X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jedynie miewam ból pleców w miejscu gdzie podczas cc miałam znieczulenie

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smeg wrote:
    A może być utrzymujące się podwyższenie temperatury, jeśli nie było owu?

    Nie mam pojecia. W dniu badania progesteron wyniósł trochę ponad 6 a temp 36.9 ?

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    nikt mi nie odpowie :( ? nie miałyście takiego daleko promieniującego bólu z jajnika o który pytałam?
    Kiedy miałaś ten ból? Ja miałam ale chwilowy mocny w momencie zagnieżdżenia w poprzedniej ciąży. Akrat byłam na tańcach jak mnie złapało. Musiałam sobie usiąść.

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale produkujecie postów :P

    Ja nie wiem jak to będzie w tym cyklu... W sumie pierwszy gdy mierze temp. Od pocZątku cyklu. Ovu prognozuje mi @ 15.01 ale moja stała apka 19.01 i teraz nie wiem kiedy i czy w ogóle testowac

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej to zacznij testować już teraz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co starość jest paskudna. Mamy w domu dziadka męża ponad 90 lat chłop. On się męczy żona jego się męczy jego córką a moja teściowa się męczy.. gada od rzeczy mózg już nie pracuje.. masakra jest po nocach nie śpimy bo wojuje dziadek heh...

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady mozesz mnie skreślić z listy juz testowałam dwa razy i negatyw, dzis temp spadła znacząco czyli @ juz w drodze tak jak sie spodziewałam. Ide na lutowki :). Jest juz jakis watek :)???

    Aleksandrazz gratulacje drugiej kreseczki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Lady mozesz mnie skreślić z listy juz testowałam dwa razy i negatyw, dzis temp spadła znacząco czyli @ juz w drodze tak jak sie spodziewałam. Ide na lutowki :). Jest juz jakis watek :)???

    Aleksandrazz gratulacje drugiej kreseczki!
    Tule Carter:-( luty będzie Twój :-*

    CarPer lubi tę wiadomość

  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K01 jakiej apki używasz

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Najlepiej to zacznij testować już teraz.
    Raptem kilka dni po obu? Chyba dużo za.wczesnie

    Pchelkaaa lubi tę wiadomość

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczkowa ja mam sąsiada 91 lat. Mezczyzna jest niesamowity. Codziennie idzie z psem na spacer porzucać mu pilke. WsYsyc z nim rozmawiają, dyskutują podczas tych spacerów bo jest tak pozytywna osoba.. Facet sie super trzyma. Zaprosił pol ulicy na swoje 90 urodziny, nas równiez. Niesamowite przyjęcie.
    Nie wim co on robi ze jest w takiej formie w tym wieku, on sam mowi ze to przez miłość do psow. Kocha psy i nigdy nie był bez psa. Jego bardzo stara psica musiała zostac uśpiona w lipcu tego roku. Dziadek mowi ze ze względu na wiek juz nie chciał brać psa... przepłakał 3 dni jak dziecko i poszedł do schroniska wziąc 7 letniego owczarka bo sam by umarł z tęsknoty. Teraz ma nowego psa. Bo bez psa nie umie żyć. ;).
    Ja tez bez psa nie wyobrazam sobie życia. A właściwie to bez dwoch psow ;)

    sloneczkowa mama, agawera, wszamanka, dobuska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K01 wrote:
    Raptem kilka dni po obu? Chyba dużo za.wczesnie
    przepraszam nie doczytałam ze po owu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Sloneczkowa ja mam sąsiada 91 lat. Mezczyzna jest niesamowity. Codziennie idzie z psem na spacer porzucać mu pilke. WsYsyc z nim rozmawiają, dyskutują podczas tych spacerów bo jest tak pozytywna osoba.. Facet sie super trzyma. Zaprosił pol ulicy na swoje 90 urodziny, nas równiez. Niesamowite przyjęcie.
    Nie wim co on robi ze jest w takiej formie w tym wieku, on sam mowi ze to przez miłość do psow. Kocha psy i nigdy nie był bez psa. Jego bardzo stara psica musiała zostac uśpiona w lipcu tego roku. Dziadek mowi ze ze względu na wiek juz nie chciał brać psa... przepłakał 3 dni jak dziecko i poszedł do schroniska wziąc 7 letniego owczarka bo sam by umarł z tęsknoty. Teraz ma nowego psa. Bo bez psa nie umie żyć. ;).
    Ja tez bez psa nie wyobrazam sobie życia. A właściwie to bez dwoch psow ;)
    rany ale facet ;) no dziadek męza ma 93 lata w sierpniu ( o ile dożyje bo juz krytycznie juz) miesiac temu był jeszcze inny a teraz mózg kompletnie przestał pracowac

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia1989 wrote:
    Tule Carter:-( luty będzie Twój :-*

    Dziekuje Gosia!!! Troche zaczelam juz wątpić :(. Jeszcze ostatnio czytałam jakas spowiedź kobiety ktora odpuściła po drugim nieudanym IVF i tak mnie to troche zdolowalo. No nic moze nie jest mi pisane miec dzieci.

    A jak Ty sie czujesz? Masz juz jakies objawy? Masz jakas wizyte u lekarza?

    Gosia1989 lubi tę wiadomość

  • aleksandrazz Autorytet
    Postów: 1736 1899

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie umiem dodawać zdjęcia z telefonu. Właśnie upuscilam krew wyniki koło 16. W sumie objawy to plamienie 6 dpo jednorazowe, opryszczka mi wyskoczyła przedwczoraj a w poprzedniej ciąży miałam je co chwila, zaparcia i klucia w podbrzuszu. Piersi nie czuje Ale ja mam 70A e poprzedniej ciąży też nic z ich strony nie odczuwalam

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    f2w3skjoz38r27ux.png
    ug37p07wdm3008n6.png

    "Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni."
    J 15, 7
    Dziękuję za groszka ;)
  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawera wrote:
    K01 jakiej apki używasz
    Mojego kalendarza używam od lat ale nigdy nie zaznaczając żadnych sluzow temp itp.

    Na ovu tempki mierze.Od ponad miesiąca ale dopiero ten cykl od początku.

    Ovu mi prognozuje cykl 27dniowy a sok a wg statystyki 31. Nie pamiętam abym kiedykolwiek miała cykl 27 dni. Częściej właśnie 29-31 i się zastanawiam czy jest sens testować oś niedzieli i się nastawiacbczy czekać spokojnie do terminu pozniejszego

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super mieć psa ja ze względu na włascicielke mieszkania które wynajmuje to nie mogę mieć czworonoga :(

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawera wrote:
    super mieć psa ja ze względu na włascicielke mieszkania które wynajmuje to nie mogę mieć czworonoga :(
    Ja nie lubię psów. Zwłaszcza mnie denerwuje pies teściów śpi w domu balagani i w ogóle.

  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja lubie takie małe :) gdy ide na spacer z zosia najmlodsza córka to musimy zatrzymać się chociaż na chwile i popatrzeć
    ps małe dzieci tez bałaganią ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2017, 13:19

    Annie1981, mika1987 lubią tę wiadomość

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • aleksandrazz Autorytet
    Postów: 1736 1899

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fruska w którym dniu po owulacji robiłaś betę? Bo nie wiem jakiej się spodziewać

    f2w3skjoz38r27ux.png
    ug37p07wdm3008n6.png

    "Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni."
    J 15, 7
    Dziękuję za groszka ;)
‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ