X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kruci wrote:
    Anionka szansa jest zawsze :D ale działałas intensywnie i to w dni płodne, więc pewnie :D może będa pierwsze dwie tłuste krechy w tym wątku!
    Kruci nawet nie wiesz jak takie dobre słowa wspierają na duchu, od razu mam lepszy humor dziękuję <3 dla staraczek takie słowa są jak miód na serce, czy jak to tam się mówi :-D ❤️

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka, no ja tam mocno trzymam kciuki, daliście z siebie wszystko ;D
    czekamy na wieści :D

    Ani0nka lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 145 22

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to kiedy testujecie? Ja właśnie jestem po owulacji i pierwszy test planuje zrobić 10.01

  • Ania9111 Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pewnie zrobię 12/13.01, termin @ 14.01
    Dziś wróciłam do pracy po świątecznym urlopie i myślałam, że czymś się zajmę i nie będę myśleć, tymczasem cały czas próbowałam wyłapać u siebie jakieś nietypowe objawy :D
    Niestety nie czuje się w żaden sposób inaczej :D
    oczywiście wiem, że zdecydowanie za wcześnie

  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_Angie wrote:
    Staram się 3 lata ale od września dopiero jest szansa, bo miałam robioną drożność i prawą stronę mam niedrożną a lewą mi udrożnili.
    W listopadzie poroniłam. I teraz mam pierwszy cykl po poronieniu. I wlasnie owulację miałam jakieś 12 dni temu.

    To ja bym poszła na betę. Pewnie bym nie wytrzymała znając siebie a to tak już 12 dni po owulacji, więc jakby miało coś wyjść to wyjdzie

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to pod koniec miesiąca pewnie. Myśle, że w poprzednim miesiącu nie było prawie szansy na ciążę, bo mi się umanilo, że owulację będę mieć 12dc a tymczasem skoro cykl był 39 dni, to owulacja pewnie była później.

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa- 12 dpo może wyjść test ;-)

  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stookrotka wrote:
    Dziewczyny,

    My staramy się o dzidzie dopiero/aż trzeci cykl.
    Badania mam dobre, temperatura wzorowa, prowadzę tez aktywny tryb życia (jestem instruktorka fitness), mąż jest o rok młodszy. Wydawałoby się, że wszystko chodzi jak w zegarku a jednak... Nie wiadomo o co chodzi :)
    Nie poddaje się bo to dopiero początek ale ciekawe od czego zależy poczęcie bobaska :)
    Dużo znajomych czy klientek zachodzi bez większych starań, od razu po ślubie lub wtedy kiedy planują zostać rodzicami itp.

    Trzymam kciuki za Was wszystkie!

    Tak to jest, czekasz aż będziesz miała warunki, a kiedy jest czas to jakoś nie wychodzi. Ja też 3 cykl zaczęłam 30 grudnia :) nie będę się oszukiwac, że liczę na ten cykl :D trochę się wspomogę, bo zamówiłam sobie lubrykant conceive, biorę wiesiołek także musi być dobrze :)

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa daj znać jak beta :)

    Skąd jesteście dziewczyny :)?

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Łódź :)

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • Natka1109 Autorytet
    Postów: 710 865

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kraków.
    Dzisiaj skończył się @. Zaczynamy trzeci cykl a przede mną moja ulubiona jego część czyli czekanie na owu. Wszystko jest możliwe, nowe nadzieje.
    Niecierpliwa czekamy na wieści :-).

    Jdz lubi tę wiadomość

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje około 9.01 :) Jeszcze chyba za wcześnie na objawy chociaż czuje bardzo wrażliwe piersi.
    To również mój 3cs.

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez dziś się skończyła @ :D i też 3 cykl także jesteśmy zsynchronizowane :)

    Ja jestem z jakby z dwóch miast, obecnie Warszawa, ale wracamy do domu czyli do Lublina za max rok. Chyba że wcześniej sie bobas pojawi w brzuchu to już chce wrócić szybciej.

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stookrotka wrote:
    Ja testuje około 9.01 :) Jeszcze chyba za wcześnie na objawy chociaż czuje bardzo wrażliwe piersi.
    To również mój 3cs.
    Dajesz nadzieję :D trzymam kciuki mocno

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • Natka1109 Autorytet
    Postów: 710 865

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stookrotko, to czekamy na dwie krechy.

    Kruci do trzech razy sztuka.

  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 145 22

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem dlaczego ale ostatnio spadła mi bardzo temperatura ogólnie od trzech cykli. Wcześniej było 36,6-37, a teraz 35.9-36.3 czy to znaczy że owulacji nie ma?

  • kruci Koleżanka
    Postów: 122 16

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuduarineczka wrote:
    Dziewczyny nie wiem dlaczego ale ostatnio spadła mi bardzo temperatura ogólnie od trzech cykli. Wcześniej było 36,6-37, a teraz 35.9-36.3 czy to znaczy że owulacji nie ma?
    A sprawdzałaś testami? Pewnie najpewniejszą metoda jest monitoring.

    3 cs
    kwas foliowy, Wit D, C, A i E, oeparol.
    Cykle długie i nieregularne.
  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 145 22

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak i test był pozytywny owulacyjny i dzialalismy i skok był jednodniowy, Ale później temperatura dalej niska...

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny !
    Dam znać ;)

    Zuduarineczka, a obserwujesz śluz i szyjkę? Śluz to chyba najbarwniej miarodajny pomiar.

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuduarineczka wrote:
    Tak i test był pozytywny owulacyjny i dzialalismy i skok był jednodniowy, Ale później temperatura dalej niska...

    Zbadaj progesteron to on jest za to odpowiedzialny, jeśli temperatura jest niska prawdopodobnie i próg niski w razie W ciąży nie utrzymasz.
    Testy owu nie zawsze potwierdzają owulacje pik może być A owulacja nie nastąpić. Polecam monitoring :-)

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ