Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 502 342

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulaby ha jestem za granicą i cena tego testu to ....17€ O:-)

    8.01.2012 💙
    26.07.2023 💙


    Ja niskie AMH
    Mąż niskie parametry nasienia

    Starania o 3 ....
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 502 342

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiMama wrote:
    Miśka i jak? Przyszła dziś @??
    Nie @ brak... Znów mnie brzuch zaczyna boleć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2019, 20:52

    8.01.2012 💙
    26.07.2023 💙


    Ja niskie AMH
    Mąż niskie parametry nasienia

    Starania o 3 ....
  • Lulaby Ekspertka
    Postów: 403 93

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia i tak drogo

    7ux3xzdvorbajc0o.png
    f2wlj44jq25pnzjr.png
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam by iść na bete (będę na wprost gabinetu z córka do lekarza szla na 9:20 ) ale bezsens

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • Lulaby Ekspertka
    Postów: 403 93

    Wysłany: 13 lutego 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera dopóki nie ma @ jest iskierka nadziei ;)

    7ux3xzdvorbajc0o.png
    f2wlj44jq25pnzjr.png
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 13 lutego 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie szyjka bo jest wysoko,miękkawa(była twarda po )i zamkieta na amen. Od owulacji jest w górze a po się niby obniża... (w poprzednim miałam nisko przed@)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2019, 21:02

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 13 lutego 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam doła jak kanion rzeki Kolorado. A miało być na luzie i 5 dni przed poległam eh

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • Zuduarineczka Ekspertka
    Postów: 200 54

    Wysłany: 13 lutego 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wczoraj czułam się fatalnie! Było mi zimno, zasnęłam o 19, później się na chwilę przebudziłam i o 21 poszłam dalej spać do rana. A jak się przebudziłam to zwracałam. Okropny ból głowy. Nie mogłam nic zrobić. Masakra była

    A dzisiaj... okres. Tak więc zaczynamy od nowa. Pierwszy raz miałam tak krótki cykl 29 dni, ale to dobrze oby tak dalej.

  • EmiMama Ekspertka
    Postów: 190 85

    Wysłany: 13 lutego 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera chyba coś dziś w powietrzu bo i ja mam jakieś złe myśli...
    Póki nie ma @ czuje się niepewnie

    Tak naprawdę wszystko zależy od tego czy szkoda Ci 30zl czy nie.
    Jak nie, to zajdz, zrób betę i po sprawie.
    Żebyś nie musiała później gdybac

    Nera86 lubi tę wiadomość

  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 502 342

    Wysłany: 13 lutego 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulaby wrote:
    Misia i tak drogo
    No mega drogo w pl ten test to jakieś 30-40 złotych więc jakieś połowa ceny :D

    8.01.2012 💙
    26.07.2023 💙


    Ja niskie AMH
    Mąż niskie parametry nasienia

    Starania o 3 ....
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 502 342

    Wysłany: 13 lutego 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    Mam doła jak kanion rzeki Kolorado. A miało być na luzie i 5 dni przed poległam eh
    Nic nie jest przesądzone. Niektórym szyjka się obniża mimo że są w ciąży , niektórym owulacyjne wychodzą negatywne itp. są wyjątki, każdy organizm i ciąża jest inna. Dopóki nie ma @ jest nadzieja.

    Nera86 lubi tę wiadomość

    8.01.2012 💙
    26.07.2023 💙


    Ja niskie AMH
    Mąż niskie parametry nasienia

    Starania o 3 ....
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 13 lutego 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EmiMama wrote:
    Nera chyba coś dziś w powietrzu bo i ja mam jakieś złe myśli...
    Póki nie ma @ czuje się niepewnie

    Tak naprawdę wszystko zależy od tego czy szkoda Ci 30zl czy nie.
    Jak nie, to zajdz, zrób betę i po sprawie.
    Żebyś nie musiała później gdybac
    Pewnie że nie szkoda mi 32 zł. Raz/dwa w miesiącu to nie zbrodnia . Mam jakiś test 10uml . Jutro zrobie rano (choć nie napawam się pozytywnie ) a jak cosik tam dojrze to pojde na bete

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 13 lutego 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W niedziele mam chrzciny . Nie wyobrażam sobie być w stresie czekają do poniedziałku - przyjdzie czy nie przyjdzie. To czekanie jest okropne

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • Miska _a Autorytet
    Postów: 343 341

    Wysłany: 13 lutego 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    W niedziele mam chrzciny . Nie wyobrażam sobie być w stresie czekają do poniedziałku - przyjdzie czy nie przyjdzie. To czekanie jest okropne
    Ja mam tak samo jutro niby @ a szyjka wysoko, piersi z zylkami i nic więcej...czekam,
    Test robiłam w poniedziałek negatyw

    Wrzesień 2018-ciąża biochemiczna,
    niedoczynność tarczycy-Letrox50
    hiperprolaktynemia(dostinex) wyrownana-tsh-1,2,prolaktyna-11,
    -badanie nasienia uległo poprawie(profertil)
    -Hyfosy - 27grudnia 2019 drozne!
    -Ureaplasma... - pokonana!!!!! :)
    15.01.20-betahcg 247,56 🐻progesteron 39,70
    17.01.20-beta 626,7
    29.01.20-❣️😘

    Walczę o cud:)
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 13 lutego 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi cycki opadły a z nimi chyba nadzieja. No i wogole zero objawów. Totalnie nic
    Szyjka zamknięta u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2019, 21:23

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 13 lutego 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny... melduję się po całym dniu. Ja dzisiaj z mężem świętowałam walentynki bo jutro od rana do nocy praca...

    Dziewczynom, które jeszcze @ nie dostały, życzę Wam żeby nie przyszedł... A tym które dostały jednak, nastepny cykl będzie udany !

    Nera głowa do góry... zrób bete, nie sugeruj się testami owulacyjnymi, to jeszcze nic nie znaczy, nie myśl za dużo, nie zadreczaj się tym.. Ja wiem że faza lutealna się ciągnie jak flaki z olejem i żadna z nas nie umie wytrzymać Ale jakoś trzeba... cierpliwości!;)

    Nera86 lubi tę wiadomość

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 13 lutego 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie doszukujcie się objawów bo ich wcale może nie być na tym etapie...

    Teraz taka mądra jestem A jak ja będę pod koniec cyklu to sama będę świrować. Tak to już jest jak nam na czymś zależy.. A tak fajnie było by wyluzować;)

    Nera86 lubi tę wiadomość

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 13 lutego 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pójdę na bete. Lepiej widzieć negatywny wynik niż się zadręczać myślami

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 13 lutego 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otóż to.

    Nera86 lubi tę wiadomość

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 736 222

    Wysłany: 13 lutego 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatem jutro ok godz. 20 wynik

    I po 8 latach zdarzył się cud
    Na świat przyszła maleńka Lili🎀
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ