Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • babydust1 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2019, 19:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klasia haha wiemy wiemy bylam 9 razy w ciazy :P haha takze o tym wiem chyba wszystko :P

Klasia lubi tę wiadomość

• Nera Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2019, 19:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    babydust1 wrote:
    tylko my zaczynamy starania wczesniej ;) na dziewczynke haha wiec nie moge czekac tak dlugo

Ooooo to też się bawisz w celowanie :D

babydust1, megson91 lubią tę wiadomość

♂️ Parenton

(lista na stronie 1950)
  • babydust1 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2019, 19:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    nie ;) ale zaczynamy wczesniej co bedzie to bedzie byleby bylo :)

• Ola👄 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2019, 19:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Czyli,ze co?Jak mialam seksy w dzień pęknięcia pęcherzyka i dzień po to mozna wywnioskować chłopca np🤔czy jak?

megson91 lubi tę wiadomość

Synus 20.10.2010
    ckai9jcgqhg0djc1.png
  • Nera Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2019, 19:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    babydust1 wrote:
    nie ;) ale zaczynamy wczesniej co bedzie to bedzie byleby bylo :)

U mnie to nie działa 😞 już nawet nie patrząc na płeć serducho co 2 dzień, serducho codziennie też było, co 3 dni też

Wiadomość wyedytowana przez autora 8 listopada 2019, 19:48

♂️ Parenton

(lista na stronie 1950)
  • Masia2 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2019, 19:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaska ja już Ci kiedyś mówiłam ze Twój mąż mi przypomina mojego. Ostatnio chciał kupować prezent dziecku kuzyna, bo przyjeżdżali do nas w odwiedziny 🤦🏼‍♀️ To i tak ze udało mi się go przekonać, ze prezent się kupuje jak się idzie do dziecka a nie jak dziecko przychodzi do Ciebie 🤷🏼‍♀️ Ale mało brakowało a skończyłoby się awanturą... to już jest taki typ człowieka...

Baby trzymam kciuki kochana ❤️
    Nera cieszę się ze kryzys zażegnany :)

A co do wcześniejszej rozmowy nt wiatropylnosci. Jakby to policzyć dokładnie to my się staraliśmy 9 miesięcy z tym ze z poronieniem i przymusowymi przerwami po drodze. Jedni powiedzą ze krótko, inni ze dlugo. Tak naprawdę wszystko zależy od człowieka i jego wytrzymałości, cierpliwości. Dla mnie najgorsze były miesiące w których nie mogłam się starać, bo miałam poczucie bezczynności i bezradności , a w tym czasie dowiadywałam sie o ciążach moich koleżanek.
    Mlodamezatka przeżyłaś naprawdę ciężkie chwile i masz prawo jak najbardziej plakac, przezywać i odczuwać niesprawiedliwość. Ale pamiętaj ze mimo ze wydaje Ci się to teraz niemożliwe - PO KAŻDEJ BURZY WYCHODZI SŁOŃCE ❤️❤️❤️ Będzie dobrze i będziesz mamą już niedługo!

Nera, MisiaMonisia, megson91 lubią tę wiadomość

224055b8ce.png

10.12.2019 o godz. 12:00 urodziła się nasza kochana Alicja! 3530g i 58cm rozkosznego bobasa :)
  • Nera Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2019, 19:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola👄 wrote:
    Czyli,ze co?Jak mialam seksy w dzień pęknięcia pęcherzyka i dzień po to mozna wywnioskować chłopca np🤔czy jak?

Baardzo duża szansa :)

♂️ Parenton

(lista na stronie 1950)
  • babydust1 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2019, 19:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    U mnie to nie działa 😞 już nawet nie patrząc na płeć serducho co 2 dzień, serducho codziennie też było, co 3 dni też
    no u nas dzialalo :) -3, -2, -1
    ale w tym cyklu bylo mniej seduszek :(

• Ola👄 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2019, 20:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Baardzo duża szansa :)
    Czyli na dziewuszke kiedy sie robi seksy

Synus 20.10.2010
    ckai9jcgqhg0djc1.png
  • MisiaMonisia Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2019, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masia2 wrote:
    Adaska ja już Ci kiedyś mówiłam ze Twój mąż mi przypomina mojego. Ostatnio chciał kupować prezent dziecku kuzyna, bo przyjeżdżali do nas w odwiedziny 🤦🏼‍♀️ To i tak ze udało mi się go przekonać, ze prezent się kupuje jak się idzie do dziecka a nie jak dziecko przychodzi do Ciebie 🤷🏼‍♀️ Ale mało brakowało a skończyłoby się awanturą... to już jest taki typ człowieka...

Baby trzymam kciuki kochana ❤️
    Nera cieszę się ze kryzys zażegnany :)

A co do wcześniejszej rozmowy nt wiatropylnosci. Jakby to policzyć dokładnie to my się staraliśmy 9 miesięcy z tym ze z poronieniem i przymusowymi przerwami po drodze. Jedni powiedzą ze krótko, inni ze dlugo. Tak naprawdę wszystko zależy od człowieka i jego wytrzymałości, cierpliwości. Dla mnie najgorsze były miesiące w których nie mogłam się starać, bo miałam poczucie bezczynności i bezradności , a w tym czasie dowiadywałam sie o ciążach moich koleżanek.
    Mlodamezatka przeżyłaś naprawdę ciężkie chwile i masz prawo jak najbardziej plakac, przezywać i odczuwać niesprawiedliwość. Ale pamiętaj ze mimo ze wydaje Ci się to teraz niemożliwe - PO KAŻDEJ BURZY WYCHODZI SŁOŃCE ❤️❤️❤️ Będzie dobrze i będziesz mamą już niedługo!
    Właśnie to czekanie jest najgorsze. Po poronieniu musialam odczekac 4 miesiace (tylle zajelo mi zwalczenie toxoplazmozy). To byly cholernie dlugie 4 mieskace.
    Teraz został mi jeszcze miesiąc brania leków, 2 za mną....ciągle słyszę "widzisz jak zlecialo?". Kurde...komuś kto patrzy z boku to zleciało ...mi się strasznie dłuży.
    Zwłaszcza że nie wiem czy dostane zielone swiatlo.

Masia2 lubi tę wiadomość

Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣

Nasz Aniołek (*) 👼 - 21.02.2014r.

💊 Euthyrox 100
    💊 Kwas Foliowy

25.07.2019r- histeroskopia. Usunięcie polipa.

12.09 - 10.12. - Provera 💊.

Starania od luty 2019r.
  • babydust1 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2019, 20:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ter miesiace gdzie nie mozna sa masakryczne :(

Masia2 lubi tę wiadomość

• Mishigami00 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2019, 20:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola👄 wrote:

Kilka dni przed owulką, bo te damskie plemniczki są wolniejsze, ale bardziej wytrzymałe i sobie spokojnie wytrwają do owulacji nawet 3 dni przed, a te męskie plemniczki są szybsze, ale słabsze :P tak słyszałam i czytałam :D

28lat
    12cs o pierwsze maleństwo

Cykle 26-28dni

1.11.2019 - Cień na teście ciążowym
    2.11.2019 - II kreseczki <3

4.11.2019 Beta Hcg: 188mIU/ml Progesteron 23,8ng/ml
    6.11.2019 Beta Hcg: 422,79mlU/ml Progesteron 26,5ng/ml

30.11 Fasolka ma 1,5cm serduszko bije :)

30.12 wygląda na synka 😉

29.02 na 98% dziewczynka😍❤

8p3os65g13wi1n9z.png
  • Nera Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2019, 20:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola👄 wrote:
    Od @ przez cały czas aż do 2-3 dni przed (jak owulak jest prawie pozytywny to już nie można) ale wiesz...teoria swoje ,a życie swoje więc tak z przymróżeniem oka

Wiadomość wyedytowana przez autora 8 listopada 2019, 20:40

♂️ Parenton

(lista na stronie 1950)
  • Nera Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2019, 20:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli stosunek płciowy będzie miał miejsce pod sam koniec owulacji (życia jajeczka) to będzie dziewusia

♂️ Parenton

(lista na stronie 1950)
  • Ola👄 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2019, 20:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    A jeśli stosunek płciowy będzie miał miejsce pod sam koniec owulacji (życia jajeczka) to będzie dziewusia
    Ciekawe przyznaję!!!Zobaczymy co tam sie u mnie okaże!W cyklu w ktorym sie udalo mialam tylko dwa seksy🙊aż glupio sie przyznać

Synus 20.10.2010
    ckai9jcgqhg0djc1.png
  • Andzia Przyjaciółka

Wysłany: 8 listopada 2019, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo jajeczka.... Ostatnio lekarz sie mnie pytal jak często współzyje to powiedzialam ze co drugi dzien bo ponoc tak sie powinno i ze w okresie owulacji tez a on do mnie ze wlasnie nie, ze ta teoria jest przereklamowana bo tak naprawde jajeczko jest w stanie do zapłodnienia 8 godzin a plemniki 12 godzin i ze w tym czasie plemnik ma się spotkac z jajeczkiem wiec dzien przed owulacja mam zaczac kochac sie 2 razy dziennie i tak przez 3 dni (akurat mi potwierdzil ze owulacje bede miec w sobote) bo to tak nie dziala ze tamte plemniki są zle bo na logike nie ma tak ze przy pierwszym wytrysku są tylko te zajebiste plemniki a przy drugi zle bo tez w ciagu jednego stosunku partner nie oddaje ci calego nasienia wiec w okresie plodnym sex 2 razy dziennie bo nie wyczuje sama kiedy mam te swoje cenne 8 godzin. Sprobuje jego teori bo aktualnie jestem na 2 monitoringu cyklu :)

• megson91 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2019, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mamusiu...
    Dopiero wyszłam z pracy, taki zapierdol.
    O 20:00 środowisko testowe weszło na live i już nie nie pomogę 😞 wzięłam laptopa od niczego jakby mnie potrzebowali.
    Ogólnie to masakra, jak się przechodzi przez bank, to wszędzie są porozstawiane materace dmuchane do spania 😂 ogólnie 900 osób będzie uczestniczyło poprzez cały weekend i będą dostępni 24/7 siedząc w banku, stad te materace. Na szczęście mnie to ominęło ufff 💜
    Nie jadę do teściów dzisiaj, bo nie widzę na oczy 😞 a jutro na 8:00 mamy w Ostrowcu umówionego mechanika, to pewnie będę musiała wstać o 4:00 🙄🙄🙄 najgorzej 🙄🙄🙄

3jgxvfxmg41ao7pj.png
    Sezamku, rośnij zdrowy! 💜
    5.12 Progesteron 7dpo - 22,360 ng/ml 🍀🍀🍀
    09.12 Beta HCG 11dpo - 36,3 mlU/ml 🍀🍀🍀
    11.12 Beta HCG 13dpo - 112,2 mlU/ml 🍀🍀🍀
    14.12 Beta HCG 16dpo - 460,5 mlU/ml 🍀🍀🍀
    17.12 Beta HCG 19dpo - 1367,0 mlU/ml 🍀🍀🍀
    19.12 Beta HCG 21dpo - 2696,0 mlU/ml 🍀🍀🍀
    19.12 Progesteron 46,960 ng/ml 🍀🍀🍀
    20.12 USG widoczny pęcherzyk ciążowy 💜
    07.01 USG jest serduszko💜 CRL 1,07 cm 💜
    24.01 USG Sezamek fika koziołki 💜 CRL 3.31 cm 💜
    11.02 USG genetyczne - Sezamek jest zdrowiutki💜 CRL 6.68 cm💜
    03.03 USG Córeczka 133g 💜💜💜

3 cykl stymulowany: Clostylbegyt 2-6dc + Duphaston 18-27dc
  • Sylwucha Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2019, 21:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo dziewczynki 😊 jutro mam wyjazd na drugi koniec Polski. Jedziemy do moich rodziców. Czuję, że owulacja zbliza się wielkimi krokami chociaż test wskazuje negatywnie...
    Muszę mojego gada namówić na seksy, ale wiem, że ciężko będzie, bo jak twierdzi mój gad rodzice na pewno wszystko słyszą 😂 i on nie może się skupić 😂😂😂 i cały czas na czuwaniu 😂

8 cs Kropki dwa 💚💚
    Beta HCG 11dpo (06.02.2020) 26,0
    Beta HCG 16 dpo (11.02.2020) 582,6
    Beta HCG 22 dpo(17.02.2020) 11025,0
    Aktualne TSH 1,71
    Od 16.02.20 Euthyrox 75
    Ponadto: nadal duphaston, pregna start, pregna DHA i witaminy
    Nadzieja umiera ostatnia 💚
    f2w3vfxmfp9bv9xp.png
    c116465229b3da88312387fa87f07639.png
  • Masia2 Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2019, 21:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwucha przecie to dodatkowo nakręcająca sytuacja 😁 ja tam lubię ten dreszczyk ze ktoś może nas przyłapać. A już najlepiej jak wtedy mąż mi musi przypominać żebym nie była głośno 😂 taka zabawa jest ekscytująca 😍

Sylwucha lubi tę wiadomość

224055b8ce.png

10.12.2019 o godz. 12:00 urodziła się nasza kochana Alicja! 3530g i 58cm rozkosznego bobasa :)
  • Mlodamezatka Autorytet

Wysłany: 8 listopada 2019, 22:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masia dziekuje bardzo ❤️

Rozumiem Was teraz doskonale jak to jest z tym czekaniem. Jestem świeżo po tej całej sprawie ale wiem, że przede mną minimum 3 miesiące przerwy. Nie mam pojęcia jak to zniosę, 3 miesiące rozpamiętywania wszystkiego, bezczynności.

Mam poczucie że najlepsze co mogłabym zrobić żeby zapomnieć i zostawić to za sobą to starać się dalej ale na razie przecież to niemożliwe.

A może faktycznie potrzeba czasu...

👩🏻 23 lata 🧔🏻29 lat
    Starania o pierwszego bobasa od 07.2019
    07/08.2019 (1 cs) - cb
    10/11.2019 (3 cs) - ciąża pozamaciczna, usunięty lewy jajowód
    01/02.2020 - 2cs po cp - torbiel krwotoczna na prawym jajniku
    02/03.2020 - 3 cs po cp, 1szy cykl clo+ovitrelle ❌
    03/04.2020 - 4 cs po cp, 2gi z clo+ovitrelle+estrofem, dodaje inofem i castagnus, słaba reakcja na clo, endo cieniutkie ale próbujemy

Do zrobienia: HSG, badania nasienia.

Mykoplazma, ureaplasma, chlamydia, toksoplazmoza, hiv, hcv, vdrl, AntyHbs ujemne. ✅
    Cytomegalia IgG +, IgM -
    Cytologia w porządku ✅
    LH, FSH, estradiol, prolaktyna, TSH, FT3, FT4 w porządku ✅
‹‹ 1413 1414 1415 1416 1417 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)