X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    agaciaz wrote:
    hej
    ja dzisiaj pierwszy raz w życiu robiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny:D Tylko męża będę musiała obudzić, bo zasnął ze zmęczenia. ;)
    Dziewczyny, które boli brzuch- ja w pierwszej ciąży też miałam takie bóle i byłam pewna że dostanę @ i nawet tampon sobie założyłam jadąc na studia a tu niespodzianka. Także nie załamywać się tylko czekać :)

    Bardzo byśmy chciały ale co z tego wyjdzie to się okaże:)

    niech się okaże , że fasolka :D !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2013, 19:20

    samira, nila lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • madzia32323 Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3mam kciuki za fasolkę!

    maja2024, samira lubią tę wiadomość

    Moje Kochane Małe Szczęście :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    maja2024 wrote:
    gocha04 wrote:
    maja2024 wrote:
    gocha04 wrote:
    Maja z tą moją temp to różnie bywa,nanią bym nie liczyła chociaż nie pogniewam się jak będzie to oznaczało... II...:) ale liczę że do końca tego tygodnia może u którejś się pojaki fasola, żeby wtedy chuchnąć na nasze wykresy:)

    A @ oczekujesz 14.01 ja dzień wcześniej więc zobaczymy może ktoś będzie chuchał:)

    Maja no ja mam nadzieję, że będziesz chuchać:)

    to chuchajmy obie na pewno się wtedy którejś uda:0 mnie dziś bolał brzuch tzn. takie skurcze jakbym miała bolało :( to ta wredna @ oh jak ja nie cierpię @

    dziewczyny ja po poronieniu straciłam bóle menstruacyjne, bóle piersi przed okresem...nic zero odczuć :/....teraz jak jestem na duphastonie - po 10 dniach robię betę jak jest negatywna , modlę się, żeby nadeszła szybko @ i rozpoczęła nowy cykl....

    ale to chyba lepsze ,jak bóle ...mnie przed @ piersi mnie bolą,są nadwrażliwe ,brzuch się powiększa i bez kija nie podchodź,boli jeszcze podbrzusze...(umiarkowanie) ale tak było zawsze choć teraz jest lżej.. a moze jeszcze ni masz tego cyklu straconego...

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje ze teraz poboli ale na co innego :P

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    maja2024 wrote:
    gocha04 wrote:
    maja2024 wrote:
    gocha04 wrote:
    Maja z tą moją temp to różnie bywa,nanią bym nie liczyła chociaż nie pogniewam się jak będzie to oznaczało... II...:) ale liczę że do końca tego tygodnia może u którejś się pojaki fasola, żeby wtedy chuchnąć na nasze wykresy:)

    A @ oczekujesz 14.01 ja dzień wcześniej więc zobaczymy może ktoś będzie chuchał:)

    Maja no ja mam nadzieję, że będziesz chuchać:)

    to chuchajmy obie na pewno się wtedy którejś uda:0 mnie dziś bolał brzuch tzn. takie skurcze jakbym miała bolało :( to ta wredna @ oh jak ja nie cierpię @

    dziewczyny ja po poronieniu straciłam bóle menstruacyjne, bóle piersi przed okresem...nic zero odczuć :/....teraz jak jestem na duphastonie - po 10 dniach robię betę jak jest negatywna , modlę się, żeby nadeszła szybko @ i rozpoczęła nowy cykl....

    ale to chyba lepsze ,jak bóle ...mnie przed @ piersi mnie bolą,są nadwrażliwe ,brzuch się powiększa i bez kija nie podchodź,boli jeszcze podbrzusze...(umiarkowanie) ale tak było zawsze choć teraz jest lżej.. a moze jeszcze ni masz tego cyklu straconego...

    nie mam straconego cyklu ;) taką mam nadzieję :), jeszcze się nawet nie postaraliśmy, nie było owulacji :) to mój 8dc dopiero. Na razie nie ma przytulanek, bo M ma badanie nasienia jutro i nie można współżyć min.2 dnia, max 4 dni :)

    samira, nila lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiem wykres widziałam :D ,a współżyć podobno facet nie może 7dni przed badaniem ...

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira, ale jak mnie prze @ bolały piersi i jak w maju zaszłam w ciążę, to (.)(.) mnie jeszcze bardziej zaczęły boleć, nie dało się ich dotknąć, były bolesne i gorące - wiedziałam na 100% że jestem w ciąży jeszcze nie robiąc żadnego testu, coś było nie tak - inaczej niż zwykle , test to była tylko proforma :). Teraz nie mam takich dolegliwości ze strony (.)(.) i od razu zamartwiam się, że guzik nam wyszło :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2013, 19:46

    nila lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a wiem wykres widziałam :D ,a współżyć podobno facet nie może 7dni przed badaniem ...

    w dwóch miejscach mężowi powiedzieli, że min 2 dni max 4 (w jednym labie), w drugiem ,że max.4. :)
    Zobaczymy jutro jak tam jego armia ;D

    nila lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    samira wrote:
    a wiem wykres widziałam :D ,a współżyć podobno facet nie może 7dni przed badaniem ...

    w dwóch miejscach mężowi powiedzieli, że min 2 dni max 4 (w jednym labie), w drugiem ,że max.4. :)
    Zobaczymy jutro jak tam jego armia ;D

    oby była kompletna i w milionach jak Armia Klonów w "Gwiezdnych Wojnach" :P

    иιєиσямαℓиα, Libra lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Samira, ale jak mnie prze @ bolały piersi i jak w maju zaszłam w ciążę, to (.)(.) mnie jeszcze bardziej zaczęły boleć, nie dało się ich dotknąć, były bolesne i gorące - wiedziałam na 100% że jestem w ciąży jeszcze nie robiąc żadnego testu, coś było nie tak - inaczej niż zwykle , test to była tylko proforma :). Teraz nie mam takich dolegliwości ze strony (.)(.) i od razu zamartwiam się, że guzik nam wyszło :(

    problem w tym ze i na fasolkę i na @ objawy podobne...

  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    samira wrote:
    a wiem wykres widziałam :D ,a współżyć podobno facet nie może 7dni przed badaniem ...

    w dwóch miejscach mężowi powiedzieli, że min 2 dni max 4 (w jednym labie), w drugiem ,że max.4. :)
    Zobaczymy jutro jak tam jego armia ;D

    oby była kompletna i w milionach jak Armia Klonów w "Gwiezdnych Wojnach" :P

    Dokładnie niech tak będzie:)

    samira, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Mała, oby wyszedł pozytyw:)

    No negatyw, ale jestem juz dobrej myśli kolejny cykl starań:)

    Mam pytanko, zastanawiam sie nad testem Afrodyta jakieś sugestie?? Bo te psakowe...ja jakos nie umie nic z nich wywnioskować...;)

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    Meginka wrote:
    Mała, oby wyszedł pozytyw:)

    No negatyw, ale jestem juz dobrej myśli kolejny cykl starań:)

    Mam pytanko, zastanawiam sie nad testem Afrodyta jakieś sugestie?? Bo te psakowe...ja jakos nie umie nic z nich wywnioskować...;)

    a jakie stosujesz testy?
    Ja też się zastnawiałam nad afrodytą, ale ostatecznie się rozmysliłam ...

    samira, nila lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    Meginka wrote:
    Mała, oby wyszedł pozytyw:)

    No negatyw, ale jestem juz dobrej myśli kolejny cykl starań:)

    Mam pytanko, zastanawiam sie nad testem Afrodyta jakieś sugestie?? Bo te psakowe...ja jakos nie umie nic z nich wywnioskować...;)

    dobre są kasetkowe na allegro,a tamte to byle co może zakłócić wynik...

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzięki za pocieszonki i przytulanki, jestescie takie kochane :*:* wszystkie ;) Dziś mam troszke doła, dlatego tak mnie mało słychac na forum, ale jutro obiecuje poprawę :)

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Dziewczyny, dzięki za pocieszonki i przytulanki, jestescie takie kochane :*:* wszystkie ;) Dziś mam troszke doła, dlatego tak mnie mało słychac na forum, ale jutro obiecuje poprawę :)

    a po to tu jesteśmy co by się spierać ale i stawiać do pionu :*

    иιєиσямαℓиα, Meginka, maja2024 lubią tę wiadomość

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Dziewczyny, dzięki za pocieszonki i przytulanki, jestescie takie kochane :*:* wszystkie ;) Dziś mam troszke doła, dlatego tak mnie mało słychac na forum, ale jutro obiecuje poprawę :)

    domyślam się. Głaskam po główce i przytulam do serduszka :(
    Trzymaj się :*, mobilizuj i regeneruj siłki na nowy cykl!!

    samira, Meginka lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginko dla ciebie:
    http://dc357.4shared.com/img/fQu0wwKI/Smiley_Central_Emoticon__155_.gif

    samira, Meginka lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki:) fajne z Was babki :) No na pewno musze zebrac siły na nstępny cykl, nie poddam sie tak łatwo i ten bocian w końcu przyleci :):):)

    иιєиσямαℓиα, samira, agula, maja2024 lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    dzięki:) fajne z Was babki :) No na pewno musze zebrac siły na nstępny cykl, nie poddam sie tak łatwo i ten bocian w końcu przyleci :):):)

    tak trzymaj :)
    A ja już zaciskam kciukasy :)!
    Za bociana :)!

    Meginka lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ