X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?
Odpowiedz

szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?

Oceń ten wątek:
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 27 lutego 2021, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dobrze byłam u siory jeszcze na kawkę;) niby mają zajrzeć o 20 ale ciekawe...lubisz horrory?;p kurna uwielbiam Cie ;p dawno też żadnego nie oglądałam może czas najwyższy 😁 i prawidłowo wypij za nasze zdrowie 😀 ja już dawno nie depilowałam maszynka tylko rach ciach 😅

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 27 lutego 2021, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak uwielbiam horrory ale te psychologiczne a nie te co krew sika w kazde strony.. mi najbardziej podobał się " Sinister" o kurde mega horror na banie siada 😜 już Twoje zdrówko wypite 😁😁 ja nogi to depilator i maszynka, pachy tylko maszynka a bikini wosk 😁 chciałabym laser ale trochę droga sprawa. I co była siostra o 20? Ja jestem mega zła na swojego ale to dłuższa sprawa 😔

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 27 lutego 2021, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nie mogę! Też uwielbiam psychologiczne i sinister też mi się podobał a oglądałaś zakonnice?;) to ja pije Twoje teraz hehe a siora przyszła ale po 21... nigdy nie byłam na bikini wosku;p tylko maszynka ale chyba czas najwyższy 😅
    Zadziwia mnie ze mamy tyle wspólnego 🙂
    Az tak zle ?

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 27 lutego 2021, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak oglądałam a oglądałaś "the boy" ? Pierwsza część i druga z tamtego roku my właśnie dzisiaj drugą oglądaliśmy..ale pierwsza o wiele lepsza.. mnie też to szokuje że tak jesteśmy do siebie podobne. Już wcześniej miałam pytać masz fb albo instagram? A co do mojego to szkoda gadać 😕

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 27 lutego 2021, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak oglądałam ale jedynkę nawet nie wiedziałam że dwójka jest ;) mi jeszcze się podobały części naznaczonego , obecność mega ;) mam i to i to ;) i zastanawiałam sie czy wiesz jak mam na imię bo w ogóle nie pamiętam czy Ci mówiłam;) dobrze nie wnikam jak będziesz miała ochotę to opowiesz ;)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 27 lutego 2021, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O obecność super mu też się podobało... nie mówiłaś.. zgaduję po nicku że masz na imię Monika? 😜 Ja jestem Magdalena 😁 powiem jak nie będzie się gapił co piszę 🤣🤣🤣

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 27 lutego 2021, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha michalina 😁 wiem ze Magdalena;)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 27 lutego 2021, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a miałam strzelać z Michaliną... masz piękne imię 😁 hmm ciekawe czy Cie znajdę na fb albo insta 🤣

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 27 lutego 2021, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena Jabłońska na fb a na instagramie magdalena.jablonska8 . Na fb masz zdjęcie z jakiegoś wesela piękna niewiasta? A na insta wszystkie takie same? 🤣😜

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 27 lutego 2021, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ;p ale na insta wszystkie takie same nie są;p tylko główne;p

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 27 lutego 2021, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka Ty ładna jesteś 😁😁❤ a to nie mogę Cię na insta znaleźć chyba

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 27 lutego 2021, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej kochana jesteś;) Ty też ❤a my się zastanwiamy ile Twoj mąż ma wzrostu?;) może ja prędzej Cie znajdę na insta ;)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 27 lutego 2021, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ma 190 cm no kawał chłopa 😜😜 ale ja lubię wszystko co duże 🤣 no spróbuj zdjęcie mam to samo co na fb o i znalazłaś a bo Ty prywatna na insta jesteś... ja tam na instagramie szaleje 🤣🤣🤣

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 27 lutego 2021, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe kiedy też byłam dla wszystkich ale ostatnio mnie wkurzają ludzie;p hehe mój też ma 186 😁

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 27 lutego 2021, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HAHA oj coś czuję że na prawdę byśmy się dobrze dogadali 🤣 takie same oszołomy 🤣🤣 kurde dobra idę spać bo mój już sapie jak lokomotywa a ja rano będę jak zombi 😜 miłych snów, do jutra 😁❤

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 27 lutego 2021, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha dobre ja chyba będę zombie ;) dobranoc

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 28 lutego 2021, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej i jak tam dzisiaj? Ja jestem pół przytomna i do tego mój bezczelnie mnie obudził a tak dobrze mi się spało... ale zemszcze się jak będzie chciał mieć drzemkę w dzień 😜

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 28 lutego 2021, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja jeszcze w łóżku nie możemy się zwlec ;) trochę ciężko...

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 28 lutego 2021, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszłam później znowu spać 🤣 teraz najadlam się pierogów i chyba znowu pójdę spać 🤣😜

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 28 lutego 2021, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nieźle;p u mnie dzień lenia 😁 ale musze obiad jeszcze zrobić ech

‹‹ 35 36 37 38 39
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ