Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 502 342

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1990 wrote:
    Hej dziewczyny byłam dziś u lekarza i podał mi zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka więc pozostaje mi działać i czekać na pęknięcie 😉
    To działaj i powodzenia 😉✊✊✊

    8.01.2012 💙
    26.07.2023 💙


    Ja niskie AMH
    Mąż niskie parametry nasienia

    Starania o 3 ....
  • adelaa Autorytet
    Postów: 773 142

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Ja adelaa nie piszę o tym śluzie złośliwie - po prostu nie chcę przyczyniać się do "nakręcania" ale jeśli taki zostanie to... <3


    Ja wiem, że nie napisałaś złośliwie ;D każda kobieta jest inna i każda ma inny ten śluz, jeśli zaszła w ciążę, więc nie ma co się nakręcać..🙄

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze maleństwo <3
    Starania od 01.2019
    25lat
    4cs
    22.04 @
    4.04 - beta ujemna, wizyta u ginekologa, torbiel na lewym jajniku potwierdzona, - 24x44mm.
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adelaa wrote:
    Ja wiem, że nie napisałaś złośliwie ;D każda kobieta jest inna i każda ma inny ten śluz, jeśli zaszła w ciążę, więc nie ma co się nakręcać..🙄
    w sumie za dużego wyboru śluzu nie ma :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 21:17

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Na monitoring owulacji idzie się z pustym pęcherzem ??
    Nie musi być pusty 😉 Pusty trzeba mieć jak się idzie na usg pęcherza 😜

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    Nie musi być pusty 😉 Pusty trzeba mieć jak się idzie na usg pęcherza 😜
    Nie koniecznie bo przy torbielach np najpierw robili mi na pełen a później kazali isć do wc i wrócić :)

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak poszłam na usg pierwsze ciąży to też kazała mi iść do wc więc stąd moje pytanie :)

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • adelaa Autorytet
    Postów: 773 142

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    w sumie za dużego wyboru śluzu nie ma :D


    No nie ma ;D ale skoro u mnie pojawił się taki pierwszy raz to może to coś zwiastuje dobrego dla mnie <3

    Nera1986, izka2503 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze maleństwo <3
    Starania od 01.2019
    25lat
    4cs
    22.04 @
    4.04 - beta ujemna, wizyta u ginekologa, torbiel na lewym jajniku potwierdzona, - 24x44mm.
  • adelaa Autorytet
    Postów: 773 142

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korci, żeby zrobić ten test, ale kończę dopiero 8dp i jest wieczór... :(

    Starania o pierwsze maleństwo <3
    Starania od 01.2019
    25lat
    4cs
    22.04 @
    4.04 - beta ujemna, wizyta u ginekologa, torbiel na lewym jajniku potwierdzona, - 24x44mm.
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrzyłam na stronie jednej przychodni i niby Przed badaniem USG owulacji opróżnij pęcherz moczowy.

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adelaa wrote:
    Korci, żeby zrobić ten test, ale kończę dopiero 8dp i jest wieczór... :(
    Nie rób bo się rozczarujesz

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adela nie dziwie Ci się, że się nakręcasz, bo masz objawy, których wcześniej nie zaobserwowałaś u siebie i mamy nadzieje, że te objawy zwiastują na ciąże, ale Nera ma racje, czasem dobrze jest doprowadzić kogoś do pionu, że tak ujmę, bo my kobiety lubimy się nakręcić, ale gorzej nam idzie uporać się z rozczarowaniem, tym bardziej jeżeli nam na czymś zależy, trzymamy kciuki adela za Ciebie, żeby ujrzała dwie kreseczki w tym cyklu i mamy nadzieje, że tak będzie 😊

    Nera1986, adelaa lubią tę wiadomość

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adelaa wrote:
    Korci, żeby zrobić ten test, ale kończę dopiero 8dp i jest wieczór... :(
    Adela może zamiast testu dzisiaj pobiegnij jutro na bete, jeżeli jesteś niecierpliwa 😉

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • adelaa Autorytet
    Postów: 773 142

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam do tej miesiączki, bo tak jak Nera napisała - mogę się rozczarować testem..

    Starania o pierwsze maleństwo <3
    Starania od 01.2019
    25lat
    4cs
    22.04 @
    4.04 - beta ujemna, wizyta u ginekologa, torbiel na lewym jajniku potwierdzona, - 24x44mm.
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie szyjka wysoko, średnio twarda, średnio otwarta, śluz mleczny z nitkami rozciągliwymi, myślicie, że jest szansa, żeby owu była w sobotę albo w niedziele? 🤔

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • adelaa Autorytet
    Postów: 773 142

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lewy jajnik znów kłuję ;D

    Starania o pierwsze maleństwo <3
    Starania od 01.2019
    25lat
    4cs
    22.04 @
    4.04 - beta ujemna, wizyta u ginekologa, torbiel na lewym jajniku potwierdzona, - 24x44mm.
  • adelaa Autorytet
    Postów: 773 142

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    U mnie szyjka wysoko, średnio twarda, średnio otwarta, śluz mleczny z nitkami rozciągliwymi, myślicie, że jest szansa, żeby owu była w sobotę albo w niedziele? 🤔


    No właśnie.. A jak sie bada ta szyjkę?

    Starania o pierwsze maleństwo <3
    Starania od 01.2019
    25lat
    4cs
    22.04 @
    4.04 - beta ujemna, wizyta u ginekologa, torbiel na lewym jajniku potwierdzona, - 24x44mm.
  • adelaa Autorytet
    Postów: 773 142

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może uznacie, że jestem głupia i dostaje bzika - 3 dni z rzędu zmierzyłam temperaturę wieczorem, utrzymywała się na poziomie 37,00 albo 37,1, wczoraj spadła do 36,7 36,8 i dziś na nowo mam 37,00. 🤔

    Starania o pierwsze maleństwo <3
    Starania od 01.2019
    25lat
    4cs
    22.04 @
    4.04 - beta ujemna, wizyta u ginekologa, torbiel na lewym jajniku potwierdzona, - 24x44mm.
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adelaa wrote:
    No właśnie.. A jak sie bada ta szyjkę?
    tylko teraz nie badaj (nawet ginekolodzy nie chcą na początku badać )

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adelaa wrote:
    Dziewczyny może uznacie, że jestem głupia i dostaje bzika - 3 dni z rzędu zmierzyłam temperaturę wieczorem, utrzymywała się na poziomie 37,00 albo 37,1, wczoraj spadła do 36,7 36,8 i dziś na nowo mam 37,00. 🤔
    Nie jesteś głupia :* a temperaturę mierzymy kochana odrazu po przebudzeniu z samego rana (poprzedzonym 6 godzinnym śnie ) nie wstawając po termometr :)

    adelaa lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • adelaa Autorytet
    Postów: 773 142

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    tylko teraz nie badaj (nawet ginekolodzy nie chcą na początku badać )


    A to do czegoś złego może doprowadzić? :(

    Starania o pierwsze maleństwo <3
    Starania od 01.2019
    25lat
    4cs
    22.04 @
    4.04 - beta ujemna, wizyta u ginekologa, torbiel na lewym jajniku potwierdzona, - 24x44mm.
‹‹ 247 248 249 250 251 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ