X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wysłałam post i gdzies zginoł dziwne

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Fruska Ekspertka
    Postów: 223 320

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc.

    Ja dzisiaj bylam upuscic krwi na bete mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze to was zawirusuje ciazowo :-)

    Ja tego zelu tez uzywalam w aplikatorach to byl 2cs z nim ale czy dzieki temu sie udalo to sie nie dowiem :-P

    Pozdrawiam serdecznie

    Gosia1989, spioch lubią tę wiadomość



    4c3tgov3htj00qv5.png

    mhsv20mmqsk09uwr.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczkowa każdy zna to nerwówke przed @. Niby rozum mówi ci zeby sie nie nakręcać a ty i tak dalej masz fuul objawów ciążowych a potem płacz. ciągła karuzela uczuć.

    spioch, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    hchypc0zgq8syrex.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fruska wrote:
    Czesc.

    Ja dzisiaj bylam upuscic krwi na bete mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze to was zawirusuje ciazowo :-)

    Ja tego zelu tez uzywalam w aplikatorach to byl 2cs z nim ale czy dzieki temu sie udalo to sie nie dowiem :-P

    Pozdrawiam serdecznie
    chętnie złapie takie wiruska ;)

    hchypc0zgq8syrex.png
  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Dziś 31 dc okres za dwa dni chyba.
    Wczoraj ginekolog raczej nadziei we mnie nie zasial więc wyglądam na @. Już się z tym pogodziłam

    a jakie endometrium Ci wyszło?

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kania85 wrote:
    a jakie endometrium Ci wyszło?

    nie zapytałam. powiedział tylko, że ,, macica prawidłowa i nic ciązy nie zwiastuje. SZCZERZE to ja bym tutaj się ciązy nie spodziewał ale wie Pani to tylko organizm"

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smeg ja bym odradzała saunę, bo jeśli coś, to sauna może doprowadzić do poronienia, bo jednak temperatura jest tam wysoka

    smeg lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm myślę sloneczkowa mama ze skoro masz jednego szkraba to ja bym poświęciła jej mnóstwo uwagi której potem braknie przy drugim dzidziusiu. Oderwała myśli od starań zajela głowę. Myślę ze takie nastawienie mocne na dziecko nie pomaga. Wiem ze to trudno mówić bo sama mam wzloty i upadki. Dwa dni temu lezalam juz w łóżku z mężem i łzy leciały mi ciurkiem bo czulam ze sie nie udało. Znowu. No cóż trzeba walczyć dalej. My jesteśmy jeszcze we dwójkę wiec ciężko mi oderwać myśli i zająć sie czymś ale gdybym miała juz dzidzie to staralabym sie oderwać myśli i poświęciła jej więcej czasu niż dotąd

    sloneczkowa mama, Pchelkaaa, marciaa, Lola83, Lady Savage, dobuska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nie myslalabym tak negatywnie bo skoro raz wam sie udało to przecirz drugi tez musi.

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oficjalnie możecie mi @ wpisać. Dziękuję.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Hmm myślę sloneczkowa mama ze skoro masz jednego szkraba to ja bym poświęciła jej mnóstwo uwagi której potem braknie przy drugim dzidziusiu. Oderwała myśli od starań zajela głowę. Myślę ze takie nastawienie mocne na dziecko nie pomaga. Wiem ze to trudno mówić bo sama mam wzloty i upadki. Dwa dni temu lezalam juz w łóżku z mężem i łzy leciały mi ciurkiem bo czulam ze sie nie udało. Znowu. No cóż trzeba walczyć dalej. My jesteśmy jeszcze we dwójkę wiec ciężko mi oderwać myśli i zająć sie czymś ale gdybym miała juz dzidzie to staralabym sie oderwać myśli i poświęciła jej więcej czasu niż dotąd

    niestety to tak nie działa. nie da sie albo ja nie umiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczkowa mama trzeba myśleć pozytywnie. Popłakac tez trzeba ale nie za długo, otrzeć łzy podnieść sie i walczyć dalej.

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless, nie lubię :(

    Sloneczkowa, dziewczyny mają rację. Do tego nie nakrecalabym się za wcześnie bo wtedy nasza psychika sama płata figle i podsuwa nam "objawy". Wiem że nie jest łatwo wyczekiwac terminu jak się stara ale trochę luzu jest potrzebne :)

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Hopeless, nie lubię :(

    Sloneczkowa, dziewczyny mają rację. Do tego nie nakrecalabym się za wcześnie bo wtedy nasza psychika sama płata figle i podsuwa nam "objawy". Wiem że nie jest łatwo wyczekiwac terminu jak się stara ale trochę luzu jest potrzebne :)
    Tez nie przepadam ale to był cykl bezowulacyjny, myślę że po biochemie. Dobrze ze był taki krótki.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless. Przykro mi : (

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Tez nie przepadam ale to był cykl bezowulacyjny, myślę że po biochemie. Dobrze ze był taki krótki.

    Następny bedzie szczęśliwy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo Halo Gdzie dzisiejsze 2 kreski???!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczkowa dziewczyny maja racje!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, ze ja macie dlatego teraz się nastawiłam na @. dodatkowo robie sobię mały detoks od forum. Będe zaglądać ale mniej.

  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę ze w styczniu dużo fasolek już:) lepiej niż w grudniu:) to pozytywne :) gratuluję, ja mam teraz etap 14 dni oczekiwania

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    11 cykl starań
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ