Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Goldlemon Autorytet
    Postów: 335 199

    Wysłany: 4 listopada 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mishigami00 wrote:
    Hej ho ! 😁

    98b0f14b0c0b.jpg
    Gratulacje :)

    Mishigami00 lubi tę wiadomość

    Starania od marca 2018
    7u223e3k8pdpu5u1.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 4 listopada 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia, jak sytuacja z wynikami Beta HCG? :) <3

    nick nieaktualny, adaska lubią tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Goldlemon Autorytet
    Postów: 335 199

    Wysłany: 4 listopada 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie jakies wieści od mężatki?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od marca 2018
    7u223e3k8pdpu5u1.png
  • Bunia czy Ekspertka
    Postów: 134 52

    Wysłany: 4 listopada 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goldlemon wrote:
    Gratulacje :)
    Gratulacje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia czy wrote:
    Moja dzisiejsza beta i co teraz mi wierzycie 3 dni przed @
    https://zapodaj.net/a2563bd6ff088.jpg.html

    Ja już wcześniej pisałam że ja też widziałam bladziochy których nikt nie widział. Nie pisz tego z pretensjami . Żadna z dziewczyn nawet ja - nie widziała drugiej kreski
    Tymczasem chce Ci mocno pogratulować ! ❤❤❤
    Rosnijcie zdrowo 😊😊😊😊😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2019, 14:29

    adaska, megson91 lubią tę wiadomość

  • Bunia czy Ekspertka
    Postów: 134 52

    Wysłany: 4 listopada 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    Bunia, jak sytuacja z wynikami Beta HCG? :) <3
    Wysłałam już link

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 4 listopada 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia czy wrote:
    Moja dzisiejsza beta i co teraz mi wierzycie 3 dni przed @
    https://zapodaj.net/a2563bd6ff088.jpg.html

    Gratulacje Bunia! <3 W środę leć koniecznie na kolejną betę, żeby sprawdzić czy prawidłowo przyrasta :)

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Ola👄 Autorytet
    Postów: 821 449

    Wysłany: 4 listopada 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2020, 19:21

    M 20.10.2010
    K 29.05.2020
  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 4 listopada 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola👄 wrote:
    Adaska jak Ty pieknie rymujesz!!!Tak więc juz wiem do kogo sie odezwę jak wierszyk do szkoly trzeba będzie pisać 😁
    Zapraszam! Jestem w tym serio dobra :D
    Na ślub mojego szwagra wymyśliłam wiersz o ich spotkaniu :)

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • Ola👄 Autorytet
    Postów: 821 449

    Wysłany: 4 listopada 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2020, 19:21

    M 20.10.2010
    K 29.05.2020
  • Bunia czy Ekspertka
    Postów: 134 52

    Wysłany: 4 listopada 2019, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak usunąć ten link ze strony zapodaj?

  • Bunia czy Ekspertka
    Postów: 134 52

    Wysłany: 4 listopada 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inezkaa wrote:
    Bunia ukryj dane jeśli ktoś je wykradnie możesz mieć nieprzyjemnosci tam widać wszystko wraz z nr pesel.
    Nikt nie mówił że nie wierzy tylko że się nakrcasz a przy tym gubisz. Cieszę się bardzo z wyniku ☺️☺️
    A jak ukryć te dane bo wchodzę i nie mogę

  • Goldlemon Autorytet
    Postów: 335 199

    Wysłany: 4 listopada 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję
    Jednak sprawdza sie teoria ze te co najbardziej cuduja, robia zamieszanie zachodza w 1cs ot tak

    Nera, megson91 lubią tę wiadomość

    Starania od marca 2018
    7u223e3k8pdpu5u1.png
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 4 listopada 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Ja już wcześniej pisałam że ja też widziałam bladziochy których nikt nie widział. Nie pisz tego z pretensjami . Żadna z dziewczyn nawet ja - nie widziała drugiej kreski
    Tymczasem chce Ci mocno pogratulować ! ❤❤❤
    Rosnijcie zdrowo 😊😊😊😊😊

    A ja widziałam bladziocha ale nie chciałam Buni nakręcać🙈


    Bunia gratuluję cichutko ♡

    megson91 lubi tę wiadomość

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 4 listopada 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia czy wrote:
    Dziewczyny a jak usunąć ten link ze strony zapodaj?

    Edytuj post i usuń tekst z linkiem . Wstaw fotke jak chcesz ale z wyciętymi danymi

    megson91 lubi tę wiadomość

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • Bunia czy Ekspertka
    Postów: 134 52

    Wysłany: 4 listopada 2019, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    A ja widziałam bladziocha ale nie chciałam Buni nakręcać🙈


    Bunia gratuluję cichutko ♡
    Dziękuję a jak usunąć te dane na zapodaj bo nie mogę .albo usunąć ten link

  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 4 listopada 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia czy wrote:
    Dziękuję a jak usunąć te dane na zapodaj bo nie mogę .albo usunąć ten link

    Wystarczy że usuniesz link który Nam wkleiłaś a nikt już foty nie zobaczy :)

    megson91 lubi tę wiadomość

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • Bunia czy Ekspertka
    Postów: 134 52

    Wysłany: 4 listopada 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Wystarczy że usuniesz link który Nam wkleiłaś a nikt już foty nie zobaczy :)
    No właśnie wchodzę i nie mogę usunąć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Post który tu wkleilas Edytuj. Usuń poprostu i już:-) skasuj wszystko wstaw kropkę i tyle

    megson91 lubi tę wiadomość

‹‹ 1375 1376 1377 1378 1379 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ