X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Św. Dominik nasz PATRON
Odpowiedz

Św. Dominik nasz PATRON

Oceń ten wątek:
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 19 października 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dzis dostałam przesylke medalik opaska.....:-)

    63b363a823.png
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 20 października 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata, ja też dość długo czekałam, a przesyłka była uszkodzona w miejscu, gdzie był medalik (wydrapane paznokciem). Ktoś chyba spodziewał się, ze tam jakaś wartościowa rzecz jest, nawet nie pomyślał, że ta koperta ma w sobie coś bezcennego :)
    Siostry mają ogromną ilość próśb codziennie, więc mogą się zdarzać opóźnienia. Ale jak obiecały, na pewno prześlą! :)

    Anoolka, rybka lubią tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 20 października 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a wiążecie tasiemke na łapce .....cała taką długaśną?

    63b363a823.png
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 20 października 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nią opasuję w talii, na brzuszku :)

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 20 października 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili wrote:
    Ja się nią opasuję w talii, na brzuszku :)
    Wlasnie tez mialam taki pomysl...:-)Mysle ze jeat to bez roznicy czy brzuszek czy reka po prostu by miec przy sobie

    63b363a823.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 20 października 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili wrote:
    Ja się nią opasuję w talii, na brzuszku :)
    Wlasnie tez mialam taki pomysl...:-)Mysle ze jeat to bez roznicy czy brzuszek czy reka po prostu by miec przy sobie

    63b363a823.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 20 października 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sobie zalozylam pasek na brzuszek i nosze go caly czas...slyszalam ze mozna tylko do modlitwy ale co tam on mi teraz nie zawadza i go nie zdejme...wierz bardzo w moc modlitwy wierze....

    ilonek lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 20 października 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy ta przesyłka jest dyskretna? Bo ja nie chcę żeby wszyscy widzący owy pakunek wiedzieli co jest w środku i w czym ma pomóc...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 20 października 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Dziewczyny a czy ta przesyłka jest dyskretna? Bo ja nie chcę żeby wszyscy widzący owy pakunek wiedzieli co jest w środku i w czym ma pomóc...
    Przesylka jest w normalnej kopercie chyba jest pieczatka siostr Dominikanek juz nie pamietam.bo koperte wyrzuciłam....

    vanessa, rybka lubią tę wiadomość

    63b363a823.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 21 października 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwykła koperta i adres sióstr nic więcej. :)
    ja pasek nosiłam przepasany ale jest to dość niewygodne no i pasek niestety po kilku tygodniach zroibł się czarny. teraz sobie go przewiązałam na ramie łóżka.

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 21 października 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze cos pokombinowac chciałabym.miec medalik zawsze przy sobie a łancuszkow nie nosze ze wzgledu na prace :-(Hmmm moze w portfelu co?Jak myslicie?

    63b363a823.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 22 października 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wpadłam pytać gdzie nosicie pasek. Dostałam i ja :) Ale niestety tylko pasek

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 22 października 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też niesety dostalam tylko pasek. medalik możesz nosić w portfelu albo przy zegarku.

    rybka lubi tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 22 października 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja medalik dałam mojemu narzeczonemu nosi go w portfelu ja mam pasek i zakładam go na brzuch :D

    rybka lubi tę wiadomość

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 22 października 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonka za Was też kciuki! Za każdą dziewczynę tutaj trzymam kciukiasy, żeby się nam udało!

    Też opasałam się paskiem na brzuchu, na ręce przeszkadzał no i bardzo widoczny. Zaraz padałyby pytania po co to i na co...

    Zaruzaz, rybka lubią tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 23 października 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Ilonka za Was też kciuki! Za każdą dziewczynę tutaj trzymam kciukiasy, żeby się nam udało!

    Też opasałam się paskiem na brzuchu, na ręce przeszkadzał no i bardzo widoczny. Zaraz padałyby pytania po co to i na co...
    Tak u mnie bylo to samo....po co taki sznurek na rece itd....Badzmy dobrej mysli :-)

    rybka lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj również poprosiłam o pasek i medalik.Podałam swój adres zagraniczny bo w Polsce nie mieszkam.Mam nadzieje że wyślą.

    rybka lubi tę wiadomość

  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 3 listopada 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz o tym słyszę, możecie cos wiecej na ten temat?? bo ostatnio koleżanka była w Betlejem w Grocie Mlecznej i przywiozła mi proszek z tej Groty smaczne to nie było ale mam nadzieję, że stanie się cud! :)

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • danduda Znajoma
    Postów: 20 9

    Wysłany: 4 listopada 2013, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też już noszę medalik i pasek przypominają mi o codziennej modlitwie do Św. Dominika. A serce mam pełne nadziei, kiedy koleżanka opowiedziała mi swoją historię ... zaniemówiłam i następnego dnia wysłałam do sióstr e-maila. Starała się z mężem 5 lat,lecz niestety nic nie wychodziło. Kiedy zaczęła nosić pasek do roku zaszła w ciąże a lekarz powiedział jej po wszystkim "nie dawałem Pani żadnych szans na dziecko jestem w szoku ..."

    Kiedyś ktoś powiedział mi, że wiara czyni cuda...

    vanessa, rybka lubią tę wiadomość

  • Zemraa Autorytet
    Postów: 296 342

    Wysłany: 7 listopada 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki wiara czyni cuda :)
    ja zaszłam w 1 cyklu z paskiem św. Dominika :)
    nie którzy powiedzą ,ze to przypadek ale ja wierzę to opieka i modlitwa do do św. Dominika poskutkowała :)

    rybka, kiti lubią tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków ***

    16ud3e3kuuesqoa4.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ