Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Mlodamezatka Autorytet
    Postów: 5205 8040

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adaska wrote:
    A my wczoraj W KOŃCU dostaliśmy film z wesela. Spłakaliśmy się, pośmialiśmy i powspominaliśmy.
    Chciałabym znów przeżyć ten dzień i być tak cholernie szczęśliwa jak wtedy :) było idealnie.
    Ja sie tez poplakalam jak dostalismy nasz film slubny. Piekne wspomnienia wracaja. Niektore rzeczy dopiero zakodowalam jak film ogladalam 😂

    adaska lubi tę wiadomość

    13.10.2021 10:25 nasz cud pojawił się na świecie 💙
    40+1, 56cm, 3300g, 10/10 🐻 I
    14.08.2023 5:44 największa niespodzianka życia wkroczyła w nasze życie 🩵
    40+5, 55 cm, 3500g, 10/10 🧸 F

    6.12.2022 - najwieksza niespodzianka i kolejny cud 🤰🏻

    Starania od 07.2019

    11.2019 - cp, usunięty lewy jajowód 💔
    07.2020 - sonoHSG - jajowód drożny; cb 💔
    11.2020 - histeroskopia: liczne mikropolipy - leczenie
    01.2021 - IVF start - IMSI
    29.01.2021 - transfer 5BB ✊🏻💚
    4.03 - 1,3 cm maluszka, FHR 159💚
    8.04 - prenatalne; chłopczyk 💙

    8 ❄️ oocytów
    Brak ❄️ zarodków

    MTHFR hetero i PAI homo ❌
    Nasienie morfologia 2% ❌ fragmentacja 21% ❌
  • Mlodamezatka Autorytet
    Postów: 5205 8040

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżynka wrote:
    A lutka czy dupek to ma wpływ na temperaturę? W sensie czy ją podnosi
    Lutka tak, dupek nie :) z tego co wiem, ale moge sie mylic tez bo „nowa” jestes w sprawach suplementacji proga jeszcze

    13.10.2021 10:25 nasz cud pojawił się na świecie 💙
    40+1, 56cm, 3300g, 10/10 🐻 I
    14.08.2023 5:44 największa niespodzianka życia wkroczyła w nasze życie 🩵
    40+5, 55 cm, 3500g, 10/10 🧸 F

    6.12.2022 - najwieksza niespodzianka i kolejny cud 🤰🏻

    Starania od 07.2019

    11.2019 - cp, usunięty lewy jajowód 💔
    07.2020 - sonoHSG - jajowód drożny; cb 💔
    11.2020 - histeroskopia: liczne mikropolipy - leczenie
    01.2021 - IVF start - IMSI
    29.01.2021 - transfer 5BB ✊🏻💚
    4.03 - 1,3 cm maluszka, FHR 159💚
    8.04 - prenatalne; chłopczyk 💙

    8 ❄️ oocytów
    Brak ❄️ zarodków

    MTHFR hetero i PAI homo ❌
    Nasienie morfologia 2% ❌ fragmentacja 21% ❌
  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja jutro 12 dp zastrzyku i jutro testuje. Proszę o kciuki:)

    listek🍃, Ola👄, Neeyenne, Jeżynka, megson91, MisiaMonisia, adaska, Mlodamezatka, Mishigami00, nick nieaktualny, Nera, OlaaM, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu kciuki zaciśnięte &&&&&&


    Adaska faktycznie długo czekaliscie. My wesele mieliśmy w połowie lipca A we wrześniu dostaliśmy film. Tak samo nie mogłam się Go doczekać 😀
    Nikos tak lubi ten film że najlepiej oglądały Go codziennie 😁


    Megson kciuki za dobre wyniki z krwi &&&&&


    Nera &&&& . A jaki rozmiar kubeczka wybrałaś? Do tego to chyba najmniejszy co? 🤔


    Zosiu po co do szpitala? Na histero?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2020, 10:43

    megson91 lubi tę wiadomość

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko dziewczyny ☺️
    Czy któraś z Was miała konflikt serologiczny?
    Jakie jest postępowanie?
    Byłam dzisiaj na panelu krwi pierwszego trymestru i oznaczałam grupę krwi razem z mężem, ale wiemy, że ja jestem rh-, a on rh + 🥴

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2020, 11:44

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Mishigami00 Autorytet
    Postów: 840 442

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :*

    Podczytuje Was i cały czas trzymam kciuki za Was <3
    Mieliśmy już badania prenatalne wszystko ok czekam jeszcze na wyniki PAPPA.

    Ale maluch nie chciał współpracować :P Lekarka kazała mi zjeść 2 ciasteczka i cukierka, ale i tak słabo się ruszał leniuszek :D

    Następną wizytę mamy 25.01 mam nadzieję, że pokaże nam swoją płeć :D

    Megson też mam rh- a mąż rh+, ale robiłam przeciwciała i wyszło, że nie mam konfliktu więc jest ok, lekarz powiedział że w którymś tam tygodniu trzeba ten zastrzyk zrobić :)

    adaska, megson91, Nera, Ola👄, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Cykle 26-28dni

    1.11.2019 - Cień na teście ciążowym
    2.11.2019 - II kreseczki <3

    4.11.2019 Beta Hcg: 188mIU/ml Progesteron 23,8ng/ml
    6.11.2019 Beta Hcg: 422,79mlU/ml Progesteron 26,5ng/ml

    30.11 Fasolka ma 1,5cm serduszko bije :)

    30.12 wygląda na synka 😉

    29.02 na 98% dziewczynka😍❤

    21.04 Znowu potwierdzona dziewczynka <3 Amelka <3


    8p3os65g13wi1n9z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMonisia wrote:
    Aniu kciuki zaciśnięte &&&&&&


    Adaska faktycznie długo czekaliscie. My wesele mieliśmy w połowie lipca A we wrześniu dostaliśmy film. Tak samo nie mogłam się Go doczekać 😀
    Nikos tak lubi ten film że najlepiej oglądały Go codziennie 😁


    Megson kciuki za dobre wyniki z krwi &&&&&


    Nera &&&& . A jaki rozmiar kubeczka wybrałaś? Do tego to chyba najmniejszy co? 🤔


    Zosiu po co do szpitala? Na histero?
    Na skierowaniu do szpitala mam napisane" czyszczenie pozostałości po poronieniu i niepłodność wtórna histeroskopia". Beta nie spadła mi całkowicie i muszę mieć wykonywany zabieg abrazji i ginekolog powiedziała że przy okazji sprawdzą czy wszystko ok, czy faktycznie już nie ma żadnego Polipa, stąd pewnie na skierowaniu ta histeroskopia

  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżynka wrote:
    A lutka czy dupek to ma wpływ na temperaturę? W sensie czy ją podnosi

    Duphaston jest sztuczny wiec jeśli miałaby podnosić tempke to luteina ale np w moim przypadku się nie sprawdza :)

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • adaska Autorytet
    Postów: 4055 3027

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mishi kochana ♥️ Jak się czujesz? :)

    Laski stoję na krawędzi 😂 jeszcze jutro nie mogę dostać okresu. Oby się spóźnił 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
    Co chwile latam do łazienki sprawdzać czy nie ma niespodzianki. Temperatura trzyma w niepewności

    👼🏻6tc 👼🏻9tc

    28.05.2020⏸🍀
    18.01.2021
    💙Adaś 10:58, 50cm 2660g
    💙Staś 11:00, 47cm 2330g

    Spełniłam swoje największe marzenie. Zostałam mamą ♥️
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMonisia wrote:
    Aniu kciuki zaciśnięte &&&&&&



    Nera &&&& . A jaki rozmiar kubeczka wybrałaś? Do tego to chyba najmniejszy co? 🤔

    ?

    Rozmiar M

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Rozmiar M
    Czekam na efekty u Ciebie.....I w razie coś kupuje na kolejny cykl 😀
    Mam nadzieję że u Ciebie będzie efekt....trzymam mocno kciuki 😘

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • Mishigami00 Autorytet
    Postów: 840 442

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adaska wrote:
    Mishi kochana ♥️ Jak się czujesz? :)

    Laski stoję na krawędzi 😂 jeszcze jutro nie mogę dostać okresu. Oby się spóźnił 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
    Co chwile latam do łazienki sprawdzać czy nie ma niespodzianki. Temperatura trzyma w niepewności

    TRzymam kciuki żeby nie przyszedł w ogóle :P


    A w miarę, chociaż ostatnio fatalnie sypiam...

    Zawsze spałam na brzuchu i inaczej nie umiem, a teraz trochę mnie boli gdy leże na nim i mi nie dobrze... No i mąż się rozpycha i czasem dostanę z łokcia, więc w sumie nic dziwnego że źle śpię...

    Dzisiaj spał na kanapie i o wiele lepiej się wyspałam :P No ale całej ciąży nie może przespać na kanapie i nie wiem co na o poradzić :(

    Cykle 26-28dni

    1.11.2019 - Cień na teście ciążowym
    2.11.2019 - II kreseczki <3

    4.11.2019 Beta Hcg: 188mIU/ml Progesteron 23,8ng/ml
    6.11.2019 Beta Hcg: 422,79mlU/ml Progesteron 26,5ng/ml

    30.11 Fasolka ma 1,5cm serduszko bije :)

    30.12 wygląda na synka 😉

    29.02 na 98% dziewczynka😍❤

    21.04 Znowu potwierdzona dziewczynka <3 Amelka <3


    8p3os65g13wi1n9z.png
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi się znów kimnęło ehh 3,5 h 🤦‍♀️ czy ja wrócę na normalny tor czy teraz tak będę dni przesypiała. Po przebudzeniu zmierzyłam temperaturę ( 36,64) , rano po 3 godzinach snu miałam 36,5 ale nie wiem czy to uznać za miarodajną. Temperaturę mierzy się przy śluzówce ",a przecież rano to ja miałam kubeczek w sobie 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2020, 12:49

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMonisia wrote:
    Czekam na efekty u Ciebie.....I w razie coś kupuje na kolejny cykl 😀
    Mam nadzieję że u Ciebie będzie efekt....trzymam mocno kciuki 😘

    Ja kupiłam kubeczek by używać podczas @ . Jestem po 3 porodach więc S totalnie odpada :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2020, 12:49

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adaska wrote:
    Mishi kochana ♥️ Jak się czujesz? :)

    Laski stoję na krawędzi 😂 jeszcze jutro nie mogę dostać okresu. Oby się spóźnił 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
    Co chwile latam do łazienki sprawdzać czy nie ma niespodzianki. Temperatura trzyma w niepewności

    Może uda Ci się przesunąć- wiele tkwi w głowie 🍀

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • Ola👄 Autorytet
    Postów: 821 449

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2020, 17:19

    M 20.10.2010
    K 29.05.2020
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mishi - wypróbuj sobie rogala do snu dla ciężarnych

    Mishigami00 lubi tę wiadomość

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola👄 wrote:
    Nera,a badalas może cukier jakoś ostatnio 🤔?Może z tym ta Twoja senność związana 🤷‍♀️


    Nie badałam. (Zawsze miałam dobry) coraz lepiej mi wychodzi nie spanie .Nie spałam wczoraj 😂 w dzień więc może się uda zacząć funkcjonować . Fakt - dziś od 23 do 1 i od 4 do 7 spałam tylko 🤷‍♀️

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2992 1230

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Nie badałam. (Zawsze miałam dobry) coraz lepiej mi wychodzi nie spanie .Nie spałam wczoraj 😂 w dzień więc może się uda zacząć funkcjonować . Fakt - dziś od 23 do 1 i od 4 do 7 spałam tylko 🤷‍♀️
    Kiedyś nie znaczy że teraz też jest dobry . Warto zbadać sobie

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣
    Oluś urodzony 1.06.2026r. 👣


    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).


    💊 Euthyrox N125
    💊 Metocard
  • Nera Autorytet
    Postów: 8310 2966

    Wysłany: 14 stycznia 2020, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMonisia wrote:
    Kiedyś nie znaczy że teraz też jest dobry . Warto zbadać sobie

    Niby tak 🙄

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    15.09 - ok 3000❤
    11.10 - termin porodu OM
    Liliana ur. 30.09 o godz. 5:46 SN
    3360g , 50cm ❤
‹‹ 1710 1711 1712 1713 1714 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ