X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • MisiaMonisia Autorytet
    Postów: 2907 1203

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babydust1 wrote:
    O matko starsznie współczuję
    Biedny nikos . No ale jest pod dobrą opieką
    A ty jak się trzymasz ...tyle dni toż to wykończyć się idzie
    Oby szybko do domu
    Baby jesteśmy już w domku.
    Mój chory kręgosłup jeszcze bardziej ucierpiał od "spania" na fotelu 🙄 to "spania" to za dużo powiedziane ... Ja nie potrafię spać w szpitalu. ....Na szczęście mąż codziennie do Nas przyjeżdżał i ratował mnie kawą. Ja mogłam wychodzić z sali, ale Nikoś nie, więc nie zostawiałam Go samego żeby móc iść kupić sobie kawę w automacie, tylko cały czas z Nim bylam......
    ale jakoś daliśmy radę....
    Niebawem raczej znowu wrócimy do szpitala.
    6 września założenie Holtera u Naszej kardiolog, a 8 września Holter w szpitalu ...


    babydust1 lubi tę wiadomość

    Nikoś urodzony 22.03.2015r. 👣

    Nasze Aniołki:
    👼 - 21.02.2014r. (10tc),
    👼 - 7.06.2020r. (CB).

    Moja Kochana Mamusia (*) - 8.02.2020r. 🖤
    Mój Kochany Dziadziuś (*) - 7.06.2020r. 🖤
    Moja Kochana Molly 🐕
    - 17.03.2021r. 🖤

    💊 Euthyrox N100


    Starania od : luty 2019 r.
  • jagodowaaa Autorytet
    Postów: 528 162

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Hej dziewczyny. Ja po odpoczynku. Wczoraj wieczorkiem wróciliśmy.

    Dziś na pobranie krwi poszłam (5dc)

    Estradiol 37,50
    FsH 5,06
    Glukoza 81,1
    Insulina 4,9
    Lh 11,10
    Prolaktyna 9,58

    Dziś zrobiłyśmy sobie wspólny tatuaż z córą .
    Prędzej będę wydziarana jak Chilińska nim się ciąży doczekam

    fd913a9306a39.jpghttps://zapodaj.net/plik-vkbRDGoZsM

    Nera oby tylko nie na czole... Chylińska już szaleje na starość. Myślę, że doczekasz się prędzej niż teraz sądzisz.

    19.10.23 kontrolna cytologia - wyniki za 3 tygodnie.
    15.11.23 - stwierdzono obecność nieprawidłowych komórek nabłonkowych.
    Komórki nabłonka płaskiego: LSIL - zmiany śródnabłonkowe stopnia niskiego obejmujące koilocytozę (HPV) i możliwość CIN1 (dysplazji małego stopnia).
    Grupa PAP III. 😪 Lek albothyl, ponowna cytologia za 6 miesięcy. Lek przerwany z powodu reakcji alergicznej.

    04.04 - 09.04.24 oddział neurologiczny. Pobyt w szpitalu z powodu omdlenia i drgawek z dnia 07.02.24

    10.04.24 - kontrolna wizyta ginekolog + cytologia, czas oczekiwania na wynik 3tyg.
    29.04.24 - Wizyta endokrynolog
    09.05.24 - Wizyta kontrolna oddział endokrynologii ginekologicznej.
    27.05.24 - kolposkopia z pobraniem wycinków, wyłyżeczkowanie. Wyniki za 4-6tyg.
    08.07.24 - zabieg konizacji szyjki macicy :(

    🔴 Od sierpnia 2023 brak starań. 🔴
  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4111 1556

    Wysłany: 25 sierpnia 2023, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Hej dziewczyny. Ja po odpoczynku. Wczoraj wieczorkiem wróciliśmy.

    Dziś na pobranie krwi poszłam (5dc)

    Estradiol 37,50
    FsH 5,06
    Glukoza 81,1
    Insulina 4,9
    Lh 11,10
    Prolaktyna 9,58

    Dziś zrobiłyśmy sobie wspólny tatuaż z córą .
    Prędzej będę wydziarana jak Chilińska nim się ciąży doczekam

    fd913a9306a39.jpghttps://zapodaj.net/plik-vkbRDGoZsM
    Masz super te wyniki
    Duuuzo.lepsze niż moje
    A tatuaż super
    Moja córka sobie właśnie zrobiła ...3 na raz 🙄 i 3 nowe kolczyki

  • Nera Autorytet
    Postów: 8280 2956

    Wysłany: 25 sierpnia 2023, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babydust1 wrote:
    Masz super te wyniki
    Duuuzo.lepsze niż moje
    A tatuaż super
    Moja córka sobie właśnie zrobiła ...3 na raz 🙄 i 3 nowe kolczyki

    Niezmiernie mnie ucieszylas.ze sa ok. Tzn widzialam po normach ,że spoko ale niekiedy norma to za dużo/za mało wiec nawet jak coś jest niby dobrze to nie wierze ,że tak jest 😆

    babydust1 lubi tę wiadomość

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    11.10 - termin porodu OM


    preg.png
  • Nera Autorytet
    Postów: 8280 2956

    Wysłany: 25 sierpnia 2023, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do dziar to czolo nie wchodzi w grę bo szyji i gęby nie ruszam (nie podoba mi się to)
    Moja córa ma 17lat i dwie dziarki ( sama nie dowierzam , ale i tak by zrobiła więc się zgodziłam)

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    11.10 - termin porodu OM


    preg.png
  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4111 1556

    Wysłany: 26 sierpnia 2023, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    A co do dziar to czolo nie wchodzi w grę bo szyji i gęby nie ruszam (nie podoba mi się to)
    Moja córa ma 17lat i dwie dziarki ( sama nie dowierzam , ale i tak by zrobiła więc się zgodziłam)
    Moja skończyła 18 to sobie zrobiła ;)
    Nie zgodziłam due wcześniej bo jakby później jej się odmieniło i przestało podobać to na kogo najłatwiej zwalić 🤪
    Teraz tylko na siebie może 🤣

  • jagodowaaa Autorytet
    Postów: 528 162

    Wysłany: 26 sierpnia 2023, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    A co do dziar to czolo nie wchodzi w grę bo szyji i gęby nie ruszam (nie podoba mi się to)
    Moja córa ma 17lat i dwie dziarki ( sama nie dowierzam , ale i tak by zrobiła więc się zgodziłam)

    No wiadomo, u mnie też nie wchodzi w grę szyja i wyższy obszar.
    Wyniki okay, tylko stosunek LH do FSH mógłby być niższy. A robiłaś kiedyś AMH?

    19.10.23 kontrolna cytologia - wyniki za 3 tygodnie.
    15.11.23 - stwierdzono obecność nieprawidłowych komórek nabłonkowych.
    Komórki nabłonka płaskiego: LSIL - zmiany śródnabłonkowe stopnia niskiego obejmujące koilocytozę (HPV) i możliwość CIN1 (dysplazji małego stopnia).
    Grupa PAP III. 😪 Lek albothyl, ponowna cytologia za 6 miesięcy. Lek przerwany z powodu reakcji alergicznej.

    04.04 - 09.04.24 oddział neurologiczny. Pobyt w szpitalu z powodu omdlenia i drgawek z dnia 07.02.24

    10.04.24 - kontrolna wizyta ginekolog + cytologia, czas oczekiwania na wynik 3tyg.
    29.04.24 - Wizyta endokrynolog
    09.05.24 - Wizyta kontrolna oddział endokrynologii ginekologicznej.
    27.05.24 - kolposkopia z pobraniem wycinków, wyłyżeczkowanie. Wyniki za 4-6tyg.
    08.07.24 - zabieg konizacji szyjki macicy :(

    🔴 Od sierpnia 2023 brak starań. 🔴
  • Nera Autorytet
    Postów: 8280 2956

    Wysłany: 26 sierpnia 2023, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowaaa wrote:
    No wiadomo, u mnie też nie wchodzi w grę szyja i wyższy obszar.
    Wyniki okay, tylko stosunek LH do FSH mógłby być niższy. A robiłaś kiedyś AMH?

    AMH nie badałam bo wole nie wiedzieć...

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    11.10 - termin porodu OM


    preg.png
  • jagodowaaa Autorytet
    Postów: 528 162

    Wysłany: 26 sierpnia 2023, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    AMH nie badałam bo wole nie wiedzieć...

    Jak uważasz, ale LH:FSH masz ponad 2, więc to by wiele rozjaśniło.

    19.10.23 kontrolna cytologia - wyniki za 3 tygodnie.
    15.11.23 - stwierdzono obecność nieprawidłowych komórek nabłonkowych.
    Komórki nabłonka płaskiego: LSIL - zmiany śródnabłonkowe stopnia niskiego obejmujące koilocytozę (HPV) i możliwość CIN1 (dysplazji małego stopnia).
    Grupa PAP III. 😪 Lek albothyl, ponowna cytologia za 6 miesięcy. Lek przerwany z powodu reakcji alergicznej.

    04.04 - 09.04.24 oddział neurologiczny. Pobyt w szpitalu z powodu omdlenia i drgawek z dnia 07.02.24

    10.04.24 - kontrolna wizyta ginekolog + cytologia, czas oczekiwania na wynik 3tyg.
    29.04.24 - Wizyta endokrynolog
    09.05.24 - Wizyta kontrolna oddział endokrynologii ginekologicznej.
    27.05.24 - kolposkopia z pobraniem wycinków, wyłyżeczkowanie. Wyniki za 4-6tyg.
    08.07.24 - zabieg konizacji szyjki macicy :(

    🔴 Od sierpnia 2023 brak starań. 🔴
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2248 4485

    Wysłany: 26 sierpnia 2023, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, staramy się o dziecko 7 cykl. Jestem w 22 dniu cyklu, 8 dpo. Zbadałam progesteron i wyszedł mi 19,80, jak myślicie jest szansa na zajście w ciąże w tym cyklu?
    Zrobiłam test ciążowy, ale to jeszcze za wcześnie, by wyszedł pozytywny.

    Proszę o odpowiedzi i dziękuje

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    👩🏻‍💼26| 🧑🏻37

    Suple:
    - Magne B Forte
    - Prenatal Duo
    -Trilac

    Wizyta (NFZ)- 03.07
    Wizyta z prowadzącym- 19.07
    ———
    Czekamy na Ciebie Synku 💙💙

    preg.png
  • Nera Autorytet
    Postów: 8280 2956

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowaaa wrote:
    Jak uważasz, ale LH:FSH masz ponad 2, więc to by wiele rozjaśniło.


    Bardzo możliwe ,że da mi skierowanie na AMH. Sama z siebie nie robiłam. Wolałam żyć nadzieją .


    A Ty babydust1 jaki mialas stosunek LH do FSH przed synkiem ? Pamiętasz może?

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    11.10 - termin porodu OM


    preg.png
  • Nera Autorytet
    Postów: 8280 2956

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowan wrote:
    Hej dziewczyny, staramy się o dziecko 7 cykl. Jestem w 22 dniu cyklu, 8 dpo. Zbadałam progesteron i wyszedł mi 19,80, jak myślicie jest szansa na zajście w ciąże w tym cyklu?
    Zrobiłam test ciążowy, ale to jeszcze za wcześnie, by wyszedł pozytywny.

    Proszę o odpowiedzi i dziękuje

    Witam Cię. 7 cykli to bardzo krótko (ja obecnie 7 lat)
    Progesteron ladny ,ale jeżeli chodzi o test ciążowy to zdecydowanie za wcześnie bo jeszcze nawet mogło nie dojść do zagnieżdżenia zarodka. Jeżeli jesteś osobą niecierpliwą (a z tego co widzę to tak jest) - możesz zrobić Beta hcg z krwi ale najlepiej 11dpo ale ja polecam czekanie do terminu kolejnej miesiączki , obecny nacisk na ciążę i testowanie nie pomaga w zajściu

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    11.10 - termin porodu OM


    preg.png
  • jagodowaaa Autorytet
    Postów: 528 162

    Wysłany: 27 sierpnia 2023, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    Bardzo możliwe ,że da mi skierowanie na AMH. Sama z siebie nie robiłam. Wolałam żyć nadzieją .


    A Ty babydust1 jaki mialas stosunek LH do FSH przed synkiem ? Pamiętasz może?

    Nera, można mieć różne wyniki od siebie i dla niektórych to nic nie musi oznaczać, a dla innych już tak. Nie ma co porównywać że ktoś miał podobnie i było okay. A że Twoje LH w stosunku do FSH jest na poziomie 2, to jeśli masz owulacje, to nic nie mówi ten wynik. Ogólnie mówi się że powyżej dwóch może być zespół policystycznych. A AMH z kolei określa rezerwę jajnikową więc w połączeniu z tym LH i FSH mogłoby rozwiać wiele wątpliwości. Też jak wiadomo hormony nie co miesiąc są na stałym poziomie. Resztę wyników masz okay, więc bym się nie kierowała tym LH, FSH jeśli AMH wyjdzie dobrze. Jak wiadomo na PCOS trzeba mieć wiele czynników.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2023, 17:29

    19.10.23 kontrolna cytologia - wyniki za 3 tygodnie.
    15.11.23 - stwierdzono obecność nieprawidłowych komórek nabłonkowych.
    Komórki nabłonka płaskiego: LSIL - zmiany śródnabłonkowe stopnia niskiego obejmujące koilocytozę (HPV) i możliwość CIN1 (dysplazji małego stopnia).
    Grupa PAP III. 😪 Lek albothyl, ponowna cytologia za 6 miesięcy. Lek przerwany z powodu reakcji alergicznej.

    04.04 - 09.04.24 oddział neurologiczny. Pobyt w szpitalu z powodu omdlenia i drgawek z dnia 07.02.24

    10.04.24 - kontrolna wizyta ginekolog + cytologia, czas oczekiwania na wynik 3tyg.
    29.04.24 - Wizyta endokrynolog
    09.05.24 - Wizyta kontrolna oddział endokrynologii ginekologicznej.
    27.05.24 - kolposkopia z pobraniem wycinków, wyłyżeczkowanie. Wyniki za 4-6tyg.
    08.07.24 - zabieg konizacji szyjki macicy :(

    🔴 Od sierpnia 2023 brak starań. 🔴
  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4111 1556

    Wysłany: 28 sierpnia 2023, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    AMH nie badałam bo wole nie wiedzieć...
    Ja też nigdy nie zrobiłam 🤪 po co się denerwować
    Dla niektórych lekarzy bezwartościowy wynik nic się nie da z tym zrobić . Bo co z tego że rezerwa niska jak można w ciążę zajsc. dla tych co rozważają invitro może i coś daje bo wtedy wskazuje jak bardzo należy się spieszyć ale dla tych co wykluczają taka opcję i tylko naturalny cykl wchodzi w grę kompletnie to nic nie daje.
    A w moim wieku nie mógł być wysoki 🤣🤣 a przecież tyle razy w ciążę zachodziłam więc 🤷
    Stosunek FSH/ lh też miałam z dupy ale nie pamiętam dokładnie . Na pewno ponad 1.5
    No i FSH ponad 12 co już było ekstremalnie wysokie i do invitro na własnych jajeczkach by się już dyskwalifikowało 🤪
    I estradiol miałam ponad 50 🙄 co też było mega wysokie


    A ty nie masz pcos bo tyle lakarzy cię badało w ostatnim czasie i nikt tego nawet nie sugerował z tego co kojarzę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2023, 20:44

    Nera lubi tę wiadomość

  • jagodowaaa Autorytet
    Postów: 528 162

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 02:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babydust1 wrote:
    Ja też nigdy nie zrobiłam 🤪 po co się denerwować
    Dla niektórych lekarzy bezwartościowy wynik nic się nie da z tym zrobić . Bo co z tego że rezerwa niska jak można w ciążę zajsc. dla tych co rozważają invitro może i coś daje bo wtedy wskazuje jak bardzo należy się spieszyć ale dla tych co wykluczają taka opcję i tylko naturalny cykl wchodzi w grę kompletnie to nic nie daje.
    A w moim wieku nie mógł być wysoki 🤣🤣 a przecież tyle razy w ciążę zachodziłam więc 🤷
    Stosunek FSH/ lh też miałam z dupy ale nie pamiętam dokładnie . Na pewno ponad 1.5
    No i FSH ponad 12 co już było ekstremalnie wysokie i do invitro na własnych jajeczkach by się już dyskwalifikowało 🤪
    I estradiol miałam ponad 50 🙄 co też było mega wysokie


    A ty nie masz pcos bo tyle lakarzy cię badało w ostatnim czasie i nikt tego nawet nie sugerował z tego co kojarzę

    Stosunek LH do FSH a nie FSH do LH.. Sam nieprawidłowy stosunek tych hormonów do siebie bez innych zaburzeń nie może wskazać jednoznacznej diagnozy.. A jeśli chodzi o to AMH, to przy niskiej rezerwie jajnikowej raczej dla osób, które nie planują invitro należy się spieszyć bardziej,bo wtedy większe jest parcie że to już "ostatni dzwonek". Lepiej się przebadać i wiedzieć na czym się stoi niż mieć ślepo nadzieję, że się uda i ciągle czuć się rozczarowanym... Wysokie AMH też nie jest dobre,bo sugeruje brak jajeczkowania i właśnie podłoże do PCOS. Z kolei zbyt niskie to przedwczesne wygasanie jajników. Tak źle i tak nie dobrze.

    Można komuś sugerować wiele rzeczy, i ja jestem tego przykładem, a wcale tak nie było jak wiele lekarzy mówiło. Ja nie sugeruje że Nera ma PCOS, tylko że przy takim wyniku może być podejrzenie PCOS. Wcale nie musi być jeśli są prawidłowe owulacje. Poza tym te wyniki musiałyby być mocno zaburzone.

    I to też nie jest tak,że mając już dwójkę czy trójkę dzieci można mieć kolejne. Z wiekiem nasze hormony się zmieniają i równie dobrze można być kompletnie niezdolnym do posiadania potomstwa. Baa... nawet mając jedno dziecko po dłuższym czasie nasz organizm się "psuje". Także to, że masz już trójkę nie musi oznaczać, że będziesz mogła mieć kolejne. - Broń Boże nie pisze do Ciebie babydust tylko daje przykład.
    Moja mama urodziła nas czworo, i co? To oznacza, że ja też nie powinnam mieć problemu z płodnością.. A co mam powiedzieć i kogo winić, skoro ja jednego nie mogę mieć, a siostra o swoje starała się 3 lata...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2023, 02:16

    19.10.23 kontrolna cytologia - wyniki za 3 tygodnie.
    15.11.23 - stwierdzono obecność nieprawidłowych komórek nabłonkowych.
    Komórki nabłonka płaskiego: LSIL - zmiany śródnabłonkowe stopnia niskiego obejmujące koilocytozę (HPV) i możliwość CIN1 (dysplazji małego stopnia).
    Grupa PAP III. 😪 Lek albothyl, ponowna cytologia za 6 miesięcy. Lek przerwany z powodu reakcji alergicznej.

    04.04 - 09.04.24 oddział neurologiczny. Pobyt w szpitalu z powodu omdlenia i drgawek z dnia 07.02.24

    10.04.24 - kontrolna wizyta ginekolog + cytologia, czas oczekiwania na wynik 3tyg.
    29.04.24 - Wizyta endokrynolog
    09.05.24 - Wizyta kontrolna oddział endokrynologii ginekologicznej.
    27.05.24 - kolposkopia z pobraniem wycinków, wyłyżeczkowanie. Wyniki za 4-6tyg.
    08.07.24 - zabieg konizacji szyjki macicy :(

    🔴 Od sierpnia 2023 brak starań. 🔴
  • Nera Autorytet
    Postów: 8280 2956

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babydust1 wrote:

    A ty nie masz pcos bo tyle lakarzy cię badało w ostatnim czasie i nikt tego nawet nie sugerował z tego co kojarzę

    To fakt ,tyle lekarzy mnie badało i nawet przez jedną myśl żadnemu nie przelazło to przez łeb . 13 września mam wizytę i juz się nie mogę doczekać jak poradzi sobie ze mną , co wymyśli doktor z NFZ , jak to wszystko będzie wyglądać.

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    11.10 - termin porodu OM


    preg.png
  • jagodowaaa Autorytet
    Postów: 528 162

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera wrote:
    To fakt ,tyle lekarzy mnie badało i nawet przez jedną myśl żadnemu nie przelazło to przez łeb . 13 września mam wizytę i juz się nie mogę doczekać jak poradzi sobie ze mną , co wymyśli doktor z NFZ , jak to wszystko będzie wyglądać.

    Jeśli żaden nie wspomniał, to dobrze, w takim razie nie przywiązuj tak wagi do tego stosunku LH do FSH. Znam gorsze przypadki i ciążę też były z tych gorszych wyników. Trzymam kciuki za pozytywne wiadomości i starania.
    Czasem może się źle wyrażę, niezrozumiale, ale nie chce nic złego powiedzieć, chce tylko okazać wsparcie i słowa otuchy. Trochę mnie dobija ostatnio życie i wchodzenie na forum, więc nie wiem czy po prostu nie zniknąć z wątku. Do staraczek w najbliższych miesiącach nie dołączę.. A też o niczym konkretnym nie pisze. Czuje się trochę średnio będąc tutaj w ostatnim czasie. Trzymam za Was wszystkie kciuki, ale pewne sytuację mnie przerosły. Przepraszam

    19.10.23 kontrolna cytologia - wyniki za 3 tygodnie.
    15.11.23 - stwierdzono obecność nieprawidłowych komórek nabłonkowych.
    Komórki nabłonka płaskiego: LSIL - zmiany śródnabłonkowe stopnia niskiego obejmujące koilocytozę (HPV) i możliwość CIN1 (dysplazji małego stopnia).
    Grupa PAP III. 😪 Lek albothyl, ponowna cytologia za 6 miesięcy. Lek przerwany z powodu reakcji alergicznej.

    04.04 - 09.04.24 oddział neurologiczny. Pobyt w szpitalu z powodu omdlenia i drgawek z dnia 07.02.24

    10.04.24 - kontrolna wizyta ginekolog + cytologia, czas oczekiwania na wynik 3tyg.
    29.04.24 - Wizyta endokrynolog
    09.05.24 - Wizyta kontrolna oddział endokrynologii ginekologicznej.
    27.05.24 - kolposkopia z pobraniem wycinków, wyłyżeczkowanie. Wyniki za 4-6tyg.
    08.07.24 - zabieg konizacji szyjki macicy :(

    🔴 Od sierpnia 2023 brak starań. 🔴
  • Nera Autorytet
    Postów: 8280 2956

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagodowaaa wrote:
    Jeśli żaden nie wspomniał, to dobrze, w takim razie nie przywiązuj tak wagi do tego stosunku LH do FSH. Znam gorsze przypadki i ciążę też były z tych gorszych wyników. Trzymam kciuki za pozytywne wiadomości i starania.

    Zobaczymy co doktorowa na wyniki bo ja to już kuźwa zielona jestem i nic nie wiem , nie ogarniam siebie i swojego zjebanego organizmu.
    Ps. Na wizycie usłyszałam ,że szyjka nie wygląda za ciekawie (a przecież było już ok zajebiscie po tym zabiegu) normalnie coraz bardziej mi się nie chce

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    11.10 - termin porodu OM


    preg.png
  • jagodowaaa Autorytet
    Postów: 528 162

    Wysłany: 4 września 2023, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ciekawa co to będzie ze mną. Jutro idę na badanie siuśków rano, bo od niedzieli męczy mnie ból pęcherza, szczypie nawet jak nie oddaje moczu, kłuje i w ogóle, dawno nie było tak. Biorę od wczoraj furaginę. Dzisiaj też furagina cały czas kontynuowana, dodatkowo ŻURAWINA PLUS. Tam w składzie jest też pokrzywa, i inne zioła. W październiku mam się zapisać na wizytę, bo muszę zrobić kontrolną cytologię. Ostatni raz robiona właśnie rok temu u poprzedniej Pani doktor (profesor)

    19.10.23 kontrolna cytologia - wyniki za 3 tygodnie.
    15.11.23 - stwierdzono obecność nieprawidłowych komórek nabłonkowych.
    Komórki nabłonka płaskiego: LSIL - zmiany śródnabłonkowe stopnia niskiego obejmujące koilocytozę (HPV) i możliwość CIN1 (dysplazji małego stopnia).
    Grupa PAP III. 😪 Lek albothyl, ponowna cytologia za 6 miesięcy. Lek przerwany z powodu reakcji alergicznej.

    04.04 - 09.04.24 oddział neurologiczny. Pobyt w szpitalu z powodu omdlenia i drgawek z dnia 07.02.24

    10.04.24 - kontrolna wizyta ginekolog + cytologia, czas oczekiwania na wynik 3tyg.
    29.04.24 - Wizyta endokrynolog
    09.05.24 - Wizyta kontrolna oddział endokrynologii ginekologicznej.
    27.05.24 - kolposkopia z pobraniem wycinków, wyłyżeczkowanie. Wyniki za 4-6tyg.
    08.07.24 - zabieg konizacji szyjki macicy :(

    🔴 Od sierpnia 2023 brak starań. 🔴
  • Nera Autorytet
    Postów: 8280 2956

    Wysłany: 5 września 2023, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję Jagodowa. Zdrówka życzę!
    Oj ja to dawno nie mialam (całe szczęście) ,a z dobre 18lat mam spokoj z pęcherzem

    86r.( 3 córki )
    05.2016r. - poronienie
    05.2023r -puste jajo płodowe
    "Zwyciężca to po prostu marzyciel, który się nie poddał."
    6.02- data cudownej nowiny
    8.02- 35dc beta hcg 3283,00
    28.05 - Moja maleńka 0,5 kg. Lili ❤
    29.07 -1930g szczęścia ❤
    11.10 - termin porodu OM


    preg.png
‹‹ 2884 2885 2886 2887 2888 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ