X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sssssss88 wrote:
    oooo przykro mi... :(

    no to już mi troszke lepiej bo szanse są :) a tak długo już się staramy i tak bardzo chce już być w ciąży... :) mam nadzieje że tym razem się udało. to był nasz pierwszy cykl starań w kalendarzykiem... no jestem bardzo ciekawa czy coś z tego wyszło :) :):)

    okaże się 19.01 będę trzymać kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2013, 17:01

    sssssss88 lubi tę wiadomość

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • sssssss88 Koleżanka
    Postów: 36 21

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki.. napisze jak poszło :) mam nadzieje że ukażą sie 2 kreseczki :) :)

    Effcia28, samira lubią tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooooooch co za okropny dzień, dobrze że już się kończy, a miało byc lepiej...
    głowa mnie boli strasznie
    jeszcze w dodatku pożarłam się z M.
    Dziewczynki samira, nienormalna, libra, gdzie jesteście??? jakoś tu pusto bez Was... :(

    иιєиσямαℓиα, samira lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień pusty, szary, bury i ponury....ble, chyba trzeba go wcześniej przespać :p

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meguniu kochana ja jestem :). Szukam na internecie informacji o moich cholernych NK.
    Samira trzeba je zbić przed ciążą, a co dalej to nie wiem - czeka mnie cholernie długa droga :( Jutro idę do immunologa, oszaleję :(
    Najgorsze jest to, że moja ginekolog średnio się przejęła komórkami NK :/.
    Liczyłam że coś mi powie. Na razie mam za cienkie endometrium 0,5 cm :(. Pęcherzyk jest podobno dobry 1,23cm. W poniedziałek idę na kolejny monitoring.... Wtedy zdecydujemy co dalej ostatecznie, ona jest za hormonami i antykoncepcją na 2 cykle....qrcze nie jestem na prawde przekonana....nie wiem czy nie skonsultować wyników z innym ginekologiem, ale nie mam tak na prawdę z kim :(. Qrcze nie chce znowu stracić maleństwa przez jakieś głupie komórki NK:(. Tym bardziej, że badanie kosztowało mnie 280zł. Boże modlę się o cud!!!
    Do jutra dziewczynki, bo M się wkurza na mnie :(. Weekend przed nami więc pewnie poklepiemy :)
    Dobranocki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2013, 21:57

    samira, Meginka lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    oooooooch co za okropny dzień, dobrze że już się kończy, a miało byc lepiej...
    głowa mnie boli strasznie
    jeszcze w dodatku pożarłam się z M.
    Dziewczynki samira, nienormalna, libra, gdzie jesteście??? jakoś tu pusto bez Was... :(

    ojoj przytulam :* a co się stało m,o co ??

    a ja kaszle bardzo ostro ,biorę antybiotyk a jutro idę do lekarza ,niechaj zobaczy co to??

    jestem z doskoku,oglądam Morderstwo Doskonałe -dobry film a i G zgrał Meride Waleczną ,lubię takie dla dzieci :P a najbardziej ZAPLĄTANI ...:D

    Meginka, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Meguniu kochana ja jestem :). Szukam na internecie informacji o moich cholernych NK.
    Samira trzeba je zbić przed ciążą, a co dalej to nie wiem - czeka mnie cholernie długa droga :( Jutro idę do immunologa, oszaleję :(
    Najgorsze jest to, że moja ginekolog średnio się przejęła komórkami NK :/.
    Liczyłam że coś mi powie. Na razie mam za cienkie endometrium 0,5 cm :(. Pęcherzyk jest podobno dobry 1,23cm. W poniedziałek idę na kolejny monitoring.... Wtedy zdecydujemy co dalej ostatecznie, ona jest za hormonami i antykoncepcją na 2 cykle....qrcze nie jestem na prawde przekonana....nie wiem czy nie skonsultować wyników z innym ginekologiem, ale nie mam tak na prawdę z kim :(. Qrcze nie chce znowu stracić maleństwa przez jakieś głupie komórki NK:(. Tym bardziej, że badanie kosztowało mnie 280zł. Boże modlę się o cud!!!
    Do jutra dziewczynki, bo M się wkurza na mnie :(. Weekend przed nami więc pewnie poklepiemy :)
    Dobranocki :*

    a wlepiłam ci tam o leczeniu ,może nie dużo ale to co znalazłam :)

    Meginka, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DOberek :) u mnie @ powoli zbiera swe manatki i na m-c mnie opuszcza (choć mam nadzieję, że na 9 ;) ).
    Czas na prawdziwe styczniowe staranka :)
    Tak na prawdę to chciałabym zajść w ciąże w lutym i urodzić bobasa w listopadzie :) U mnie w rodzinie same skorpiony albo byki :)

    aguś82, Meginka lubią tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    oooooooch co za okropny dzień, dobrze że już się kończy, a miało byc lepiej...
    głowa mnie boli strasznie
    jeszcze w dodatku pożarłam się z M.
    Dziewczynki samira, nienormalna, libra, gdzie jesteście??? jakoś tu pusto bez Was... :(

    ojoj przytulam :* a co się stało m,o co ??

    a ja kaszle bardzo ostro ,biorę antybiotyk a jutro idę do lekarza ,niechaj zobaczy co to??

    jestem z doskoku,oglądam Morderstwo Doskonałe -dobry film a i G zgrał Meride Waleczną ,lubię takie dla dzieci :P a najbardziej ZAPLĄTANI ...:D

    Samirka niby o nic wielkiego, chciał zabłysnąc przy znajomych, ale tylko mnie zdenerwował, i od pierdoły zrobiła się kłótnia...
    Ogólnie jakaś drażliwa jestem wszystko mnie wkurza, to chyba ta @ tak na mnie działa, mam nadzieje że niedługo sobie pójdzie cholerstwo jedno.
    A ty kuruj się kochana i zdrowiej nam szybko :)

    samira, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    Meguniu kochana ja jestem :). Szukam na internecie informacji o moich cholernych NK.
    Samira trzeba je zbić przed ciążą, a co dalej to nie wiem - czeka mnie cholernie długa droga :( Jutro idę do immunologa, oszaleję :(
    Najgorsze jest to, że moja ginekolog średnio się przejęła komórkami NK :/.
    Liczyłam że coś mi powie. Na razie mam za cienkie endometrium 0,5 cm :(. Pęcherzyk jest podobno dobry 1,23cm. W poniedziałek idę na kolejny monitoring.... Wtedy zdecydujemy co dalej ostatecznie, ona jest za hormonami i antykoncepcją na 2 cykle....qrcze nie jestem na prawde przekonana....nie wiem czy nie skonsultować wyników z innym ginekologiem, ale nie mam tak na prawdę z kim :(. Qrcze nie chce znowu stracić maleństwa przez jakieś głupie komórki NK:(. Tym bardziej, że badanie kosztowało mnie 280zł. Boże modlę się o cud!!!
    Do jutra dziewczynki, bo M się wkurza na mnie :(. Weekend przed nami więc pewnie poklepiemy :)
    Dobranocki :*

    Aguś może jednak poradzisz się innego lekarza?? Skoro nie jesteś do niej przekonana, to skonsultuj się z innym ginem może. Jak będziesz miała jakieś wieści, to pisz.
    Wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki, żeby było dobrze :):):)

    samira, иιєиσямαℓиα lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie gardzioło co ranek boli i mam zatkany nos.... bleee
    иιєиσямαℓиα może faktycznie poszukać jakiegoś innego gina do konsultacji wyników, co dwie głowy to nie jedna.

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez wybieram sie do lekarza jak tylko @ sobie pojdzie, ciekawe czy sie w ogole gdzies dostane, bo tu podobno ciezko z tym (mieszkam w Anglii). a tak poza tym to pozdrawiam Was wszystkie kochane dziewczyny :) ;)

    samira lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja na dzisiaj mam wyznczoną według ovu date @ jak na razie cicho w temacie ale pewnie jutro albo w nd franca przyjdzie. Brzuch mnie na razie tak typowo jak na @ nie boli tylko kłuje w jajniku prawym chyba że się dopiero rozkręca to wszystko. Ehh przestałam żyć w tym cyklu nadzieja i spisałam już ten cykl na straty. Ja to chyba jestem życiowy pechowiec.
    Nigdy bym nie pomyślała że na upragnione II kreski przyjdzie mi tyle czekać :/

    Meginka lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mindusia jeszcze kochana poczekaj zobaczysz co będzie dalej ja wierzę , że Ty jaki każda tu z dziewczyn które , się starają ujrzycie w końcu te upragnione II kreseczki jestem o tym święcie przekonana , kochana nie mów tak że jesteś życiowym pechowcem , nie należy tak od razu się poddawać nie od razu Rzym zbudowano , kochana trzeba wierzyć że będzie dobrze .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    ja tez wybieram sie do lekarza jak tylko @ sobie pojdzie, ciekawe czy sie w ogole gdzies dostane, bo tu podobno ciezko z tym (mieszkam w Anglii). a tak poza tym to pozdrawiam Was wszystkie kochane dziewczyny :) ;)

    a ja słyszałam ze tam nawet ciąży nie uznają do 11-12tyg. a jak coś się dzieje no ze po prostu tak miało być i koniec tematu...niestety ...

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira też tak słyszałam ,ale Szwecja jest jeszcze lepsza tam po 1 poronieniu nie leczą moja znajoma po 1 poronieniu wróciła ,aby zbadać co i jak....Szwecji podobno po 3 poronieniu leczą

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi dziś temperatura skoczyła, mam nadzieję, że nie będę chora, a poza tym mam tak jakby skurcze może @ wcześniej przylezie. A tu jeszcze na pocieszenie pogoda DO BANI (ŚNIEG PADA), nic się mi nie chce chyba że spać ale na szczęście dla mnie rozpoczął się weekend :) jupi:)

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no faktycznie skoczyła, ja to żadko mam tak wysoką nawet przy chorobie:) maja kiedy jest planowany termin @?

    i zazdroszczę już weekendu, ja jeszcze do 17 musze wytrzymać, ale z pomocą ovu dam radę :)hehehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2013, 14:57

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo lekarzy i ich teori od kiedy ciąża jest ciążą tak mi się przypomiało. Przy mojej pierwszej ciąży gdy zobaczyłam pierwszy raz dwie kreski byłam tak mega szczęśliwa ze od razu pobiegłam do lekarza zeby potwierdzic. Okazało sie ze moj gin jest na urlopie wiec poszłam do innego. A on mi mówi: wie Pani to dopiero 4 tydz wiec ja bym tak się nie cieszył bo może to byc ciąza martwa albo Pani może poronic wiec po co sie nastawiac pozytywnie i takie tam. wiec wyobrazcie sobie moje zdziwienie na takie teksty. ale oczywiscie moj gin za tydzien wrocil i wszystko bylo ok takze nie tylko za granica maja teorie kiedy ciąża jest ciążą a kiedy nie

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 11 stycznia 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    no faktycznie skoczyła, ja to żadko mam tak wysoką nawet przy chorobie:) maja kiedy jest planowany termin @?

    i zazdroszczę już weekendu, ja jeszcze do 17 musze wytrzymać, ale z pomocą ovu dam radę :)hehehe

    Termin @ mam na 13.01 Gosiu tobie też już niedużo do weekendu brakuje i tak jak piszesz z pomocą ovu dasz radę:)

    gocha04 lubi tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ