X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 02:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anciaa, z hormonami mozna walczyc, wyregulowac je, z tego co mi gin mowil to nie progesteron ale Fsh mowi o rezerwie jajnikowej. A wywolywanie @ bez ovu jest bez sensu...badz dobrej mysli... bedziesz miala dzidziusia, wierze w to mocno!

    anciaa lubi tę wiadomość

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 02:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2017, 12:02

    anciaa lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage melduje @.

    Chciałam wam napisać ze bardzo sie cieszę ze przyszla a obudził mnie w nocy taki bol mocny ze aż robi mi sie Czarno przed oczami co sie podniose. Takie mocne bóle i tracenie przytomności zdarzały mi sie jak byłam mlodsza i myslalam ze z tego wyroslam a dzisiaj matkoo czuje sie znów jak za czasów dzieciaka. Bol nie do ogarnięcia i te mroczki przed oczami... :-(

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spioch tule mocno!

    ANCIA Ciebie też! Będzie wszystko dobrze! Żadne czekanie na cud, ja uważam, że zawsze warto spróbować naturalnie, bo naprawdę nierzadko wbrew wszystkiemu powstaje zdrowa, spontaniczna ciąża. Teraz czas na plan i konkretne działania, i bedzie dobrze! Pamiętaj żyjemy w czasach, kiedu owulacje przywraca się 50 letnim kobietom bo taki mają kaprys!! A Ty jesteś młodą kobietą, więc spokojnie wszystko się uda na pewno! ;)

    Annie1981, kania85, spioch, anciaa lubią tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    + ancia mieszkasz w Warszawie?

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spioch :*

    spioch lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane i słowo wyjaśnienia od siebie. Nie testuje na razie, bo już mi się zdarzył cykl 32-33 dniowy 2 miesiące temu. Wtedy co prawda chorowalam w cyklu z wysoką gorączką i antybiotykiem, ale...

    No i pracuje cały tydzień. Dziś też, wczoraj też. Jak zajde w ciążę, to zrobię coming out, czym się zajmuje, bo wielokrotnie moja praca wystawia/ła mnie na próbę w tych całych staraniach i miałam ochotę często się tym podzielić.

    Szyjka bawi się ze mną w ciuciubabke ;) jest schowana głęboko, czubek twardy, dalej chyba bardziej miekka, ale nie jestem w stanie się tam dostać ;)

    ANNIE1981 przy okazji jeszcze raz gratulacje!! ;) Byłaś pierwszą osobą, która się do mnie odezwała na forum i jakoś tak mam wrażenie że towarzyszysz mi od początku :)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2017, 07:04

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śpioch tule :*

    Ancia :* ja przed staraniami o pierwsze dziecko nie miałam owulacji. Ale dostałam właśnie luteine brałam regularnie w 16 DC przez 10 dni, na początku nie było owulacji ale chyba z tej regularności sama wróciła i zaszłam w pierwszym cyklu gdy była owu. Ale nie wiem na jakim poziomie był progesteron. Monika lekarz mój mówił że ważna jest systematyczność czyli brać luteine w te wyznaczone dni nawet gdy owu będzie. I tak robiłam. Musiałam ją brać do 34tc.
    Wierzę że i u Ciebie dobrze to się skończy :* tylko musisz znaleźć odpowiedniego człowieka który Ci w tym pomorze.

    Nawet nie wyobrażam sobie co musiałaś czuć na tym przedstawieniu :( ostatnio moja mama z siostrami rozmawiała o kobietach długo starających się o dzieci ze ich tyle jest a tak naprawdę nie wiadomo które to i że ludzie zbyt pochopnie oceniają że np dana para nie chce dzieci ze postawili na karierę a tak naprawdę oni długo się starają. Myślałam że się porycze, bo przecież po części to o mnie (o pierwszą ciążę staraliśmy się rok, 8 msc z OF) ale nikomu o tym nie mówiłam, nie chciałam mówić i dusila to w sobie :( jak sobie przypomnę tamten czas starań to płakać mi się chce, najgorszy okres w moim życiu, ale przyznam że zakończony wspaniałe prezentem. Bardzo trzymam za Ciebie kciuki :* :*

    U mnie skok temp więc liczę na to że wczoraj było zagniezdzenie ;) jutro pójdę na bete bo nie wytrzymam. 10fpo

    spioch, anciaa lubią tę wiadomość

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Annie 1981 jak strasznie się cieszę !!!!!!!!!!!!!!!! Już wcześniej odczytałam, ale dopiero teraz mogę napisać. Serdecznie Ci gratuluję, mimo iż nie jestem tu weteranką, to już wcześniej czytałam i strasznie Ci kibicowałam :* <3
    Dziękuję :) Miło słyszeć, że od dłuższego czasu mi kibicowałaś :) Ja również trzymam kciuki za Ciebie i wysyłam Ci wiruski :)
    dobuska wrote:
    Annie ja powiem tylko tyle - naprawdę bardzo i szczerze się cieszę!!! <3
    Dziękuję kochana. Ja Tobie tak samo kibicuję, ale przecież o tym wiesz :)
    Nasza bakteria helicobacter spowodowała, że wczoraj bolał mnie żołądek. Zauważyłam, że boli mnie często z nerwów. Potrafił boleć przy negatywnych testach a teraz bolał i przy pozytywnym :)
    Fruska wrote:
    Annie ja tez tak w tym cyklu smęcilam i mi sie nie chcialo starac i ogolnie bylam zniechecona i sie udało :-P
    Zauważyłam na innych forach, że taki rodzaj odpuszczenia często kończy się ciążą ;)
    Madziulla wrote:
    Napisze tylko Annie!!! Gratulacje!!! tak bardzo Ci kibicowałam!!! <3
    Dziękuję. Ja Tobie dalej bardzo kibicuję :)
    mi_lejdi wrote:
    ANNIE1981 przy okazji jeszcze raz gratulacje!! ;) Byłaś pierwszą osobą, która się do mnie odezwała na forum i jakoś tak mam wrażenie że towarzyszysz mi od początku :)))
    Byłam pierwsza? Miło mi :) Ja dokładnie nie pamiętam, kiedy Ty przyszłaś, ale też mam wrażenie, że już jesteśmy tu razem kawał czasu :) Mam nadzieję, że za chwilę spotkamy się na fioletowej :) Chociaż ja się tam jeszcze nie wybieram, bo ciągle nie chce do mnie dotrzeć ;)

    Ja dziś już nie śpię od 5.00, chyba z emocji ;) Zrobiłam kolejny test, kreska ciemniejsza, więc super :)

    dobuska, Fruska, kania85 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 14 dpo i negatyw. Temp dalej dość wysoko.
    I w nocy wymioty mnie dopadły, a teraz ok więc czekam dalej.

    Annie super, że ciemnieje :-)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Trzymam za Ciebie kciuki w takim razie ;-) Bo u mnie bez objawów.
    Jakie objawy xD organizm mnie wkrecA xD dzis dopiero 5 dpo

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 14:35

    anciaa lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savagee mi też się wydaje, że się Wam udało:)

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) U mnie dzis znaczący spadek temperatury, mam nazieję że to zgnieźżdzenia dziś , 23 dc, 6 dpo, ale mój wykres to dziwny jest XD

    dobuska, Fruska, spioch lubią tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupi:D trzymam kciuki!!

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Annnie kreska ciemnieje, bo jest piękna zdrowa ciąża! Będziesz na październikówkach ?
    Dziękuję :) Termin wychodzi na 22 września, ale ja jeszcze na żadne forum ciąże nie weszłam, bo nie umiem się jeszcze przestawić z trybu starania na ciążę ;)
    Zresztą nie chcę Was zostawiać ;) Chyba pójdę za Wami na luty ;)

    Tusia_87, Gosia1989, Fruska, kania85, anciaa, dobuska lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Fruska Ekspertka
    Postów: 223 320

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Dziękuję :) Termin wychodzi na 22 września, ale ja jeszcze na żadne forum ciąże nie weszłam, bo nie umiem się jeszcze przestawić z trybu starania na ciążę ;)
    Zresztą nie chcę Was zostawiać ;) Chyba pójdę za Wami na luty ;)

    Annie mamy taki sam termin :-) mi belly wyliczyl na 22 wrzesnia. Super!!! :-)

    kania85, spioch, dobuska, AiCha4811 lubią tę wiadomość



    4c3tgov3htj00qv5.png

    mhsv20mmqsk09uwr.png
  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mialam czekac itd, ale nie wytrzymalam :p

    Dzis 27dc i jasniutka kreska ;) takze druga dzidzia w drodze ;) ahhh

    FreshMm, insulinka, agawera, zakocona, kaka470, Lady Savage, Gosia1989, kania85, Dreamy, Kesjaa, Annie1981, Kimmy, Tusia_87, spioch, Fruska, Pchelkaaa, Lola83, Anulka0407, Ewka90, wszamanka, dobuska, aria40, Migracja, AiCha4811 lubią tę wiadomość

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baassiiaa gratuluję :D

    baassiia lubi tę wiadomość

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się, ja wczoraj odebrałam wyniki i wyszedł mi progesteron w 5 dpo 23,3...
    to chyba dobry wynik bo ostatnio miałam tylko 6

    santoocha, wszamanka, dobuska lubią tę wiadomość

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ