Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Styczniowe testowanie, czyli szczęśliwy początek Nowego Roku :)
Odpowiedz

Styczniowe testowanie, czyli szczęśliwy początek Nowego Roku :)

Oceń ten wątek:
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj miałam dostać okres i cisza więc mam nadzieję, że ten pęcherzyk ciążowy, który widzieliśmy na usg rozwija się ładnie.

    W poniedziałek pojadę na betę jeśli dalej nie będę miała @ i potem za kolejne 2 dni zrobię 😉

    I jak będzie wszystko ok to wtedy umówię się jakoś w połowie stycznia na usg żeby zerknąć na serduszko ❤️

    nick nieaktualny, Inaa89, dmg11, Annia lubią tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Pilates dziś nie doszłam 😂😂😂 ale mam od dziś postanowienie ćwiczyć codziennie, a jak nie ćwiczyć, to zacząć biegać. Kto idzie w to ze mną??? Może na dłuższy czas zajmie to moje myśli, bo wstyd mi przy moim piłkarz 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulaa wrote:
    Ja dzisiaj miałam dostać okres i cisza więc mam nadzieję, że ten pęcherzyk ciążowy, który widzieliśmy na usg rozwija się ładnie.

    W poniedziałek pojadę na betę jeśli dalej nie będę miała @ i potem za kolejne 2 dni zrobię 😉

    I jak będzie wszystko ok to wtedy umówię się jakoś w połowie stycznia na usg żeby zerknąć na serduszko ❤️

    Siknij na test! No plisssss ja uwielbiam patrzeć na testy 😍

    dmg11 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Na Pilates dziś nie doszłam 😂😂😂 ale mam od dziś postanowienie ćwiczyć codziennie, a jak nie ćwiczyć, to zacząć biegać. Kto idzie w to ze mną??? Może na dłuższy czas zajmie to moje myśli, bo wstyd mi przy moim piłkarz 😂

    Jaaa! Od wczoraj ćwiczę z chodakowska w domu!😎 już sie moge nazywac fajterka?😂

    Ounai super wieści!❤

    nick nieaktualny, Ounai, kic83, kkasia, dmg11 lubią tę wiadomość

  • Kamila 90 Autorytet
    Postów: 352 669

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annia wrote:
    14 dni, owulacja potwierdzona na monitoringu. A ty?
    Ja nie miałam monitoringu ale obstawiam jakies 15-16 dni po i mialam 189

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jvztgf6kycusqbj.png
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Siknij na test! No plisssss ja uwielbiam patrzeć na testy 😍

    Test jest z 01.01 więc 2 dni przed planową @
    Słaba kreska, ale jak dla mnie widoczna ☺️

    https://zapodaj.net/ea1f7afa2b560.jpg.html

    dmg11 lubi tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • AsiaKK Autorytet
    Postów: 582 250

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Na Pilates dziś nie doszłam 😂😂😂 ale mam od dziś postanowienie ćwiczyć codziennie, a jak nie ćwiczyć, to zacząć biegać. Kto idzie w to ze mną??? Może na dłuższy czas zajmie to moje myśli, bo wstyd mi przy moim piłkarz 😂

    Hej Motylek, ja bym się pisała, ogólnie nie mam motywacji, nie chce mi się, ale muszę :D ale bieganie zimą? Jak chcesz to zrobić - tak po prostu wyjść z domu i biegać :D? Zimnoooo :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2019
    3cs - ciąża
    10.2019 - puste jajo
    Cykle 34-36 dni
    5-6 cs - ciąża
    08.2020 - poronienie zatrzymane
    2-3 cs - ciąża biochemiczna
    01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka wrote:
    Jaaa! Od wczoraj ćwiczę z chodakowska w domu!😎 już sie moge nazywac fajterka?😂

    Ounai super wieści!❤
    Możesz! Jestes krok dalej niż ja :p hahaha

    Od dzis to mój zestaw:

    https://zapodaj.net/e8c0962a2d5e1.jpg.html

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulaa wrote:
    Test jest z 01.01 więc 2 dni przed planową @
    Słaba kreska, ale jak dla mnie widoczna ☺️

    https://zapodaj.net/ea1f7afa2b560.jpg.html
    Pięknie ❤️

  • Ounai Autorytet
    Postów: 17162 23890

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia, 11:41

    nick nieaktualny, kic83, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mlodamezatka, Inaa89, kkasia, dmg11, in_co_gni_to, Lalia, boo123 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰41🧔🏻39
    👦🏻2015 4640g SN (11cs) 39+6
    👱🏻‍♀2020 3520g SN (1cs) 38+3

    6cs po usunięciu jajowodu
    CP 2025 💔 7tc - 5.08.2025 (1cs)

    AMH (4dc) 1,83 ng/ml

    Beta HCG (12.01) 64,1 mlU/ml -> (14.01) 196,7 mlU/ml -> 200%
    Progesteron (12.01) 53,00 ng/ml -> (14.01) 64,60 ng/ml
    9.04 16+0 11,44cm 165g (jest karteczka z płcią!) GA (AUA) 16+4
    23.04 19+0 251g
    25.04 🌸🌸🌸 It is a girl! 🌸🌸🌸
    30.04 Gensulin N - insulina nocna
    13.05 20+5 379g

    Insulina nocna 12j

    Rośnij maluszku
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaKK wrote:
    Hej Motylek, ja bym się pisała, ogólnie nie mam motywacji, nie chce mi się, ale muszę :D ale bieganie zimą? Jak chcesz to zrobić - tak po prostu wyjść z domu i biegać :D? Zimnoooo :D
    No raczej, 20-30 min truchtu i do domu. Ciepłe luzy, spodnie, czapka i już :D

    kic83, AsiaKK lubią tę wiadomość

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka wrote:
    Jaaa! Od wczoraj ćwiczę z chodakowska w domu!😎 już sie moge nazywac fajterka?😂

    Ounai super wieści!❤

    Nynka o super! Ja zaczynałam z Chodakowska z 6 lat temu.
    Motylek zbieraj się w sobie!!!
    Ja jestem uzależniona od sportu i uwaga... trenuje tylko w domu i staram się codziennie!
    Włączam kompa i daje czadu :) 💪

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lalia lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Morwa, Kitka - kciuki za jutrzejsze testy! 😍
    Jeszcze nie wiem czy dam radę jutro nasikać 😂😂 jutro są urodziny naszej córki, więc od rana mam chatę pełną ludzi. W zasadzie pełna chata już od sylwestra a jutro mam być jeszcze więcej. Nie wiem czy chcę sobie fundować tyle stresu 😂😂 w ten wyjątkowy dzień. Co by nie było jak znajdzie chwilę to dam znać co zrobiłam.. A no i najpierw muszę znaleźć testy ,które gdzieś schował mi mąż 😂 idę szukać !!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    Nynka o super! Ja zaczynałam z Chodakowska z 6 lat temu.
    Motylek zbieraj się w sobie!!!
    Ja jestem uzależniona od sportu i uwaga... trenuje tylko w domu i staram się codziennie!
    Włączam kompa i daje czadu :) 💪
    To pewnie wyglądasz tak, że ja nawet nie marzę o takiej sylwetce 😂

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    To pewnie wyglądasz tak, że ja nawet nie marzę o takiej sylwetce 😂

    A i owszem ha ha ha, moja skromność nie zna granic 😂 natomiast dużo mnie to kosztowało, szybko zleciało -11kg.
    Trenowalam codziennie 1h-1,5h dziennie,miałam nawet na brzuchu 6-pak, teraz po ciazy jedynie "podtrzymuje" sylwetkę trenując max 40minut, pozatym jestem stara już i tak bardzo mi się nie chce 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2020, 20:40

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Jeszcze nie wiem czy dam radę jutro nasikać 😂😂 jutro są urodziny naszej córki, więc od rana mam chatę pełną ludzi. W zasadzie pełna chata już od sylwestra a jutro mam być jeszcze więcej. Nie wiem czy chcę sobie fundować tyle stresu 😂😂 w ten wyjątkowy dzień. Co by nie było jak znajdzie chwilę to dam znać co zrobiłam.. A no i najpierw muszę znaleźć testy ,które gdzieś schował mi mąż 😂 idę szukać !!

    Szukaj szukaj! 😁

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic83 wrote:
    A i owszem ha ha ha, moja skromność nie zna granic 😂 natomiast dużo mnie to kosztowało, szybko zleciało -11kg.
    Trenowalam codziennie 1h-1,5h dziennie,miała. 6-pak, teraz po ciazy jedynie "podtrzymuje" sylwetkę trenując max 40minut, pozatym jestem stara już i tak bardzo mi się nie chce 😉
    Zbieram szczene z podłogi...

    Nie ma bata, od dzisiaj ćwiczę... 💪

    Inaa89 lubi tę wiadomość

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że zrobiłam furorę z i info na temat 🍍🍍🍍🍍
    Annia brała w tym cyklu, i jest bobo, więc może i nam pomoże, co dziewczyny? 😘

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Inaa89, kkasia, dmg11, Annia, boo123 lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie źle nie wyglądam. Mam 175 cm, ważę 75 kg. Ale... Po ciazy z córką ważyłam 90 kg. W ciąży 98. Schudłam do 75 przez rok, ale chciałabym jeszcze zrzucić 10 kg... I nie idzie mi :( a cialo flak!

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 3 stycznia 2020, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulaa wrote:
    Test jest z 01.01 więc 2 dni przed planową @
    Słaba kreska, ale jak dla mnie widoczna ☺️

    https://zapodaj.net/ea1f7afa2b560.jpg.html
    Gratulacje!

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ