X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testerki 2017
Odpowiedz

Styczniowe testerki 2017

Oceń ten wątek:
  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona plemniki mogą przetrwać i 5 dni, więc tym bym się nie kierowała.

    U mnie dziś kolejny skok temp. Mam brać luteine po 3 wyższych temperaturach, żeby owulacji nie zablokować, tyle że ja wcale nie czuję żeby teraz była ta owulacja. Wczoraj bolał mnie brzuch ale taki dziwny ból macicy a nie samego jajnika. Ehh, coś czuję że cykl bezowulacyjny

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po jakim czasie komputer zaznacza Wam owulację na wykresie?

    Edit. Zasypie Was dziś pytaniami ;)
    Kiedy mogę sprawdzać śluz po stosunku? Wczoraj na wieczór kochaliśmy się z mężem już w łóżku więc rano jak wstałam to mnie dosłownie zalało, domyślam się że to nie śluz ;) a kiedy mogę sprawdzić śluz? Tak ok południa? W sensie kiedy może być jeszcze sperma a kiedy już śluz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2017, 07:33

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer,
    ja mam problem z OF z dobry miesiąc (np teraz w ogóle nie mogę zacytować twojej wypowiedzi).

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. U mnie lekki spadek temperatury

  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczkowa może to zagniezdzenia, tego Co życzę :)

    Ja dopiero co pisałam że nie mam objawów owulacji a teraz prawy jajnik mnie kłuje. A pisałam niedawno że zazwyczaj lewy mnie boli ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2017, 08:24

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej dziewczyny, ale tworzycie!
    U mnie 4 dpo i czekam, czekam. staram się zajmować sobie glowę i nie świrować. Póki co się udaje, bo jakoś w tę ciążę w tym miesiącu nie wierzę.
    Ale nadzieja jest.:)
    Wczoraj podczas serduszkowania czułam jakby bolało mnie w środku wszystko i musieliśmy przerwać. Ciiekawe co to...

    Lola83 moim zdaniem różowe lepsze od niebieskich.

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaaa wrote:
    Sloneczkowa może to zagniezdzenia, tego Co życzę :)

    Ja dopiero co pisałam że nie mam objawów owulacji a teraz prawy jajnik mnie kłuje. A pisałam niedawno że zazwyczaj lewy mnie boli ;)
    Wątpię to raczej zwiastun okresu

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelka. A Ty owu stwierdzasz tylko po bolu? Niektore dziewczyny w ogole czegos takiego nie obserwuja u siebie a owu jest i to jest normalne. Poza tym u Ciebie i bol i skok temp jest, wiec ja bym nie panikowala.
    Jezeli chodzi o sperme to pisza, ze mozna sprawdzac sluz po 12h. Tylko jezeli bylo serduszkowanie na noc to wydaje mi sie, ze to dopiero zaczyna wyplywac rano, wiec ja czekam kolejne 12h.

    Dobuska. Ja chyba tez jestem 4 dpo :)

    dobuska lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to we trzy jedziemy na jednym wózku ja 5 dpo.

    Brzuch boli i trochę mnie coś kluje po lewej stronie ale delikatnie

    Annie1981, CarPer, dobuska lubią tę wiadomość

  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Ojej dziewczyny, ale tworzycie!
    U mnie 4 dpo i czekam, czekam. staram się zajmować sobie glowę i nie świrować. Póki co się udaje, bo jakoś w tę ciążę w tym miesiącu nie wierzę.
    Ale nadzieja jest.:)
    Wczoraj podczas serduszkowania czułam jakby bolało mnie w środku wszystko i musieliśmy przerwać. Ciiekawe co to...

    Lola83 moim zdaniem różowe lepsze od niebieskich.

    O nie.... niebieskie jeszcze gorsze. Chyba kupie te z rossmana i bede robic rownolegle. Ciagnie sie ten styczen jak flaki z olejem :/

    Zazdroszcze czasu po owulacji. Ja bede testowac na sam koniec miesiaca i jak ktos tu napisal ciezko sie zgadac, bo w ogole inny czas cyklu, inne nastawienie i inne rozkminy. Ale trzymam za Was kciuki.

    dobuska lubi tę wiadomość

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smeg wrote:
    U mnie wczoraj w ogóle się nie ładowała strona, dziś tylko zamula.

    Boję się, że nie będę miała owu w tym cyklu :( Powinnam mieć 5 stycznia, w zeszłym miałam idealnie według wyliczeń, więc miałam nadzieje, ze teraz tez tak wypadnie. Ale nie mam żadnych objawów, piersi mnie nie bolą jak to zwykle bywało, śluz niepłodny. W Sylwestra zrobiłam test z rossmana i była tylko jedna kreska, wczoraj wyszła druga blada, dziś też, ale jeszcze bledsza :( Mierzę też temperaturę, ale skoku jeszcze nie było. Jakoś nie czuję się jak na owu :(
    Ja tez nie będę miała ovu. Temp nie chce spaść. 10 dni @. Albo zaliczyłam biochem w zeszłym cyklu albo ten będzie bez ovu albo coś innego się zepsuło.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska, wchodzę tu Cię obserwować :) trzymam kciuki!!!

    za was wszystkie zresztą trzymam kciuki i przesyłam te sławne wiruski ;)

    dobuska lubi tę wiadomość

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się, ja mam dylemat jak nic ;/ Zuzia ma gorączę nie wielką co prawda, ale jest, i kaszel powrócił, wczoraj ja sie żle czuła i dzisiaj też, mówiłam że pół personelu ma l-4 bo chore, i ja chciałam tak samo zrobić by się doleczyć, i wczoraj w pracy kierowniczka widziała jak wyglądam i zgrała mi na uczuciach, emocjach, że ona też chora chodzi do pracy, itd wile wiele zdań bym l-4 nie brała, bardzo emocjonalnie na mnie zagrała, tak że mimo złego samopoczucia idę do pracy, no bo jak ja wezmę l-4 to będą dziś robić 2 osoby od 14-23, wiem ze to nie mój problem, ale jednak jedną z tych osób bardzo lubię, i mam jej zrobić taką krzywdę by zapierdzielały obie po sklepie, tak jak my wczoraj. Ale no kurdę widzę że Zuzia się nie czuje dobrze i ja też nie, nie nawidzę jak pracodawca gra ci na uczuciach.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady savage ja tam nie patrzę na innych. Ty się innymi przejmujesz a oni Cie mają głęboko w ... no tam właśnie.
    Ja bym miała to w nosie i wzięła l-4.

    Dziewczyny spadek o 0,1 to można zaliczyć do spadku czy jak?

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    A to we trzy jedziemy na jednym wózku ja 5 dpo.

    Brzuch boli i trochę mnie coś kluje po lewej stronie ale delikatnie

    U mnie dzis tak samo :). Ale zadnych oznak.
    Ja sluzu nie sprawdzam zwykle po serduszkowaniu. Jak wieczorem serduszkowanie to wiem ze kolejnego dnia to jest nasienie. Ale jak śluz rozciągliwy wtedy jest to widze rozńice nawet jak jest pomieszany z nasieniem.
    Zreszta nasienie ma inna konsystencje niez śluz. Ja widze na papierze rozńice. To cos pomiędzy kremowym śluzem a wodnistym.

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuu prawy jajnik czuje. Testy ovu oraz mikroskop ovu negatywne.

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wszystkie mierzycie temp w pochwie???

    Ja wolalabym w ustach....

  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie nie tylko po bólu, ale on zazwyczaj pojawiał się w połowie cyklu.

    Co do spermy to w nocy wstawalam 3 razy i leciało że mnie konieczna była wizyta w WC, a rano chyba resztki, bo teraz czuję mokro ale konsystencja całkiem inna, mega rzadka wodnista, tak więc śluz

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczkowa czesto zdarza sie spadek w 4-5 dniu. Jesli nie spadło poniżej temparatury sprzed owu to jest ok.

    Zgredek Ja mierze pod jezykiem. Nie wiem czy bym trafiła zaspana do pochwy ;)...

    sloneczkowa mama, Zgredek, Klaudiia87 lubią tę wiadomość

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 4 stycznia 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie Kochane:)u nas dzis wietrznie bardzoo..milego dnia wszystkim:)

    Anulka0407, dobuska lubią tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ