X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testowanie, czyli szczęśliwy początek Nowego Roku :)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie, czyli szczęśliwy początek Nowego Roku :)

Oceń ten wątek:
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6738 9521

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Lalia, trzymam kciuki. Mnie sutki też nie bolały i nie bolą. Czasem swędzą. Prawda taka, że objawy ciąży są jak objawy @ 😂

    Tak, to prawda. I w dodatku jeszcze u każdej kobiety mogą być inne 😄

    Chmurka lubi tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_45 wrote:
    U mnie @
    :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Julik, Ola, przykro mi strasznie ☹️😘


    U mnie dzisiaj według :
    Ovufriend 14 dpo, termin @ dzisiaj
    Ovuview 13 dpo, termin @ jutro
    Mój kalendarzyk 12 dpo, termin @w poniedziałek

    Cycki mnie bolą bardzo, plecy pobolewają, a jajniki kłują, czyli prawie tak samo jak co miesiąc.

    Jedyne co to temp jak na mnie dość wysoko, ale do poniedziałku jeszcze dwa dni to może dnia na dzień spaść bo tak mi się zdarzało

    Trzeba czekać 🤦‍♀️
    Nooo i będzie zielony kropek jak nic :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulla91 wrote:
    Dziewczyny u mnie dalej nic.. temperatura wysoka wg ovu 16 dni po, cykl już trwa 32 dni nigdy tyle nie miałam zawsze ok 27-28 dni.
    Ale testy negatywne co to może być?
    Idź na betę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Dziewczyny, czemu nie wzrasta mi temperatura? Wczoraj owulak już był negatywny, owulacja potwierdzona przez USG to o co może chodzić?
    Temp może skoczyć do góry do 36h po pozytywnym owulaku :*

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Kic, tempka w górze (wiem, że wykres nie powala, ale ja mierze w ustach więc jak na mnie to wysoko) ale nie wiem na który termin @patrzeć, jak na poniedziałek to może jeszcze spaść a mi się zdarzało że z wysokiej na bardzo niską z dnia na dzień 🤷‍♀️

    Sikac na sikałam, czekam do poniedziałku 😁😁😁

    Cycki mnie bolą tylko mocno po bokach, ale sutki nie więc nie wiem jak to jest 🤔 a brzuch to raz tak kłuje, raz jakbym miała wzdęcia a nie mam więc bardzo podobnie jak na okres 😂

    Muszę czekać i tyle 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

    Będzie dzidziuś! 🍼

    Lalia lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka wrote:
    Ja też tak czekałam. A to studia, a to podyplomowka, a to w pracy umowa zlecenie, czekamy wiec na umowe o prace. Potrm doatalam ale na rok.... I liczyłam na to że teraz w styczniu dostanę umowę na stałe( i dlatego rozpoczęliśmy starania w grudniu). A dostałam na półtora roku czyli beznadziejnie. I już nawet mieliśmy rozmowę z mężem że może odłożyć starania na kolejne półtora roku... A tu się okazało że jest kropek;P

    P.z. ale w między czasie doszliśmy do wniosku że bez sensu czekać
    U mnie to samo. O ile póki miałam swoją firmę i nie chcieliśmy wtedy (znaczy ja chciałam, ale mój się bał i miał rację teraz na to patrzac), tak jak tylko znalazłam fajna pracę z umową to zaczęliśmy myśleć. Ale wiecie to też nie tak ze dostałam umowę i już zaczynamy. Tylko był taki cykl w listopadzie, gdzie @ mi się spozniala 4 dzień. A wcześniej też jakoś o ciąży nie gadaliśmy od czasu firmy. No i poleciałam po test, zrobiłam, wyszedł negatyw. Wychodzę z łazienki i mówię mojemu że na szczęście negatyw (powiedziałam tak, bo myślałam że on nadal jeszcze nie chce). A on kilka dni później sam zaczął rozmowę, że w sumie fajnie jakbym była w ciąży, że może zaczniemy. No i tak jakoś zaczęliśmy pod koniec listopada. A umowę też mam na rok także nie ma na co czekać. Zresztą nikt nie mówił, czy uda nam się od razu, czy może dopiero pod koniec roku... Także trzeba się starać czasem mimo wszystko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ounai wrote:
    Ja bym powiedziała, że dająca nadzieję, taka z morałem, że właśnie nie ta mama co urodzi jest prawdziwą mamą. My się zastanawiamy z mężem czy kolejnego dziecka nie adoptować albo zostać rodziną zastępczą, ale to bardzo trudne rodzicielstwo jest więc musimy to poważnie przemyśleć.
    Popieram, że jest to mega trudne. Ja co prawda wychowuje córkę mojego P., ona ma styczność że swoją mama, ale jest mega ciężko... W życiu nie wiedziałam, że dziewczynki w takim wieku mogą się tak zachowywać :( ogrom cierpliwości jest tu potrzebny. Bardzo trudno jest pokochać "czyjeś" dziecko. I mówię to teraz, kiedy mała jest z nami od początku, a ja naprawdę sądziłam że to wszystko będzie łatwiejsze.

    Ounai, nikii lubią tę wiadomość

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola45 bardzo mi przykro
    Za nowy cykl ☘️🤞

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8439 18547

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki 😘

    Ale powiem Wam szczerze, że się nie nastawiam ani tak, ani tak 🤷‍♀️

    Tak jak Ounai pisze, jak z tego cyklu będzie dzidziuś to będzie hit bo czuję się praktycznie identycznie jak przed okresem 😅

    Chociaż dzisiaj Wam się przyznam do jednego 🤭 mam konto w zalando lounge i wyhaczylam tam ozdobę do pokoju dziecięcego w której się zakochałam i zamówiłam...a przecież nie mam dzieci 🤦‍♀️ najwyżej sobie w sypialni powieszę 😂

    motylek1909, Chmurka, dmg111 lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Kic, tempka w górze (wiem, że wykres nie powala, ale ja mierze w ustach więc jak na mnie to wysoko) ale nie wiem na który termin @patrzeć, jak na poniedziałek to może jeszcze spaść a mi się zdarzało że z wysokiej na bardzo niską z dnia na dzień 🤷‍♀️

    Sikac na sikałam, czekam do poniedziałku 😁😁😁

    Cycki mnie bolą tylko mocno po bokach, ale sutki nie więc nie wiem jak to jest 🤔 a brzuch to raz tak kłuje, raz jakbym miała wzdęcia a nie mam więc bardzo podobnie jak na okres 😂

    Muszę czekać i tyle 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    Ja aaa jesteś moim guru z tym czekaniem na testa 😂

    Lalia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Dzięki dziewczyny za kciuki 😘

    Ale powiem Wam szczerze, że się nie nastawiam ani tak, ani tak 🤷‍♀️

    Tak jak Ounai pisze, jak z tego cyklu będzie dzidziuś to będzie hit bo czuję się praktycznie identycznie jak przed okresem 😅

    Chociaż dzisiaj Wam się przyznam do jednego 🤭 mam konto w zalando lounge i wyhaczylam tam ozdobę do pokoju dziecięcego w której się zakochałam i zamówiłam...a przecież nie mam dzieci 🤦‍♀️ najwyżej sobie w sypialni powieszę 😂
    Tak tak, szykuj gniazdko dla bobasa ❤️

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8439 18547

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do "dobrego" czasu na dziecko. Jak z mężem wzięliśmy ślub mieliśmy oboje umowę o pracę na czas nieokreślony i po 24 lata. Wiedzieliśmy, że nie chcemy długo czekać z dzieckiem, ale ten pierwszy rok po ślubie chcielismy mieć dla siebie, żeby się dotrzeć i nacieszyć sobą, bo wcześniej nie mieszkaliśmy razem. 10 miesięcy po ślubie (w czerwcu 2019) podjęliśmy decyzję o staraniach i byliśmy oboje pewni, że pójdzie nam to raz dwa, no a jak widać nie poszło 🤷‍♀️ i też czasem sobie myślę, że nie mieliśmy żadnych przeciwskazań do dziecka i mogliśmy się starać od razu po ślubie ale kto wie czy nie byłoby tak samo 🤷‍♀️

    Marzyło mi się zawsze po ciuchu żeby przed 30 mieć dwójkę dzieci, a jak by było dobrze to może i 3 na nasze 26, 28 i 30 urodziny 🤦‍♀️

    Ale teraz już nie mam oczekiwań i co będzie to będzie a ja będę to bardziej doceniać jak się uda 😊

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku no ja to się nieźle zalatwilam z tą umową bo podpisałam umowę 1 stycznia. Właśnie na tę półtora roku... No i zaszlam. Jak będę miała powiedzieć szefowej to chyba padne ze strachu...
    I zapewne nie będę miała gdzie wracać chociaż chciałabym zostać w tej pracy. W moim zawodzie i w mojej miejscowości nie mam za wiele możliwości a tu bylo mi ok... Najwyżej będę musiał wrócić wcześniej z macierzyńskiego...

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • Chmurka Autorytet
    Postów: 2466 1792

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia będzie dobrze! Ja też coś czuję że to Twój szczęśliwy cykl!;)

    iv09hdge02bk9ct0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka wrote:
    Motylku no ja to się nieźle zalatwilam z tą umową bo podpisałam umowę 1 stycznia. Właśnie na tę półtora roku... No i zaszlam. Jak będę miała powiedzieć szefowej to chyba padne ze strachu...
    I zapewne nie będę miała gdzie wracać chociaż chciałabym zostać w tej pracy. W moim zawodzie i w mojej miejscowości nie mam za wiele możliwości a tu bylo mi ok... Najwyżej będę musiał wrócić wcześniej z macierzyńskiego...
    Jeszcze nic nie przewiduje. Co w tym dobrego? Będziesz miała normalny macierzyński z pracy. Więc zawsze to coś. Lepsze to, niż tylko 1000 zł zasiłku dla osób, którym nie należy się macierzyński. Możesz przemyśleć czy chcesz pół roku czy rok macierzyńskiego i uzgodnić to z szefową, zapewniając, że chciałabyś tam wrócić :)

    P. S. Ja mam gorzej. Umowę mam do końca stycznia 2021, więc jeśli do kwietnia nam się nie uda, to mogę zapomnieć o macierzyńskim z pracy :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulla - czekamy na rozwój sytuacji. Choć jeśli 16 dni podwyższonych temp a testy negatywne, to chyba bym wybrała się na betę :*

    Migotka, Enigvaa - Testowalyscie? Chwalcie się szybciutko :)

    Tonia - tescik jutro? Kciuki 🙏💪

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julik wrote:
    Właśnie gdybym mogła cofnąć czas... wzięłabym się za te starania konkretnie od razu po ślubie. Może teraz siedziałabym na urlopie. Wiem że szefowa boi się że zajade w ciążę i być może specjalnie nie przedłuży umowy, tylko chce na zlecenie. Ona najchętniej by chciała żebyśmy my się same ubezpieczały, bo ona ma tak ciężko.
    U mnie z szefem to samo, szef mnie nie lubi, czepia się tylko dlatego że obecnie zostalam jedyna na umowe o prace i to na czas nieokreślony, i nie bardzo ma co ze mna zrobić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak działa ten owulak clearblue? Najpierw wkładam ta końcówke do urządzenia, a później wsadzam do moczu, czy jak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się przygotować, bo jutro zaczynam tescic :)

‹‹ 386 387 388 389 390 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ