X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Nera Autorytet
    Postów: 8229 2896

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaska ale trzymasz w napięciu. Wszystko ok? 🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2019, 11:40

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    2.04 -prenatalne, 6,60cm maleństwa ❤ prawdopodobnie dziewczynka, przewód żylny - nieprawidłowości
    do rozważenia echokardiografia płodowa ok. 22 tygodnia ciąży.
    28.05 - połówkowe
    9-11.10 - przewidywany termin porodu


    preg.png
  • Masia2 Autorytet
    Postów: 726 498

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka u mnie takie sny to normalka. Koszmary mi się często w ciazy śnią niestety :( staram się nie denerwować ale po przebudzeniu w środku w nocy ciężko nie odczuwać stresu 😁 z tego co mnie wiadomo jeżeli głowa bardzo boli to zalecają jednak wziąć tabletkę, gdyż Twoje złe samopoczucie związane z bólem głowy również zle wpływa na dziecko. Spróbuj Anetka zimne okłady na kark sobie położyć - podobno pomaga nawet na migrenowe, a jak nie przejdzie to weź pół apapu :)
    Co do ósemki... mnie się zaczęła wyzynac jeszcze przed ślubem, czyli ponad rok temu. Moja siostra jest stomatologiem wiec zaraz zrobiła mi prześwietlenie i okazało się ze jest złe ułożona i będzie problematyczna. Skonsultowała się z chirurgiem szczęśliwym który odradził usuwanie do czasu, aż nie pojawia się problemy... no i tak żyłam sobie szczęśliwie przez ten rok, aż hormony ciążowe nie ruszyły zęba z całym impetem i komplikacjami... sytuacja na dzień dzisiejszy opanowana ale byłam tak zestresowana ze jakbym miała w domu obcęgi to bym sama sobie ja wyrwała...
    Anetka idź koniecznie do dentysty żeby Ci się ropień nie zrobił bo to dopiero boli!

    l22ntgf6pfdf1r3o.png

    1.11.2018👼🏻 6tc
    10.12.2019 👧🏼 Alicja, 3530g 58cm
    22.04.2021 👼🏻 10/6tc
  • Klasia Autorytet
    Postów: 1559 551

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaśka czekamy!

    30.08 @
    02.09 pierwszy cykl z Miositogyn GT
    27.09 Beta-Hcg - 168, 30.09 Beta-Hcg - 636, 02.10 Beta-Hcg - 1297

    24.05.2013💞 Lenka 3340g, 54cm, 10.15
    10.06.2020💞 Marcelinka 3830g, 57cm, 20.00

    Marcelinka
    3i49tv73goznrwmu.png

    Lencia
    w5wqgu1remz9ia57.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masia2 wrote:
    Anetka u mnie takie sny to normalka. Koszmary mi się często w ciazy śnią niestety :( staram się nie denerwować ale po przebudzeniu w środku w nocy ciężko nie odczuwać stresu 😁 z tego co mnie wiadomo jeżeli głowa bardzo boli to zalecają jednak wziąć tabletkę, gdyż Twoje złe samopoczucie związane z bólem głowy również zle wpływa na dziecko. Spróbuj Anetka zimne okłady na kark sobie położyć - podobno pomaga nawet na migrenowe, a jak nie przejdzie to weź pół apapu :)
    Co do ósemki... mnie się zaczęła wyzynac jeszcze przed ślubem, czyli ponad rok temu. Moja siostra jest stomatologiem wiec zaraz zrobiła mi prześwietlenie i okazało się ze jest złe ułożona i będzie problematyczna. Skonsultowała się z chirurgiem szczęśliwym który odradził usuwanie do czasu, aż nie pojawia się problemy... no i tak żyłam sobie szczęśliwie przez ten rok, aż hormony ciążowe nie ruszyły zęba z całym impetem i komplikacjami... sytuacja na dzień dzisiejszy opanowana ale byłam tak zestresowana ze jakbym miała w domu obcęgi to bym sama sobie ja wyrwała...
    Anetka idź koniecznie do dentysty żeby Ci się ropień nie zrobił bo to dopiero boli!

    Masia wczoraj polecalam takie okłady Izie , zawsze u mnie zdawały egzamin - dziś niestety nic. Dałam i na głowę i na kark i nic. Pisałam do lekarki wzięłam paracetamol za pozwoleniem. Już na początku ciąży się w niego zaopatrzylam . Pojadlam teraz lyklam tabletkę i mam nadzieję że przejdzie . To te moje uzależnienie:-/ nauczona zawsze rano wypić kawę. Dziś sobie pozwolilam i mocno pospalam . Taka norma nawet jak w ciąży nie byłam. Katorga zawsze były dla mnie badania na czczo itp . Zawsze kończyło się tak samo - bol głowy prawie na cały dzień. Kawę wypiłam- na jedna Dizennie sobie pozwalam ale mimo to było już za późno...
    Wogole od kilku dni mam gorszy nastrój- zmęczona wiecznie obolala . Brzuch boli z małymi przerwami praktycznie całe dnie . Nie są to skurcze tłumacze sobie to tym że wszystko się rozciąga- bóle są różne od tych w pachwinie po sam środek i po kłucia. Słucham serduszka jest ok - widocznie tak musi być

    Masia A co teraz dentysta może mi poradzić? Nie usunę bez znieczulenia o ile taki ukruszony nie będzie wymagał już chirurga. Nic mnie nie boli nic się nie dzieje jedynie ten policzek ale to do przejścia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo adaska ja też czekam! A miało mnie tu nie być 🤔 dziewczyny u mnie raczej okres się zaczyna. Żywa krew i lekkie pobolewanie w dole brzucha rzadko ale czuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowamery wrote:
    Halo adaska ja też czekam! A miało mnie tu nie być 🤔 dziewczyny u mnie raczej okres się zaczyna. Żywa krew i lekkie pobolewanie w dole brzucha rzadko ale czuje

    Oczywiście że masz być! :-)
    Tule za ta wredna @ 😥😣podstepna 🐒

  • Mysza1990 Autorytet
    Postów: 2071 1377

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa zostań z nami przecież tu możemy porozmawiać o wszystkim. Tule cie mocno.
    Co się stało z naszą Adaska ?

    1usaj44jiie83zb2.png
    Nasz aniołek 05.2019 6tc

    * kariotypy prawidlowe
    *AMH 6,28
    *fDNA plemnika 25%
    03.2019 HSG jajowody drożne
    12.2019 histeroskopia wszystko ok
    01.2020 początek ivf
    17.02 pick up 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    22.02 1ET 🍀😭😭😭


    20.04 beta 686,9 progesteron 40
    22.04 beta 1509 progesteron 35
    28.04 beta 23563 37 progesteron
    05.05 mamy ❤
    16.06 badanie prenatalne maleństwo ma 6,3 cm
    18.08 polowkowe. 80% chlopiec, 460g


    Cudzie trwaj .💚💛🧡❤💙💜
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opija pękniete pecherzyki i grube endometrium 😁😁😁

    blackdeer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezalkoholowym oczywiście 😂😁😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jakieś opóźnienie w wizycie?

  • listek🍃 Autorytet
    Postów: 784 526

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pojechała męża z pracy wyciągnąć bo lekarz powiedział ze to JUŻ! 😘

    💙🧸&🧸💙
  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, było ogromne opóźnienie
    Co ja mogę napisać 🤔 CHUJNIA :)
    wywołujemy miesiączkę i na nowo. Płakałam cała drogę do domu.
    Odebrałam wyniki-„ wykazano obecność mutacji C677T w obu allelach genu MTHFR (w układzie homozygotycznym)”
    Homocysteina 14,80umol/l (5,10-15,40)

    Endometrium dzisiaj 5, pecherzyki nie urosły bardziej a pojawiło się sporo nowych, małych (charakterystyczne dla PCOS).
    Dostałam luteinę pod język, która mam zacząć brać za 3 dni, folacid i letrozol.
    Wszystko.

    Minął rok od starań... lekarz powiedział, ze na następnej wizycie w 12/13dc oceni jak to wyglada i jak nie będzie lepiej to zmienimy albo dodamy leki. Znowu czekanie....
    dzisiaj 13dc, a gdzie to do następnej wizyty. Wierzcie mi, że wam to pisze i łzy mi lecą. Opadłam z sił. Straciłam wiarę.

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • Atyde Autorytet
    Postów: 2393 1416

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowamery wrote:
    Halo adaska ja też czekam! A miało mnie tu nie być 🤔 dziewczyny u mnie raczej okres się zaczyna. Żywa krew i lekkie pobolewanie w dole brzucha rzadko ale czuje
    Widocznie tak miało być... Może gdzieś tam czeka na ciebie przyszły ojciec twoich dzieci :)

    Nasza kochana córeczka Jagódka
    20.02.2018r. - 01.03.2018r.

    27.06. 2018r. - ciąża pozamaciczna

    Zostałam mamą!
    Oliwia 🥰 27.09.2019r.

    Zosia 🥰 17.05.2021r.
  • Atyde Autorytet
    Postów: 2393 1416

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaska tule mocno..

    Nasza kochana córeczka Jagódka
    20.02.2018r. - 01.03.2018r.

    27.06. 2018r. - ciąża pozamaciczna

    Zostałam mamą!
    Oliwia 🥰 27.09.2019r.

    Zosia 🥰 17.05.2021r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adaska wrote:
    Jestem, było ogromne opóźnienie
    Co ja mogę napisać 🤔 CHUJNIA :)
    wywołujemy miesiączkę i na nowo. Płakałam cała drogę do domu.
    Odebrałam wyniki-„ wykazano obecność mutacji C677T w obu allelach genu MTHFR (w układzie homozygotycznym)”
    Homocysteina 14,80umol/l (5,10-15,40)

    Endometrium dzisiaj 5, pecherzyki nie urosły bardziej a pojawiło się sporo nowych, małych (charakterystyczne dla PCOS).
    Dostałam luteinę pod język, która mam zacząć brać za 3 dni, folacid i letrozol.
    Wszystko.

    Minął rok od starań... lekarz powiedział, ze na następnej wizycie w 12/13dc oceni jak to wyglada i jak nie będzie lepiej to zmienimy albo dodamy leki. Znowu czekanie....
    dzisiaj 13dc, a gdzie to do następnej wizyty. Wierzcie mi, że wam to pisze i łzy mi lecą. Opadłam z sił. Straciłam wiarę.

    No weź:-(
    A ja już pewna byłam:-(
    Ale to życie potrafi zaskakiwac :-(
    Co to wogole ma być?Czy lekarz coś wspomniał o endometrium ? Ażeby je wspomóc?
    Adaśka nie poddawaj się! Wiem że to trwa wieki wiem że już długo czekasz . Ale musisz walczyć by Wkoncu osiągnąć swój cel

  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu wykreśl mnie prosze z testowania.

    Dziękuje dziewczyny za słowa wsparcia. Jestem zdołowana i załamana.

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adaska wrote:
    Gosiu wykreśl mnie prosze z testowania.

    Dziękuje dziewczyny za słowa wsparcia. Jestem zdołowana i załamana.

    Adaśka proszę tylko nie to :-(
    Prześpij się z tym może
    Jakbym była obok mocno Bym Cię przytuliła bez zbędnych słów 😪😘

  • listek🍃 Autorytet
    Postów: 784 526

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby nie było, mnie dziś brzuch pobolewa okresowo i widzę już różowy ślad na bieliźnie ☹️

    Adaska jestem z Tobą!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2019, 13:44

    💙🧸&🧸💙
  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Adaśka proszę tylko nie to :-(
    Prześpij się z tym może
    Jakbym była obok mocno Bym Cię przytuliła bez zbędnych słów 😪😘
    Mąż o 14 wychodzi z pracy. Czekam na niego, bo póki co sama w domu jestem (najgorzej być samemu po czymś takim) wypłacze mu się w rękaw.

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4092 1554

    Wysłany: 26 sierpnia 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adaska wrote:
    Jestem, było ogromne opóźnienie
    Co ja mogę napisać 🤔 CHUJNIA :)
    wywołujemy miesiączkę i na nowo. Płakałam cała drogę do domu.
    Odebrałam wyniki-„ wykazano obecność mutacji C677T w obu allelach genu MTHFR (w układzie homozygotycznym)”
    Homocysteina 14,80umol/l (5,10-15,40)

    Endometrium dzisiaj 5, pecherzyki nie urosły bardziej a pojawiło się sporo nowych, małych (charakterystyczne dla PCOS).
    Dostałam luteinę pod język, która mam zacząć brać za 3 dni, folacid i letrozol.
    Wszystko.

    Minął rok od starań... lekarz powiedział, ze na następnej wizycie w 12/13dc oceni jak to wyglada i jak nie będzie lepiej to zmienimy albo dodamy leki. Znowu czekanie....
    dzisiaj 13dc, a gdzie to do następnej wizyty. Wierzcie mi, że wam to pisze i łzy mi lecą. Opadłam z sił. Straciłam wiarę.
    no rozumiem ze dola mozna miec od tego ale znasz przynajmniej "wroga " i mozna z tym walczyc i wygrac :)
    do dziela kobieto podnosimy sie , ocieramy lezki i do walki :)

    adaska koniecznie musisz zmienic kwas foliowy na metylowany no i do zbicia homocysteina - powinna byc ponizej 8 zbija sie ja witaminami z grupy B ale skoro masz MTHFR to tez musza byc metylowane
    sprawdzilabym na twoim miejscu ile masz kwasu foliowego i wit b12 w organizmie
    wysoka homocysteina moze powodowac poronienia :/

‹‹ 1031 1032 1033 1034 1035 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ