Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 7 marca 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po a teraz UWAGA 😂
    Endo 6,5 a na lewym i prawym jajniku pęcherzyki dominujące łeb w łeb 15 mm !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2019, 17:12

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 7 marca 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adaska wrote:
    TSH 2,021ulU/ml (0,550-4,780)
    FT3 3,84pg/ml (2,30-4,20)
    FT4 1,48ng/dl (0,89-1,76)
    ANTY TG 18,9U/ml (<60)
    anty tpo <28,0 U/ml (<60,0)
    *zakres referencyjny w nawiasach*

    Co myślicie?

    Moim zdaniem masz troche TSH podwyzszona FT3 i FT4 na granicy normy przynajmniej tak mi sie wydaje ???

    Nera 86 Kochana trzymama kciuki!!

    Ola grauluje nowej pracy ! :*

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 7 marca 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mishigsmi Miska trzymam kciuki za testowanie!

    Mysza kiedy ty testujesz? ( moze pisalas ale zapomnialam -przepraszam :*)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2019, 17:16

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 7 marca 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Ja już po a teraz UWAGA 😂
    Endo 6,5 a na lewym i prawym jajniku pęcherzyki dominujące łeb w łeb 15 mm !
    Czyli jesteś kochana jeszcze przed owu i na dodatek dwa pęcherzyki, ale numer jak trafią się bliźniaki 😂

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 7 marca 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    Czyli jesteś kochana jeszcze przed owu i na dodatek dwa pęcherzyki, ale numer jak trafią się bliźniaki 😂
    Mierzył 3x - może się pomyliłem i znów i znów nie no 15 po czym do mnie ze "ma Pani wesoły cykl" 🙈

    Winter86, Mishigami00 lubią tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 7 marca 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Mierzył 3x - może się pomyliłem i znów i znów nie no 15 po czym do mnie ze "ma Pani wesoły cykl" 🙈

    No to rewelacyjne wiesci kochana!!!! :D czyli to bedzie szczesliwy cykl :)

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Mishigami00 Autorytet
    Postów: 840 442

    Wysłany: 7 marca 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Mierzył 3x - może się pomyliłem i znów i znów nie no 15 po czym do mnie ze "ma Pani wesoły cykl" 🙈


    No to ładnie! Faktycznie Cię cykl w kulki robi szok :P Czyli kochana jesteś przed owu to chyba owu koło 11 marca?

    Cykle 26-28dni

    1.11.2019 - Cień na teście ciążowym
    2.11.2019 - II kreseczki <3

    4.11.2019 Beta Hcg: 188mIU/ml Progesteron 23,8ng/ml
    6.11.2019 Beta Hcg: 422,79mlU/ml Progesteron 26,5ng/ml

    30.11 Fasolka ma 1,5cm serduszko bije :)

    30.12 wygląda na synka 😉

    29.02 na 98% dziewczynka😍❤

    21.04 Znowu potwierdzona dziewczynka <3 Amelka <3


    8p3os65g13wi1n9z.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 7 marca 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mishigami00 wrote:
    No to ładnie! Faktycznie Cię cykl w kulki robi szok :P Czyli kochana jesteś przed owu to chyba owu koło 11 marca?
    Tak jak obstawiałam! Ja to mam nosa :D
    Ps.mąż mi sie wystraszył . Teraz bede musiala go gwa*** hahahahah
    Ale tak serio-ja tez jestem przerażona i chyba się wycofam w tym cyklu

    Ja się bałam ze bezowulacyjny a tu takie rzeczy szok

    https://zapodaj.net/2b3396b0433ad.png.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2019, 17:55

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 7 marca 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winter86 wrote:
    No to rewelacyjne wiesci kochana!!!! :D czyli to bedzie szczesliwy cykl :)
    Wolałabym o połowę mniej szczęśliwy... jestem przerażona z lekka

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 502 342

    Wysłany: 7 marca 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Tak jak obstawiałam! Ja to mam nosa :D
    Ps.mąż mi sie wystraszył . Teraz bede musiala go gwa*** hahahahah
    Ale tak serio-ja tez jestem przerażona i chyba się wycofam w tym cyklu

    Ja się bałam ze bezowulacyjny a tu takie rzeczy szok

    https://zapodaj.net/2b3396b0433ad.png.html
    No to kochana bliźniaki się szykują 😁

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    8.01.2012 💙
    26.07.2023 💙


    Ja niskie AMH
    Mąż niskie parametry nasienia

    Starania o 3 ....
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 7 marca 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka 91 wrote:
    No to kochana bliźniaki się szykują 😁
    Nie wyobrażam sobie za jednym zamachem 5dzieci yyy

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 7 marca 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera nie jest powiedziane, że dwa jajeczka się zapłodnią, staraj się normalnie kochana, nie ma co panikować 😜

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 7 marca 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ochłonęliśmy z mężem i postanowiliśmy próbować na bogato skoro taka szansa od losu ! :)
    Lekarz na samym początku badania powiedział mi ,że mam bardzo wąską śluzówkę .
    Co to oznacza ? Czy jest powód do niepokoju ? Endomentrium 6,5cm też chyba nie jest zbyt zadawalające widząc po Waszych ... To moj pierwszy monitoring -będę wdzięczna za wszelkie informacje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2019, 19:09

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 7 marca 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera fakt endometrium ciut za cienkie, ale nie ma co się martwić, wystarczy zwiększyć np poprzez jedzenie orzechów laskowych, migdałów, pestek dyni i w ogóle więcej witaminy E 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2019, 19:30

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 7 marca 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    Nera fakt endometrium ciut za cienkie, ale nie ma co się martwić, wystarczy zwiększyć np poprzez jedzenie orzechów laskowych i w ogóle więcej witaminy E 😉
    a ta bardzo wąska śluzówka ??? wiesz może o co kaman .Jajo zniosę by czekać na odp do 12.03

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 7 marca 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam, że wino czerwone też dobrze wpływa na endo, także codziennie do dnia owulacji lampka wina dziennie i będzie dobrze 😜

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 7 marca 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    Słyszałam, że wino czerwone też dobrze wpływa na endo, także codziennie do dnia owulacji lampka wina dziennie i będzie dobrze 😜
    No to zaraz piszę by mąż kupił ! Napije się dziś lampeczki za zdrówko moich dwóch pęcherzyków :P

    Mishigami00 lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 7 marca 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale takiego prezentu na dzień kobiet sobie nie wyobrażałam :D

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 7 marca 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ta śluzówka to nie jest endometrium? 🤔 Wydaje mi się, że lekarz miał na myśli właśnie endometrium i dlatego powiedział, że wąska śluzówka a później już wytłumaczył, że endometrium ma 6,5 mm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2019, 19:40

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 7 marca 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    A czy ta śluzówka to nie jest endometrium? 🤔 Wydaje mi się, że lekarz miał na myśli właśnie endometrium i dlatego powiedział, że wąska śluzówka a później już wytłumaczył, że endometrium ma 6,5 mm
    tak to endometrium -nie mogę tylko znaleść o co chodzi z tym ,że bardzo wąska

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
‹‹ 254 255 256 257 258 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ