X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi :(

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutka wrote:
    Dziewczyny, wczoraj wróciłam ze szpitala. Samoistne poronienie, więc można mnie wypisać z tabelki:(

    Bardzo przykro :-( Może nie na początku, ale jednak potrafię może po części to zrozumieć. W 1 ciąży było ok, byłam pewna, nie przejmowałam się zbytnio,jak miałam powiedziane, że moje chudnięcie - to moja natura, ok, że ciążą to ciąża, ale na początku - w 32 tc zaczął się bynajmniej dla mnie koszmar, może do końca nie zrozumie co to taka strata ale wiem na jakim strachu polega...póki nie usłyszałam płaczu małej po wyciągnięciu myślałam że mi serce pęknie przez te kilka sekund...wszystko mi przeszło przed oczami...:-(
    Dziewczyny wiedzą, że staramy się teraz o 2 gie dzieciątko, strasznie się boję, jednak wierzę, że będzie dobrze.
    Też mam obawy, że jestem zablokowana, ale postanowiłam narazie bez stresu bo ciut przeszłam, a co będzie się okaże. Napewno wierzę, że każda z Nas ma odpowiedni czas i też dużo musi przejść i wycierpieć.
    Teraz podchodzę bardziej poważnie, jestem na forum, bardzo pomaga, ale mam również swoje przekonania, jak każda z Nas :-)
    Bardzo współczuje

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutka wrote:
    Dziewczyny, wczoraj wróciłam ze szpitala. Samoistne poronienie, więc można mnie wypisać z tabelki:(

    oj przykro mi bardzo ,przytulam :* :(

    Meginka lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczynki kochane po kilkudniowej nieobecności, cały tydzień chorowałam, wysoka gorączka i ogólnie masakra. Dziś już trochę lepiej, ale strasznie bolą mnie zatoki. Ta temperatura zakłóciła mi wykres.
    Dzisiaj miałam mega dużo białego śluzu, myślę że to może wpływ leków, bo nigdy tak nie miałam. A co tam u Was dziewczynki???

    Nutka, strasznie mi przykro, jesteśmy z Tobą, przytulam mocno :*

    agula, samira lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Witam Was dziewczynki kochane po kilkudniowej nieobecności, cały tydzień chorowałam, wysoka gorączka i ogólnie masakra. Dziś już trochę lepiej, ale strasznie bolą mnie zatoki. Ta temperatura zakłóciła mi wykres.
    Dzisiaj miałam mega dużo białego śluzu, myślę że to może wpływ leków, bo nigdy tak nie miałam. A co tam u Was dziewczynki???

    Nutka, strasznie mi przykro, jesteśmy z Tobą, przytulam mocno :*

    tęskniłyśmy za tobą ,dobrze ze już ci lepiej ,zdrówka :*

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutka wrote:
    Dziewczyny, wczoraj wróciłam ze szpitala. Samoistne poronienie, więc można mnie wypisać z tabelki:(

    o matko bardzo mi przykro tez to przezylam wiec rozumiem jak sie czujesz 3 maj sie cieplutko

    samira lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje tym ktore zalapaly sie na ostatki styczniowe jutro widzimy sie z reszta w lutowych wiec od jutra do boju dziewczynki

    samira lubi tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    ann2224 wrote:
    Mała wrote:
    A Ja jakoś ogólnie czuje się dziś do d....;-/ Bez kija nie podchodź, a nawet mi się siedzieć nie chce tylko bym sobie leżała, jakiś dół się wkrada i trza go odgonić...;-/ Już nawet tempka i wykres zaczynają mnie irytować...:-(

    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

    wsumie to ja tez tak amam właśnie leze przed kompem i z nudów umieram a ty Mała wykresik masz fajny:)ciekawe jaki u mnie w tym cyklu bedzie?:)

    AAAAAAAAAAAAAAAAA mam nadzieję, że poważnie należę do tych z niższą temperaturka ogółem, bo na 37 to w życiu nie mam co liczyć, i jakoś mnie to martwić zaczyna.
    ann2224 od kiedy się starasz? Pytam z ciekawości, ja po 1-czy 2 miesiącu pójścia na całość bez zabezpieczenia miałam dosłownie tak sama (myślę o dniach płodnych + ovulce) bóle jajników i takie mdłości, że myślałam, ze jestem ale nienormalna :-) Ale po obserwacjach doszłam do tego , bo teraz już jest ok :-)

    Wydaje mi się, że na dniach wykres Ci ovu wyznaczy na 100% któryś dzień :-)

    Ja staram sie już od czerwca ale tak bez stresu to jest mój pierwszy cykl z dokładnymi pomiarami, lekami i monitoringiem mam nadzieje ze sie uda:)

    samira lubi tę wiadomość

    event.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    Witam Was dziewczynki kochane po kilkudniowej nieobecności, cały tydzień chorowałam, wysoka gorączka i ogólnie masakra. Dziś już trochę lepiej, ale strasznie bolą mnie zatoki. Ta temperatura zakłóciła mi wykres.
    Dzisiaj miałam mega dużo białego śluzu, myślę że to może wpływ leków, bo nigdy tak nie miałam. A co tam u Was dziewczynki???

    Nutka, strasznie mi przykro, jesteśmy z Tobą, przytulam mocno :*

    tęskniłyśmy za tobą ,dobrze ze już ci lepiej ,zdrówka :*

    oooooj jak miło :) ja tez się stęskniłam, a jak się wynudziłam strasznie... czasem tylko na chwile wstałam do kompa ale było mi tak zimno że zaraz uciekałam do łóżka. Teraz czekam na @, ma przyleźć w niedzielę...

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    Witam Was dziewczynki kochane po kilkudniowej nieobecności, cały tydzień chorowałam, wysoka gorączka i ogólnie masakra. Dziś już trochę lepiej, ale strasznie bolą mnie zatoki. Ta temperatura zakłóciła mi wykres.
    Dzisiaj miałam mega dużo białego śluzu, myślę że to może wpływ leków, bo nigdy tak nie miałam. A co tam u Was dziewczynki???

    Nutka, strasznie mi przykro, jesteśmy z Tobą, przytulam mocno :*

    tęskniłyśmy za tobą ,dobrze ze już ci lepiej ,zdrówka :*

    oooooj jak miło :) ja tez się stęskniłam, a jak się wynudziłam strasznie... czasem tylko na chwile wstałam do kompa ale było mi tak zimno że zaraz uciekałam do łóżka. Teraz czekam na @, ma przyleźć w niedzielę...

    eeeeeeeeetam nie czekaj na nią ,masz tam ładny skok :P

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    Witam Was dziewczynki kochane po kilkudniowej nieobecności, cały tydzień chorowałam, wysoka gorączka i ogólnie masakra. Dziś już trochę lepiej, ale strasznie bolą mnie zatoki. Ta temperatura zakłóciła mi wykres.
    Dzisiaj miałam mega dużo białego śluzu, myślę że to może wpływ leków, bo nigdy tak nie miałam. A co tam u Was dziewczynki???

    Nutka, strasznie mi przykro, jesteśmy z Tobą, przytulam mocno :*

    tęskniłyśmy za tobą ,dobrze ze już ci lepiej ,zdrówka :*

    oooooj jak miło :) ja tez się stęskniłam, a jak się wynudziłam strasznie... czasem tylko na chwile wstałam do kompa ale było mi tak zimno że zaraz uciekałam do łóżka. Teraz czekam na @, ma przyleźć w niedzielę...

    eeeeeeeeetam nie czekaj na nią ,masz tam ładny skok :P

    wiesz nie sugeruję się tym bo ja ogólnie mam niską temp ciała a dziś rano było po językiem 36,68 więc to dla mnie wysoka i myślę że to jeszcze mała pozostałość po chorobie. Zobaczymy jutro. A Ty jednak nie skusisz się na test?? Czekasz na poniedziałkową wizytę??

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    Witam Was dziewczynki kochane po kilkudniowej nieobecności, cały tydzień chorowałam, wysoka gorączka i ogólnie masakra. Dziś już trochę lepiej, ale strasznie bolą mnie zatoki. Ta temperatura zakłóciła mi wykres.
    Dzisiaj miałam mega dużo białego śluzu, myślę że to może wpływ leków, bo nigdy tak nie miałam. A co tam u Was dziewczynki???

    Nutka, strasznie mi przykro, jesteśmy z Tobą, przytulam mocno :*

    tęskniłyśmy za tobą ,dobrze ze już ci lepiej ,zdrówka :*

    oooooj jak miło :) ja tez się stęskniłam, a jak się wynudziłam strasznie... czasem tylko na chwile wstałam do kompa ale było mi tak zimno że zaraz uciekałam do łóżka. Teraz czekam na @, ma przyleźć w niedzielę...

    eeeeeeeeetam nie czekaj na nią ,masz tam ładny skok :P

    wiesz nie sugeruję się tym bo ja ogólnie mam niską temp ciała a dziś rano było po językiem 36,68 więc to dla mnie wysoka i myślę że to jeszcze mała pozostałość po chorobie. Zobaczymy jutro. A Ty jednak nie skusisz się na test?? Czekasz na poniedziałkową wizytę??

    nie nie robię testu :)

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirka to twarda z Ciebie sztuka, no ale wykres mówi sam za siebie :) jeśli przeczucia wszystkich forumowiczek i moje się nie mylą, to pod koniec września lecisz na porodówkę :):):) Na pewno w poniedziałek będziemy Ci gratulować :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutka bardzo współczuję:(
    Meginka już pisałam pod wykresem, wracaj do zdrowia.

    A ja mimo tego że nie testuje w styczniu to starania właśnie mi teraz wypadają, także jakby co to o wyniku będę informować też tu, jakiby on nie był.

    Meginka lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    nutka bardzo współczuję:(
    Meginka już pisałam pod wykresem, wracaj do zdrowia.

    A ja mimo tego że nie testuje w styczniu to starania właśnie mi teraz wypadają, także jakby co to o wyniku będę informować też tu, jakiby on nie był.

    No pewnie Gonia :) Musisz nam tu koniecznie opowiedzieć o wyniku, a teraz do roboty! Owocnych starań! :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka strasznie mi przykro :(

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka bardzo mi przykro. Trzymaj się dzielnie. Jesteśmy z tobą :* :)

    Meginka witaj z powrotem. Właśnie zastanaiwałam sie czego cię nie ma na forum

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2013, 19:27

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem już jestem :) miałam nadzieję że już to choróbsko da mi spokój, a teraz mi się podwyższyła temp na 38 stopni. Mindusia a Ty jaki masz ładny wykresik :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka trzymaj się moja droga


    A wszystkim chorym szybkiego powrotu do zdrowia

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    jestem już jestem :) miałam nadzieję że już to choróbsko da mi spokój, a teraz mi się podwyższyła temp na 38 stopni. Mindusia a Ty jaki masz ładny wykresik :)

    często wieczorem tempka się w chorobie podwyższa (ale tak tez organizm walczy z wirusami czy bakteriami) ) a teraz znów dożo chorych będzie przy tej pogodzie ...

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ