X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówicie dziewczyny żeby temp mierzyć zaraz po przebudzeniu. Ja budzę się różnie raz o 6:00 a raz 7:40 więc dziś zmierzyłam o 6:00 i było 36,7 ale mówię sprawdzę temperaturę o stałej porze i było 36,9 i która jest teraz ta właściwą? Nawet jak się budziłam o 7:00 to leżałam do 7:30 żeby zmierzyć. nA owu jest info że dopuszcza się pół godzinne wahania czasowe a u mnie dziś 1h 30 min. Rozumiem że mimo wszystko powinnam brać pod uwagę ta temperaturę z godziny 6:00 mimo że nigdy o tej porze jej nie mierzę?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2017, 07:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mierz temperaturę o tej samej porze lub z maksymalnie półgodzinnym odchyleniem. Notuj czas dokonania pomiaru; takie jest info na owu i już zgłupiałam

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonko przytulam

    Mnie Ovu określił czas współzycia jako słaby więc też nie nastawiam się na fajerwerki, choć DPO będę liczyć niecierpliwie

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczkowa ale przecież możesz budzik nastawiać na np 6 zmierzyć i pójść spać dalej. Ja tak robiłam przy pierwszych staraniach.
    Pół godziny wachania czyli jak u mnie, mierze po przebudzeniu a czasami córka budzi się o 7 a czasami o 7:30. Wiadomo jak obudzi się o 7:40 to biorę to jako 7:30 tak samo chwilę przed 7 biorę jako 7.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2017, 08:12

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    mierz temperaturę o tej samej porze lub z maksymalnie półgodzinnym odchyleniem. Notuj czas dokonania pomiaru; takie jest info na owu i już zgłupiałam


    No bo patrząc jak do tej pory mierzyłam temperaturę czyli że leżałam czekałam na godzinę 8:00 itd. To temperatura jest dalej wysoka. Ja się naprawdę coraz mniej na tym mierzeniu znam :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaaa wrote:
    Sloneczkowa ale przecież możesz budzik nastawiać na np 6 zmierzyć i pójść spać dalej. Ja tak robiłam przy pierwszych staraniach.
    Pół godziny wachania czyli jak u mnie, czasami córka budzi się o 7 a czasami o 7:30. Wiadomo jak obudzi się o 7:40 to biorę go jako 7:30 tak samo chwilę przed 7.
    Chyba tak będę robiła od przyszłego cyklu będę wiedziała co i jak bo teraz już mnie aicha uświadomiła z dziewczynami że źle mierzyłam :)

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nie nadążam dziewczyny, ale miło że tu taki ruch:) jestem tez na staraczkach 89 ale tam pusto i głucho od jakiegoś czasu. Możecie mi zdradzić gdzie ta lista testujących? można ją zobaczyć? Gratuluje zaciążonym! U mnie też dziwna susza po owu! hahaa może to taki sezon :)

    a tak z innej beczki to czy tez Was boli jajnik po owu tak dziwnie promieniuje aż nad kość biodra - do wcięcia w talii i w dół do pachwiny? taki nawet ostry ten ból bym powiedziała.Zawsze tylko jajniki tak pulsowały a teraz tak inaczej. troche sie niepokoje bo miałam problem z torbielami

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczkowa mama dzisiaj miałam to samo. Zawsze wstaje o 6 ale mój maz dzisiaj obudził mnie o 5 bo budzik mu zadzwonił więc zmierzylam temperaturę i było 37. Nie mogłam juz usnąć na tą godzinę i lezalam do 6 zmierzylam jeszcze o 5.30 i 5.40 temp jeszcze raz ale tez było 37 więc tak zaznaczyłam ale gdyby wszystkie 3 były inne to ta o 5 sie liczy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    ja też nie nadążam dziewczyny, ale miło że tu taki ruch:) jestem tez na staraczkach 89 ale tam pusto i głucho od jakiegoś czasu. Możecie mi zdradzić gdzie ta lista testujących? można ją zobaczyć? Gratuluje zaciążonym! U mnie też dziwna susza po owu! hahaa może to taki sezon :)

    a tak z innej beczki to czy tez Was boli jajnik po owu tak dziwnie promieniuje aż nad kość biodra - do wcięcia w talii i w dół do pachwiny? taki nawet ostry ten ból bym powiedziała.Zawsze tylko jajniki tak pulsowały a teraz tak inaczej. troche sie niepokoje bo miałam problem z torbielami

    Lista jest na 1 stronie ;-)

    A ból mam typowo miesiaczkowy juz jakiś tydzień. Nigdy tak wcześniej nie miałam :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Sloneczkowa mama dzisiaj miałam to samo. Zawsze wstaje o 6 ale mój maz dzisiaj obudził mnie o 5 bo budzik mu zadzwonił więc zmierzylam temperaturę i było 37. Nie mogłam juz usnąć na tą godzinę i lezalam do 6 zmierzylam jeszcze o 5.30 i 5.40 temp jeszcze raz ale tez było 37 więc tak zaznaczyłam ale gdyby wszystkie 3 były inne to ta o 5 sie liczy?


    No właśnie też nie wiem jak to jest i tu się zastanawiam bo patrząc na to jak wcześniej mierzyłam temperaturę i jakie były temperatury to ona nadal jest wysoka. A w nosie to. Czeski film

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2017, 08:36

  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja dzis od rana zwariowany dzień... zaspałam, miałam ocene kwartalna w pracy- wszystko ok :)

    od wczoraj mam @!! :D jeeaaah. Zaczynamy nowy cykl i liczymy na to, że to będzie to :)

    Pozdrawiam wszystkie!

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na swoich wykresach to w ogóle mogłabym dwie linie równoległe prowadzić, jedna Kiedy mierze bardzo wcześnie wstając do pracy na dniówki, i druga na wstawanie późniejsze. Jak ktoś "obcy" pisarzy na mój wykres to czasami może się wydawać że jest on bez sensu i niemiarodajny, ale ja nauczyłam się na niego patrzeć z podwójnej perspektywy ;) Temp o 5.30 jest zawsze niższa od tej mierzonej około 7.30, czasami jak mam pierwszy dzień skoku przypadający na 5.30, to na wykresie go nie widać, ale ja wiem że jest wyżej. Tak że myślę że każda musi poprobowac z różnymi pomiarami i wyłapać to co jest charakterystyczne akurat dla niej.

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • aleksandrazz Autorytet
    Postów: 1736 1899

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja nie wytrzymałam i mam raczej bladziocha 11 albo 10 dpo. Jest sens iść na bete5? Może bym poszła przed seminarium

    Gosia1989, Fruska, anciaa, dobuska lubią tę wiadomość

    f2w3skjoz38r27ux.png
    ug37p07wdm3008n6.png

    "Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni."
    J 15, 7
    Dziękuję za groszka ;)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleksandrazz wrote:
    Dziewczyny ja nie wytrzymałam i mam raczej bladziocha 11 albo 10 dpo. Jest sens iść na bete5? Może bym poszła przed seminarium
    Jest sens! Ja bym szła!!

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tris. Nie da sie nie myslec. Ja specjalnie przyspieszylam slub, zeby zajac czyms glowe podczas staran ;) Mysle o wiele mniej ale i tak MYSLE ;)

    Spioch. Ta o 5 raczej sie nie liczy. Wtedy jest raczej o wiele nizsza i mi to kiedys tak zaburzylo wykres, ze OF cofnal owulacje. Potem doszlam do tego, ze to jednak cala godzina roznicy.

    Sloneczkowa. Musisz nastawic sobie budzik i zawsze mierzyc o tej samej porze. U mnie nawet pol godziny roznicy juz zmienialo wynik, wiec trzeba tego pilnowac.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleksandrazz wrote:
    Dziewczyny ja nie wytrzymałam i mam raczej bladziocha 11 albo 10 dpo. Jest sens iść na bete5? Może bym poszła przed seminarium
    Bardzo jest, gnaj na betę! :)

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleksandrazz wrote:
    Dziewczyny ja nie wytrzymałam i mam raczej bladziocha 11 albo 10 dpo. Jest sens iść na bete5? Może bym poszła przed seminarium

    pewnie ze jest! smigaj!

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleksandrazz wrote:
    Dziewczyny ja nie wytrzymałam i mam raczej bladziocha 11 albo 10 dpo. Jest sens iść na bete5? Może bym poszła przed seminarium
    Skoro jest bladzioch to skądś się wziął :-D leć na betę ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gnaj na tą bete koniecznie :)


    Ok w takim razie od przyszłego cyklu mierzę jak Bóg przykazał z budzikiem

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mnie chyba dziewczyny możecie wypisać z listy na styczeń

‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ