X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roszupnka wrote:
    witam wszystkich w ten mroźny wieczór. Ja juz po owulacji. Obolała jak po bitwie i koszmarnie boli mnie głowa. Wiem że to za wczśnie ale jak każda baba sobie wkrecam ze może coś wije sie powoli w moim brzuszku :) z moich obliczeń wynika, że @ powinna przyjść 24go... Chyba zakwitnę do tego czasu.


    Moja @ powinna przyjść 13.01, test chcę zrobić w sobotę jeśli dotrwam i po drodze nie zjawi się @. W sumie najgorsze są te ostatnie dni i wtedy tak się dłużą że można zakwitnąć :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • tris30 Koleżanka
    Postów: 51 2

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    Mi po clo jeszcze nigdy nie przyszła @, bo zachodziłam. Ból podbrzusza jest normalny przy clo, nie musisz się nim przejmować. No chyba, że robią Ci się torbiele? Masz monitoring cyklu? Miesiączka powinna pojawić się 14 dni po owulacji. Mnie bardziej podbrzusza bolało 4 dni przed @ i przypuszczam że to było zagnieżdżenie. Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę i owulację? Była ona potwierdzona monitoringiem??

    Też bym chciała żeby w końcu nie przyszła
    okres miałam 15.12 owu 26.12 a cykle mam co 34 dni potwierdzone monitoringiem
    generalnie podbrzusze boli mocniej niż w dniu kiedy dostaje okres, piersi bardzo urosły i oczywiscie robiam test wiem, ze za wczesnie ale nie moglam sie powstrzymac... oczywiscie 1kreska

    30lat ,49 c.s, Aniołek 7tydz.2008, niedoczynność tarczycy - letrox 75, hsg - niedrożny jajowód, AMH 2.8, IUI, CLO

  • roszupnka Znajoma
    Postów: 27 36

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Moja @ powinna przyjść 13.01, test chcę zrobić w sobotę jeśli dotrwam i po drodze nie zjawi się @. W sumie najgorsze są te ostatnie dni i wtedy tak się dłużą że można zakwitnąć :)

    Chciałabym być już na tym etapie. Jak na razie to wsłuchuje się w swój organizm. Nawet ból głowy podciągam pod objaw zapłodnienia. ;/ wczoraj strasznie bolały mnie jajniki.dziś ogólnie mi słabo.

    51d5891d830b188ff871339dcf6fde56.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • tris30 Koleżanka
    Postów: 51 2

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania :) wrote:
    Ja tez jestem po Clo i po pierwszym razie @ spoznila misie 9 dni, dwa kolejne razy juz byla w terminie...

    Ania to strasznie dlugi cykl mialaś czy coś Cie bolało do @

    30lat ,49 c.s, Aniołek 7tydz.2008, niedoczynność tarczycy - letrox 75, hsg - niedrożny jajowód, AMH 2.8, IUI, CLO

  • Ania :) Przyjaciółka
    Postów: 69 67

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tris30 wrote:
    Ania to strasznie dlugi cykl mialaś czy coś Cie bolało do @


    Pierwszy raz mialam tak dlugi cykl, zawsze mialam regularne 28 dni, zrobilam wtedy bete i wyszla 7,niestety na drugi dzien przyszla @. A mialam wtedy okropny bol podbrzusza i lewego jajnika, utrzymywal sie ponad tydzien i bardzo bolaly mnie piersi.

    Ania
  • tris30 Koleżanka
    Postów: 51 2

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania :) wrote:
    Pierwszy raz mialam tak dlugi cykl, zawsze mialam regularne 28 dni, zrobilam wtedy bete i wyszla 7,niestety na drugi dzien przyszla @. A mialam wtedy okropny bol podbrzusza i lewego jajnika, utrzymywal sie ponad tydzien i bardzo bolaly mnie piersi.

    Aha to ja mam tak samo tylko ciekawe czy mi @ w terminie przyjdzie :(

    30lat ,49 c.s, Aniołek 7tydz.2008, niedoczynność tarczycy - letrox 75, hsg - niedrożny jajowód, AMH 2.8, IUI, CLO

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roszupnka wrote:
    Chciałabym być już na tym etapie. Jak na razie to wsłuchuje się w swój organizm. Nawet ból głowy podciągam pod objaw zapłodnienia. ;/ wczoraj strasznie bolały mnie jajniki.dziś ogólnie mi słabo.


    Najpierw też nie mogłam się doczekać, ale teraz jest spina bo objawy bardziej miesiączkowe niż ciążowe, po owu jest fajniej bo ma się tylko same pozytywne myśli, wręcz euforie że to TEN cykl będzie:)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Ania :) Przyjaciółka
    Postów: 69 67

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tris30 wrote:
    Aha to ja mam tak samo tylko ciekawe czy mi @ w terminie przyjdzie :(


    Trzymam kciuki, zeby sie nie pojawila :)

    Ania
  • roszupnka Znajoma
    Postów: 27 36

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Najpierw też nie mogłam się doczekać, ale teraz jest spina bo objawy bardziej miesiączkowe niż ciążowe, po owu jest fajniej bo ma się tylko same pozytywne myśli, wręcz euforie że to TEN cykl będzie:)
    ale objawy miesiączkowe to też ciążowe :)
    Ja w zeszłym miesiącu tak miałam. Aż tu nagle, nawet wczesniej niż powinna przyszła krwawa merry

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    51d5891d830b188ff871339dcf6fde56.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ania :) Przyjaciółka
    Postów: 69 67

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Najpierw też nie mogłam się doczekać, ale teraz jest spina bo objawy bardziej miesiączkowe niż ciążowe, po owu jest fajniej bo ma się tylko same pozytywne myśli, wręcz euforie że to TEN cykl będzie:)


    Oj strasznie podly humor Cie dopadl i pesymistyczne podejscie... Ewka glowa do gory, rozumiem co czujesz, bo jak do mnie za kazdym razem przychodzila @ to byl placz i zgrzytanie zebami... teraz tez czuje, ze bedzie dupa, alepowiedzialam sobie, ze do konca nastawiam sie pozytywnie...

    Ania
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roszupnka wrote:
    ale objawy miesiączkowe to też ciążowe :)
    Ja w zeszłym miesiącu tak miałam. Aż tu nagle, nawet wczesniej niż powinna przyszła krwawa merry

    Tak ale każda zna swój organizm i wie jakie objawy zwiastują wredną @. No cóż trzeba czekać cierpliwie i mieć nadzieję póki @ nie ma :D

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • roszupnka Znajoma
    Postów: 27 36

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Tak ale każda zna swój organizm i wie jakie objawy zwiastują wredną @. No cóż trzeba czekać cierpliwie i mieć nadzieję póki @ nie ma :D

    czyli ja mam jeszcze dwa długie tygodnie :P a ty głowa do góry. 13 piątek wcale nie będzie taki pechowy:) Tak jak Ania powiedziała - pozytywne myslenie

    Ania :), Ewka90 lubią tę wiadomość

    51d5891d830b188ff871339dcf6fde56.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania :) wrote:
    Oj strasznie podly humor Cie dopadl i pesymistyczne podejscie... Ewka glowa do gory, rozumiem co czujesz, bo jak do mnie za kazdym razem przychodzila @ to byl placz i zgrzytanie zebami... teraz tez czuje, ze bedzie dupa, alepowiedzialam sobie, ze do konca nastawiam sie pozytywnie...

    Nie jest tak źle:) pierwsze nieudane cykle to był płacz, teraz jest smutek ale wiem że w końcu się uda i to nam wszystkim tu obecnym:) po prostu patrzę na objawy realistycznie i wolę się pozytywnie zaskoczyć niż robić sobie złudne nadzieję :) tyle :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • tris30 Koleżanka
    Postów: 51 2

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak właśnie sobie policzyłam, że wczorajszy test robiłam 15dpo ale owu była predzej ze względu na CLO czy w takim razie nie powinnam dostać @ szybciej niż w normalnym cyklu nie stymulowanym ?

    30lat ,49 c.s, Aniołek 7tydz.2008, niedoczynność tarczycy - letrox 75, hsg - niedrożny jajowód, AMH 2.8, IUI, CLO

  • tris30 Koleżanka
    Postów: 51 2

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo w cyllku bez clo Owu mialam miedzy 18-20 dniem

    30lat ,49 c.s, Aniołek 7tydz.2008, niedoczynność tarczycy - letrox 75, hsg - niedrożny jajowód, AMH 2.8, IUI, CLO

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka470 wrote:
    Ale jestem zła :-( odebrałam dziś wyniki tsh i prolaktynę i znów tsh poszło w górę
    19.10
    tsh 4,18
    prolaktyna 523,3
    30.11
    tsh 2,5
    prolaktyna 279,8
    09.01
    tsh 2,93
    prolaktyna 257,3
    Chyba nie ma sensu działać przy dniach płodnych jak takie tsh :-(
    Kaka ja zachodzac w ciaze tsh mialam 4,7

    kaka470 lubi tę wiadomość

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Ania :) Przyjaciółka
    Postów: 69 67

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tris30 wrote:
    bo w cyllku bez clo Owu mialam miedzy 18-20 dniem


    A ile trwa u Ciebie II faza cyklu?

    Ania
  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    no bo ja nie wiem czy brać tą furaginę czy nie. :/ ale chyba bez tego nie przejdzie
    Dlatego dużo piję pije bo nie wiem czy mogę być czy nie ;)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • tris30 Koleżanka
    Postów: 51 2

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania :) wrote:
    A ile trwa u Ciebie II faza cyklu?
    przeważnie 18 dni czasai 17

    30lat ,49 c.s, Aniołek 7tydz.2008, niedoczynność tarczycy - letrox 75, hsg - niedrożny jajowód, AMH 2.8, IUI, CLO

  • Ania :) Przyjaciółka
    Postów: 69 67

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tris30 wrote:
    przeważnie 18 dni czasai 17


    To wydaje mi sie, ze powinna byc szybciej, ale jej nie przewiduje :)

    Ania
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ