X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?
Odpowiedz

szybsza miesiaczka czy krwawienie implantacyjne?

Oceń ten wątek:
  • Madzialena1 Koleżanka

Wysłany: 1 marca 2021, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A juz chyba gadałysmy o Twoim fryzjerze 🤣🤣🤣 i ze obie mamy siwe włosy 🤣 ja właśnie wzięłam prysznic i mąż mi zrobił kolację wiec elegancko. Kurde bo ta pogoda taka dziwna... niby zimno a ciepło niby ciepło a zimno 🤣😜 no zawsze ciężko jest coś nagle zmienić... ale tutaj możesz ponarzekać na pracę bez problemu 😁

• M-ka1990 Autorytet

Wysłany: 1 marca 2021, 19:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha no było;p ja to się zastanwiwaam czemu tu rozmawiamy jak możemy na fb albo insta i nikt tego nie czyta 😅 mój mąż wozi drzewo do pieca a ja rozmawiałam z teściowa bo dzwoniła do niego to odebrałam😁

• Madzialena1 Koleżanka

Wysłany: 1 marca 2021, 22:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie masz rację..teraz idę spać ale id jutra przerzucamy się na fb 😁 milej nocki, dobranoc 😘

‹‹ 35 36 37 38 39
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ