X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Św. Dominik nasz PATRON
Odpowiedz

Św. Dominik nasz PATRON

Oceń ten wątek:
  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 9 listopada 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się do Was dopisuję. To już 30 cs i jak na razie dzidzi nie ma.
    Właśnie wysłałam list do sióstr.
    Mam nadzieję, że św. Dominik pomoże.
    Zemraa gratuluje, a długo staraliście się?

    rybka, inessa lubią tę wiadomość

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2013, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane pasek mozna mieć nawet pod poduszką i zakładać tylko na czas modlitwy najważniejsz jednak jest modlitwa i wiara a pasek ma nam tylko o niej przypominać :)
    Ja mam pasek od czerwca ale modlimy sie od poczatku naszych starań i wiem,że cuda sie dzieją i tych cudów Wam życze :D :D :D

    Anoolka, rybka lubią tę wiadomość

  • kolbusia Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 9 listopada 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo..nie wiedziałam nic o tym pasku.Napisałam meila do dominikanek prosząc o pasek i medalik.Modlitwę znalazłam na internecie i zapisałam w swoim notesiku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2013, 19:53

    rybka, inessa lubią tę wiadomość

    suwaczek_N18yMDEzLTA4LTMxXzIwMTQtMTEtMTg=.jpg
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 10 listopada 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nosze pasek od kiedy dostalam i sie modle codziennie nawet nieraz dwa razy,ale dolaczylam jeszcze modlitwe do sw.rity,i jana pawla..nie zaszkodzi a moze pomoze..wierze w moc mej modlitwy..na dzis mialam termin wrednej i narazie jej niemam i mam iskierke nadzieji ze jzu nie przylezie,a jak mnie znajdzie to modle sie dalej bo wierze!!!!!! <3 <3

    angi_o, inessa, vanessa lubią tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 12 listopada 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja sie do was dopisuje, nigdy wczesniej nie słyszałam o tym pasku. Wczoraj wysłałam e-maila i dzis już mi siostry odpisały ze wysyłają. Także bede czekać i mam nadzieje że nasze modlitwy zostaną wysłuchane i nam pomoże

    rybka, inessa lubią tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 listopada 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana wiem ze modlitwa dziala cuda i wiem ze jak bedziemy sie modlic i wierzyc spelni sie nasze marzenie ;-) powodzenia!!!

    Kasiula09, inessa lubią tę wiadomość

  • kolbusia Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 12 listopada 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz dostalam!

    rybka lubi tę wiadomość

    suwaczek_N18yMDEzLTA4LTMxXzIwMTQtMTEtMTg=.jpg
  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 13 listopada 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolbusia Ty już dostałaś? To bardzo szybko, mi wysłały wczoraj ciekawe czy dojdzie do piątku. A dostałaś medalik?

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • kolbusia Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 14 listopada 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak pasek i medalik.Pasek trzymam pod poduszka a medalik na lancuszku.

    suwaczek_N18yMDEzLTA4LTMxXzIwMTQtMTEtMTg=.jpg
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 15 listopada 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam i ja ale tylko pasek mimo że pisałam też o medaliku może wiecie gdzie można kupić taki medalik?

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 15 listopada 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dziś dostałam i też tylko pasek,mimo że prosiłam o medalik.Też chętnie kupiłabym medalik ale nie wiem gdzie.

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • serduszko77 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 15 listopada 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za tez zamowilam i odpisaly mi,ze dzisiaj zostanie pezesylka wyslana do mnie

    rybka lubi tę wiadomość

  • Nazja Ekspertka
    Postów: 222 252

    Wysłany: 15 listopada 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei jak poprosiłam o pasek,to w przesyłce dostałam tylko medalik Noszę go codziennie na łańcuszku,aby przypominał o modlitwie.

    f2wlwn15q3fd6na8.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 25 listopada 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane pasek i medalik dostaje sie tylko od siostr,wiec albo napiszcie jeszcze raz ze np.prosicie o pasek albo poprostu niepiszczie i sie modlcie..bo to tylko jest takie przypomnienie o modlitwie to nie jest amulet itp.

    Anoolka, vanessa lubią tę wiadomość

  • aniulkab86 Ekspertka
    Postów: 137 55

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zamówiłam pasek św Dominika, ciekawe kiedy dostanę.

    bfars8fw0g28yjry.png

    b3c1882628645acb65def862c735147f.png
  • kolbusia Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniulkab86 w ciągu kilku dni napewno przyjdzie. Ja dostałam dość szybko.

    aniulkab86 lubi tę wiadomość

    suwaczek_N18yMDEzLTA4LTMxXzIwMTQtMTEtMTg=.jpg
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pasek...gdy go dostałam po poronieniu razem z listem od sióstr, ryczałam strasznie...ich słowa, pełne otuchy i wiary wlały się prosto do serca.
    Sam w sobie pasek to żaden cudowny amulet, wiążę go dość ciasno, gdy czuję go modlę się a właściwie rozmawiam z Bogiem, dzieje się tak wielokrotnie w ciągu dnia. To powoduje, że wciąż jestem w stałym kontakcie z Bogiem, rośnie we mnie wiara w Niego. Pozwala też nie skupiać się na samej ciąży, dziecku, testach, co wg mnie działa rujnująco na psychikę.
    Dzięki paskowi staję się wolną kobietą.

    ewelina27, Iownka lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam do Sióstr jeszcze raz z prośbą o przesłanie medalika, w ciągu trzech dni przyszedł do mnie list i od dziś noszę jeszcze medalik św. Dominika i odmawiam Nowennę Pompejską, do której zachętę dostałam razem z medalikiem! To wszystko daje ogromną siłę! Buduje wiarę w życie!

    FITop1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jestem po dwóch poronieniach. Lekarz z początku stwierdził że wszystko jest ok i mogę się starać. Tak minęło kilka miesięcy aż się dowiedziałam o medaliku. Gdy tylko go dostałam i zaczęłam się modlić to tak jakoś wszystko ruszyło z miejsca...Coś mnie tknęło i zrobiłam badania które wyszły dodatnie i dzięki nim lekarz postawił wstępną diagnozę. A także co dla mnie bardzo ważne, przezwyciężyłam paniczny lęk przed dentystą 02icon_mryellow.gif.
    Fakt że na razie mam zakaz staranek, ale myślę że wszystko zmierza ku dobremu i niedługo będę cieszyć się dzidzią :)

    Iownka lubi tę wiadomość

  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z Krakowa i dziś pojechałam do Sióstr i poprosiłam o pasek. Siostra będąca na furcie była przemiła. Ja jej co prawda nie widziałam, bo to ścisły zakon, ale powiedziałam po co przyszłam. Powiedziała, że będą się modlić za mnie i męża i o dzieciątko dla nas. Dala mi pasek, modlitwy i 2 medaliki. Powiedziała, żeby jeden miał mąż a drugi ja i że pasek niektóre dziewczyny noszą na biodrach, a niektóre w kieszeni i że tak też może być. Mówiła też, że o 7 rano w każdy wtorek jest w naszej intencji masza(w sensie osób, które starają się o potomstwo) i jeśli nie da się rady być to można się łączyć duchowo z nimi w tym czasie.

    Powiedziała, żeby się nie martwić bo będą się modlić. Że Bóg wysłuchuje i ich i innych modlitw i że przychodzą do nich listy,że ludzie po poronieniach, albo po 12 latach zachodzą jednak w ciążę, mimo iż lekarze mówili, że jest to niemożliwe. Generalnie Siostra powiedziała mi dużo słów wsparcia i otuchy. To było miłe :)

    aaaaga, Iownka, zielarka, Jackie, vanessa lubią tę wiadomość

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ