X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne ja jestem w tym nowa ale z tego co tu czytałam to powinno sie mieżyc rano przed wstaniem z łóżka i o tej samej godzinie
    vivien a tobie gratuluje może ten miesiąc bedzie tym szcześliwym dla wielu dziewczyn:)

    Eavonne lubi tę wiadomość

    event.png
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    CZY KTORAS Z PAN MOZE ODP NA MOJE PYTANIE??

    Eavonne powinno się mierzyć w łóżku bez wstawania, dlatego termometr powinien być zaraz obok. Ważne żeby przespać kilka ładnych godzin i mierzyć o tej samej godzinie.
    Ja mam budzik ustawiony, mierzę i dalej w kimono.

    Meginka lubi tę wiadomość

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzIEKI MEGINKA ZA ODPOWIEDZ:-)) Mierze tepm waginalnie. Wiec podczas okresu moge nie mierzyc czy zmienic na oralnie?

    Meginka lubi tę wiadomość

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podczas @ mozna nie mierzyć.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Wsk wrote:
    Meginka wrote:
    Wsk wrote:
    Witam Girls po nieobecności :D

    nooo nareszcie, już się zastanawiałam gdzie się podziewasz:) gdzie byłaś jak Cię nie było ? :)
    ja też miałam trochę zaległości na Ovu ale szybko nadrobiłam :)
    Co tam u Ciebie nowego???

    hej :) nie bij :) jakoś miałam zabiegany tydzień i tak wyszło :) nic mnie nie usprawiedliwia, wiem... :)

    no dobra wybaczam :) ale żeby mi to było przedostatni raz !!! :):):)

    Tak jest! Przedostatni! :)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialabym wam tez umiec doradzac ale niestety jestem za malo doswiadczona w tych sprawach.. ale z dnia na dzien( dzieki forum) posiadam wieksza wiedze:-))

  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wsk wrote:
    vivien wrote:
    dziewczyny chyba sie udalo ;) nie wytrzymalam i zrobilam dzisiaj test..
    wkleilam go do galeri podpisany dzisiejsza data.
    Pierwsza kreska nie jest taka mocna...
    Boje sie.. boje sie w to wiezyc..

    to ten niebieski? :)

    bialy z rozowa nakretka
    z data 14.01.2013..

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wsk wrote:
    vivien wrote:
    dziewczyny chyba sie udalo ;) nie wytrzymalam i zrobilam dzisiaj test..
    wkleilam go do galeri podpisany dzisiejsza data.
    Pierwsza kreska nie jest taka mocna...
    Boje sie.. boje sie w to wiezyc..

    zrób inny test, taki zwykły :)

    to znaczy?Myslalam ze te kasetkowe sa dobre :(

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    agula wrote:
    witajcie drogie kolezanki :) jako ze wstretna @ sobie juz poszla,od wczoraj zaczelam mierzyc tempke, i tak wczoraj bylo 36.7 a dzis juz 37.1 czy to aby nie za wysoka tempka jak na poczatek cyklu? i taaaki skok, dziwne...

    przy okazji witam nowe staraczki :)

    może jednak zrób teścik, to się upewnisz :) może to nie była prawdziwa @ tylko plamienie, skoro piszesz, że skąpe. Podobno czasem to się zdarza w ciąży, więc nie czekaj tylko rób szybciutko test :) i chwal sie co wyszło :) powodzonka :)

    fakt nie zaszkodzi zrobic, ale i tak niec z tego nie wyjdzie... :(

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Vivien super! Oby szczęśliwie i do końca:) No to super się tydzień zaczyna:)
    a ja z tego wszystkiego chyba też do jutra nie wytrzymam i dziś sprawdzę co w trawie piszczy:)

    sprawdzaj sprawdzaj!!oby bylo wiecej szczesc w tym tygodniu ;)
    Trzymam kciuki!!i dziekuje mam nadzieje ze tym razem bedzie lepiej

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    agula wrote:
    gocha04 wrote:
    agula wrote:
    gocha04 wrote:
    agula tempka naprawdę dziwna, a @ miałaś normalny?

    niby o terminie, bo w 30 d.c (zazwyczaj 28,29 mam), ale byla krotsza i wyjatkowo skapa (teoretycznie to powinnam jeszcze ja miec) co o tym myslisz?powinnam zrobic test jednak?

    agula nie chce straszyć, ale na innym temacie tu już było kilka takich przypadków, że @ skąpy temp wysoka i po zrobieniu testu okazało się że była ciąża biochemiczna. Może warto sprawdzić..

    qrcze ale mnie wystraszylas :( a czy taka ciaza moze oznaczac, ze ze mna jest cos nie tak? ide w srode do lekarza, zobaczymy co poradzi...

    nie chciałam cię straszyć, ale niestety i takie przypadki się zdarzają. Poprostu organizm mógł sam usunąć jakąś... qrcze nie wiem jak się wysłowić, żeby nikogo nie urazić ani nie przestraszyć... nie zdrową komórkę. Ale to nie musi oznaczać, że coś z tobą nie tak.
    Na you tube jest taki fajny film cud narodzin, on bardzo dobrze pokazuje jaką katorgę muszą przejść plemniki, żeby dotrzeć do celu i ile z nich ginie, bo jest słabych.

    wlasnie czytam o tej ciazy biochemicznej, pisza, ze to taka naturalna selekcja, ze jajeczko jest za slabe, zeby moc sie zagniezdzic

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann2224 wrote:
    Eavonne ja jestem w tym nowa ale z tego co tu czytałam to powinno sie mieżyc rano przed wstaniem z łóżka i o tej samej godzinie
    vivien a tobie gratuluje może ten miesiąc bedzie tym szcześliwym dla wielu dziewczyn:)

    dziekuje i zycze kazdej starajacej sie w tym miesiacu dwoch kreseczek oby jaknajwiecej nas bylo we wrzesniu,pazdzierniku na porodowkach ?

    иιєиσямαℓиα, Libra lubią tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieczyny mam takie pytanie moja kumpela zrobiła sobie bete tydzień przed spodziewanym okresem i wyszła jej 2,71 co to może znaczyc?

    event.png
  • sssssss88 Koleżanka
    Postów: 36 21

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, od wczoraj pobolewa mnie brzuch.. tak dokładni to podbrzusze. wczoraj było to lekkie a dziś bardziej intensywniejsze nawet czasami czuje takie kłucia, czy jest szansa że w końcu sie udało ?? chciałabym zaznaczyć że nigdy wcześniej przed @ nie bolało mnie nic z wyjątkiem piersi. (zawsze w trakcie @ mnie brzuch bolał tak na drugi dzień)

    @ powinnam dostać 19.01

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2013, 17:36

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie macie doswiadczenie aby nie powstaly rozstepy?? JA to w ciazy jeszcze nie bylam a juz ich dosc sporo mam. Boje sie co sie stanie po ciazy:-0
    Okropne i moja dermatolog(a nawet 2) mi powiedzialy ze nic sie z nimi nie da zrobic

  • sssssss88 Koleżanka
    Postów: 36 21

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Dziewczyny jakie macie doswiadczenie aby nie powstaly rozstepy?? JA to w ciazy jeszcze nie bylam a juz ich dosc sporo mam. Boje sie co sie stanie po ciazy:-0
    Okropne i moja dermatolog(a nawet 2) mi powiedzialy ze nic sie z nimi nie da zrobic

    od sióstr wiem że zwykła oliwka pomaga.. ale z doświadczenia to nie powiem bo jestem w trakcie starania :)

  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne wrote:
    Dziewczyny jakie macie doswiadczenie aby nie powstaly rozstepy?? JA to w ciazy jeszcze nie bylam a juz ich dosc sporo mam. Boje sie co sie stanie po ciazy:-0
    Okropne i moja dermatolog(a nawet 2) mi powiedzialy ze nic sie z nimi nie da zrobic

    ja tez juz od dluzszego czasu smaruje sie oliwka na lekko wytarte cialko,najlepiej jest jak sie jest leciutko mokrym lepiej sie wchlania.
    Wazne jest przed ciaza zeby byla tez skora natluszczona
    i dobrze jest cwiczyc zeby cialko bylo jedrne ;)

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Maja u mnie też brak @, cały dziń czuję dół brzucha raz mocniej raz słabiej. A test rano robiłaś czy jakoś niedawno? Póki nie ma czerwieni nie ma co krakać:) Może jutro albo pojutrze z rana powtórz test jak będzie dalej tak samo.

    Z rana robiłam 1 poranny mocz ale niestety nie było II kreseczek a @ nadal nie mam:)

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vivien po cichu G R A T U L U J Ę :D

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 14 stycznia 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vivien wrote:
    Eavonne wrote:
    Dziewczyny jakie macie doswiadczenie aby nie powstaly rozstepy?? JA to w ciazy jeszcze nie bylam a juz ich dosc sporo mam. Boje sie co sie stanie po ciazy:-0
    Okropne i moja dermatolog(a nawet 2) mi powiedzialy ze nic sie z nimi nie da zrobic

    ja tez juz od dluzszego czasu smaruje sie oliwka na lekko wytarte cialko,najlepiej jest jak sie jest leciutko mokrym lepiej sie wchlania.
    Wazne jest przed ciaza zeby byla tez skora natluszczona
    i dobrze jest cwiczyc zeby cialko bylo jedrne ;)

    a moze jakis krem na rozstepy, tyle tego jest na rynku.

    vivien gratulacje :) a co do oliwki to ja od lat ja uzywam, jeszcze jak jestem pod prysznicem, a potem recznikiem sie wycieram "wklepujac" oliwke :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ