X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?
Odpowiedz

szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?

Oceń ten wątek:
  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 22 lutego 2021, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsze siwe włosy już miałam w wieku 20 lat 😪 no ja ogólnie na blond się farbuje to też co chwilę....tak wzięłam wolne bo w sumie na 12 zaczym dojadę zaczym co to bez sensu do pracy na trochę;) kurde próbuje sobie przypomnieć czy pytałam czym się zajmujesz ale za cholere nie mogę sobie przypomnieć 🤣

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 22 lutego 2021, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha a nie pamiętam czy pytałaś. Pracuję w reklamie jestem takim projektantem grafikiem 😉 no tak i pół dnia Ci zleci to lepiej mieć wolny cały dzień i na spokojnie sobie załatwić. A ja jakaś zła jestem ale to pewnie ten okres tak na mnie działa.

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 22 lutego 2021, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ciekawie ciekawie;) pewnie przez okres najlepiej na to zwalić i może zmiana pogody ;) ja idę może ruszę się chociaż z pieskiem na spacer ;)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 23 lutego 2021, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi okres na wieczór dal popalić... myślałam że padnę w bólu...noc nie przespana, jestem półprzytomna a mam wazny projekt do dokończenia zwłaszcza że klient marudny i tak już kilka poprawek chciał. Ech teraz też już zaczyna boleć. Muszę wziąć ze 2 proszki odrazu zjeść śniadanie zrobić litr kawy i szybko wykonać pracę. A Ty koniecznie daj znać jak po wizycie.

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 23 lutego 2021, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj kochana współczuję Ci bardzo mam nadzieje ze jutro już będzie lepiej ...dobrze dam znać;)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 23 lutego 2021, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam już po wizycie?

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 23 lutego 2021, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak już dawno ale mama ze mną pojechała i pół dnia na mieście nogi mi odpadna...🤦‍♀️
    A ogólnie to pani ginekolog konkret obrazu skierowania na badania mi dala jeszcze raz prolaktyna progesteron I tsh a mężowi badanie nasienia w Łodzi w salve i inne witaminy mi dala żeby brać... ogólnie to jakaś roztrzęsiona byłam i mówi że pewnie przez to w cały świat mi wyszła prolaktyna... I ogólnie żeby te badania zrobić po świętach a teraz wrzucić na luzzz i poszaleć z mężem przestać o tym myśleć... Jeszcze zwróciła uwagę że po covidzie powinno się z 3 mce odczekać bo w zasadzie nie wiadomo ile to się utrzymuje w organizmie itp... także sama nie wiem nic nowego ale czuje ze ona nas ogarnie bo konkret gadała .. a Ty jak się czujesz?

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 23 lutego 2021, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super.... no widzisz już jakiś plan.. czyli zaczynasz coś działać 😁 No i badanie męża nie ominie 😉 a mi oczy już krwią naszły od laptopa 😂 ja jutro na fsh zobaczymy czy się pogorszyło

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 23 lutego 2021, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby plan ale żaden bo żeby wyluzowac 😅 o to ładnie to jest masakra mnie tez czasem już tak bola że szok ;p tego samego dnia masz wyniki ? Teraz czekamy na Twoja wizytę;)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 23 lutego 2021, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak ale jakieś badania tam kazała porobić no i męża zbadać.. wiesz to dopiero początki to zawsze tak mówią... ale aż tak to nie luzuj bo pamiętasz co Ci mówiłam? 😜😂 tak, jutro popołudniu już powinny być. No moja dopiero 5 marca 😉

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 23 lutego 2021, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam pamiętam ale moze ten miesiąc dobrze zrobi postaram się o tym nie myśleć czerpać z tego przyjemność a po świętach porobimy badania na spokojnie;) a to długo już w przyszłym tygodniu ;) trzymam kciuki 😀

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 24 lutego 2021, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no okres świąteczny to nic nie zaszkodzi jak sobie wyluzujesz...akurat od wiosny nowa siła i działania...to teraz pomyślcie tylko o sobie i cieszcie się sobą 😁

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 24 lutego 2021, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki mam plan zobaczymy co wyjdzie 😁 wczoraj była ta koleżanka co ostatnio ppwieziala że jest w ciąży i mówi że głupio jej było bo tak szybko się trafiło a my tyle nie możemy...

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 24 lutego 2021, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sie dziś czujesz ? Bo ja to mam tak strasznie ciężka gloweeee

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 24 lutego 2021, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No glowa mi wybuchnie chyba dzisiaj... dopiero wróciłam z pobrania bo jeszcze na małe zakupy skoczyłam... nie wiem czy lubisz jak ktoś tak do Ciebie mówi że przeprasza za swoją ciążę i przykro ze szybciej od Was.. ja już to przechodziłam 😂😜 teraz jak ktoś zaczyna to mu przerywam albo zaczynam pić jak jest to na jakimś spotkaniu 😂 popadnę w alkoholizm kiedyś 🤣🤣

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 24 lutego 2021, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekamy na wyniki ;) i jak coś ciekawego kupiłaś?;) hmm wiesz dopiero mi się to przytafilo i ogólnie jakoś tak olalam powiedziałam że się cieszęze się udało i tyle w sumie...haha też o tym pomyślałam bo za każdym razem jak dostanę okres to pije ;p zle z nami hehe

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 24 lutego 2021, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to wpadłam do Rossmanna i trochę kosmetyków w promocji kupiłam.. reszta jeszcze zamknięta była. Poluję strasznie na ogrodniczki ale nie mogę żadnych fajnych znaleźć. Haha oj tam lepiej żebyśmy w końcu przestały mieć te okresy 🤣 w piątek mam gości chyba w końcu męża wspólnik z żoną mają wpaść i ona w drugiej ciąży to znowu będę piła 🤣😂

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 24 lutego 2021, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja też szukałam ale chciałabym przymierzyć a nie zamawiać na oko ;) haha byłoby idealnie 😁 o widzisz to mogę wpaść do towarzystwa bo mój cały weekend w pracy ;p

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 24 lutego 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja chce przymierzyć właśnie bo boje się że będę śmiesznie wyglądała 😜 to zapraszam kupie winko i dotrzymasz mi towarzystwa 😁😁 bo oni mają takie nie dobre dziecko że muszę klatkę z chomikiem chować przed nią 😂

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 24 lutego 2021, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie o to chodzi;) gorzej jak się upijemy😅 oo masz chomika?;)

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ