X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    Oooops mea culpa ! :-D zapomniałam juz jest dostępny :-D
    Mi się wydaję żę Ty owulację miałaś w 15 dc, także rewelacyjnie się wstrzeliliście i bardzo prawdopodobne ze cos z tego będzie. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2017, 15:37

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    aria40. Owu miałam prawdopodobnie w 14 dc (pozytyw na teście owulacyjnym w 13dc).

    Anicaa. Na pewno nie masz menopauzy, tylko źle interpretujesz wyniki! Ja się na tym nie znam, ale umów się do lekarza jak najszybciej, żeby wyjaśnił o co chodzi i zrób inne badania. Będzie dobrze, trzymam kciuki!

    Dziewczynki, napiszę Wam elaborat odnośnie tego jak to się stało, że jestem w ciąży i jakie miałam objawy, ale chyba dopiero jutro. Dziś mam gości i muszę mieszkanie ogarnąć, ciasto upiec a i tak nie mam do tego głowy ;)

    Annie gratulacje!!!
    To zapewne to zrezygnowanie i 1 seks po abstynencji obstawiam ;)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Dziewczyny, sorki, że dopiero teraz, ale robię już któryś test pod rząd ;)
    Mój mówi, że takie słabe kreski się nie liczą ;)

    Wszystkie testy HCG, trochę już wyschnięte:

    nwx85v.jpg
    Aaaaaaaaaaa !!! Hahaha wspaniale Annie wspaniały prezent ślubny ! Tak sie cieszę! Jejku jakos tak mnie to dotknęło dosyć sie z Tobą zżylam jakos tak, kiedy beta?

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawera wrote:
    Czemu
    bo jego data to 19 czerwca 2015 xD

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Czyżby Tobie również w cudowny sposób pomógł ubichinol ? :D
    Dokładnie! :) Braliśmy razem od 1,5 miesiąca, ale tylko dawke 30 mg. Od kilku dni dopiero bierzemy 100 mg. Czy Ty odstawiłaś w ciąży?
    rzepakowepole wrote:
    Annie, wariatki, ile tych testów? ;-)
    Bardzo się cieszę, tak Ci kibicowałam!!!
    Dziękuję. Wiem, że mi kibicowałaś tak samo jak ja Tobie :) Tyle testów, bo uwierzyć nie mogłam ;) Tym bardziej, że mój mi mówił, że mam się nie nastawiać, bo kreska za słaba i za chwilę będę płakać ;) Przekonał się dopiero jak Clearblue pokazało „Preagnant” :)
    AiCha4811 wrote:
    Aaaaaaaaaaa !!! Hahaha wspaniale Annie wspaniały prezent ślubny ! Tak sie cieszę! Jejku jakoś tak mnie to dotknęło dosyć sie z Tobą zżylam jakos tak, kiedy beta?
    Wspaniały prezent, zgadza się :) Też czuję, że się z Tobą zżyłam i bardzo za Ciebie trzymam kciuki :)
    Bety nie robię, bo w moim regionie UK nigdzie jej nie można zrobić, nawet za pieniądze. Dlatego kupiłam sobie test Clearblue. On pokazuje tygodnie ciąży na podstawie stężenia HCG we krwi, więc chyba jest to coś podobnego jak beta. Wyszło mi 3-4 tydzień :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie gratuluje
    Pikselka przykro mi trzymam kciuki za luty,

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczyna mnie boleć na @ :(

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie moje wielki gratulacje!!!

    Jak miło się tu wchodzi i codziennie przynajmniej jeden dzidziuś jest :)
    <3 <3 <3

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anciaa wyglada, ze bedziesz musiala przyjrzec sie swojemu cyklowi. Jestes mloda babka o zadnej menopauzie nie ma mowy. Po prostu nie bedzie tak hop siup i trzeba sie bedzie podrasowac. Dobrze, ze zrobilas badanie i wiesz gdzie rzucic sily. Moze warto zmienic lekarza

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawera wrote:
    Zaczyna mnie boleć na @ :(
    Mnie od wczoraj tak boli a do malpy jeszcze tydziemd

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, moj maz tez nie chciał uznać jasnej kreski. To znaczy niby wiedział, że coś jest na rzeczy, ale kilka razy dopytywał, czy taka jaśniejsza kreska na pewno oznacza ciążę. Tak naprawdę to uwierzył, jak zaczęła ciemniec. ;-)

    Tak się cieszę. Wszystko będzie pieknie!

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszkę znalazłam dziś czasu, więc napiszę jak doszło u mnie do pozytywnego testu, uwaga, będzie długo ;)
    Udało się w 6 cs, chociaż jest to 5 miesiąc starań, bo ja mam krótkie cykle 24-25 dni.

    Ja brałam od początku kwas omega3, wiesiołek, siemię lniane, Wit D (od miesiąca), Fembion Natal 1 i od 1,5 miesiąca ubiquinol (czyli Q10) na poprawę jakości komórek jajowych.

    Mój brał kwas foliowy, cynk, omegę3, Wit C i od 1,5 ubiquinol (czyli Q10) na poprawę jakości i szybkości plemników. Do tego mój bierze swoje leki, które osłabiają płodność, więc baliśmy się o jakość plemników. Rok temu miał słabe wyniki testosteronu i wtedy dostał clo na podniesienie. Teraz jak zaczęliśmy starania to w 2cs wziął opakowanie clo, które mu zostało. Podobno to bardzo poprawia jakość plemników. Może zadziałało, bo wziął w 2cs a udało się w 6cs. Plemniki niby potrzebują 3 miesięcy na zareagowanie na leki.

    Od początku starań stosuję afirmacje tj. dziękuję za zdrową ciążę. W grudniu dołączyliśmy wizualizacje. Słuchaliśmy relaksującej muzyki i wizualizowaliśmy sobie połączenie komórki jajowej z plemnikiem, zagnieżdżenie i zdrową ciążę (to był bardzo przyjemne!). Niestety w tamtym cyklu się nie udało co mnie bardzo dobiło. Do tego przyszły święta, które również mnie bardzo rozbiły. Zaczęłam aktualny cykl z dużym dołem i rezygnacją. Do tego stopnia, że nie miałam ochoty na przytulanie w dni płodne. Chciałam poczekać do pozytywnego testu owulacyjnego, żeby zrobić to z musu tylko wtedy kiedy trzeba. Pozytyw się opóźniał, nie byłam w stanie znieść tego napięcia i jednak postanowiłam na niego nie czekać. W końcu przytulaliśmy się 3 razy podczas dni płodnych.

    Do tego na początku tego cyklu dopadło mnie przeziębienie i brałam aspirynę i paracetamol. Wykryli też u mnie w posiewie pochwy bakterie coliforms i dostałam na to antybiotyk, który zaczęłam brać po owu. Wyprosiłam zmianę na antybiotyk dla kobiet w ciąży i teraz się cieszę, że tak nalegałam :) W każdym razie, można zajść z bakteriami i wszelkimi innymi infekcjami, więc się dziewczyny nie przejmujecie tylko działajcie :)

    W grudniu doczekałam się wizyty u GP, który zlecił podstawowe badania hormonów oraz dał skierowanie do kliniki płodności (list z zaproszeniem mam otrzymać w ciągu 6 miesięcy). Zrobiłam te badania i wszystko wyszło w jak największym porządku. Piszę o tym, bo wtedy poczułam wielką ulgę, że ze mną wszystko w porządku oraz, że nie jestem z tym sama, że jak się nie uda to za chwilę odwiedzimy klinikę. Myślę, że to mogło upuścić dużo napięcia :)

    I ten ślub, który przyspieszyłam, żeby zajął mi głowę i odwrócił uwagę od starań :) Wydaje się, że ten zabieg się udał, chociaż i tak dużo o tym myślałam i siedziałam na forach (chociaż jednak mniej) :)

    Reasumując myślę, że ten grudniowy smutek i rezygnacja mogła spowodować pewnego rodzaju odpuszczenie. Ja z nim wtedy nie walczyłam tylko zaakceptowałam, że teraz będzie taki smutny cykl. Nie udawałam, że nic się nie stało, że znowu nie wyszło, więc i organizm nie tracił energii na silenie się przykrywanie nieprzyjemnych emocji.

    To wszystko pewnie przyczyniło się do zajścia a co było główną przyczyną to tego nigdy się nie dowiem ;) Najważniejsze, żeby ciąża się utrzymała, bo na forach naczytałam się wiele o poronieniach, więc trochę się boję ;)

    Jeżeli chodzi o objawy, to prawie ich nie ma i gdybym nie starała się o dziecko to nigdy bym się nie domyśliła, że mogę być w ciąży.
    W tym cyklu troszkę bardziej bolały mnie piersi, ale tylko przez kilka dni (jakoś 8-11dpo). Potem ta tkliwość wróciła do normy. Czuję je natomiast w nocy, co się raczej nie zdarzało, ale nie jest to bardzo dotkliwe.
    Poza tym w pracy byłam troszkę bardziej głodna, jakoś od tygodnia-dwóch, ale zrzucałam to na zimno na dworzu, ale może to być objaw wyszukany na siłę :)
    Wczoraj 13dpo cały dzień bolały i kłuły mnie jajniki. Trochę przypominało to ból miesiączkowy, ale ja bym bardziej powiedziała, że czuję to jak ból owulacyjny. Umiejscowiony trochę wyżej, w jajnikach a nie w podbrzuszu (chociaż przy owu czasami podbrzusze też mnie bolało, ale inaczej niż na @).
    Powiem szczerze, że ten silniejszy ból piersi przez kilka dni i wczorajszy „ból owulacyjny” przed @ dały mi trochę nadzieję na pozytywny test ciążowy :)

    I na koniec mojego wywodu chciałam Wam wszystkim serdecznie podziękować za wsparcie :) Naprawdę wiele mi to dawało i daje :) Szczególnie dziękuję dziewczynom, z którymi bardzo się zżyłam, z którymi jestem tu od początku. Niektóre już zaciążone a inne na pewno za chwilę do mnie dołączą, za co trzymam kciuki :) Nie wymieniam z ników, żeby o kimś nie zapomnieć ;)
    Ja nadal czuję się staraczką, jeszcze to do mnie nie dociera, więc jeszcze zostanę z Wami :)

    Gosia1989, wszamanka, -Monika-, Fruska, kania85, dobuska, mi_lejdi, Lola83, AJA_S, Kesjaa, Anulka0407, Anet85, spioch, anciaa, AiCha4811 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey Dziewczyny. Ponownie napisze mój post, bo nikt mi nie odpowiedział - obiecuję, ze jak zostanie bez odp to więcej go już nie wstawię ;p

    OF zmienił mi statystyke - po wpisaniu dzisiejszej tempki - wcześniej @ przewidywał na jutro (17 dc - 15.01) a teraz na 31dc - 19.01...

    do wczoraj miałam głupi pomysł testowania jutro (w koncu OF jest trochę bardziej zaawansowany niz inne apki) ale teraz zmienił prognoze na ten sam dzień, który wskazuje moja apka, której uzywam od lat (Mój kalendarz- ale ona opiera sie na czystej matematyce)

    średnio cykle mam 31 dniowe najczesciej 28-30,,, nie chce sie rozczarowac choc z drugiej strony to w sumie dopiero nasz 1 cs.

    OF ma dane dopiero z tego cyklu bo co prawda mierze tempkę i zapisuje ale dopiero od polowy zeszlego cyklu

    myślicie, ze kiedy testować aby się nie rozczarować ale jednocześnie wiadomo, ze jak najwcześniej ;p

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety przy infekcji wzielam lactovaginal, pewnie powybijałam plemniki, więc nie liczę na ten cykl, ale Kochane ciesze się z Wami waszymi plusikami i wierzę że te ktore dostały podłą @ zajdą jak najszybciej w ciąże :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K01 wrote:
    hey Dziewczyny. Ponownie napisze mój post, bo nikt mi nie odpowiedział - obiecuję, ze jak zostanie bez odp to więcej go już nie wstawię ;p

    OF zmienił mi statystyke - po wpisaniu dzisiejszej tempki - wcześniej @ przewidywał na jutro (17 dc - 15.01) a teraz na 31dc - 19.01...

    do wczoraj miałam głupi pomysł testowania jutro (w koncu OF jest trochę bardziej zaawansowany niz inne apki) ale teraz zmienił prognoze na ten sam dzień, który wskazuje moja apka, której uzywam od lat (Mój kalendarz- ale ona opiera sie na czystej matematyce)

    średnio cykle mam 31 dniowe najczesciej 28-30,,, nie chce sie rozczarowac choc z drugiej strony to w sumie dopiero nasz 1 cs.

    OF ma dane dopiero z tego cyklu bo co prawda mierze tempkę i zapisuje ale dopiero od polowy zeszlego cyklu

    myślicie, ze kiedy testować aby się nie rozczarować ale jednocześnie wiadomo, ze jak najwcześniej ;p
    Testuj w 30 dc, jesli jesteś niecierpliwa mozesz w 11 dpo ale może wyjść negatyw ;-)

  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Testuj w 30 dc, jesli jesteś niecierpliwa mozesz w 11 dpo ale może wyjść negatyw ;-)

    dzięki za odpowiedź :)

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie 1981 jak strasznie się cieszę !!!!!!!!!!!!!!!! Już wcześniej odczytałam, ale dopiero teraz mogę napisać. Serdecznie Ci gratuluję, mimo iż nie jestem tu weteranką, to już wcześniej czytałam i strasznie Ci kibicowałam :* <3

    Kesjaa dla Ciebie również ogromne gratk ;)

    Spioch i pikselka naprawdę mocno tulę !!!!!!

    Marciaa i - Monika- trzymam mocno kciuki ;)

    Jeśli kogoś pominełam to przepraszam i jeżeli jest + to gratuluję, a jeśli @ to tulę. Trochę dużo się działo i mogłam nie chcący kogoś piminąć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2017, 14:47

    Kesjaa, spioch, Annie1981 lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    Sa też inne suple z tym myo inozytolem, ka teraz stosuję inofem na przemian z miovarian (ok 55 zl za dwa miesiące w apteka-melissa.pl)
    Ja jeszcze nie mialam pcos ale jiz mialam trochę brzydkie jajniki po clo i postanowilam na własną rękę brac inofem, czytalam o inozytolu ze jest to substancja występująca naturalnie w komórkach zwierzat i roslin nazywana witaminą szczęścia poniewaz zmniejsza objawy pms i poprawia nastroj, jest tez właśnie przepisywana babeczkom na zlagodzenie pms no i zaczelam brać, od tamtej pory mam wreszcie regularne owulacje komtrolowane przez gin
    Mozesz zapytać swojego lekarza ale jesli masz regularne owulacje to myślę ze nie ma potzreby abys brala taki suolement szczegolnie ze tani nie jest

    Bardzo dziękuje za odpowiedź :)
    Jak bedę mieć wizytę u lekarza to napewno zapytam :*

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jutro już 4 dpo i wielkie oczekiwanie.. jak ja nie lubię tej części cyklu. :)

    Gosia1989 lubi tę wiadomość

    10 cs
  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadey wrote:
    U mnie jutro już 4 dpo i wielkie oczekiwanie.. jak ja nie lubię tej części cyklu. :)


    nadey idziemy łeb w łeb ;-D

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ