X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Zastanawiam się czy to nie czasem coś nie tak z ciałkiem żółtym ale czy lekarz nie powinien tego zauważyć na usg?


    ale przeciez ciaze widac jak beta jest powyzej 1000, wiec trudno zeby cos bylo widac, a to plamienie to jak mialam takie w cyklu w ktorym sie udalo i to bylo zagniezdzenie wiec zrob test jak najszybciej:)

    sloneczkowa mama, Pchelkaaa lubią tę wiadomość

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wiatr i śnieżyca od rana, a ja muszę jechać zrobić badania bo to już 3dc, a samochód mąż do pracy wziął :|

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Zastanawiam się czy to nie czasem coś nie tak z ciałkiem żółtym ale czy lekarz nie powinien tego zauważyć na usg?

    Nic jeszcze nie zobaczy na usg. Jakie miałaś endometrium?

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testować najwcześniej mogę ok 18 ale psychicznie nie wiem czy wytrzymam :(

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawera wrote:
    To plamienie brązowe blado różowe czy krew
    No u mnie brązowe nie było krwi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    Nic jeszcze nie zobaczy na usg. Jakie miałaś endometrium?
    A właśnie nie zapytałam . I tu sobie w brodę pluje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny sama jestem zdziwiona tym wykresem ale nie mam żadnych nadziei bo robilam progesteron 22dc i wyszedł bardzo niski więc owulki e ogóle mogło nie być. Czekam do niedzieli ale mam nadzieje ze @ w końcu przyjdzie i zaczne nowy cykl.

    Plamien nigdy nie mialam wiec sie nir mogę wypowiedzieć :(

    Aleksandrazz yo super wiadomość! Podwójnie mi Milo bo tez jestem Aleksandra ;-) trzymam kciuki zeby się potwierdziło. Daj znać ❤️

    smeg lubi tę wiadomość

  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    No u mnie brązowe nie było krwi.
    To ja coś takiego mam na tydzień przed @ choć od kilku cyklu nic takiego nie ma a to dla mnie był sygnał że zbliża się @

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Utkwilo mi tylko w pamięci że macica prawidłowa nie powiększona więc już się na tym skupilam i zapomniałam o to endometrium zapytac
    Ale ja się jego słów kurczowo trzymam ,, nie spodziewam się tutaj ciąży " więc ja też nie. Chyba muszę przy następnej wizycie go zapytać czemu to plamienie mogło byc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawera wrote:
    To ja coś takiego mam na tydzień przed @ choć od kilku cyklu nic takiego nie ma a to dla mnie był sygnał że zbliża się @
    No to może u mnie takie coś też będzie może występowało. Ok dzięki za info :)

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Utkwilo mi tylko w pamięci że macica prawidłowa nie powiększona więc już się na tym skupilam i zapomniałam o to endometrium zapytac
    Ale ja się jego słów kurczowo trzymam ,, nie spodziewam się tutaj ciąży " więc ja też nie. Chyba muszę przy następnej wizycie go zapytać czemu to plamienie mogło byc

    nie wiem czemu tak powiedział, bo macica przed miesiączką wygląda tak jak we wczesnej ciąży. No chyba że endometrium cienkie

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a plamienie może oznaczać niedomogę lutealną, ale tylko wtedy, jeżeli się powtarza w każdym cyklu na parę dni przed @

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    nie wiem czemu tak powiedział, bo macica przed miesiączką wygląda tak jak we wczesnej ciąży. No chyba że endometrium cienkie
    no własnie nie wiem ... nie wiem czy wypada do niego dzwonić i truć mu d... jakie miałam endometrium? bo to by była lekka przeginka. no nic. Jak bedzie jutro @ to was poinformuje ale może któras z plamieniami przed @ jeszcze się wypowie na moje nurtujace mnie pytanie :)

  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleksandrazz wrote:
    Przed seminarium nie zdążę zrobić bety, dopiero po poludniu. Powiem wam ze to nie taki bladzioch bo gołym okiem widać dwie krechy ☺ Masakra nie mogę w to uwierzyć o pierwsze dziecko starałam się półtora roku a teraz w drugim cyklu bladzioch. Chociaż zobaczymy co beta pokaże


    A masz fotkę tego testu? Pochwal się :)

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria40 wrote:
    a plamienie może oznaczać niedomogę lutealną, ale tylko wtedy, jeżeli się powtarza w każdym cyklu na parę dni przed @
    aaaaa widzisz no czyli coś dobrze mi się kojarzyło coś mi dzwonilo ale nie wiedziałam w którym kościele :) u mnie to pierwszy raz ale dziękuję coś mi już rozjaśniłaś :)

  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Dzięki dziewczyny sama jestem zdziwiona tym wykresem ale nie mam żadnych nadziei bo robilam progesteron 22dc i wyszedł bardzo niski więc owulki e ogóle mogło nie być. Czekam do niedzieli ale mam nadzieje ze @ w końcu przyjdzie i zaczne nowy cykl
    A może być utrzymujące się podwyższenie temperatury, jeśli nie było owu?

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikt mi nie odpowie :( ? nie miałyście takiego daleko promieniującego bólu z jajnika o który pytałam?

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    nikt mi nie odpowie :( ? nie miałyście takiego daleko promieniującego bólu z jajnika o który pytałam?
    ja niestety nie pomogę :(

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleksandrazz pocichu juz gratuluje :)masz jakies objawy? inne niz zawsze? podziel sie wiadomościami z ciążowego frontu

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    nikt mi nie odpowie :( ? nie miałyście takiego daleko promieniującego bólu z jajnika o który pytałam?


    Mi się wydaje, że miałam w ostatnim cyklu... Takie, że promieniowały na całe udo i miałam nawet lekkie utrudnienia w chodzeniu, bo ciągnęło cały czas... tak dwa dni miałam... ale ostatni mój cykl był bardzo bolesny, do tego ywdłużył się z 28 dni do 31...

    A takie bóle często oznaczają, że wytwarza się progesteron... Biorąc luteinę przez cały czas bolał mnie brzuch i jajniki... :(

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ