X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Św. Dominik nasz PATRON
Odpowiedz

Św. Dominik nasz PATRON

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja właśnie dostałam od Sióstr pasek i będę się modlić i wierzyć w Cud

  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też, ruszam od nowa

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • MigotkaA:) Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 6 lutego 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane! też jestem Aniołkową mamą i od wczoraj też modlę się do św. Dominika :D Wiara czyni cuda!

    Migotka
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam dziś u sióstr dominikanek pasek św. Dominika, napisałam maila a następnie zadzwoniłam powiedzieć o mailu :)
    Czekam z niecierpliwością na pasek! :)

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Czy ktoraś z Was moze mi podpowiedzieć gdzie i w jakis sposob mogę zamowic taki medalik?

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    Cześć dziewczyny :) Czy ktoraś z Was moze mi podpowiedzieć gdzie i w jakis sposob mogę zamowic taki medalik?


    Ja w sobotę wysłałam maila pod adres ze strony:http://www.grodek.mniszki.dominikanie.pl/dominik/dominik_pasek.html

    Potem zadzwoniłam powiedzieć o moim mailu. Czekam na maila zwrotnego od nich i oczywiście na wysyłkę paska :)
    PS. Mojej koleżance pomógł, jej partner był zakwalifikowany jako bezpłodny (leniwe plemniki, a zaszła naturalnie w ciążę, synek w kwietniu skończy roczek!) :)
    Dlatego spróbujmy i my, nie zaszkodzi a może i pomoże :)

    agatkaa lubi tę wiadomość

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • AnnaK89 Koleżanka
    Postów: 49 5

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pisalam w pt i nadal czekam na odp

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto_Anna dziekuję za info :)

    A ile to kosztuje? I co trzeba tam w tym mailu napisać, tak mniej wiecej....bo jestem zielona w tym temacie ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 10:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam pasek, napisać meila z adresem na jaki ma być wysłany nic nie kosztuje

    agatkaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za info :)

  • anusiaczek11 Koleżanka
    Postów: 64 15

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny.Ja jestem po 2 poronieniach i dwoch udanych ciazach.Ostatnio poronienie mialam w lustopadzie.Teraz mam juz paseczek, modle sie i we wtorek testujemy...

    15.10.2010❤ Aniolek 6 tc
    20.03.2012 szczesliwy porod Coreczki
    06.02.2014 szczesliwy porod Synka
    04.11.2015❤ Aniolek 10/12 tc
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pasek przybył do mnie wczoraj. Początkowo, słyszałam o bransoletce, a tu okazuje się paaaaasek i to ponad 50 cm!

    Leży od wczoraj u mnie pod poduszką, od dziś zacznę modlitwę.... <3

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • anusiaczek11 Koleżanka
    Postów: 64 15

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeśli macie jakieś świadectwa związane z paskiem - piszcie, bo to bardzo buduje i wzmacnia wiarę.
    Ja tak sobie wyobraziłam, że moc modlitwy do św Dominika poprzez ten pasek działa przeciwnie do spirali-ta nie dopuszcza do powstania życia, a pasek nie dopuszcza do zabicia życia...Wiadomo chodzi o wiarę w Boga i modlitwę, a nie talizman.Mi przyszedł ten pasek tydzień temu, a na drugi dzień miałam dziwne lekkie plamienie. Było to 7 dni po owulacji. Czyżby plamienie implantacyjne...?
    Zobaczymy, testujemy we wtorek jak nie dostanę @. DZiś jest 12 dpo i temp. 37,2.

    15.10.2010❤ Aniolek 6 tc
    20.03.2012 szczesliwy porod Coreczki
    06.02.2014 szczesliwy porod Synka
    04.11.2015❤ Aniolek 10/12 tc
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiaczek11 wrote:
    Dziewczyny jeśli macie jakieś świadectwa związane z paskiem - piszcie, bo to bardzo buduje i wzmacnia wiarę.
    Ja tak sobie wyobraziłam, że moc modlitwy do św Dominika poprzez ten pasek działa przeciwnie do spirali-ta nie dopuszcza do powstania życia, a pasek nie dopuszcza do zabicia życia...Wiadomo chodzi o wiarę w Boga i modlitwę, a nie talizman.Mi przyszedł ten pasek tydzień temu, a na drugi dzień miałam dziwne lekkie plamienie. Było to 7 dni po owulacji. Czyżby plamienie implantacyjne...?
    Zobaczymy, testujemy we wtorek jak nie dostanę @. DZiś jest 12 dpo i temp. 37,2.
    anusiaczek powodzenia :) A gdzie się ten pasek nosi? Musze w końcu tez do Sióstr napisać :)

  • anusiaczek11 Koleżanka
    Postów: 64 15

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam go zawiązanego wokół pasa. Na początku było niewygodnie, ale już się przyzwyczaiłam. Noszę go cały czas, nawet w nocy i ściągam tylko do kąpieli.

    15.10.2010❤ Aniolek 6 tc
    20.03.2012 szczesliwy porod Coreczki
    06.02.2014 szczesliwy porod Synka
    04.11.2015❤ Aniolek 10/12 tc
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to Ty masz w pasie 50 cm? :) Czy pasek jedank dłuższy jest?

  • anusiaczek11 Koleżanka
    Postów: 64 15

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mierzyłam ile ma, ale ok 1,5m, tak na moje oko. W pasie mam coś ponad 70cm więc starcza żeby zawiązać.

    Te paski są robione na miarę obrazu z Soriano we Włoszech, tzn chodzi o obwód.

    15.10.2010❤ Aniolek 6 tc
    20.03.2012 szczesliwy porod Coreczki
    06.02.2014 szczesliwy porod Synka
    04.11.2015❤ Aniolek 10/12 tc
  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Właśnie wczoraj dotarł do mnie Paseczek i zestaw modlitw. Zadzwoniłam do Sióstr we wtorek i już w piątek miałam list.

    Faktycznie Pasek jest długi, ma może z 1,5 m.



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam pasek chodzę w nim wszędzie tylko do kąpieli go sciagam, oczywiście też gorąco się modlę, ja juz pierwszy cud widzę jestem po dwóch poronieniach nigdy nie widzialam serduszka bo ciąża nie rozwijała sie a teraz dwa tyg temu widziałam pierwszy raz serduszko mojego Kropeczka ja wierzę ze to dzięki modlitwie :) polecam również modlitwę do św Rity oraz Ojca Pio

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2016, 10:17

    Foto_Anna, Kajka81 lubią tę wiadomość

  • AnnaK89 Koleżanka
    Postów: 49 5

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A modlicie sie same czy z partnerami?

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ