X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?
Odpowiedz

szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?

Oceń ten wątek:
  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 25 lutego 2021, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo w sumie większość czasu sami jesteśmy to tak jakby jej nie było z nami. Moja mama się rozwiodła z moim ojcem i to była jej najlepsza decyzja, ja swojego ojca nie chce znać, ciężka przeszłość za nami. I teraz jest samotna ale mówi że tak jej lepiej. Ale gdzie tu teraz jechać jak wszędzie zaraz znowu czarna strefa będzie 😭😜

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 25 lutego 2021, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no rozumiem to dobrze dla niej jak taka ciężka sytuacja to wiadomo....moja mama też sama ale mój tata zmarł jak miałam 12lat... Ja to dużo starsze rodzeństwo mam to wiesz ;p podobno wpadka byłam hehe
    A wyjechałabym mam nadzieję że nie będzie źle... chociaż ja to taka optymistka A zawsze wychodzi odwrotnie

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 25 lutego 2021, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bardzo Ci współczuję. Ja też mam starszą siostrę o 10 lat 😉 ja też już boje się pozytywnie nastawiać i planować bo zaraz moje plany szlag trafia 😜 kurde 4 dc a krwawie jak cholera cały czas... I pełno skrzepów mam w tym miesiącu a zazwyczaj nie mam. A Ty juz po okresie?

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 25 lutego 2021, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój brat był 15 lat starszy;) noo masakra lepiej nie planować;) też któregoś razu miałam pełno skrzepow i się zastanawiałam o co chodzi... a teraz to ja jeden dzień okresu może miałam większy a takto plamienia... nawet brzuch mnie bardzo nie bolał...my to mamy ciągle rozkminy 😁

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 26 lutego 2021, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No daj spokój ciągle coś 🤣 nie no ja jak gdzieś w tym roku nie odpocznę to naprawdę oszaleje 🤣 dzisiaj mam gosci i jakoś już nie mamna to siły..w sumie to goście mojego męża to może ja sobie gdzieś wyjdę a on niech się męczy 😜🤣

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 26 lutego 2021, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo;p muszę wyjechać bo się udusze 😅 na pewno mąż będzie zadowolony jak wyjdziesz i go zostawisz 😁 zapraszam do mnie 😅 ale tak gości to i posprzątać i naszykować więc jak już przyjdą to ja zawsze zmęczona 😂

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 26 lutego 2021, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak i mam projekt do dokończenia więc myślę ze do 12 mi się zejdzie o ile klient nie będzie chciał poprawek, a jeszcze muszę posprzątać.. a oni na 17 maja już być :/ myślę że zrobię jakąś deskę serów i wystarczy :P wyjmę z opakowania i gotowe haha :P tak mógłby się zdziwić " kochanie to Ty się zajmij gośćmi a ja jadę do Łodzi" :P:P

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 26 lutego 2021, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo to wczesnie te goście jak na piątek;p idealna deska serów i salateczka 😁 o widzisz a nawet bliżej niż do Łodzi bo to jest miejscowość między lowiczem i Skierniewicami 😁 mój to tez mówi że dobrze nowa znajoma mam 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2021, 08:40

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 26 lutego 2021, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to jest jak sa goście z dziećmi 😜 o widzisz to jak znalazł będę szybciej u Ciebie 😁 moj to juz nawet się nie pyta gdzie tak intensywnie piszę bo juz wie że do Ciebie 😁😜

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 26 lutego 2021, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem ;p autostrada moment do mnie 😁 o widzisz to dobrze ;)
    Nie no trzeba się spotkać kiedyś;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2021, 11:07

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 26 lutego 2021, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale miałam później zapitol w pracy myslalam że nie wyjdę 😆 a na koniec jeszcze szczeniaki do schroniska przywieźli i jeden taki dzik , zostałam obszczana i obsrana 🤣

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 26 lutego 2021, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha no to nieźle. No my tez stwierdziliśmy ze musimy się kiedyś spotkać. Bo i ja juz po gościach 😁 więcej się narobiłam niż to warte 🤣 to dawaj mi te szczeniaki mi tak brakuje pieska 😭

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 26 lutego 2021, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O super 😁 szybko sie zwinely te goście i jak było?;) ja czekam na sąsiadkę mamy iść na spacer chyba że mnie znowu zrobi w ch....🤣 te to dziki i duże będą ale kiedyś jak trafi się jakiś fajny to chętnie Ci przywiozę;)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 27 lutego 2021, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wczoraj padłam, 21 a ja juz spałam... oh jak dobrze ze jest weekend i tym razem spokojny w domu 😁 a Ty jakieś plany? Wczoraj mnie moj wkurzył bo się podpił a jak jest podpity a ja trzeźwa to mnie strasznie wkurza 😜

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 27 lutego 2021, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to szybko ja do 2 siedzialam i sąsiadka kupiła tequile i jeszcze maca jadłam....troche główna boli ale na szczęście dużo nie wypiłyśmy;) mój to poszedł spać o 20 bo 2.40 wstawał do pracy... w zasadzie żadnych planów nie mamy bo jutro mąż znowu na noc... więc pewnie posiedzimy w domu razem a Wy jakieś plany ?;)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 27 lutego 2021, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o proszę jak Ci dobrze było :P no Twój ma przekichane z tymi zmianami ale nic się nie poradzi taka praca. my dzisiaj bez planów i mi się to bardzo podoba bo chce w domu odpocząć sama, bo za tydzień znowu na urodziny jedziemy. Mam w planach lepieć dzisiaj z mamą pierogi ruskie i z grzybami więc trochę nam się zejdzie pewnie :D

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 27 lutego 2021, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszne te służby czasem ma najgorzej że musi dojechać do Warszawy na 5 rano czasem wi3c tak właśnie wstaje... Ja właśnie pokroiłam sałatkę warzywna z mamą i biorę się za sprzątanie bo jeszcze chce na cmentarz skoczyć.. .. uwielbiam pierogi ❤ mniam 😁 w sumie też chętnie posiedzę w domu ;) kogo tym razem urodziny? A Ty z jakiego miesiąca jesteś w ogóle?

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 27 lutego 2021, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym razem urodziny chrześnicy mojego męża, więc znowu u jego rodziny :P:P ja jestem z listopada a mój z marca więc niedługo i jego urodziny :P a Ty? jaki miesiąc? kurde ale mi się chce spać dzisiaj... daleko masz na cmentarz? bo ja mam cmentarz pod nosem :P

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 27 lutego 2021, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dużo macie chrześniaków? Ja z września a mój lipiec 😆 mi narazie nie bo jakoś się robota zajęłam;) ale pewnie wrócę i mi się zachce ;p n cmentarz gdzieś z 5km ale jadę samochodem bo coś tam do zabrania jest .... mam nadzieję że dola nie złape bo czasem tak mam jak wracam ;)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 27 lutego 2021, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi sobota zleciała przy tych pierogach. A Ty jak tam po cmemtarzu? Mamy po jednym chrześniaku na szczęście 😉 teraz czas na jakiś horror i na co? Na Desperadosa 🍻🍻🤣🤣🤣 a nawet dwa 😂😂 wydepilowałam w końcu nogi i mam cale czerwone 😕😜

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ