Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świeże staraczki 2019
Odpowiedz

Świeże staraczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 20 marca 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winter86 wrote:
    Witajcie wieczorkiem😁

    Gołąbki wyszły smaczne wypad do lokalu też się udał posmialysmy się najadly i wróciły szczęśliwe...

    Nera Ola32 czekam z niecierpliwością na wsze testowanie✊✊✊✊

    ładna cyferka Winter ! <3

    ja już Ci powiem 25.03 bez testowania ;)

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 20 marca 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KARO wrote:
    Dziewczyny, dostałam przed chwilą telefon , że 29.03 dostaniemy klucze do mieszkania :) :) Nareszcie! I tak sobie pomyślałam jakby to było pięknie odebrać w następny piątek klucze, nie dostać @ i zobaczyć 2 kreski. To byłby przepiękny koniec marca :)

    Super!! 😊 No więc masz własne 4M
    Życzę Ci 2 kreseczek na teście ✊

    KARO lubi tę wiadomość

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 20 marca 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera dzieki😘ale licząc z usg to 7 t5d 😁😁😁
    25.03 dlaczego bez testowania???? 😏😏😏

    Mysza1990 lubi tę wiadomość

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 20 marca 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi kochana - rozumiem Twoje obawy -zaufaj intuicji <3 Co do pierwszych linijek wpisu - dla mnie to czarna magia z lekka ale życzę Ci by jak najszybciej pojawił się upragniony cud (wszelkie leki ,zastrzyki nie są moją mocną stroną bo się na tym nie znam )

    Bibi25 lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 20 marca 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Winter86 wrote:
    Nera dzieki😘ale licząc z usg to 7 t5d 😁😁😁
    25.03 dlaczego bez testowania???? 😏😏😏
    bo ja siebie znam od podszewki ;) 25 pierwszy spadek ,26 drugispadek a 27 @ :)

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 20 marca 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adaska wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fabf29e97e5c.jpg
    Edyta to moja dziewczynka :)

    Adaska to jest mój piesek przyszłości 😁 zakochana jestem w nich😍 dom wybuduje i od razu kupuje!

    adaska lubi tę wiadomość

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4165 1569

    Wysłany: 20 marca 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrzcie jaki fajny kalkulator znalazlam :) kalkulator kiedy moze nastapic implantacja po podaniu dnia owulacji czy pierwszego dnia @ .. no i jak wol jest napisane ze najczesciej implantacja nastepuje w 9dpo ... a ja wtedy bete robilam :(

    https://www.countdowntopregnancy.com/tools/implantation_calculator.php

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2019, 20:14

  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 20 marca 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulaby fajna aranżacja pokoiku i kuchni

    Atyde jaka obszerna kuchnia... No i lokator jaki slodki😁

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • babydust1 Autorytet
    Postów: 4165 1569

    Wysłany: 20 marca 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a pieska tez mam :) king charles spaniela :)
    cos takiego mam https://psy24.pl/rasy-psow,ac99/cavalier-king-charles-spaniel-ulubieniec-krolewskiego-dworu,386

    mega polecam do domu :) nie dosc ze bardzo przyjazny dzieciom to nie wymaga dlugich spacerow 30min dziennie wystarczy, duzo spi, wiec nie teskni jak nikogo nie ma bo przesypia ten czas no i co mi sie najbardziej podoba NIE SZCZEKA :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2019, 20:13

    Nera1986, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Winter86 Autorytet
    Postów: 856 422

    Wysłany: 20 marca 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera no to rewelacja! 🤗🤗🤗❤️

    Mnie jak zaczęło boleć podbrzusze inaczej niż zwykle i zaczęła mnie zgaga pięć już przeczuwalam że coś jest na rzeczy plus sen - jak znak😏

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    34Lata
    Matka Polka na pełym etacie :D
    starania od sierpnia2018
    Pazdziernik 2018 Poronienie 5tc
    Luty 2019 Pozytywny test ciążowy -oczekuje kolejnego szczescia :)
    Niedoczynnosc tarczycy Ethyrox112

    💚💙💚💙💚💙💚💙💙💚💙💚💙💚💙💚


    💙Pawełek 05.11.2019 💙
  • Mishigami00 Autorytet
    Postów: 840 442

    Wysłany: 20 marca 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    Jutro wieczorem i sobota rano ??? a w skok temperatury poprawka


    Rano to u nas słabo :P Kurde nie wiem kiedy serduchować już a to przez to, że nie wiem kiedy jest owu tak na prawdę :/

    Cykle 26-28dni

    1.11.2019 - Cień na teście ciążowym
    2.11.2019 - II kreseczki <3

    4.11.2019 Beta Hcg: 188mIU/ml Progesteron 23,8ng/ml
    6.11.2019 Beta Hcg: 422,79mlU/ml Progesteron 26,5ng/ml

    30.11 Fasolka ma 1,5cm serduszko bije :)

    30.12 wygląda na synka 😉

    29.02 na 98% dziewczynka😍❤

    21.04 Znowu potwierdzona dziewczynka <3 Amelka <3


    8p3os65g13wi1n9z.png
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 20 marca 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    bo ja siebie znam od podszewki ;) 25 pierwszy spadek ,26 drugispadek a 27 @ :)
    Nera, ale jasnowidzem to Ty nie jesteś, nie wiadomo czy będzie tak jak mówisz, ja mimo wszystkim wierze w to, że Ci się uda i trzymam za Ciebie mocno kciuki kochana!! 😁

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 20 marca 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mishigami00 wrote:
    Rano to u nas słabo :P Kurde nie wiem kiedy serduchować już a to przez to, że nie wiem kiedy jest owu tak na prawdę :/
    jutro i w sobotę i w pon + w skok temperatury ?? :)

    Mishigami00 lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 20 marca 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mishigami00 wrote:
    Rano to u nas słabo :P Kurde nie wiem kiedy serduchować już a to przez to, że nie wiem kiedy jest owu tak na prawdę :/
    Mishigami serduchuj jutro wieczorem i w sobotę 😉

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 20 marca 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    Nera, ale jasnowidzem to Ty nie jesteś, nie wiadomo czy będzie tak jak mówisz, ja mimo wszystkim wierze w to, że Ci się uda i trzymam za Ciebie mocno kciuki kochana!! 😁
    jasnowidzem nie ale jeśli się nie udało to przyoszczędzę sobie czekania dwa dni :P ;)

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Olaa..32 Autorytet
    Postów: 2924 1419

    Wysłany: 20 marca 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    jasnowidzem nie ale jeśli się nie udało to przyoszczędzę sobie czekania dwa dni :P ;)
    Mam nadzieje, że żadnego spadku temperatury nie będzie 😁

    27.02.2025 - 39+3tc 49 cm i 2900g 👶🏻🩷

    05.2024 - 6tc 👼🏻💔

    02.11.21 - 38+4tc 54cm i 3120g 👶🏻💙

    07.2019 - 6tc 👼🏻💔

    age.png

    age.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 20 marca 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa..32 wrote:
    Mam nadzieje, że żadnego spadku temperatury nie będzie 😁
    Tez bym wolała bez spadku - no chyba ,że takiego po bogatej cioci hahaha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2019, 20:22

    Mishigami00 lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Mishigami00 Autorytet
    Postów: 840 442

    Wysłany: 20 marca 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera1986 wrote:
    jasnowidzem nie ale jeśli się nie udało to przyoszczędzę sobie czekania dwa dni :P ;)


    Nie będzie spadku Nera! piję dzisiaj piwko za zdrowie Wasze :P Alkoholikiem zostanę jak będę tak pić za Wasze pęcherzyki hah :D

    adaska lubi tę wiadomość

    Cykle 26-28dni

    1.11.2019 - Cień na teście ciążowym
    2.11.2019 - II kreseczki <3

    4.11.2019 Beta Hcg: 188mIU/ml Progesteron 23,8ng/ml
    6.11.2019 Beta Hcg: 422,79mlU/ml Progesteron 26,5ng/ml

    30.11 Fasolka ma 1,5cm serduszko bije :)

    30.12 wygląda na synka 😉

    29.02 na 98% dziewczynka😍❤

    21.04 Znowu potwierdzona dziewczynka <3 Amelka <3


    8p3os65g13wi1n9z.png
  • Mishigami00 Autorytet
    Postów: 840 442

    Wysłany: 20 marca 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra serducho jutro i w sobotę :P Trzymać kciuki dziewczynki :D

    Nera1986, adaska, nick nieaktualny, KARO lubią tę wiadomość

    Cykle 26-28dni

    1.11.2019 - Cień na teście ciążowym
    2.11.2019 - II kreseczki <3

    4.11.2019 Beta Hcg: 188mIU/ml Progesteron 23,8ng/ml
    6.11.2019 Beta Hcg: 422,79mlU/ml Progesteron 26,5ng/ml

    30.11 Fasolka ma 1,5cm serduszko bije :)

    30.12 wygląda na synka 😉

    29.02 na 98% dziewczynka😍❤

    21.04 Znowu potwierdzona dziewczynka <3 Amelka <3


    8p3os65g13wi1n9z.png
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 20 marca 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mishigami00 wrote:
    Nie będzie spadku Nera! piję dzisiaj piwko za zdrowie Wasze :P Alkoholikiem zostanę jak będę tak pić za Wasze pęcherzyki hah :D
    Padlam 😂 hahahaha
    Przyznaj się ! Ile litrów juz wypiłaś? 😂

    adaska lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
‹‹ 381 382 383 384 385 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ