X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Jesli do niedzieli nie dostane okresu to chyba będę testować drugi raz chociaż czuje sie bardzo na okres. Chciałabym żeby juz sie zjawił bo chce zacząć od nowa. Zobaczcie mój wykres. Może jutro spadnie temp...
    no ładny masz ten wykresik :) moze się okaze ze razem bedziemy testować ;) chociaz u mnie to raczej nie ale za Ciebie mocno trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Wykres bardzo ładny. Zawsze masz takie długie cykle? Trzymam kciuki
    Właśnie nie. Zawsze ok 28 dni czasem 29. Pojedynczo 31. Odkąd sie staramy wszystko w świat sie pokickalo. Poprzedni cykl trwał 25 dni. Powinno sie uregulować bo TSH pięknie spadło poniżej 1 i PRL zbilam do 8 więc nie wiem czemu dalej takie wahania w długości cyklu :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    no ładny masz ten wykresik :) moze się okaze ze razem bedziemy testować ;) chociaz u mnie to raczej nie ale za Ciebie mocno trzymam kciuki :)
    Dziękuje kochana ja za Ciebie tez ciągle trzymam kciuki chociaż ja czuje ze to nie to :* czekam na @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Dziękuje kochana ja za Ciebie tez ciągle trzymam kciuki chociaż ja czuje ze to nie to :* czekam na @
    a moze sie uda :) ja otwarcie mówie ze czekam na @ nic innego się nie spodziewam po tej wizycie u ginekologa :)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    dlaczego marciaa?


    Miałam wodnisty trochę rozciagliwy śluz , ból jajników a teraz jakieś serowate uplawy od dziś

  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie się dowiedziałam, że mogę lecieć służbowo do USA na początku lutego na tydzień - strasznie się cieszę, bo to Kalifornia i Arizona, wygrzeję się, ale akurat przepadną mi wszystkie płodne dni w przyszłym cyklu. Tym bardziej przydałoby się, żebym już teraz zaciążyła :D

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smeg w takim razie trzymam kciuki za ten cykl ❤️

    smeg lubi tę wiadomość

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pije siemię lniane...mielę ziarenka zalewam wodą i dodaje troche syropu aby miało lepszy smak, podobno siemię w ziarenkach nie robi takiej roboty jak to mielone, bo nie jest tak wchłaniane i jest w całości wydalane z organizmu...
    I lepje jest kupić w ziarenkach i sobie samemu mielić, ja mielę w blenderze

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki <3 Ja też trzymam za Twój, bardzo ładny masz wykres :) Jeśli się nie nastawiasz, to przynajmniej się nie stresujesz, a życzę Ci pozytywnego zaskoczenia ;)

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak robicie gdy dziecko za szybko wstanie jak mierzyć wtedy temperaturę

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śpioch, ładny masz ten wykres, może pierwszy test był za wcześnie, ja bym obstawiala że gdzieś tam się czai zielony kropek :)

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śpioch mnie też się wydaje że u Ciebie będzie zielono :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laseczki która z was ma plamienia przed okresem? Mam pytanie odnośnie intenstwnosci tych plamien i czasu przed @. We wtorek miałam plamienie ale tylko na papierze widziałam takie wiecie wielkości glowki od szpilki i brązowe zawsze jak miałam kiedykolwiek plamienie to było brązowe mocniejsze i w dniu okresu. A jak to u Was wygląda? Dwa dni minęły od tego czasu plamienie się już nie powtorzylo czysto jest a @ jeszcze nie ma. Na zagniezdzenie to się nie nastawiam tylko się zastanawiam czym to spowodowane jest skoro zawsze plamie w ten sam dzień co @ przychodzi a tu dwa dni cisza

  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie coś było u mnie w 2 ciąży 2 testy zrobione w ciągu dnia pozytywne rano negatywny neta wyszła pozytywna

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawera wrote:
    Takie coś było u mnie w 2 ciąży 2 testy zrobione w ciągu dnia pozytywne rano negatywny neta wyszła pozytywna
    No tylko u mnie ciąża raczej wykluczona. Byłam u ginekologa tego samego dnia ciazy nie widział macica była prawidłowa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    No tylko u mnie ciąża raczej wykluczona. Byłam u ginekologa tego samego dnia ciazy nie widział macica była prawidłowa.
    Zastanawiam się czy to nie czasem coś nie tak z ciałkiem żółtym ale czy lekarz nie powinien tego zauważyć na usg?

  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    No tylko u mnie ciąża raczej wykluczona. Byłam u ginekologa tego samego dnia ciazy nie widział macica była prawidłowa.
    A może za wcześnie i na usg nic nie było widać dobry ma sprzęt

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawera wrote:
    A może za wcześnie i na usg nic nie było widać dobry ma sprzęt
    No teraz ma nowe usg także coś powinno być widać. Powiedział niby że to tylko organizm że mam powtórzyć test za kilka dni ale żeby się nie nastawiać za bardzo. Dodatkowo mam w głowie ten dzisiejszy spadek o 6 rano więc myślę że na okres się szykuje więc dlaczego takie plamienie było ?

    Pytam bo wy tu mówicie że macie plamienia przed @ może ja źle sobie przyjęłam że plamienie przed @ to go dużo i jest brązowe a może ono właśnie tak wygląda kropelki na kilka dni przed @?

  • aleksandrazz Autorytet
    Postów: 1736 1899

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed seminarium nie zdążę zrobić bety, dopiero po poludniu. Powiem wam ze to nie taki bladzioch bo gołym okiem widać dwie krechy ☺ Masakra nie mogę w to uwierzyć o pierwsze dziecko starałam się półtora roku a teraz w drugim cyklu bladzioch. Chociaż zobaczymy co beta pokaże

    wszamanka, spioch, agawera, Anulka0407, Gosia1989, Annie1981, Lady Savage, anciaa lubią tę wiadomość

    f2w3skjoz38r27ux.png
    ug37p07wdm3008n6.png

    "Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni."
    J 15, 7
    Dziękuję za groszka ;)
  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To plamienie brązowe blado różowe czy krew

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ