X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?
Odpowiedz

szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?

Oceń ten wątek:
  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 24 lutego 2021, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchaj no na pewno się upijemy 🤣🤣 ale może być wesoło 😁😁 tak po śmierci mojego ukochanego psa nie byłam gotowa na następnego ale potrzebuję zwierząt w swoim życiu i mam chomiczke dżungarską białą. Jest nie dobra i gryzie ale ją kochamy i wiesz jak ma na imię? Tequila 🤣🤣🤣

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 24 lutego 2021, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha na pewno 😁 fajnie fajnie też kiedyś miałam chomiki świnki morskie i króliki miniaturki także rozumiem 😁 o super imie ;p właśnie uświadomiłaś mi że dawno tequili nie piłam hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2021, 17:00

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 24 lutego 2021, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha i juz wiadomo co byśmy piły jakbyśmy się spotkały 🤣🤣 mam wyniki i w tym miesiącu fsh wynosi 13. Przecież ja osiwieje jeszcze bardziej w tamtym miesiącu ponad 27 a teraz 13 no ja juz nic nie rozumiem.

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 24 lutego 2021, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie są normy? Też są różne na każdą fazę cyklu ?

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 24 lutego 2021, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziom FSH i LH sprawdza się pomiędzy 2 a 5 dniem cyklu (najczęściej w 3 dniu). Normy hormonu FSH w tych dniach cyklu powinny wynosić od 3 do 12 mIU/ml, takie coś znalazłam. W październiku miałam powyżej 15 w styczniu powyżej 27 a teraz 13 wszystko badane w tym samym dniu cyklu

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 24 lutego 2021, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli w cały świat...i dopiero skonsultujesz to na wizycie? Nie znam się na tym tak bardzo...chociaż mam nadzieję że to nie jest zły wynik...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2021, 20:22

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 24 lutego 2021, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak już czekam ja wizytę I może czegoś więcej się dowiem i zapytam od czego to jest zależne że tak różne wyniki są.

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 24 lutego 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że się podlamalas....ale rozumiem Cie doskonale... mam tylko nadzieję że dobrze będzie;)

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 24 lutego 2021, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie podłamałam się tylko ciągle nie wiem na czym stoję 😉 i coś szaleją te moje hormony i jajniki 😉 tak jakby się coś chciało poprawić. Akurat na wizytę mi owulacja przypada to na usg zobaczymy jak pęcherzyki wyglądają 😉 a jak bedzie źle to znowu trzeba się napić 🤣🤣

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 24 lutego 2021, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze chociaż sprawdzi w środku cyklu jak owulacja ;p haha oczywiście a później pójdziemy razem do AA;p

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 25 lutego 2021, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha a na końcu do psychiatryka 🤣🤣🤣 lepiej żebyśmy miały te dzieci bo jakoś kiepsko to widzę 🤣 ale grunt że możemy się z czegoś pośmiać a nie chodzimy ciągle załamane 😉

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 25 lutego 2021, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha to dopiero by było;p oczywiście że tak załamywanie gorzej by nam wyszło a takto można się pośmiać pożartować przecież oprócz dzieci jesteśmy szczesliwe 😁

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 25 lutego 2021, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha I jeszcze trochę więcej pieniędzy by się przydało bo jakoś ciągle ich mało 🤣 mój teraz firmę rozkręca i niestety to dużo kasy pochłania ale mam nadzieje że się zwróci. To Ty teraz do świąt luzujesz kochana?

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 25 lutego 2021, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm kasa Oj przydałaby się bardzo my chcemy się pobudować a tu takie ceny że szok... zwróci się zwróci;) staram się:p nie mowie ze sexow nie będzie ale tak na luzie ;) chociaż ostatnio jakoś nam do tego nie podrodze wczoraj też padliśmy...
    A Ty wizytę na którą masz ?

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 25 lutego 2021, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak budowa domu to jeszcze pikuś ale weź to wykończ i urzadz...wszystko takie drogie 😔 ja też w tym miesiącu planuje jakieś sexy ale mój ciągle zajęty i na nic nie ma czasu i już nie chce go gnębić. Wizytę mam na 13.00 ale pewnie jakieś opóźnienie będzie

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 25 lutego 2021, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety masakryczne są ceny teraz...a wy się budowaliście? My to mamy przesrane na prawdę.. ile można się prosić;p

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 25 lutego 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieszkamy w starym domu po moim dziadku ale planujemy kupić mieszkanie w tym roku. Tak ile się można prosić 🤣 aż tak głupio 😂🤣

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 25 lutego 2021, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ale sami mieszkacie? No ja z mamą i walniętym bratem na górze...
    A co do proszenia chcialam wyjechać to mi odpowiedział ze w marcu nie da rady bo duża norma godzin i nie ma czasu... to się wkurwiłam i mu powiedziałam że sama wyjadę i może wreszcie się stesknisz 😅🤣😂

  • Madzialena1 Koleżanka
    Postów: 363 5

    Wysłany: 25 lutego 2021, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama na dole mieszka ale jej to w sumie nie ma pół tygodnia bo pracuje w Warszawie i zostaje tam na noc, dlatego chcemy mieć swoje już. Haha i dobrze mu powiedziałaś ja mogę jechać z Tobą może i mój mnie zauważy w końcu 🤣😜

  • M-ka1990 Autorytet
    Postów: 1224 147

    Wysłany: 25 lutego 2021, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz czemu ja myślałam że macie swoje nie wiem;p Twoja mama też sama została?
    Ciekawie by było;)

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ