X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • tris30 Koleżanka
    Postów: 51 2

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JAK TO ZROBIĆ ŻEBY CHOCIAŻ PRZEZ JEDEN MIESIĄC NIE MYŚLEĆ O TYM CZY @ PRZYJDZIE CZY TEŻ NIE ...
    OBIECAŁAM sobie, że jak nie będę teraz w ciąży to zapisuje się do ff i będę ćwiczyła i biegała do momentu aż wyładuję i rozładuję moje wszystkie smutki i boleści !

    30lat ,49 c.s, Aniołek 7tydz.2008, niedoczynność tarczycy - letrox 75, hsg - niedrożny jajowód, AMH 2.8, IUI, CLO

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie znów plamienie, nie wiem co jest, czy okres rekordowo szybko przyjdzie czy co ? chyba muszę sobie hormony sprawdzić.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co... głupio mi bardzo... zła jestem na chłopa od wczoraj warcze na niego jakby to on był winny całego zła dookoła . Aż mi wstyd dziewczyny :( przeciez to nie jego wina. A on jest na tyle wyrozumiały że ja na niego krzyczę i o wszystko mam pretensje a on przychodzi i mimo wszystko przytula i mówi ,, że rozumie już mój humor że będzie Dobrze " i jak go nie kochać ? Wczoraj myślałam że jest głupi bo debilne pytania mi zadawał ale chyba potrzebował czasu żeby ochłonąć tez i dzisiaj mnie uspokaja. Nie probuje za bardzo pocieszać bo wie że to chyba jeszcze gorsze ale jakiś jest taki inny ...

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero teraz mam trochę sił zeby Was nadrobić. Ja cały dzień tak źle się czuje, tak mnie mdli i cięcie po cc piecze i ciągnie. Masakra. Cały dzień przelezalam o suchej bułce i wodzie.

    Wydaje mi się że przy drugim dziecku lepiej jakoś, łatwiej o szybciej czas leci. Ja nawet nie myślę o testowaniu z mąż mnie namawia na test w weekend ale nie widzę sensu. Co ma być to będzie, niczego nie przyspiesze, a te rozkminy o objawach, analizowanie wykresu kilkadziesiąt razy dziennie to tylko dodatkowy stres. Także dziewczyny głowa do góry ;)

    Któraś pisała że zrobiła test w 10dpo i wyszła blada kreska co później okazało się cb. U mnie taka sama sytuacja. W listopadzie zatestowalam wyszedł bladziocha po dwóch dniach ponownie test i znowu bladziocha po kolejnych dwóch test i czysto, po południu krwawienie, pojechałam na IP zrobili badanie btcg- 103. A później już tylko spadała :( czasami lepiej zrobić wcześniej, przynajmniej ja tak uważam że lepiej wiedzieć o ewentualnej cb czy wczesnym poronieniu.

    Kimmy, wszamanka lubią tę wiadomość

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tris30 wrote:
    JAK TO ZROBIĆ ŻEBY CHOCIAŻ PRZEZ JEDEN MIESIĄC NIE MYŚLEĆ O TYM CZY @ PRZYJDZIE CZY TEŻ NIE ...
    OBIECAŁAM sobie, że jak nie będę teraz w ciąży to zapisuje się do ff i będę ćwiczyła i biegała do momentu aż wyładuję i rozładuję moje wszystkie smutki i boleści !

    polecam zatrudnic się do biedronki :3 gwarantuje że nie będziesz miałą czasu na myślenie o tym xD a jak będziesz miała czas, to nie bedziesz mieć siły XD

    spioch lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaaa wrote:

    Wydaje mi się że przy drugim dziecku lepiej jakoś, łatwiej o szybciej czas leci. Ja nawet nie myślę o testowaniu z mąż mnie namawia na test w weekend ale nie widzę sensu. Co ma być to będzie, niczego nie przyspiesze, a te rozkminy o objawach, analizowanie wykresu kilkadziesiąt razy dziennie to tylko dodatkowy stres. Także dziewczyny głowa do góry ;)

    .

    Tu też się z Tobą zgadzam, ja przy Zuzi panikowałam strasznie, ryczałam jakbym się co najmniej 20 lat starała a nie 2 miesiące, teraz ze spokojem, będzie to będzie, jak nie to będzie w następnym miesiącu :)

    Pchelkaaa lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • tris30 Koleżanka
    Postów: 51 2

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    polecam zatrudnic się do biedronki :3 gwarantuje że nie będziesz miałą czasu na myślenie o tym xD a jak będziesz miała czas, to nie bedziesz mieć siły XD
    od piątku wracam do siebie do pracy po dość dlugim L4 ale i tak pewnie będę myślała nawet będąc bardzo zmęczona :(

    30lat ,49 c.s, Aniołek 7tydz.2008, niedoczynność tarczycy - letrox 75, hsg - niedrożny jajowód, AMH 2.8, IUI, CLO

  • tris30 Koleżanka
    Postów: 51 2

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z tego co obiło mi sie o uszy to praca w biedronce jest bardzo przyjemna :)

    30lat ,49 c.s, Aniołek 7tydz.2008, niedoczynność tarczycy - letrox 75, hsg - niedrożny jajowód, AMH 2.8, IUI, CLO

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wróciłam z pracy i myśle sobie "OOo nie. Nie będę dzisiaj smęcić cały dzień czekając na ten okres" i upiekłam mężowi jego ulubione muffinki czekoladowe. Czas trochę zleciał i zrobilam mu przyjemność ❤️ podzieliłabym sie z wami także zapraszam na kawke ;-)

    Lady Savage, evve, Fruska, kaka470, anciaa, wszamanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tris30 wrote:
    Też bym chciała żeby w końcu nie przyszła
    okres miałam 15.12 owu 26.12 a cykle mam co 34 dni potwierdzone monitoringiem
    generalnie podbrzusze boli mocniej niż w dniu kiedy dostaje okres, piersi bardzo urosły i oczywiscie robiam test wiem, ze za wczesnie ale nie moglam sie powstrzymac... oczywiscie 1kreska
    Czyli jesteś 16 dni po owulacji potwierdzonej monitoringiem. Dziwne. Już powinnaś mieć @ lub dwie kreski. Powtórz test za dwa dni i jak nie będzie @ lub dwóch kreseczek zgłoś się do swojego gina aby się upewnić czy nie ma żadnych torbieli. One blokują @

  • tris30 Koleżanka
    Postów: 51 2

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    Czyli jesteś 16 dni po owulacji potwierdzonej monitoringiem. Dziwne. Już powinnaś mieć @ lub dwie kreski. Powtórz test za dwa dni i jak nie będzie @ lub dwóch kreseczek zgłoś się do swojego gina aby się upewnić czy nie ma żadnych torbieli. One blokują @
    zrobie test tak jak inne dziewczyny, które tu piszą 13 w piątek.
    wczoraj na tescie druga kreska ledwo widoczna byla ale po 6 godzinach takze nie wazny wynik, nie nakrecam już się, tylko ten ból podbrzusza mnie przeraza

    30lat ,49 c.s, Aniołek 7tydz.2008, niedoczynność tarczycy - letrox 75, hsg - niedrożny jajowód, AMH 2.8, IUI, CLO

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 14:33

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tris30 wrote:
    a z tego co obiło mi sie o uszy to praca w biedronce jest bardzo przyjemna :)

    tak jak nie ma akcji "gang świeżaków" ani " akcji kalendarz za darmo" xD

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tris30 wrote:
    zrobie test tak jak inne dziewczyny, które tu piszą 13 w piątek.
    wczoraj na tescie druga kreska ledwo widoczna byla ale po 6 godzinach takze nie wazny wynik, nie nakrecam już się, tylko ten ból podbrzusza mnie przeraza
    U Was 49 sc?

  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fruska wrote:
    Moja beta z dzis to 67.7 mlU/ml :-) powoli dochodzi do mnie ze sie udalo. Przyrost o 159% :-)

    A wiec kochane łapcie ode mnie wirusski ###&&&$$$@!!! <3

    Jak moge to bede sie tu udzielac :-*

    Wielkie gratulacje!!! <3 <3 <3

    No i oczywiście łapię wiruski :)

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    tak jak nie ma akcji "gang świeżaków" ani " akcji kalendarz za darmo" xD

    No to teraz chwila oddechu ;) Ja też już miałam dość, bo młodsza córka (ma już 11 lat!) tylko do Biedry chciała chodzić po zakupy. A jak brakowało do naklejki to tylko było - "mamo to tylko 5 złotych, dokupmy coś" Więc ja też się cieszę :)

    Lady Savage trzymam kciuki za TEN cykl, ja póki co nie nastawiam się bo M na antybiotyku i nie do życia choć po cichu mam nadzieję, że przed owu wydobrzeje ;)

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • tris30 Koleżanka
    Postów: 51 2

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    U Was 49 sc?
    tak :( ogolnie w ciagu 8 lat zabezpieczałam się 1,5 roku przed slubem a tak bez zabezpieczenie caly czas. Lecze się od 5 lat a w Invikcie w Gdańsku 1,5 roku.

    30lat ,49 c.s, Aniołek 7tydz.2008, niedoczynność tarczycy - letrox 75, hsg - niedrożny jajowód, AMH 2.8, IUI, CLO

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fruska gratulacje!!!!!!!!! piekny przyrost :) spokojnych kolejnych 8 msc ciaży i zdrowego maleństwa życzę :*

    Fruska lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey - mozna dołączyć?

    u nas 1cs

    agawera, Gosia1989, Kimmy, Anulka0407 lubią tę wiadomość

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, K01, miło Cię gościć na pokładzie :)

‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ