X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Szczecińskie mamusie łączmy sie :)
Odpowiedz

Szczecińskie mamusie łączmy sie :)

Oceń ten wątek:
  • martaa14 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to wyńik z dzis Beta-HCG beta-HCG 34138,000 mIU/ml

    Gdzie sie podzialiście? Porządki przedświąteczne robicie?

    Helen lubi tę wiadomość

    m6jvo8rgtd70ljl9.png
    f2w3csqv3m15yhk0.png
  • asia656 Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się:) Jakoś ostatnio tyle na głowie, że tylko z doskoku czytałam co u Was a nie miałam czasu nic napisać.

    Widziałam, że pojawił się wątek Aniołków. Niestety i ja straciłam swoją pierwszą ciążę. Okazało się, że w 7tc płód obumarł i musiałam zgłosić się do szpitala :(
    Na szczęście kiedy tylko rozpoczęliśmy starania, nie musieliśmy zbyt długo czekać :)

    Moim lekarzem jest doktor Wojtek Głąbowski, również pracuje we wspomnianym Vitrolive, chociaż ja chodzę do niego do Medicovera.

    Trzymam za Was wszystkie kciuki :)

    mhsvi09k1xjdvhs9.png
  • martaa14 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez Wojciech glabowski haha. cóż za zbieg ;)

    Szkoda, ze tylko przyjmuje w vitrolive...

    m6jvo8rgtd70ljl9.png
    f2w3csqv3m15yhk0.png
  • martaa14 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedz mi czy wmedicoverze przyjmuje prywatnie? Jaka jest cena za wizytę?

    A tak w ogole to ja mam na nazwisko swiderska, a moj maz na imie Sławek...haha ale nie jest on wspomnianym ginekologiem :D ilekroć chodziłam do ginekologa/szpitala to kazdy pytał sie mnie czy to jakas rodzina...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2014, 17:59

    Helen lubi tę wiadomość

    m6jvo8rgtd70ljl9.png
    f2w3csqv3m15yhk0.png
  • asia656 Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiście śmieszny zbieg okoliczności z tym nazwiskiem:)
    Mam to szczęście, że mój mąż mógł mnie objąć swoim pakietem z pracy właśnie w medicoverze. Bardzo wygodnie tam się chodzi - wiele rzeczy można załatwić on-line (umówienie wizyty, rezygnacja, recepty, wyniki badań) a jego pakiet obejmuje sporo badań. W piątek wybieram się na badania prenatalne, za które też nie muszę płacić (na badanie idę do vitrolive do dr Węgrzynowskiego).

    Z tego co się orientuję pojedyncza wizyta w medicoverze kosztuje 140 zł.

    Muszę sobie też założyć jakiś ładny suwaczek :)

    vincaminor lubi tę wiadomość

    mhsvi09k1xjdvhs9.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia656 wrote:
    Moim lekarzem jest doktor Wojtek Głąbowski, również pracuje we wspomnianym Vitrolive, chociaż ja chodzę do niego do Medicovera.
    Bardzo fajny lekarz, robił ze mną wywiad przy mojej pierwszej wizycie w szpitalu w Policach. :)

    Jak się decydujecie na ginekologa z Medicover to warto wykupić sobie u nich podstawowy pakiet medyczny. Ja płacę 70 zł miesięcznie (umowa na rok) i mogę chodzić ile chcę do internisty, ginekologa, dermatologa i okulisty, do tego podstawowe badania krwi i moczu w cenie, zamawianie recept i parę innych sympatycznych dodatków. :)
    Mój lekarz też w Medicover przyjmuje to od razu jak wiedziałam, że do niego będę chodzić to wykupiłam sobie pakiet. :)

    Helen lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • asia656 Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor - mnie z kolei ze szpitala w Policach wypisywał Twój lekarz:) Również wspominam go bardzo miło. Poza tym u dr Brelika dwie ciąże prowadziła moja znajoma i także bardzo go chwaliła.

    mhsvi09k1xjdvhs9.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martaa14 wrote:
    A to wyńik z dzis Beta-HCG beta-HCG 34138,000 mIU/ml

    Gdzie sie podzialiście? Porządki przedświąteczne robicie?
    Świetny wynik, rośnijcie zdrowo :))

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia656 wrote:
    Melduję się:) Jakoś ostatnio tyle na głowie, że tylko z doskoku czytałam co u Was a nie miałam czasu nic napisać.

    Widziałam, że pojawił się wątek Aniołków. Niestety i ja straciłam swoją pierwszą ciążę. Okazało się, że w 7tc płód obumarł i musiałam zgłosić się do szpitala :(
    Na szczęście kiedy tylko rozpoczęliśmy starania, nie musieliśmy zbyt długo czekać :)

    Moim lekarzem jest doktor Wojtek Głąbowski, również pracuje we wspomnianym Vitrolive, chociaż ja chodzę do niego do Medicovera.

    Trzymam za Was wszystkie kciuki :)
    To wspaniale że tak szybko zaszliście w ciąże :) Gratulacje:)
    ostatnio nawet mój mąż wyczytał taką informację, że naukowo jest udowodnione, że najszybciej zachodzi się w kolejną ciążę w 1 cykl po poronieniu. Taka pociecha dla tych kobiet, które niestety tego doświadczyły, że warto się kochać, nawet jeśli spotykają się aż z takimi porażkami, bo szczęście może czaić się tuż za rogiem :).

    asia656 lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • Marta8880 Ekspertka
    Postów: 241 182

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co sądzicie o porodzie? Z zasłyszanych historii i opowiadań koleżanek to poród tylko w Policach. Podobno dobra opieka itp. Zaznaczam że to tylko zasłyszane historie bo ja dopiero w trakcie starań i kombinuje jak tu zaciążyć ;)

    3jgx3e3kfxdd9uap.png[/url]
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pewno będę rodzić w Policach jeśli mi się poszczęści. Znam ten szpital, personel jest fantastyczny po prostu.

    Miałam pecha i z poronieniem trafiłam do Zdrojów (bo było najbliżej). Baby na IP ginekologii po prostu bez serca, to jak mnie (i jedną jeszcze dziewczynę, która jak domyśliłam się przyjechała z tym samym) potraktowano to do prasy się nadawało. :/ Nie ma mowy, nigdy więcej tam nie wrócę. Szpital przyjazny dziecku? Może i tak. Ale kobiecie w ciąży na pewno nie. To co wyprawiały te pielęgniary sprawiło, że całe to wydarzenie było dla mnie jeszcze straszniejsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 08:47

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor wrote:
    Ja na pewno będę rodzić w Policach jeśli mi się poszczęści. Znam ten szpital, personel jest fantastyczny po prostu.

    Miałam pecha i z poronieniem trafiłam do Zdrojów (bo było najbliżej). Baby na IP ginekologii po prostu bez serca, to jak mnie (i jedną jeszcze dziewczynę, która jak domyśliłam się przyjechała z tym samym) potraktowano to do prasy się nadawało. :/ Nie ma mowy, nigdy więcej tam nie wrócę. Szpital przyjazny dziecku? Może i tak. Ale kobiecie w ciąży na pewno nie. To co wyprawiały te pielęgniary sprawiło, że całe to wydarzenie było dla mnie jeszcze straszniejsze.

    Z tym samym poronieniem (sprawa ciągnęła się cały miesiąc) później dwa razy byłam na oddziale w Policach - zupełnie inne podejście. Za drugim razem przyjęli mnie dzień przed Wigilią - już byłam psychicznie tak zjechana, jeszcze zagroziła mi wizja świąt w szpitalu więc łatwo sobie wyobrazić w jakim byłam stanie - roztrzęsiona, zaryczana - no w rozsypce... pielęgniarka dyżurna doglądała mnie (chociaż nie musiała, bo nic poważnego się nie działo) co 30 minut, zawsze z dobrym słowem, nawet obiad mi zorganizowała, chociaż przyszłam na oddział już po.

    Jej, przepraszam za śmiecenie - chciałam dopisać ostatni akapit a zamiast "edytuj" wcisnęło mi się "cytuj" i nie zauważyłam. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 08:53

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • asia656 Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    To wspaniale że tak szybko zaszliście w ciąże :) Gratulacje:)

    Bardzo dziękuję :) Ja również mocno w Was wierzę i ściskam kciuki :)

    Na poród również nastawiam się na Police. Byłam tam na zabiegu i tak jak vincaminor napisała, opieka była fantastyczna - troskliwa i dbająca o pacjentki.

    Zresztą do Polic mam bliżej niż do Zdroi :)

    mhsvi09k1xjdvhs9.png
  • asia656 Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm, coś mi nie wyszło :)
    To miało być poza cytatem:
    Bardzo dziękuję :) Ja również mocno w Was wierzę i ściskam kciuki :)

    Na poród również nastawiam się na Police. Byłam tam na zabiegu i tak jak vincaminor napisała, opieka była fantastyczna - troskliwa i dbająca o pacjentki.

    Zresztą do Polic mam bliżej niż do Zdroi :)

    mhsvi09k1xjdvhs9.png
  • martaa14 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam w Zdrojach, ale tylko z tego względu ze moja ciocia tam pracuje. Wiec troche miałam dobrze ;) leżałam w sali jednoosobowej, ale to dlatego ze na dzien porodu nie było wiecej pacjentek :D fakt opieka ciężarnej katastrofa, nawiązałam lekarki tylko na obchodzie. Co do dzieci to tak średnio, łaziły cały czas, pytały ale jak miałam problem to troche zostałam olana... Ja z kolei mam dalej do Polic niz do zdroi, ale zobaczymy jak wyjdzie tym razem...

    W policach z kolei byłam na drożności jajowodów, to byłam miłe przyjęta.

    m6jvo8rgtd70ljl9.png
    f2w3csqv3m15yhk0.png
  • martaa14 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cisza, żadna sie nie odzywa...

    m6jvo8rgtd70ljl9.png
    f2w3csqv3m15yhk0.png
  • asiaaaaaa Ekspertka
    Postów: 173 147

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 02:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy mogę się dołączyć choć się nie staramy ?? Wychowałam się w tym mieście piękne miasto od 2009 nie ma mnie A może kiedyś wrócę . Ja też poronilam. pierwszą ciąża piękna synek zdrowy śpi koło mnie :-) potem ciąża pozamaciczna2012 rok. Zaszlam w święta tamtego roku znów lecz moje szczęście trwało 20 tyg :-[ następna ciąża znów poronienie w 5 tyg czyszczona i nie doczekalam @ po czyszczeniu ciąża niespodzianka szok mieliśmy się dopiero zacząć w tym miesiącu starać A tu akuku :-P opowiadam wam to bo każda z nas zasługuje na te szczęście i walczymy jak lewicę aż się udaję taka nasza natura :-)

    Helen, martaa14 lubią tę wiadomość

    gannrjjgdd819noa.png
    Oliver ma 6 lata :* Devin ma roczek :*
    Can ur.26.04.2014 zm.26.04.2014 21tydzien[*]
    Anialkow w niebie 5 [*]
  • martaa14 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, pewnie zapraszam i życzę powodzenia :)

    A gdzie mieszkasz w tej chwili? Miałas robione jakies abadania skad te poronieńia?

    m6jvo8rgtd70ljl9.png
    f2w3csqv3m15yhk0.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ;)

    Martaa14 Gratuluję ciąży i zazdraszczam,,pozytwnie,, oczywiście :)

    Aj czlowiek sie zastanawia kiedy to nastapi w koncu:(...
    My juz z męzem dalismy spokoj, zero lekarzy juz mamy dosyc tych wyjazdów po tylu lekarzach...im wiecej jezdzilismy tym bardziej sie spinalismy!

    Mąż lyka witaminy, ja Zioła Ojca Sroki i czekamy...

    Lekarze twierdza ze skoro jedno mamy, z drugim zaszłam (poronilam) to i bedzie trzecia ciąża, wiec chyba tego bede sie trzymac...:)Mamy dopiero po 30 lat.
    Pozdrawiam

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • martaa14 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos dziewczyny nam pouciekały chyba? Co tam u was słychać?

    U mniemano tako, ciężkie czasy ostatnio, złe sie czuje, nie mam na nic siły a moj bąbel non stop chce mnie tylko dla. Siebie :/ dobrze, ze maz dzis przyjeżdża...

    m6jvo8rgtd70ljl9.png
    f2w3csqv3m15yhk0.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ