X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Św. Dominik nasz PATRON
Odpowiedz

Św. Dominik nasz PATRON

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) ja właśnie zaczęłam starania z modlitwą do św. Dominika oraz z paskiem... mam nadzieję, że to nam troszkę pomoże. Jutro idę na Mszę Św. w intencji par które mają problem z poczęciem dzieciątka. One są raz w m-cu organizowane..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny! ja też mam pasek Św. Dominika :) ogólnie tylko dzięki wierze łagodnie podchodzę do kolejnych @

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 8 września 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się :-)
    Ja też mam pasek i medalik św. Dominika już od jakiś 3 miesięcy :-) wieczorami wiąże pasek na brzuszku i się modlę, a medalik ciągle mam przy sobie, przypięty do bransoletki :-)
    mam nadzieję że w końcu wymodlimy nasze małe cuda

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 8 września 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anijka wrote:
    Hej dziś dostałam list od sióstr Dominikanek z Krakowa przesłały mi sznurek i medalik Św. Dominika.
    Czy któraś z was też go ma >??
    Tak ja mam, fostalam przed zajsciem w ciaze, nie nosilam go na brzuchu ale mam pod poduszka i tak bedzie do porodfu, pozniej wsadze pid oiduszke poziomka :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj idę na nabożeństwo dla par mających problem z poczęciem dziecka i donoszeniem ciąży. Ech, wszystkiego się już chwytam...

  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 9 września 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylku pomódl się za Nas wszystkie...

    motyl1993 lubi tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • Paolla Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 9 września 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiecie czy wysyłają te paski Sw. Dominika za granicę?

    o9u8iei.png

    11tc Aniołek (*) 6.04.2014 r
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 9 września 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolla wrote:
    Dziewczyny nie wiecie czy wysyłają te paski Sw. Dominika za granicę?
    Odezwij sie na e mail do siostr, odpisuja :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Paolla Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 10 września 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Anutka ;) wczoraj wysłałam wiadomość i się bardzo zdziwiłam jak dziś dostałam odpowiedź, włączają mnie do modlitw i wyślą za granicę :)

    o9u8iei.png

    11tc Aniołek (*) 6.04.2014 r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siostry są mega... :) pomodliłam się za nas wszystkie :) głowa do góry, tym razem musi nam się udać :) gdzie nosicie pasek? bo ja mam na brzuchu przewiązany ;)

  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 10 września 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obwiązuję brzuszek tylko do modlitwy wieczorem, medalik mam przy bransoletce, której nie ściagam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2014, 19:35

    motyl1993, Siemka lubią tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • susi Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 października 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popłakałam się czytając to forum, jak wiele dziewczyn wypowiadających się tutaj o pasku i o medaliku - ma teraz zielone wykresy... Zamówiłam dziś rano mailowo - po południu juz miałam odpowiedź, że wyslą w poniedziałek (dziś sobota). Czekam.

    susi
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 5 października 2014, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamowilam. Poprosilam o pasek i medalik, ktory badzie nosic moja corka. Baaardzo chce rodzenstwo i to mnie determinuje do dzialania, bo ja juz momentami nie mam sil.
    Bedziemy sie wspolnie modlic :-) .

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam pasek od mojej przyjaciółki mamy gdy dowiedziała się, że staramy się bezskutecznie. Nie wiem jak go nosić, nie chcę go zniszczyć więc trzymam go pod materacem w łóżku. Często też upraszam św. Dominika o wstawiennictwo :)

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 5 października 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja pasek zamówiłam po poronieniu, nosiłam go przez ok 8/9mc dokładnie nie pamiętam, a paradoks taki, że w tym cyklu zdjęłam pasek ale nie ustawałam w modlitwie do św. Dominika i w tym cyklu się udało. Mam nadzieję, że tym razem uda się donosić ciążę do szczęśliwego końca. Okaże się w czw. bo wtedy mam powtórzyć hcg i umówić się z lekarzem na wizytę. Mimo wszystko moja modlitwa za wstawiennictwem św.Dominika nie ustaje.
    Kochane życzę Wam cudownego dnia 39368n1b2x3prdz.gif39368n1b2x3prdz.gif39368n1b2x3prdz.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 5 października 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nosze pasek od 2 tygodni ;) modlę się jak tylko on mi o sobie przypomina ;) wierzę, że wiara czyni Cuda;)
    czekamy na kolejne świadectwa !:)

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 5 października 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki :) Wiem, że wiele z Was korzysta z pomocy św. Dominika i sióstr które nieustatnnie się za Was modlą. Wpoprzednią neidziele wmojej parafii była siostra z tego zgromadzenia, z klasztoru w Krakowie. Mają tam remont, który nie nalezy do łatwych i tanich bo podlega pod konserwatora zabytku. państwo dokłada im tylko 40% a pozostałe ponad 200 tysięcy muszą same uzbierac. To jest zakon klauzurowy więc te sipstrzyczki służą głównie modlitwa nieustanną i nie bardzo mają jak same zarobić, więc bardzo proszą wszystkich o każda złowtówkę wsparcia. Pomyślałam sobie o Was, że może mogłybyście je wspomóc :) One i św. Dominik na pewno wam to wspaniale wynagrodzą.

    pozdrawiam i życze radości z zielonych kropek na wykresie a później takich małych smyków jak mój maluch obok was w łóżeczkach :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Paolla Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 6 października 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :) z modlitwą do św. Dominika to jest mój pierwszy cykl. Noszę pasek tylko do modlitwy, obwiązując nim brzuch tak jak jest napisane.

    o9u8iei.png

    11tc Aniołek (*) 6.04.2014 r
  • susi Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 października 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w poniedziałek wysłany, a w środę już do mnie doszedł - medalik, pasek, książeczka z modlitwą i litanią, jeszcze jeden obrazek z NMP Śnieżną wraz z modlitwą no i list, przy którym znów się popłakałam..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2014, 19:59

    susi
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 9 października 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my braliśmy ślub w dzień Świętego Dominika, może nam się poszczęści z potomstwem :P Kochane powiedzcie mi skąd dostać ten pasek ? jego się dostaje za darmo, kupuje ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ