X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    dziękuję dziewczyny :)
    przepis mam taki, że piłam zioła, ale tylko przez 2 cykle i jakoś przed owulacją o ziołach zapomniałam, ale zaczęłam łykać ovarin.
    Kupiłam żel conceive i nie mierzyłam temperatury, nie obserwowałam się, nic nic nic. Troche już myślałam ze to nie jest mój czas i stwierdziłam że trudno, będzie to będzie.

    A <3 codziennie?

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Dziewczyny a tak odbiegając od tematu to jakie macie odczucia związane z owulacją? Jedni mówią, że kobieta pięknieje, jest radosna, ma lepszą cerę, inni, że ma większą ochotę na przytulanie a jeszcze inne kobiety twierdzą, że czują się nieatrakcyjnie w tym czasie, jak to jest u Was? Zauważacie zmiany tego typu?
    Ja dostaje mega trądziku aż wapno muszę pić bo to jakieś alergiczne. Chyba uczulenie na owulację :D a w tym cyklu wyjątkowo mnie wysypało:/

    860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak to jest z tym śluzem?? Mam problem z określeniem go:/ jeśli chodzi o rozciągliwy to bez problemu go rzpoznaje. Największy problem mam z tym lepkim i wodnistym. Czy jak mam mokro na majtkach ale w środku pochwy jest taki lepkości wodnisty to jaki w końcu jest? Taki mam teraz i nie wiem :( przeważnie po owu mam zawsze kremowy bo zostawia białe ślady na bieliźnie a teraz mam mokro

    860i3e5edambhnvb.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam mega problem z tym określeniem, jak jest raz taki, a raz taki, jakby mieszany...gdzieś czytałam, że jak są w ciągu dnia różne to zaznacza się ten najbardziej płodny. A który to dzień cyklu? U mnie dzisiaj 14 dc i mam podobnie jak Ty, na zewnątrz wodnisty i to bardzo, w środku w sumie też, ale też trochę lepki. Sama już też nie wiem:P

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Ktoś tu kiedys wspominał o konkursie ba głupka roku? :D Śmiać mi się z siebie chce :D Zrobiłam sobie test dwa dni po Ovitrelle, bo sobie wmawiałam, ze u mnie na bank wyjdzie negatyw nawet po zastrzyku z hCG :D Okazało się, ze nie - faktycznie pozytyw :D czyli dobrze wstrzyknęłam i jest :D :D powiem wam ze fajnie zobaczyć dwie kreski nawet w takich okolicznościach :D tak czy siak zaczęłam myśleć o czymś innym: skoro teraz w moim organizmie jest hCG i czuje się w określony sposób, to ciekawe czy na ewentualna ciąże organizm zareaguje tak samo :) bo póki co to odczuwam tylko ciągniecie w podbrzuszu i nic więcej :)

    _Hania, Sung, Paula_30, Almond lubią tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, przed owulką dwa dni pod rząd A wcześniej i później nieregularnie :) A, no i urodziny miałam 13 stycznia, A rozmawiałyśmy kiedyś o tym że miesiąc urodzin jest bardzo płodne dla kobiety;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2018, 18:17

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    Karolcia, przed kulką dwa dni pod rząd A wcześniej i później nieregularnie :) A, no i urodziny miałam 13 stycznia, A rozmawiałyśmy kiedyś o tym że miesiąc urodzin jest bardzo płodne dla kobiety;)

    Dzięki:* ja jestem z października, więc mnie nie pociesza ten fakt:P

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj jestem trochę w szoku, bo odczuwam lewy jajnik, ciągnięcie, kłucie, od bardzo dawna go nie czułam... może się w końcu obudził hrabia:P zobaczymy jutro na usg:)

    Haniu o której masz wizytę u gina?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2018, 18:15

    Szimi, _Hania lubią tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • MeggiGirl Autorytet
    Postów: 427 199

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaopatrzylam się w test, jutro rano zrobię, chociaż nie wydaje mi się żeby cokolwiek miało być. Jestem po wizycie u endo, wresscie mam leki i do końca tygodnia siedzę w domu, bo jestem na maksa przemęczona. Cieszę się, chociaż z D. mamy ostatnio słaby czas.

    010is65gtxk93h3j.png

    Beta HCG:
    23.02. - 32,8 mIU/ml
    25.02 - 121.1 mIU/ml


    starania wspomagane od 08.2020.

    👩 27 l.
    👨 28 l.

    Nasze pierwsze dziecko
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi wszystko będzie dobrze;) głowa do góry, najważniejsze, że z leczeniem coś ruszyło do przodu. Zrób jutro test, może zapoczątkujesz luty na zielono:)

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia wyjątek stanowi regułę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2018, 18:19

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Dziewczyny a tak odbiegając od tematu to jakie macie odczucia związane z owulacją? Jedni mówią, że kobieta pięknieje, jest radosna, ma lepszą cerę, inni, że ma większą ochotę na przytulanie a jeszcze inne kobiety twierdzą, że czują się nieatrakcyjnie w tym czasie, jak to jest u Was? Zauważacie zmiany tego typu?

    Mi się chce bzykać ;)

    Szimi lubi tę wiadomość

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jaki wynik na zakonczenie miesiaca? Ile ciąż? :D

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja melduje u siebie śluz płodny (wczoraj w końcu mieliśmy przerwę z mężem, więc mogłam sprawdzić rzetelnie). Szyjka już otwarta, a do owulacji przynajmniej 2 - 3 dni. Ale w zeszłym cyklu objawy owulacji miałam od 31.12 do 4.01 a owulacja prawdopodobnie 5.01 (tak mi wyznaczyło owu i równe 2 tygodnie pozniej @).

    Liczę na ten cykl, bo pęcherzyk w końcu na dobrym jajku :)

    Ja jutro mam dopiero na 18.30 :/ Tyle jeszcze czekania!

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Ja też mam mega problem z tym określeniem, jak jest raz taki, a raz taki, jakby mieszany...gdzieś czytałam, że jak są w ciągu dnia różne to zaznacza się ten najbardziej płodny. A który to dzień cyklu? U mnie dzisiaj 14 dc i mam podobnie jak Ty, na zewnątrz wodnisty i to bardzo, w środku w sumie też, ale też trochę lepki. Sama już też nie wiem:P
    ja jestem 2 dni po ovu i stad moje zdziwnienie :-/

    860i3e5edambhnvb.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi najbardziej chce się bzykać przed, w trakcie i po @ :P heheh

    Najgorsze to czekanie... zawsze trzeba na coś czekać, jak nie na owu, to na II kreski albo @ albo na wyniki badań albo na wizytę u gina:P życie staraczki to ciągłe czekanie na coś:P hehe

    Ja mam na 13.50 ale zawsze chwilę się czeka, więc trzymajcie żeby to nie był cykl bezowulacyjny, bo wtedy jadę prosto do Biedry po Carlo Rossi:P

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe w końcu przerwa :D luty będzie Wasz!!

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Dziewczyny! Ktoś tu kiedys wspominał o konkursie ba głupka roku? :D Śmiać mi się z siebie chce :D Zrobiłam sobie test dwa dni po Ovitrelle, bo sobie wmawiałam, ze u mnie na bank wyjdzie negatyw nawet po zastrzyku z hCG :D Okazało się, ze nie - faktycznie pozytyw :D czyli dobrze wstrzyknęłam i jest :D :D powiem wam ze fajnie zobaczyć dwie kreski nawet w takich okolicznościach :D tak czy siak zaczęłam myśleć o czymś innym: skoro teraz w moim organizmie jest hCG i czuje się w określony sposób, to ciekawe czy na ewentualna ciąże organizm zareaguje tak samo :) bo póki co to odczuwam tylko ciągniecie w podbrzuszu i nic więcej :)
    hej ja tez dzisiaj jestem 2 dni po ovitrelle :-P tez sie zastanwiałam czy nie zrobic testu zeby choc raz zobaczyc te magiczne 2 kreski :-P ale rozwialas moje watpliwosci :-) natomiast mnie od czasu do czasu lekko zakluje raz w jednym raz w drugim jajniku ale na prawde minimalnie i jakby nie bylo po ovu to bym nawet na to nie zwrocila uwagi. Plus piersi mnie bola, ale iaczej, bo zawsze po ovu bolaly mnie 2-3 dni sutki a teraz bola mnie przy ucisku z boku troche i na dole, nie wiem dokladnie jak to ocenic.a poza tym to nic zero objawow. ciekawe czy nam sie uda?

    1000 lubi tę wiadomość

    860i3e5edambhnvb.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1745

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Dzięki:* ja jestem z października, więc mnie nie pociesza ten fakt:P


    A mnie pociesza :D ja jestem z 14 stycznia :D

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    hej ja tez dzisiaj jestem 2 dni po ovitrelle :-P tez sie zastanwiałam czy nie zrobic testu zeby choc raz zobaczyc te magiczne 2 kreski :-P ale rozwialas moje watpliwosci :-) natomiast mnie od czasu do czasu lekko zakluje raz w jednym raz w drugim jajniku ale na prawde minimalnie i jakby nie bylo po ovu to bym nawet na to nie zwrocila uwagi. Plus piersi mnie bola, ale iaczej, bo zawsze po ovu bolaly mnie 2-3 dni sutki a teraz bola mnie przy ucisku z boku troche i na dole, nie wiem dokladnie jak to ocenic.a poza tym to nic zero objawow. ciekawe czy nam sie uda?

    Byłoby cudownie gdyby sie udało :) mnie tez coś kuje trochę z jednej trochę z drugiej strony. Do tego to ciągniecie. Ale właśnie nic a nic nie bolą mnie piersi, a ostatnie cykle to praktycznie od owulacji... zaraz minie 48 h od zastrzyku i zaczynam się zastanawiać czy oby na pewno owulacja już u mnie była. Śluzu zauważyłam minimalne ilości, a w tym prawym jajniki, w którym był pęcherzyk, cały czas coś czuje.... zupełnie jakby nadal tam był i sobie rósł ;) cóż, jutro mam monitoring wiec wszystko się okaże... :)

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
‹‹ 221 222 223 224 225
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ