X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Szczecińskie mamusie łączmy sie :)
Odpowiedz

Szczecińskie mamusie łączmy sie :)

Oceń ten wątek:
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, witamy Stiffi :)
    niedługo będziesz cieszyć się ciążą, prowadzisz monitoring lub wykres, może to kwestia tylko trafienia w owulację?
    Podobno z porannego seksu żołnierzyki najdłużej przeżywają, taki plusik ;)

    feegu6l.png
  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie prowadzę wykresu, monitoringu, nic, nie mierze temperatury itd. :) nie chce się nakręcać , to oczekiwanie od @ do kolejnej @ to zmora jakas, a ja mam cykle przeważnie 33 dni :) wieć dlugo czekam :( w tym miesiącu przytulanko będzie co 2-3 dni :) więc w razie "w" powinny wytrzymać do owulacji jak dokladnie w ten dzień nie trafimy :)

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane faktycznie ucichło tu trochę.Piszcie dziewczyny częściej;)
    Ja na pocz.lutego jadę do Vitrolive do dr Brelik. jeszcze u niego nie bylam wiec mam obawy jak zareaguje,jaki będzie i w ogóle...?
    Wcześniej chodziłam do Baczkowsk. ale juz ten tydzień pracuje ostatni raz w VL ale czemu to niewiem.
    Pzdr.

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Katiesz16 Przyjaciółka
    Postów: 119 88

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, tez bylismy w vitrolive w grudniu. Badanie nasienia wsszystko ok, mialam tez usg byly dwa pecherzyki 20mm I 16 mm ale nic nam nie wyszlo 12.01 dosalam @. Staramy sie juz 7miesiac. Nigdy nie mieszkalam w szczecinie ale mam tam mieszkanie Na Kazimierza Krolewicza. Od 10lat mieszkam w UK a pochodze z miejscowosci oddalonej Od szczecina jakies 60km

    Stiffi- UK a gdzie dokladnie? Jesli moge Zapotec?

    Pozdrawiam.

    w4sqvfxmrcz0kbtk.png

    gann90bvdh315n97.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    Ja na pocz.lutego jadę do Vitrolive do dr Brelik. jeszcze u niego nie bylam wiec mam obawy jak zareaguje,jaki będzie i w ogóle...?
    Dr Brelik jest świetny, chodzę do niego już od ponad roku i dopiero od niego uzyskałam konkretną pomoc. Przed pierwszą wizytą miałam straszne wątpliwości, bo 10 lat "przejeżdżałam" się na ginekologach... teraz wiem, że jego nie zamienię na nikogo innego - fachowiec i przemiły człowiek przy okazji. :)

    BATTINKA lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiesz16 wrote:
    Hej, tez bylismy w vitrolive w grudniu. Badanie nasienia wsszystko ok, mialam tez usg byly dwa pecherzyki 20mm I 16 mm ale nic nam nie wyszlo 12.01 dosalam @. Staramy sie juz 7miesiac. Nigdy nie mieszkalam w szczecinie ale mam tam mieszkanie Na Kazimierza Krolewicza. Od 10lat mieszkam w UK a pochodze z miejscowosci oddalonej Od szczecina jakies 60km

    Stiffi- UK a gdzie dokladnie? Jesli moge Zapotec?

    Pozdrawiam.

    okolice Manchesteru i Liverpool :) a Ty ?? :) Chętnie bym sobie porozmawiała z Tobą na temat mieszkania w UK , bo ja tutaj się źle czuje :(

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vincaminor dzięki kochana za info.mam nadzieje ze będę miała takie samo zdanie...:) i ze dr nie potraktuje mnie źle tylko dlatego ze bylam wcześniej u dwóch innych lekarzy w VL...ach...juz się nie mogę doczekać tej wizyty.Moze w końcu jakieś konkrety...

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Katiesz16 Przyjaciółka
    Postów: 119 88

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stiffi wrote:
    okolice Manchesteru i Liverpool :) a Ty ?? :) Chętnie bym sobie porozmawiała z Tobą na temat mieszkania w UK , bo ja tutaj się źle czuje :(

    Stiffi JA Londyn. Jak narazie to na NHS chetnie ponazekam bo opieka okrutna:(

    w4sqvfxmrcz0kbtk.png

    gann90bvdh315n97.png
  • martaa14 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Stiffi :)

    Ja jutro ide robic wyniki, a w piatek mamy pierwsze badanie prenatalne...

    Ogólnie to ta ciąże znoszę gorzej jak pierwsza, jeny jest masakryczne a to dopiero poczatek :/

    Helen lubi tę wiadomość

    m6jvo8rgtd70ljl9.png
    f2w3csqv3m15yhk0.png
  • asia656 Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :)
    Udało mi się podleczyć, chociaż na początku stosowałam wyłącznie domowe sposoby. Niby przechodziło, ale ciagle trzymał mnie lekki kaszel i katar. Od trzech dni biorę syrop dla kobiet w ciąży i karmiących, który poleciła mi koleżanka - Prenalen. Jeśli, którąś z Was dopadnie przeziębienie, szczerze polecam. Nawet katar prawie przeszedł.

    Martaa14, do jakiego lekarza idziesz na badanie prenatalne? Daj znać, jak było :) Mam nadzieję, że Twoje dolegliwości ustąpią i nie będą Cię trzymać zbyt długo.

    Ja wczoraj byłam na wizycie u mojego lekarza - wszystko dobrze, dzidziuś rośnie. Tylko trochę wyniki moczu mam średnie, ale dostałam już globulki na podleczenie.

    Ja 3 lutego mam usg połówkowe. Aż nie mogę uwierzyć, że tak szybko czas leci :)

    Helen lubi tę wiadomość

    mhsvi09k1xjdvhs9.png
  • Kitaja Autorytet
    Postów: 1649 1649

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc szczecinianki,grtuluje wszystkim mamusia i mocno trzymam kciuki za przyszle mamuśki i siebie sama;)

    martaa14, Helen, asia656 lubią tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie coreczko
    d8d0698bd2.png
    Kiry AA
    MTHFR hetero
    PAI-4 homo
    Celiakia
    Słaba morfologia nasienia

    5 👼
    1👦 Jaś ♥️

    Leki:clexane 04,acard 150mg,metyle,luteina, duphostan
  • martaa14 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,

    Wiec, byłam u swojej ginekolog. W tej ciazy chodzę na bezrzecze do prywatnego gabinetu.

    Z dzidzia jest wszytsko ok, pobrali mi krew na test podwójny. Dzidzi ma 5,5 cm :)

    Dolegliwości powoli mijają, mam juz zdecydowanie większy apetyt, ale za to cycki bol masakrycznie buuuu :/ u mnie jak zwykle z pewnymi wynikami jest średnio, a inne sa ok. Jak zwykle zreszta.

    asia656, Helen lubią tę wiadomość

    m6jvo8rgtd70ljl9.png
    f2w3csqv3m15yhk0.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    Hej kochane faktycznie ucichło tu trochę.Piszcie dziewczyny częściej;)
    Ja na pocz.lutego jadę do Vitrolive do dr Brelik. jeszcze u niego nie bylam wiec mam obawy jak zareaguje,jaki będzie i w ogóle...?
    Wcześniej chodziłam do Baczkowsk. ale juz ten tydzień pracuje ostatni raz w VL ale czemu to niewiem.
    Pzdr.
    Brelik jest bardzo miły i kulturalny, na pewno z niego jako człowieka będziesz zadowolona.

    BATTINKA lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • asia656 Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    martaa14 cieszę się, że z dzidzią dobrze, no i że z Tobą też już lepiej :)
    Mi zaczął brzuszek rosnąć, tak jak wcześniej można byłoby zgonić na duże wzdęcie, tak teraz mam wrażenie, że w ciągu 2 tygodni zrobił się bardziej ciążowy :)

    martaa14 lubi tę wiadomość

    mhsvi09k1xjdvhs9.png
  • Hollywood Rose Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 10:16

    w57vrjjgxfn4as1m.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a ja juz wiem ze m@lpa przyjdzie :(( buu.ja juz mam dość znów mnie lapie mega dol kiedy w końcu sie uda...:(
    Juz nie długo wizyta mam nadzieje ze choć tam cos drgnie.

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • martaa14 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez brzuch powoli rosnie, a jeszcze nie mówiliśmy nikomu... Czas chyba powiedzieć ;)

    Teraz szukam zlobka dla młodego mojego, bo juz z moimi nerwa i troszke cieżko czasem, az strach sie przyznać :( poza tym nie bede miała siły az tyle sie nim zajmować, jakies rozwiazanie to jest. A pózniej jak juz dzidzia podrośnie,to albo zrezygnuje ze zlobka albo dalej bedzie chodził... Przynajmniej bobasy sie i bedzie miał kontakt z rówieśnikami :)

    Inesska w jakim wieku masz dzieciątko? Przyjdzie czas i na was :)

    m6jvo8rgtd70ljl9.png
    f2w3csqv3m15yhk0.png
  • Hollywood Rose Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 10:16

    w57vrjjgxfn4as1m.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja córa 7 :) a tu dalej ni widu ni słychu drugiej fasolki :(

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • martaa14 Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie myślcie o tym, musicie sposxic z tonu. Miałam tak przy Kubie, juz mielismy kończyć i zaczynać inseminacje. I sie udało, a mówiłam, ze koniec jak bedzie to bedzie... Także trzymam kciukasy za Was i wysyłam moje wirusy !!!

    Hollywood Rose, Helen lubią tę wiadomość

    m6jvo8rgtd70ljl9.png
    f2w3csqv3m15yhk0.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ