X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    jestem już jestem :) miałam nadzieję że już to choróbsko da mi spokój, a teraz mi się podwyższyła temp na 38 stopni. Mindusia a Ty jaki masz ładny wykresik :)

    często wieczorem tempka się w chorobie podwyższa (ale tak tez organizm walczy z wirusami czy bakteriami) ) a teraz znów dożo chorych będzie przy tej pogodzie ...

    ja już cały tydzień walczę z tym paskudztwem i mam już dość, strasznie słaba jestem.A to wszystko przez to, że w sobotę byłam na przyjęciu w nieogrzewanej remizie, tylko jakieś dmuchawy były, i co chwila ktoś drzwi otwierał, a mróz był, no i tak to się skończyło, 80 % gości chora...

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    jestem już jestem :) miałam nadzieję że już to choróbsko da mi spokój, a teraz mi się podwyższyła temp na 38 stopni. Mindusia a Ty jaki masz ładny wykresik :)

    często wieczorem tempka się w chorobie podwyższa (ale tak tez organizm walczy z wirusami czy bakteriami) ) a teraz znów dożo chorych będzie przy tej pogodzie ...

    ja już cały tydzień walczę z tym paskudztwem i mam już dość, strasznie słaba jestem.A to wszystko przez to, że w sobotę byłam na przyjęciu w nieogrzewanej remizie, tylko jakieś dmuchawy były, i co chwila ktoś drzwi otwierał, a mróz był, no i tak to się skończyło, 80 % gości chora...

    zawiała cię ,przeciąg był po prostu ...ja muszę zagrać w dx-balla ,to mnie odstresowuje :P

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej meginka witaj, ciesze sie, ze juz zdrowa jestes :)

    wpadlam na chwile zobaczyc co sie dzieje tutaj :) przespalam cale popoludnie dzisiaj, w ogole od jakis 2 dni jestem tak zmeczona, do d**y jakas ;P pozdrawiam Was dziewczynki :)

    aniczka, samira, Meginka lubią tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    hej meginka witaj, ciesze sie, ze juz zdrowa jestes :)

    wpadlam na chwile zobaczyc co sie dzieje tutaj :) przespalam cale popoludnie dzisiaj, w ogole od jakis 2 dni jestem tak zmeczona, do d**y jakas ;P pozdrawiam Was dziewczynki :)

    Witam w klubie :-) No masakra albo od pogody albo bije mi w "dekiel" :-)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba dziewczynki śpicie już :-( To Ja też zaraz uciekam. Spokojnej nocki :-)

    samira lubi tę wiadomość

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez juz ide spac mam dola kupilam dzisiaj koszule i jest mi zaciasna w biodrach czuje sie jak gruby mops kur...a piepszona niedoczynnosc

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 1 lutego 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczynki dostałam chyba @ :( jak na razie mam lekko brązowe plamienie , którego wcześniej NIGDY nie miałam przed @ a na papierze toaletowym jasno czerwona krew ??? Co to ma być? Podbrzusze mnie nie boli a zawsze bolało tak, że aż słabo mi się robiło..... Temperatura spadła, więc pewno się rozkręca małpa jedna wredna nooo :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2013, 08:00

    samira lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 1 lutego 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni, skoro nigdy wcześniej tak nie miałaś to może to jest (przez każdą z nas oczekiwane) plamienie implantacyjne. Dopóki prawdziwa @ nie przyjdzie, są szanse :)

    A ja myślałam że już się wyleczyłam a tu dupa, temp trochę podwyższona, kicham prycham i ogólnie do bani. Wczoraj niepotrzebnie wstałam już z łóżka, mogłam się jeszcze wygrzać. Ale dziś cwana ze mnie bestia, przytargałam biurko z kompem do łóżka- dobrze że ma kółka :) I przynajmniej nie będę się nudzić tylko z Wami na bieżąco gadać hehe :)
    Miłego dnia :)

    gocha04, samira lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 1 lutego 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Hejka dziewczynki dostałam chyba @ :( jak na razie mam lekko brązowe plamienie , którego wcześniej NIGDY nie miałam przed @ a na papierze toaletowym jasno czerwona krew ??? Co to ma być? Podbrzusze mnie nie boli a zawsze bolało tak, że aż słabo mi się robiło..... Temperatura spadła, więc pewno się rozkręca małpa jedna wredna nooo :/

    Hej :-) Pomału pomału, raczej się rozkręca @ ale, ale może...:-)
    Ja miałam identycznie w listopadzie jak @ przyszła, wogóle co miesiąc inaczej się @ zaczyna u mnie ostatnio jakoś :-)

    samira lubi tę wiadomość

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 1 lutego 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    jestem już jestem :) miałam nadzieję że już to choróbsko da mi spokój, a teraz mi się podwyższyła temp na 38 stopni. Mindusia a Ty jaki masz ładny wykresik :)

    często wieczorem tempka się w chorobie podwyższa (ale tak tez organizm walczy z wirusami czy bakteriami) ) a teraz znów dożo chorych będzie przy tej pogodzie ...

    ja już cały tydzień walczę z tym paskudztwem i mam już dość, strasznie słaba jestem.A to wszystko przez to, że w sobotę byłam na przyjęciu w nieogrzewanej remizie, tylko jakieś dmuchawy były, i co chwila ktoś drzwi otwierał, a mróz był, no i tak to się skończyło, 80 % gości chora...

    Tak sobie patrzyłam na wykresik :-) Zaczęłyśmy tak samo, ale mi przewiduje na 7.02...eh prawie tydzień :-) Powodzenia :-)

    samira lubi tę wiadomość

  • Asia26 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 1 lutego 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak samo jak ja:D

    oar83e3kj60etfgi.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 1 lutego 2013, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia26 wrote:
    To tak samo jak ja:D

    Na 7.02?? No tak serduszkowanie na maxa :-) Tylko pozazdrościć kondycji ;-p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2013, 08:21

  • Asia26 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 1 lutego 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D Pierwszy miesiąc starania się, jeszcze jest siła na starania;P

    oar83e3kj60etfgi.png
  • Asia26 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 1 lutego 2013, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj m mi nie odpuszcza;P

    gocha04, samira lubią tę wiadomość

    oar83e3kj60etfgi.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 1 lutego 2013, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia26 wrote:
    Moj m mi nie odpuszcza;P

    No to dobrze :-P Obu do przodu :-)

  • Asia26 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 1 lutego 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas zacząć odliczanie :D bądźmy dobrej wiary:P

    oar83e3kj60etfgi.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 1 lutego 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia26 wrote:
    Czas zacząć odliczanie :D bądźmy dobrej wiary:P

    No no każda jest :-) Byle do przodu :-)

    Dziewczynki a tu się nie pochwaliłam...mam 36,6 normalnie w szoku jestem :-P

    Tea pewnie tylko dziś :-) Ale już aż tak na tą tempkę nie patrzę, co ma być to będzie :-)

    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

    Meginka lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 1 lutego 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej a czemu niektóre dziewczyny mają zaznaczoną owu przerywaną linią a niektóre ciągłą? od czego to zależy??

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 1 lutego 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    Asia26 wrote:
    Czas zacząć odliczanie :D bądźmy dobrej wiary:P

    No no każda jest :-) Byle do przodu :-)

    Dziewczynki a tu się nie pochwaliłam...mam 36,6 normalnie w szoku jestem :-P

    Tea pewnie tylko dziś :-) Ale już aż tak na tą tempkę nie patrzę, co ma być to będzie :-)

    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

    no wykresik się pnie ładnie do góry, oby tak dalej :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 1 lutego 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Mała wrote:
    Asia26 wrote:
    Czas zacząć odliczanie :D bądźmy dobrej wiary:P

    No no każda jest :-) Byle do przodu :-)

    Dziewczynki a tu się nie pochwaliłam...mam 36,6 normalnie w szoku jestem :-P

    Tea pewnie tylko dziś :-) Ale już aż tak na tą tempkę nie patrzę, co ma być to będzie :-)

    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

    no wykresik się pnie ładnie do góry, oby tak dalej :)

    Aha... poczekajmy do jutra, zaraz będzie 36,5... się uczepiło :-) Hehe :-)
    No i już :-) Zmykam narazie bo i na obiadek muszę naszykować, i mała mnie męczy, żeby w angry birds z nią grać. No masakra :-)

    samira lubi tę wiadomość

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ