X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TE-KTÓRYM SIĘ UDAŁO- porady dla starających :)
Odpowiedz

TE-KTÓRYM SIĘ UDAŁO- porady dla starających :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochac sie z milosci na luzie a nie dla prokreacji. Wieeeleee staraczek zachodzi gdy sobie odpuszcza starania.

    MArzenie jest jak wróbel w garści, jak ściśniesz za mocno - udusi się, jak będziesz jedynie delikatnie trzymać - pięknie Ci zaśpiewa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2013, 21:48

    aisa, Emilka WSK, H30, mauysia, Rucia, samira, BellaRosa, Selena lubią tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 9 kwietnia 2013, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzy Lee wrote:
    Kochac sie z milosci na luzie a nie dla prokreacji. Wieeeleee staraczek zachodzi gdy sobie odpuszcza starania.

    MArzenie jest jak wróbel w garści, jak ściśniesz za mocno - udusi się, jak będziesz jedynie delikatnie trzymać - pięknie Ci zaśpiewa

    Pięknie o tym wróblu.... :) takie to prawdziwe suzy lee :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • madzia32323 Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 9 kwietnia 2013, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście pamiętajcie, że starając się o Maleństwo nie powinniśmy kochać się codziennie. najlepiej co drugi lub trzeci dzień. :) ja poza tym brałam wiesiołka, ale uważa, że on mi tylko rozregulował śluz tzn. przed zastosowanie wiesiołka wszystko miałam idealnie: podczas owulacji skok temperatury, rozciągliwy śluz. natomiast gdy zaczęłam brać wiesiołka przed skokiem temperatury miałam rozciągliwy śluz, w owulację, czyli dzień przed skokiem temperatury śluz był biały jak w dni niepłodne, natomiast po owulacji znów rozciągliwy. No cóż, może mój cykl sfiksował :D ale właśnie wtedy zaszłam w ciążę :) moja opinia jest taka, że wiesiołek mi nie pomógł. współżyliśmy co 2, 3 dni wtedy, gdy nam się chciało a nie gdy musieliśmy :)

    Moje Kochane Małe Szczęście :*
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 9 kwietnia 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia32323 wrote:
    Oczywiście pamiętajcie, że starając się o Maleństwo nie powinniśmy kochać się codziennie. najlepiej co drugi lub trzeci dzień. :) ja poza tym brałam wiesiołka, ale uważa, że on mi tylko rozregulował śluz tzn. przed zastosowanie wiesiołka wszystko miałam idealnie: podczas owulacji skok temperatury, rozciągliwy śluz. natomiast gdy zaczęłam brać wiesiołka przed skokiem temperatury miałam rozciągliwy śluz, w owulację, czyli dzień przed skokiem temperatury śluz był biały jak w dni niepłodne, natomiast po owulacji znów rozciągliwy. No cóż, może mój cykl sfiksował :D ale właśnie wtedy zaszłam w ciążę :) moja opinia jest taka, że wiesiołek mi nie pomógł. współżyliśmy co 2, 3 dni wtedy, gdy nam się chciało a nie gdy musieliśmy :)

    I ja tak planuję teraz robić, wczesniej moje wykresy ( przez temperamentne małżeństwo nasze) były czerwone od <3, po 3 ( zaznaczyć można było tylko 2 hi hi ) razy dziennie... bez skutku, więc teraz przetrzymujemy sie i...wybuchamy co 2 dni :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 9 kwietnia 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia, myślę, że nie ma na to reguły, bo my w dni płodne serduszkowaliśmy chyba codziennie i się udało. Wiem, że wszędzie piszą o tym, że nasienie musi dojrzeć itd itp, ale każda para jest inna i nie ma jednej recepty :)

    mauysia lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 9 kwietnia 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    madzia, myślę, że nie ma na to reguły, bo my w dni płodne serduszkowaliśmy chyba codziennie i się udało. Wiem, że wszędzie piszą o tym, że nasienie musi dojrzeć itd itp, ale każda para jest inna i nie ma jednej recepty :)

    Tyz prowda.
    Może np. się zdarzyć, że facet ma mniej wytrzymałe plemniki, a kobieta akurat w tym cyklu słaby śluz, to przez 2 dni nasienie może nie przetrwać.
    Albo odwrotnie, plemniki akurat tego faceta potrzebują 2 dni żeby dojrzeć, więc częste współżycie uniemożliwia zajście.

    Niestety do wszystkiego trzeba dojść metodą prób i błędów, i dlatego to czasem tyle trwa (bo tych zmiennych jest o wiele więcej).

    Meginka lubi tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • madzia32323 Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy organizm jest inny :)

    Moje Kochane Małe Szczęście :*
  • ola27 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella Rossa w którym cyklu z Wiesiołkiem i Castagnusem zaszłaś w ciążę?

  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie pomogło przede wszystkim badanie HSG, bo w tym cyklu się udało :-)

    moniaak lubi tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • Moni 88 Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny udało się!!!!!!!!!!!!!!!! dzisiaj testowałam! udało się!!!!!! :) Brałam olej z wiesiołka i Castagnus, po pierwszym cyklu Castagnusa zaszłam! Tak bardzo się cieszę! a za wszystkie starające trzymam mocniutko kciuki!

    mauysia lubi tę wiadomość

    Moni
  • Moni 88 Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 05:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dla pocieszenia - nie miałam śluzu płodnego, mierzyłam tylko temperaturę i robiłam testy owulacyjne. Udało się właściwie za 3 próbą :) :)

    Moni
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni 88 wielkie gratulacje! dużo zdrówka!

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • ola27 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni 88 gratulacje :) Ja biorę Castagnusa drugi miesiąc :)

  • BellaRosa Autorytet
    Postów: 1912 1836

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni** gratuluję :*
    Olu ja castagnusa i wiesiołka brałam 1 cykl.

    f2wldf9h9lun5cxj.png
    iv09cwa1ersqxdi1.png
  • Moni 88 Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Powiem Wam, że w tym miesiącu byłam w wyjątkowym stresie, wiedziałam, że się nie udało, ale jednak jakos tak wszystko było inaczej niż zwykle. Piersi zawsze bolą mnie od razu po owulacji, w tym cyklu jednak dopiero tydzień później, wyjątkowo nie miałam ochoty na słodycze (co u mnie raczej się nie zdarza :P)

    Na razie pozytywny test, dzisiaj dzwonie do ginekolog zapytać czy musze odstawić castagnus i kiedy przyjść na wizyte, mam nadzieję, że się potwierdzi :)

    Ja Castagnus brałam właściwie pół miesiąca :P ale do tego kwas omega 3, olej z wiesiołka do owulacji i magnez. Narzeczony łykał Androvit

    Moni
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni 88 wrote:
    Dzięki dziewczyny! Powiem Wam, że w tym miesiącu byłam w wyjątkowym stresie, wiedziałam, że się nie udało, ale jednak jakos tak wszystko było inaczej niż zwykle. Piersi zawsze bolą mnie od razu po owulacji, w tym cyklu jednak dopiero tydzień później, wyjątkowo nie miałam ochoty na słodycze (co u mnie raczej się nie zdarza :P)

    Na razie pozytywny test, dzisiaj dzwonie do ginekolog zapytać czy musze odstawić castagnus i kiedy przyjść na wizyte, mam nadzieję, że się potwierdzi :)

    Ja Castagnus brałam właściwie pół miesiąca :P ale do tego kwas omega 3, olej z wiesiołka do owulacji i magnez. Narzeczony łykał Androvit

    mogłabyś dotknąć mój wykres? :) dotknij, a nuż się zielony zrobi :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Moni 88 Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihihhi :) już zarażony ! :)

    Moni
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni 88 wrote:
    hihihhi :) już zarażony ! :)

    :* nie dziękuję bo się boję :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Moni 88 Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dziękuj ! :) na to jeszcze przyjdzie pora hihihi :)

    :) ja umówiłam sie do lekarza na 8 maja - powiedziała, że wcześniej nie ma potrzeby bo i tak nic nie zobaczy. Ale mam o siebie bać i oszczędzać się :)

    Moni
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni 88 wrote:
    nie dziękuj ! :) na to jeszcze przyjdzie pora hihihi :)

    :) ja umówiłam sie do lekarza na 8 maja - powiedziała, że wcześniej nie ma potrzeby bo i tak nic nie zobaczy. Ale mam o siebie bać i oszczędzać się :)

    no i super :) Ciekawe co ja usłyszę na swojej wizycie :) może już będę po jakimś teście :D

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ