dynie i owsiane płatki ;)

    Girl zima ? :o jaaaaa Cię niezle


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Anka83 Autorytet
    Postów: 1111 187

    Wysłany: 12 października 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba w najbliższym czasie upiekę ten chleb ;-)

    km5sdf9hy0ig5cgk.png
    mhsv3e5eyxpv2hl6.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 12 października 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w końcu mieszkam w górach. Dwa czy dzień przed spadło chyba pół metra w Tatrach a później doszło do miast w okolicy ale teraz jest juz tylko deszcz i po zimie ani śladu. W tamtym roku 12.10 spadł śnieg na dzień czy dwa i potem zniknął. Oby tylko na wszystkich świętych nie spadł. Pamiętam parę lat temu że właśnie 1 listopada jak chodziliśmy po grobach to było dużo śniegu

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 12 października 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . Widzę nowa twarz ma wątku :)) miśki jak wy się wyrabiacie to ja nir wiem. Oczywiście nie mam na myśli Mordeczki bo Gabi to jest złote dziecko haha!
    Chociaż nie powiem, Marcel tez się umie sam zabawić. Mogę coś przy nim zrobić. Zakręcona jak przygotowania do roczku, sama piszesz tort?
    Ja sobie uświadomiłam że u nas też już się zbliża wielkimi krokami. Marcel puszcza się już stojąc przy meblach ale za rączki nie chce chodzić a na siłę go nie ciagam. Mówi tata mama baba dada mam i nieeee:p robi papa, cześć i przybija piątkę kląska jak konik i podaje mi jedzenie do buzi xD i dziś wyszedł czwarty ząb

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 12 października 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.u nas czas też szybko leci.dziś byłam zamówić lokal na chrzciny.chłopcy rosną jak na drożdżach.tesknie szalenie za brzuszkiem i ciążą.zdecydowanie za szybko mi to zleciało :-(

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 13 października 2016, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea każda babeczka po ciąży tęskni za brzuchem jakiś czas hehe . :D to takie dziwne ale się tęskni .
    Tygrysku powoli probuje dość do siebie że to już rok !
    Hehe torta zamówiłam pięknego specjalnie z imieniem misiem itp ... po imprezie wrzucę Wam . ;)
    A ogólne przygotowania jak przygotowania , menu komponuje

    Mordeczka, Dea28 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 13 października 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea ja wczoraj oglądałam program na tlc "In vitro-9 miesięcy później" i była babka w ciąży bliźniaczej gdzie przeprowadzali cc tak mi się wszystko przypomniało mężowi też aż się rozpłakaliśmy :( :) to był piękny czas i mam nadzieję że wrócę do tego stanu. :)

    Dea28 lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 13 października 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Mama Ali patrząc na widomosci co się dzieje , jak matki robią krzywdy dzieciom, zabijają to nie zgodzę się z Tobą , że każda jest stworzona kobieta to tej niezwykłej roli , wręcz przeciwnie . Niektóre dla mnie powunny mieć jajowofy podwiązane .
    Girl powiem Ci tak , ja się nie bałam przy staraniach ale jak zaszlam w ciaze na początku napadła mnie taka myśl że teraz całe życie moje się zmieni czy nie za szybko ? A za chwilę mi przeszlo. Hehe
    Generalnie u Ciebie pragnienie tego dziecka jest tak silne ze aż chorobliwe. I to Cię blokuje


    Tak ja wiem o tym ale chodziło mi o to że te najlepsze osoby są do tego stworzone :-D Czyli my tutaj wszystkie hahah. A co do tych pind które krzywdzą niewinne i bezbronne dzieciaczki to ja bym je za kudły powiesiła i raziła prądem choć nawet kara śmierci byłaby za słabą karą dla takich ( Suk ) sorry za wyrażenie.

    ZakręconaOna, Girl25, Dea28 lubią tę wiadomość

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 14 października 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w końcu włacze komputer to wrzuce wam zdjęcia chłopców i zdjecie zaproszeń na chrzciny.dziewczyna mi robiła ręcznie w domu.

    Mordeczka lubi tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 15 października 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
‹‹ 737 738 739 740 741 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ