Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARACZKI - zapraszam wszystkie dziewczyny urodzone w STYCZNIU :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 4 września 2018, 20:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie kochanie . Ja dopiero do pracy ide najprawdopodobniej od 20 wrzesnia.
    Ten tydzien w domku jeszcze , na poczatku nastepnego lece na tydzien do Polski pozalatwiac troche spraw i po Mame bo z ojczymem do Nas lecą. Wracam i ruszam pelna gebą. :)

Ja to chcialbym juz styczen to bym po nowym roku w koncu mogla zaczac starania a zarazem dobrze jest jak jest i co ?! No Baba typowa niezdecydowana.

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 4 września 2018, 21:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha :D Czyli że styczniem masz tak ja ż grudniem.
    Ale podobne myśli mam z ewentualną następną ciążą. Niby oboje mówiliśmy że może 3 dzieci ale jednak ciąża ż małym szogunem w domu bardziej doskwiera i nie wiem czy będę chciała się jeszcze raz decydować.
    Dlatego się zastanawiam co z ubraniami po synku robić. Oddawać/ sprzedawać czy jeszcze trzymać bo kto wie jak będzie...

Wiesz różnie bywa, jedni im starsze mają dziecko tym trudniej im się zdecydować bo jednak starsze już w miarę ogarnięte a ż maluchem zabawa na nowo. A inni jednak zaczynają tęsknić za małym :D
    Ważne że macie w miarę poukładane, masz pracę to jak Was najdzie ochota nic Was nie powinno blokować:)

3i499vvjgxlea61b.png
    mhsvpx9ikkhwn9ej.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 4 września 2018, 21:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie . Wiesz mnie wygodnie jest jak jest bo jestem wolna ze tak powiem jak mam opieke nad malym . Nie jestem przywiazana ze a noworodek a kp itp wiesz o co chodzi napewno a zarazem wiem ze drugie dziecko chce i to juz niedlugo . Po prostu do stycznia mam troche planow i ciaza troche by mi je pomieszala. :)
    Mowie otwarcie , pozatym popracowav znow chce trovhe i dopiero w kolejna ciaze zavhodzic.

Generalnie styczen to taki najwczesniejszy termin bo mnie sie marzy zimowe typowo albo najlepiej wiosenno badz wakacyjny dzidzius hehe ale marzyc sobie mozna przy staraniach hahaha

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 5 września 2018, 20:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz u nas z podobnych względów czekaliśmy na marzec, to był najwczesniejszy termin choć optymalnie że względu na sytuację życiową lepiej by było poczekać.
    Na szczęście wszystko się poukladało póki co dobrze, choć szczerze nie sądziłam że tak szybko się uda i myślałam że będzie wiosenny dzidziuś:D
    Ale tak i tak fajnie bo roczników będą 3 lata różnicy czyli tak jak chcieliśmy :) ostatni dzwonek żeby się zmieścić choć oczywiście wszędzie słucham jak to moje grudniowe dziecko będzie miało przechlapane :D

3i499vvjgxlea61b.png
    mhsvpx9ikkhwn9ej.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 5 września 2018, 22:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A daaaaaaj spokoj hahaha jakie to glupie gadanie . :D

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 9 września 2018, 10:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona a powiedz mi jak z ubieranie maluszka na zewnątrz, co Ci się sprawdziło?
    Bo mam taki spiworek do wózka, wełniany i mega ciepły. Małego jak w nim woziłam to miał rajtuzki i ewentualnie jakieś spodnie a tak to kurtkę tylko bo naprawdę ciepło. Ż resztą też ta pokrywa jakby na wózek...
    No i się zastanawiam bo jednak on już miał kilka miesięcy a tu maluszek i co w kombinezon jeszcze pakować?
    Kupiłam póki co jeden taki ciepły, misiowy. I kurtkę i się zastanawiam czy taki typowo zimowy jeszcze też?
    Bo do fotelika też chcę spiworek taki którym opatulasz całe dziecko żeby właśnie pod spód nie wkładać kombinezonu bo raczej mało to wygodne i bezpieczne.

3i499vvjgxlea61b.png
    mhsvpx9ikkhwn9ej.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 9 września 2018, 14:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana Nam sie sprawdzil kombinezon taki cienszy a pod spod nie zakladalam mega duzo ubran tez ale samych rajtuz tez nie , nie typowo zimowy bo mielismy taki wlasnie spiworek do wozka cieply plus zawsze pod spiworkiem kladlam cienki kocyk i dopiero go zamykalam . Plus ta od wozka przykrywka. Buda i wsio . Tak moj syn chodzil przy -15 nawet na 2-4 godzinne spacery. Nigdy nie byl chory ani przemarzniety. Dla Nas wystarczylo a byl naprawde cieplolubnym dzieckiem. Dopiero mu sie zmienilo ze spi poodkrywany po skonczonym roku hehe

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 9 września 2018, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak właśnie myślę. Bo ten spiworek jest naprawdę ciepły a łatwo maluszka okryć/ wyciągnąć.
    Co do przykrywania to u nas możesz dopiero jak dobrze zaśnie. Bo w połśnie zaraz powie Ci że nie :D
    Czasami naprawdę sporadycznie powie że chce :D

3i499vvjgxlea61b.png
    mhsvpx9ikkhwn9ej.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 10 września 2018, 10:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas zakryje sie malego choc nie zawsze :D ale co z tego ,zakryje go wyjde a on sie rozkopie hahaha . Koldra czesto na ziemi a on spi w najlepszw na lozku hahah

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 września 2018, 10:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka...styczniówka się dołącza

Wiadomość wyedytowana przez autora 13 września 2018, 10:27

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2018, 22:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futu jak sie masz ?

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 23 listopada 2018, 08:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg niektórych od dziś ciąża donoszona :) Jak dla mnie za tydzień to już tak bezpiecznie ale szczerze myślę że do terminu dotrzyma. Mam nadzieję tylko że nie dłużej:D
    Ogólnie się czuje jak tuż przed @ ale poza tym nic się nie dzieje także wiem że daleko jeszcze :) O tyle za drugim razem jest łatwiej:)
    A poza tym tryb leniwca włączony bo już trochę ciężko ale dużo nie zostało:)

A jak tam u Ciebie? :)

3i499vvjgxlea61b.png
    mhsvpx9ikkhwn9ej.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2019, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haaaaaaaaalo :D

de7e166350.png

b2727090e5.png
‹‹ 800 801 802 803 804
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)